Na cestách

„Můj miláčku, hrozně se mi po Tobě stýská a moc mi chybíš. Těším se, až zase-“ ťukání na dveře hotelového pokoje ji zvedlo od rozepsaného dopisu. Přes bílou noční košili přehodila župan a pootevřela dveře.

Něco do nich prudce udeřilo a skoro ji shodilo na zem. Do pokoje se vecpali tři muži. Znala je od vidění, s jedním z nich trošku flirtovala při obědě. Teď byli evidentně v náladě. Mávali lahvemi s alkoholem. Jeden zamknul dveře a dřív, než stačila zaprotestovat, ji povalili na postel. Zmítala sebou a kopala.“Dejte jí napít!“

Ucítila, hrdlo lahve a gin polil její sevřené rty. Zacpali ji nos a když po chvilce kapitulovala a pokusila se nadechnout pusou, skoro se utopila v přívalu alkoholu. Nalili do ní snad půllitr, než ji trochu uvolnili a nechali odkašlat. Cítila jak se jí motá hlava a tváře měla rozžhavené. Skoro jí vykloubili ruce, když z ní stahovali župan. Přimáčkli ji k posteli, jeden jí klekl na paže a přisedl obličej. Její křik udusila jeho prdel.

Chytil ji pod koleny a přitáhl si její roztažené nohy k sobě. Doslova ji tak nabídl ostatním. Noční košili měla vyhrnutou až ke krku a drsné prsty projížděly chloupky jejího přirození. Zajížděly až k ústí jej kundy, která proti její vůli rychle vlhla. Přeběhl jí mráz po zádech, když zajel prstem dovnitř. Projížděl ji.

Cizí ruce jí mačkaly prsa a ohmatávaly vystrčenou zadnici. Nemohla se moc hýbat a její marné pohyby muže jenom více vydražďovaly. Cítila, jak ji dole rozevírají a jak se do ní bezohledně tlačí tvrdým čurákem. Vzpírala se, ale po chvíli marného boje podlehla. Chlap její porážku oslavil pleskavým přírazem a vnikl do ní až po kořen.

Začal jí rytmicky šoustat. Cítila jeho ohon hluboko v sobě a paradoxně si přitom vzpomněla na svého snoubence. Vnímala, když to v jeho ocase začalo pulsovat a vzápětí její kundu zaplavilo horké semeno. Vyklouzl z ní, ale okamžitě ho vystřídal kamarád. Mrdal trochu jinak, prudčeji a nepravidelně a za chvilku ji taky vystříkal. Pak nastoupil třetí a ona si teprve při jeho ejakuaci uvědomila, že už jí vlastně už nikdo nedrží a současně s jeho spermatem ji zalil stud, že se snad měla víc bránit.

Ležela tam, rukama si zakrývala obličej a cítila, jak jí z díry vytékají jejich šťávy. Byla už přiopilá, ale nalili do ní ještě jednu láhev vodky, a pak byla opravdu hotová. Byla jako ve snách a všechno jí bylo jedno. Bolelo jí to, když jí strčil ptáka do zadku, ale jenom poprvé. Pak už ani nerozlišovala, jestli na ní leze ten nebo onen a jestli jí mrdá píču nebo řiťku. Když jí pak jeden zkoušel dát do pusy svůj smradlavý ohon, poblila ho. Zfackoval ji a narval láhev rumu do prdele. Úplně se zhroutila a ztratila nad sebou jakoukoliv kontrolu. Posrala se a pak i pochcala a poslední, co vnímala byl tepající čurák mezi jejími poškrabanými kozami a lepkavé sperma na obličeji.

Probouzela se pomalu. Bylo jí hnusně. Cítila kolem sebe směs pachu. Vlastní pot, zvratky, moč, stolici a nepříjemný zápach spermatu. Zvedla se a odpotácela se do koupelny. Zírala na svůj obraz v zrcadle. Na tvářích a na prsech zaschlé sperma, po těle zvratky a zbytky sraček. Kunda dosud roztažená jako tunel a stále z ní vytékalo semeno. Řiť jí bolela a byla celá zakrvavená.

Osprchovala se a napustila si vanu horké vody, ze které jí vytáhlo až zvonění telefonu. „Ahoj, miláčku. To víš, že se mi po Tobě stýská. Celou noc jsem myslela jenom na Tebe …“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *