Dovolená u jezera I.

Sobotní dopoledne bylo na infarkt. Mamka rychle s Evkou žehlily nejnutnější prádlo ze včerejšího praní, abychom měli co na sebe. My jsme zatím s tátou balili kufry a dávali dohromady všechny potřebné věci. Naštěstí jsme měli být ubytováni v malém hotýlku, kde jsme měli i zajištěnu stravu, takže jsme hlavně kontrolovali kola a rybářské náčiní a sportovní potřeby které jsme si chtěli vzít sebou. V poledne jsme měli konečně zabaleno, věci již poskládány v autě a přívěsu a po prostém obědě jsme vyrazili. Cesta trvala skoro 3 hodiny, takže jsme na místo dorazili pozdě odpoledne. Hotel jsme našli hned, byl to malý rodinný hotel na samotě.

Vlastníkem byla paní středního věku, se dvěma dětmi, chlapcem a dívkou starými asi tak jako já. Na první pohled bylo vidět, že jsou to dvojčata. Tento týden jsme měli být jedinými hosty, což se nám moc nelíbilo, že tu nikdo s námi nebude. Hoteliérka se jmenovala Marie a hned nás také požádala, abychom ji tak říkali. Byla zatím sama, další pracovníci měli volno do dalšího týdne a o všechno se starala sama.

Ubytováni jsme byli ve dvou pokojích spojených společnou koupelnou. Hned jak jsme se ubytovali, mamka s taťkou v jednom pokoji a my s Evkou ve druhém, sešli jsme do jídelny, kde již seděla paní Marie a její dvojčata Emil a Jana. Srdečně jsme si povídali a seznamovali se navzájem. Paní Marie žila již dva roky sama, její manžel odešel s nějakou mladší návštěvnicí a slehla se po něm zem. Marie byla pěkná čtyřicátnice, trochu baculatější, s velkými prsy. Její dcera byla po ní, ještě o něco baculatější, s prsy po mamince a culíky z vlasů. Emil byl o hodinu starší, nesmělý vytáhlý kluk, ale určitě se s ním dá vyjít. Tak jsme měli kamarády a rodiče přítelkyni.

Otcovi se Marie líbila, to jsem poznal hned v první chvíli podle toho, jak jí pošilhával na prsa. Určitě to viděla i ona, ale dělala, že nic nevidí. Taky asi na to byla zvyklá, že jí muži čumí do výstřihu a schválně nosila co největší. Mohla si to také dovolit. Mamka se jen usmívala, protože už taťku znala a věděla, co může od něj čekat. Nechali jsme dospělé ať se baví a vyběhli jsme ven před hotel. Emil slíbil, že nám ukážou okolí a místo na koupání, tak jsme šli. Byli staří jako já, oba vyšli základní školu a po prázdninách nastupují do hotelové školy v krajském městě. Byli to jejich poslední prázdniny a chtěli si jich užít.

Po chvilce jsme došli na kraj krásného jezera, s nádhernou písečnou pláží a nemohli jsem odolat touze vykoupat se. Už jsme se začali svlékat když vyvstal problém s plavkami. Nás s Evkou to ani nenapadlo, byli jsme již zvyklí na koupání bez plavek, ale Emil s Janou se styděli. My s Evkou jsme se bez rozpaků svlékli a běželi do vody. Až po chvíli přemlouvání si dali i oni říci a s rozpaky se svlékli do naha a běželi za námi do vody. Janiny prsy se vesele bimbaly při běhu jako dva zvony a já z nich nemohl spustit pohled. Hned si toho všimla a začervenala se se snahou přikrýt si je rukama. Evka jí však se smíchem okřikla, že se přece nemá za co stydět tak co vyvádí.

Vysvětlili jsme dvojčatům, že se koupeme normálně bez plavek pokud jsme sami a, že si i oni na to zvyknou. Vyváděli jsme ve vodě jako vodníci a já využil každé příležitosti, abych se Jany dotkl. Ze začátku uhýbala ale pak se jí moje počínání líbilo čím dál tím víc. A tak jsem si brzo vyzkoušel hebkost a příjemnou měkkost jejích prsů, které měla vystrčené dopředu jako kulaté nárazníky. I já jsem si všiml, že se snaží dotýkat i ona mne a nejvíce jí zajímal můj pyj. Byl sice vlivem studené vody v normální velikosti ale i tak byl větší než Emilův a přitahoval Janiny oči a ruce jako magnet. Eva podobným způsobem laškovala s Emilem, který byl však na její vkus příliš nesmělý a stydlavý. Po marných pokusech to vzdala a vylezla z vody.

Po ní jsme vylezli i my a lehli si na vyhřátý písek. Začali jsme si povídat a náhle se Evka zeptala Jany, zda je ještě panna a zda už se někdy milovala s klukem. Ta se nejdřív začervenala a pak popravdě odpověděla, že ne, že ani neměla žádnou příležitost. Holky si sice ve třídě ledacos vyprávěly, takže toho slyšela ale i na obrázcích viděla dost, ale jinak nic. Já jsem se proto zeptal Emila na stejnou věc a ten se jenom začervenal a nevěděl co říci. Pochopil jsem, že toho ví ještě méně než Jana. Začali jsme jim proto vyprávět náš příběh. Jak jsme se nejdříve snažili my s Evou, ale až za pomoci rodičů jsem vnikli do tajů milování mezi mužem a ženou.

Řekli jsem jim toho dost na to, aby byli úplně bez sebe. Jak z toho co slyšeli, tak i probuzenou sexuální žádostivostí. Najednou jsem si všiml, jak se Emilovi zvedá jeho ptáček až se to snažil zamaskovat tím, že si lehl na záda. Jana podrobně zpovídala Evku jak se to mezi mužem a ženou dělá a poslouchala jejímu výkladu s netajeným vzrušením. Naneštěstí jsem uslyšeli zdáli volání mamky, která se vydala nás hledat. Byla už skoro tma a my si teprve nyní všimli, že je docela chladno. Běželi jsme jí proto naproti a společně se vraceli do hotelu.

„Počkejte, překvapíme je!“ řekla Jana a potichu jsme se kradli k otevřenému oknu. Vybafli jsme na ně a zůstali stát s otevřenou pusou. Taťka seděl s roztaženýma nohama v křesle a paní Marie držela jeho již vzrušený pyj v ústech a labužnicky jej sála. On se podle svých pohybů překotně blížil k vrcholu a zuřivě hnětl její prsa vyčuhující z rozepnuté blůzky a shrnuté podprsenky. Za okamžik zaúpěl a vzepjal se vysoko jako v křeči. Paní Marie vystrčila jeho úd z úst a rukou jej dodělávala na připravenou utěrku, kterou nosila jako číšník přes ruku. My jsme stáli za záclonou otevřeného okna a tiše civěli. Hlavně pro Janu s Emilem to byl šok. Maminka nás tiše odtáhla od okna a navedla nás ke dveřím do hotelu. Začali jsme dělat hluk jako, že se vracíme a vešli dveřmi do jídelny. Tam už bylo vše v pořádku. Taťka seděl v křesle a vyprávěl paní Marii s utěrkou přehozenou přes ruku zrovna nějaký vtip. Paní Marie honem běžela pro večeři a my jsme jedli jakoby se nic nestalo.

Než jsme šli spát, zeptal jsem se Jany kde spí, že za ní v noci přijdu a ukážu jí něco zajímavého. Když jsem slyšel, že spí s bráchou, protáhl jsem obličej ale ona k mému překvapení řekla ať přijdu s Evkou, že to bráchovi určitě vadit nebude. Jakmile se dům utišil, vylezli jsme s Evkou na verandu a přešli potichu k oknu do Janina pokoje. Okno bylo otevřené a v pokoji svítila lampička docela dobře osvětlující pokoj. Zastavili jsme se před záclonou a nakoukli dovnitř. Jana i Emil leželi ve svých postelích a tiše si vyprávěli o tom co slyšeli a viděli. Byli z toho všeho zrušeni a zmateni současně.

Náhle Jana tiše a váhavě řekla:“Emile, a co kdybychom to zkusili jako Evka a Jirka. Nic to prý není a je to krásné..?“ a tázavě se po něm podívala. Emil zkoprněl a stydlavě odpověděl: „Když já nevím jsem přece ještě asi malí, ne?“ ale bylo na něm vidět, že by ho to přece jenom zajímalo. „Ale no tak, nenech se prosit, když to uměli oni tak to zvládneme i my, tak dělej!“ řekla Jana se žádostivostí v hlase. Emil se váhavě zvedl a šel k její posteli. Jana odhrnula deku a bylo vidět, že je úplně nahá. Uchopila Emilovy kalhoty a stáhla mu je dolů. Jeho pyj se mu houpal mezi nohama ale ještě malinký a scvrklý. „Tak si na mně lehni, dělej!“ komandovala Emila nedočkavá Jana a stáhla ho prudce na sebe.

On si na ní lehl ale bylo vidět, že neví co dál. „No tak dělej něco, musíš mě toho tvýho krasavce strčit dovnitř, podívej!“ poroučela se již rozdrážděná Jana a snažila se Emilův bezvládný pytlík strčit do své již vzrušené a mokré škvírky. Nešlo to a tak již vzteklá Jana uchopila Emilovu ruku a začala se s ní třít přes svojí kundičku. Přitom hlasitě sykala a vzdychala rozkoší ale pořád to nebylo ono. Vtom se k jejich úleku prudce otevřely dveře a v nich stála jejich matka. Jejich maminka měla na sobě župan a podle kapek na svém těle právě vylezla ze sprchy. „Co to tady děláte, můžete mi to vysvětlit?“ ptala se překvapená z toho co vidí. Jana se rozbrečela a začala jí jedno přes druhé mlít co slyšela od nás a co viděla v jídelně než jsem vešli a, že to chtěla taky zkusit ale Emil je nemehlo a vůbec mu to nejde. Paní Marie se nejdříve tvářila rozzlobeně, ale postupně se její tvář uklidňovala a nakonec z ní vyzařovala nějaká myšlenka. Vtom se ještě navíc Emil rozbrečel, co to s ním Jana vyváděla a, že on vůbec nevěděl co má dělat a tak vůbec, že asi není normální.

Paní Marie ho začal uklidňovat. Poručila mu ať jde do své postele a Jana ať jde k ní do pokoje, že bude spát tam. Jana smutně odešla a Paní Marie si vlezla do postele k Emilovi a začala ho utišovat. Hladila ho a něžně líbala až jí samotnou to začalo vzrušovat. Uvědomila si, jak dlouho se již s mužem nemilovala, proto připustila dnes tu hru s otcem. Byla z toho všeho tak vydrážděná, že se přestala kontrolovat. Náhle začala rukama hladit syna níž a níž až najednou skončila v jeho klíně. Něžně uchopila jeho ještě klučičí pyj do ruky a začala jej lehce stiskávat a laskat.

Všimla si, že se Emil nejdříve lekl toho, co matka dělá, tak ho uklidnila: „Neboj se, maminka ti chce udělat hezky, moc se ti to bude líbit a ty za to uděláš hezky mamince!“ a pokračovala v něžném laskání jeho pyje. Ten se již pod maminčinými zkušenými prsty začal zvětšovat a prodlužovat, což paní Marie vítala radostným pohledem. „Líbí se ti to, viď, vidím to na tobě, podívej se jak se ti pytlík krásně zvětšil a tys měl strach, že nejsi normální!“ šeptala mu. „A ty mi taky musíš dělat hezky, tady mě hezky hlaď !“ Vzala jeho nesmělou ruku a položila si jí na svoje přirození. Sama ho učila jak jí má co nejlépe hladit a laskat a vzrušením již dýchala nahlas.

Emil trochu v rozpacích poslušně plnil její pokyny co nejlépe uměl. Náhle se zvedla a shodila ze sebe župan. Objevila se její velká prsa a Emil byl očividně zaskočen. Nejen, že měl ruku na maminčině přirození a různými pohyby je laskal, ale teď ještě navíc maminka před ním odhalí svoje poprsí, které dosud pečlivě schovávala do podprsenky. Vykuleně hleděl na před jeho očima se pohupující velké prsy své maminky a nevěděl co má dělat. „No tak si na ně šáhni, hlupáčku, oni tě neukousnou!“ smála se matka a dělalo jí dobře vidět syna vykuleného z tak velkých prsů. „Jsou pěkné viď, a počkej až je vezmeš do ruky, to se ti bude líbit!“ pobízela syna již trochu nedočkavě. Ten váhavě vztáhl ruku a bojácně se jich dotkl.

Paní Marie prudce uchopila jeho ruce a přitiskla je tak, že sevřely jeden její velký prs. „Jen ho zmáčkni, neboj se a potom druhý a tak pořád dokola!“ pobízela syna a sama se laskala rukou v přirození. Najednou řekla „Počkej Emílku, já si sednu na tebe, neboj se, bude se ti taky líbit, uvidíš!“ A sedla si na něj. Pak se malinko, nadzvedla a rukou si nasadila jeho již skoro tvrdý pyj na svoje vlhké přirození. Zkoušela se na něj napíchnout ale šlo to jen s obtížemi, nebyl ještě dostatečně tvrdý a ohýbal se na všechny strany.

Paní Marie byla již ze svého syna dost vzteklá, neboť již byla hodně vzrušená. Nakonec se jí povedlo jeho ještě měkký pyj do sebe dostat a začala na něm pomalu jezdit. „Tak vidíš, že to již půjde, už se ti taky začíná líbit viď. A hraj si s mými prsy, hraj, jsou jenom tobě na hraní!“ pobízela již vzrušením zastřeným hlasem svého syna. A on si poslušně a fascinovaně hrál s jejími prsy houpajícími se před ním jako velké měkké zvony a přitom se již také nechával unášet novými dosud neznámými pocity. Jeho maminka již na něm pozorovala stoupající vzrušení a uklidňovala jej, že se nic neděje, ať na nic nemyslí a hraje si dál, ona, že všechno zařídí. Jezdila na něm čím dál tím rychleji, jak stoupalo její vzrušení a s obavami pozorovala syna, aby nebyl hotový dřív než ona.

Bohužel přesně to se stalo. Vzpomněl jsem si, jak mě maminka nejdřív udělal rukou a ústy s tím, že podruhé déle vydržím. To však neudělala paní Marie svému synovi a ten náhle začal křičet, ať ho proboha pustí, že se mu chce jako čůrat nebo co, že neví co to je a už se začal vzpínat prvními výstřiky. „Ne, ještě ne, proboha Emílku ještě mi nesmíš vystříknout!“ křičela nešťastně paní Marie, ale marně. Naštěstí ona sama byla již tak vydrážděná a nadržená, že jak ucítila ve své pochvě výstřiky svého syna, přišlo to i na ní.

Náhle začala hlasitě křičet a sténat, objala syna jako by ho chtěla rozmačkat a vší silou ho tiskla k sobě. Dokonce se ve dveřích do její ložnice objevila poděšená Jana, co se děje. Byl to pro ní šok, vidět nahou maminku jak sedí na svém synovi a naráží se jako v tranzu na jeho pyj. Viděla jak si Emil hraje s maminčinými prsy zatímco ona sténá a křičí rozkoší a vší silou se tiskne k synovi v milostné křeči. Jana ucítila obrovské vzrušení z toho, co vše dnes slyšela a viděla. Bylo jí líto, že jí maminka odehnala a sama se na synovi ukájela. Vrhla se na zklidňující se pár a hystericky křičela „Maminko, to jsem měla být já a ne ty, proč jenom jsi mi to udělala!“ a dala se do usedavého pláče.

Už jsme si s Evkou mysleli, že je konec podívané, když v tom paní Marie povídá: „Ale neplač, beruško, určitě jsi o nic nepřišla, uvidíš. Jenom si k nám hezky lehni a nech mě dělat co chci!“, uklidnila Janu. Jana si ochotně lehla vedle maminky a nechala si sundat noční košilku. Paní Marie se zalíbením podívala na svojí dceru, ležící vedle ní v Adamově rouše. Byla nádherná, s pahorky plných pevných prsů čnících vzhůru jako velehory, s úzkými boky a něžným ochlupením v klíně. Neodolala a začala dceru líbat.Nejdříve na ústa, posléze přešla na hroty jejích prsů.

Krásné bradavky přímo lákaly k celování a prsy se nabízely laskání rukama. Však také hned paní Marie uchopila jeden prs a něžně jej laskala a hladila, potom rovněž druhý a zpět. Pomalu přecházela s polibky z Janiných prsů níže. Přešla ploché bříško a blížila se k Janině panenskému klínu. Jana začala být neklidná, ale maminka jí uklidnila, že se nic neděje a ať jí jen důvěřuje. To už jazykem kroužila po Janině světlounkém chmýří a připravovala jí na další způsob laskání. Čím dál tím více se blížila k Janině jeskyňce, která již začínala mírně vlhnout. Jana již vzdychala pod náporem neznámého laskání a dráždění a neustále chválila maminku, jak jí dělá krásné věci.

Paní Marie náhle zajela přímo na Janinu kundičku a zabořila jazyk co nejhlouběji to šlo. Jana náhle vyjekla rozkoší a vzepjala se proti maminčině jazyku. „Ježíši co to je, to je krása, nepřestávej maminko prosím tě!“ sténala a prosila maminku aby nepřestávala. Ta to však neměla v úmyslu, ale musela pamatovat i na Emila. Na okamžik přerušila laskání Janiny kundičky a změnila uspořádání. Jana s Emilem si lehli vedle sebe a maminka je začala laskat oba najednou. Pouze na Janinu kundičku použila prsty a na Emilův ještě scvrklý ocásek zaútočila ústy. Ten se hned pod prvním dotykem maminčiných úst vzepjal a vyjekl slastí. Jeho úd velice rychle nabýval správné podoby a on začal nevědomě přirážet do maminčiných úst jak to viděl předtím u našeho taťky. Jeho maminka však tentokrát měla jiný úmysl, protože vyměnila dráždící nástroje a na dceřinu kundičku zaútočila ústy, zatímco prsty jedné ruky pevně obepnula okolo Emilova pyje a začala s nimi jezdit nahoru a dolů.

Za chvilku viděla zkušeným okem, že jsou obě její děti správně vydrážděny a schopni čehokoli. K jejich zklamání matka opět přerušila laskání ale jenom proto, aby udílela další rady a pokyny. „Jani, ty zůstaň hezky ležet a co nejvíc roztáhni nohy. Pod zadeček ti dám ještě tenhle polštář a chviličku to ještě vydrž!“ uklidňovala Janu kňourající touhou. „Ty Emílku si lehni na Janičku mezi její nohy a vzepři se trochu na loktech, ať jí moc nemačkáš! Ale nejdříve ti nasadím ochranu abys neprovedl nějakou hloupost!“ dávala další pokyny synovi. Ze zásuvky nočního stolku vyňala baklíček a jednu gumu mu opatrně narolovala na jeho tvrdý pyj. Potom pomohla Emilovi zaujmout správnou polohu tak, aby se jeho klín dotýkal klínu Jany, podstrčila mu ruku pod břicho a uchopila jeho pyj. Několikrát jej pohonila rukou a pak jím jemně objížděla Janinu jeskyňku. Ta se již začala rozevírat touhou a Jana kňučela slastí: „To je nádhera maminko, to se nedá ani vydržet, ještě mi to dělejte!“ škemrala a toužebně nadzvedávala klín aby se Emilův pyj těsněji třel o její kundičku. „Ano, Janinko, budeme ti to ještě dělat a ještě další věci, ale připrav se i na to, že nejdříve ucítíš bolest, ale vzápětí neuvěřitelnou slast, tak se ničeho neboj a buď trpělivá!“ poučovala jí její maminka hlasem zkresleným vášní.

Začala pomalu zasouvat Emilův pyj do Janiny kundičky. Jakmile narazil na odpor panenské blány, pohyb zastavila. Podsunula od Emila i druhou ruku a jejími prsty něžně ale pevně uchopila Janin již vystouplý poštěvák. Jana vykřikla slastí a prohnula se v kříži jako luk. Paní Marie pokračovala v dráždění poštěváku a Jana se přestala ovládat návalem slasti. Divoce se vzpínala nahoru a dolů v touze buď ještě zvýšit slast nebo naopak uniknout jeho mučivému náporu. Maminka využila chvíle kdy se Jana vysoko vzepjala a prudce stlačila Emilův pyj do Janiny panenskou blánou uzavřené kundičky. Silný tlak způsobil, že povolila a Emil náhle zajel do Jany skoro až po kořen svého pyje. Ozval se strašlivý výkřik a Jana málem omdlela bolestí ale i slastí.

Maminka přidržela Emila zasunutého do Jany a teprve když začala Jana přicházet k sobě, naznačila mu, že má pomalu vyjíždět ven. Takto ho několikrát dirigovala než se sám začal starat o tento prastarý způsob milování. Jana ještě chvíli cítila bolest z devastované panenské blány ale ta začala pomalu ustupovat náporu slasti vyvolané pohybem bratrova pyje v její kundičce. Paní Marie pomáhala synovi tím, že stále laskala Janin citlivý poštěvák až ucítila, jak se jí kundička začíná cukat a stahovat přicházejícím orgasmem. Jana byla úplně bez sebe návalem neznámé slasti a nových pocitů, které do té doby ještě nikdy nezažila. A když maminka pomalu zajela prstem druhé ruky kousíček do druhé dírky, přišel její vrchol jako orkán. Vypadalo to jako záchvat padoucnice než orgasmus ale Jana tak skutečně prožívala svůj první orgasmus.

Odezněl stejně rychle jako přišel a Jana zmrtvěla vším tím vypětím. Tu přišel čas pro paní Marii. Zdálo se jí, že se Emilův pyj začíná také cukat a proto jej rychle vytáhla z Janiny kundičky. „Ne miláčku, ty budeš stříkat do své maminky, ta se už nemůže dočkat až ucítí tvé výstřiky v sobě!“ horečně šeptala a zručně stáhla ze synova vydrážděného pyje zbytečnou gumu. Překulila jej na záda a bleskově si na něj nasedla. Zkušeným pohybem si nasadila synův pyj na kraj své pochvy a prudce dosedla v horečné touze co nejrychleji se uspokojit. Byla z deflorace své dcery silně vydrážděná a její kunda byla mokrá jako studna.

Synův pyj do ní zajel až po kořen a ještě mu určitě kus chyběl aby dosáhl na její dno. Paní Marii to však nevadilo a začala rychle jezdit po synově pyji nahoru a dolů a jednou rukou si dráždila svůj poštěvák. Pak jí napadlo položit na něj synovu ruku a naznačit mu, co má dělat. Druhou jeho ruku si položila na ňadro a vyzvala jej, aby jej drtil a třel jí bradavky. Emil se snažil co, nejlépe plnit pokyny a rady své matky a bylo vidět, že i jemu se tato hra líbí. Začal rovněž hlasitě sténat slastí a maminka cítila, že se blíží jeho výstřik. Proto sama znovu uchopila svůj poštěvák a energickým drážděním se snažila urychlit příchod svého orgasmu.

„Ještě nestříkej Emilku, počkej na maminku a hezky jí to udělej, jako pořádnej chlap. Už dlouho jí to nikdo tak hezky nedělal a teď to budeš pořád ty!“ slibovala ale Emil už začal křičet, že už to z něho stříká. V tom okamžiku maminka ucítila jeho výstřik ve své pochvě a slastí zasténala. „Ještě, ještě, nepřestávej dokud ti neřeknu ty můj kozlíku,“ škemrala a jezdila na synově již měknoucím pyji jako zběsilá. Nakonec se jí povedlo ještě před úplným změknutím synova pyje, že i její orgasmus přišel. Zaryla synovi nehty do zad a křečovitě se svíjela na jeho povadlém pyji. Nakonec se nadzvedla a vrazila si zoufale do své kundy ruku a tou se dodělala tak, že spokojeně vydechla a klesla vedle syna na postel. Nebylo to podle jejího gusta ale byla vděčná alespoň za to. Však ona si syna vychová, aby měl větší výdrž, slibovala si.

Viděli jsem s Evkou, že představení končí. Jana byla z bolavou kundičkou mimo hru a Emil po dvojím výstřiku také. Paní Marie by ještě měla chuť, ale nebyl tam nikdo, kdo by jí uspokojil. Přece jenom to potrvá, než si syna vychová k většímu výkonu. My jsme však z toho sledování byli také pěkně rozdrážděni. Evka se pohledem ubezpečila, že můj pták potřebuje úlevu a ochotně se ho ujala. Klekla si přede mne, stáhla mi trenky a radostně kvitovala, jak můj pyj narostl. Okamžitě jej do sebe vsála a začala mě nádherně kouřit. Byl jsem tak rozdrážděn, že bych byl za chvilku hotov, ale nechtěl jsem nechat Evku baz odplaty. Položil jsem jí proto na stolek na verandě a mezi jejíma roztaženýma nohama jsem začal prozkoumávat její již rozdrážděnou kundičku.

Stáhl jsem jí kalhotky a ona sama si vyhrnula tričko aby obnažila svoje prsy bez podprsenky. Začal jsem jí laskat mezi nohama i na prsech a Evka brzy začala prosit, abych do ní vrazil svého ptáka. Nedal jsem se vůbec pobízet, protože jsem byl rozdrážděn stejně jako ona. Uchopil jsem její nohy přehodil je na ramena a bez problémů zasunul svůj pyj do její mokvající jeskyňky. Evka zapomněla kde jsme a začala docela nahlas sténat slastí. Rychle jsme spěli k vyvrcholení. Na nic jsme nečekali a toužili co nejrychleji uhasit naší touhu. Tvrdě jsem přirážel do Evky a již se začala její kundička stahovat a škubat v křeči orgasmu okolo mého pyje. Rovněž ona cítila jak se můj pyj škube v její pochvě a ucítila první výstřiky horkého semene. Sténali jsme tak nahlas, že paní Marie polekaně vyšla na terasu podívat se, co se to děje. Viděli jsem jí. Ale nerozuměli jsme tomu co říká a jenom prožívali naše vyvrcholení.

Paní Marie na nás fascinovaně a trochu závistivě koukala po celou dobu, než jsme se zklidnili. „No co to tady děláte děti?“ ptala se překvapeně. Popravdě jsme se přiznali, jak jsem chtěli jít po dohodě k Janě do pokoje a jak nás zaskočilo to, co jsme viděli. „Vy jste nás viděli od začátku?“ ptala se paní Marie zmateně a mimoděk si zahalila župan rozevírající se jí na jejích prsou. Přiznali jsme, že ano a že se nám to velice líbilo. „Sami jsme něco podobného zažili se svými rodiči a zažíváme od té doby často.“ Byla nejdříve překvapená z toho, co jsme jí přiznali, ale nakonec se s tím radostně smířila, že není sama se svým incestním vztahem.

Náhle si všimla mého pyje. Byla překvapená jeho velikostí a tím, že i po výstřiku zůstal tvrdý a velký. Viditelně se jí líbila představa, cítit takový kus v sobě. Přiznám se, že ani já jsem nebyl proti a odhodlaně jsem k ní přistoupil. Bez řečí jsem jí rozhalil župan a uchopil drze do svých dlaní její těžké velké prsy. Málo platné, velké prsy jsem měl nejraději a rád jsem je hnětl a hrál si s nimi. Paní Marie je měla velmi citlivé, dlouhá absence sexu byla znát. Vůbec nic nenamítala na mojí drzost, pouze přivřela slastí oči a držela jako kočka při hlazení. Vzal jsem jednu její ruku a položil ji na svůj pyj. Horečně jej obemkla prsty, i když se jí do dlaně nevešel celý. Viděl jsem, jak je bez sebe údivem nad jeho tloušťkou a délkou.

Začala se úplně třást a nedočkavostí se jí začaly podlamovat kolena: „Ježíš to je klacek, vraž ho do mně prosím tě a to hned, nebo se zblázním. Ještě jsem nikdy necítila takový kus v sobě!“ přiznala a nedočkavě se ke mně tiskla. Naznačil jsem jí, že má zaujmout podobnou polohu jako Evka. Věděl jsem, že se při ní docílí dlouhý vpich a žena je tak víc uspokojená. Ihned pochopila a lehla si na stolek. Nedočkavě zvedla roztažené nohy a sama mi je vložila na ramena. Ještě jsem jazykem zkusil její připravenost, ale její ječení mně přinutilo vstoupit do ní. V prvním okamžiku byla překvapená velikostí mého pyje, neboť se do ní hned napoprvé nedostal. Ale jako zkušená žena několikrát zahýbala pánví a najednou jsem zajel až na její dno. Slastně vyjekla když ucítila náraz mého pyje na dno kundičky a začala se sama pode mnou hýbat. Ale já jsem jí nechtěl předat iniciativu a bez ohledu na ní jsem začal do ní tvrdě zajíždět. Ona pevně obemkla nohy okolo mého krku a já mohl uvolněné ruce použít na dráždění prsů a poštěváku.

Bylo jasné, že jí jde jenom o co největší uspokojení, že nehledá něhu a lásku. Byla skutečně nadržená a já věděl, že jí uspokojím k její spokojenosti. Ve druhém kole jsem měl vždy podstatně větší výdrž a bylo jasné, že jí udělám dříve než sebe. Souložili jsem beze slova, ona se věnovala jenom svým pocitům s radostí, že mě nemusí komandovat a vést. Začal jsem používat různé triky na zvýšení jejího vzrušení tak jak mě to učila maminka. Za chvíli již nesrozumitelně skučela a začala se třást a svíjet blížícím se orgasmem. Já jsem vůbec nepolevoval a pral to do ní ze všech sil. Její křeče byly strašidelné a stejně tak i její křik. Určitě musela vzbudit i rodiče. Za chvíