Bejt bohatej je fajn II.

V hlavě mi to začalo vřít, lymfatický systém zešílel. Krev se mi začala ředit adrenalinem. Oni myslely to samý co já!! Tři holky, tři!!! Co já s něma budu dělat? No bude to super, zvlášť když jsem tak strašně nadrženej. Ne, ne oni myslí nějaký striptýz a nebo tak něco. Nesmím se ztrapnit.

„Tím jako myslíte,“ zamával jsem platíčkem“ že když řeknu: „stáhněte si plavky“ tak si je stáhnete?“ Holky se po sobě koukly a pak si všechny tři stáhly dolní díl plavek do půli stehen. Najednou se přede mnou objevila tři bříška s kožíšky a tři buchtičky s krásnou tajemnou prasklinou, pevně svíranou opálenými stehny. Myslím, že jsem přestal dýchat, protože holky přistoupily ke mně a obstoupily mě každá z jedný strany. Já měl ty jejich poklady kousek od obličeje. Nevěděl jsem, který se dívat do klínu dřív. Martě vykukoval z prasklinky kousek střapečku, vypadalo to, jako by na mě tam dole vyplazovala jazyk a Zdenka měla zase zalitou prasklinku lesklou šťávou – muselo jí to asi taky pořádně vzrušovat.

Jako v transu jsem dvě boční (Jitku a Zdenku) pohladil jen tak po obnažených bocích. Nevěděl jsem, kterou dřív, nikdy mě to v mým snu, kde jsem měl víc dívek, nenapadlo jak to vlastně spravedlivě rozdělit. No a v realitě to bylo ještě horší. Ale Zdena – zřejmě hodně vzrušená, se neupejpala a vzala mou ruku a položila si ji přímo do rozkroku.

Když jsem ucítil její měkoučkou kočičku a prasklinku rozjíždějící se při sebemenším pohybu, probudil se ve mně chlap a vplul jsem jí dvěma prsty do zatopené svatyňky. Proplouval jsem prsty v růžové nádheře a hrál si s naběhlým klitorisem. Chtěl jsem jí strčit prst hluboko, jak jen by to šlo, ale plavky jí držely nohy pevně u sebe a tak jsem nespěchal.

Musel jsem se věnovat i ostatním a tak jsem druhou rukou pohladil Jituščinu nahou prdelku a přitáhl si ji k sobě. Políbil jsem jí kožíšek, polibky sjížděl níž. Ucítil jsem, jak voněla tou nezaměnitelnou ženskou vůní a dostal taky chuť listovat v jejím rozkroku. Holky mě hladily po hlavě a nastavovaly mi hrdě své klíny. Jituš se trošku lekla a ucukla, když jsem se pokusil vklínit jazyk do její sevřené škvírky. Řekl jsem si, že nesmím tak zhurta a jedný po druhý jsem stáhl plavky až na zem. Pohladil jsem je po zadečku a políbil je na jejich pevný podbřišky a pak níž a níž, co to jen šlo. Každá tak krásně voněla….

Pak si holky sedly vedle mně. A Zdenka se rozkročmo usadila na mé nohy. Nemohl jsem odolat a nepodívat se, jak se jí kundička rozevřela. Opravdu, jako by její puklinka praskla a ven na svět koukal střapeček klitorisu a říkal si o ochutnání. Ale to nešlo, zatím jsem ho pohladil prstem a smočil si prsty v záplavě řinoucí se ze Zdenčina nitra. Musel jsem jim osvobodit kozičky, vypadalo to nehezky, když měly nahé zadečky a kožíšky a přitom jim jejich vnady svíraly podprsenky jako nějaké okovy.

Přitáhl jsem si Martu a zajel jí rukou mezi prsa. Jedno jsem jí opatrně podebral a opatrně je vyndal ven na světlo. Jako vařený vajíčko ze skořápky. Držel jsem je v ruce, to krásný teplý a měkoučký prso a skláněl se políbit trčící bradavku a krásné čokoládové dvorce kolem ní. Bylo krásné, když ty balóny namačkané v podprsence přestaly být anonymní kulaté vypoukliny a měly najednou svou špičku, něco co se dalo chytit do rtů a přisát se na to.

Osvobodil jsem i druhej a pak jí pomohl sundat tu prázdnou zbytečnost. Postupně jsem takhle osvobodil všechny svoje princezny (u Jitky nebylo co vzít do ruky, ale o to citlivější měla bradavky – vzrušeně dýchala, hrudník se jí vzdouval, srdce bušilo…). Pak jsem jim hladil houpající se prsa, vyšpulený zadečky a užíval si tohohle snu.

Holky si lehce všimly klobásky co vyrostla v plavkách. Dokonce jako nedočkavý nezbeda vykukoval z pod gumy plavek. Holky mě stáhly plavky a začaly si s mým trčícím nástrojem hrát. Každá ho pečlivě prozkoumala a nezapomněly i pohladit pytlík pod ním. Pak mě pomalu zavalily. Zdena se ke mně naklonila začala mě líbat. Její prsa mě hladila po hrudi a já jí zajel mezi nohy a pomalu se dobýval prsty do jejích hlubin. Jitka se z druhé strany sklonila níž, líbala a jazykem dráždila celé mé tělo a já jí druhou rukou masíroval vlhnoucí buchtičku. Zasunutí prstu se ale bránila. Marta si klekla mezi mé nohy a vzala si ho do ruky jako rozvášněná řidička šajtrpáku. Nejdřív jen tak letmo líbala po celé délce údu, ale najednou jsem cítil jak vklouzl do její pusy a pohladil ho její jazyk.

Připadal jsem si jak na elektrickým křesle. Pusu plnou Zdenčina jazyka a jejich vzdechů, jak jsem do ní dole mezi jejíma nohama vrážel dva prsty, druhou rukou jsem sotva zvládal masírovat poštěváček prohýbající se Jitce a dole jsem jen tak tak odolával náporům Martiných rtíků. Až se mě holky (asi podobně jako vám) pletly.

Už jsem myslel, že to nevydržím a to hrozné napětí vypustím někam Martě do pusy. Ale zase to bylo jinak. Zdenička už nemohla vydržet jenom s dvěma kroutícíma se prstíkama ve svý (teď už) obrovský růžový jeskyni a pořád přilepená na mé puse se přemístila rozkročmo na mě. Vystrčila na Martu svou rozvášněnou dírku a vytáhla si z ní mé prsty. Marta jako obsluha penisu pochopila a namířila můj trčící pyj přesně na cíl. Zdena se začala prohýbat a labužnicky se na mě napichovala. A Marta to dole mezi mýma nohama všechno odborně sledovala, zda-li je zásun správně proveden.

Chytil jsem si Zdeničku pevně za zadek a opatrně ji přitahoval a zase pouštěl a byl jsem blahem bez sebe, jak mi její vlhká kundička krásně masírovala těšitele. Bylo to strašně vzrušující, kolem mě tři nahé holky a dvě se koukaly jak té třetí zajíždím ocasem mezi nohy a cucám prsa.

Zdeničce se asi moje líné tempo nelíbilo a tak převzala mému opatrnému penisu iniciativu a začala se napichovat sama. Chtěl jsem být chlap a držel její vražedné tempo. Její prsa o mě pleskala a kajutu zaplnily naše vzdechy. Všiml jsem si Martiny, jak nemohla jen tak nečině přihlížet a jednou rukou mě držela koule, druhá ruka jí sklouzla do rozkroku. Zdenička se v rozvášnění napíchla co nejhloub a zakroutila se, aby ji můj žalud polechtal až někde na konci v jejím rozvášněném těle. To neměla dělat, cítil jsem, že to na můj penis bylo moc. Snažil jsem se to zachránit tím, že jsem ji chytnul pevně za zadek a z mlasknutím ho z ní vytáhl, ale stejně bylo pozdě. Chytnul jsem jí za visící prso a pevně je stisknul. Zavřel jsem oči a nechal cukající penis vystříkat svůj náklad.

Vystříkal jsem snad všechno a ani si nevšimnul Martina výkřiku. Až když jsem pustil Zdeniččino zbělalé prso a ona se odvalila, uviděl jsem kam jsem se svým výstřikem trefil. Koukal jsem na udivenou Martu, jak se ji na obličeji bělá cákanec mýho hustýho semene. Stékal jí z čela na oko a tekl jí i po bradě, takže jsem se jí trefil do pusy. Holky se začaly smát a já byl na rozpacích. Sice jsem se krásně udělal, ale to byl teprve začátek. Alespoň jsem si to myslel. Marta s nervózním smíchem odběhla do kuchyně a otřela si svou výzdobu do papírový utěrky. Pak se připojila zase k nám.

Penis jsem měl teď prozatím k nepotřebě a tak jsem posadil holky vedle sebe na sedačku a roztáhl jim nohy. Kochal jsem se pohledem na tři krásný, rudý jeskyňky co na mě vystavovaly a jednu po druhý jsem jazykem je udělal. Hladily mě po hlavě a z hlubin jim řinula šťáva pod můj mrštný jazýček. Musím se přiznat, že jazyk mě za chvíli pěkně brněl a myslel jsem že mi upadne a tak jsem si pomáhal prsty. Holky to přivítaly a pěkně vzdychaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *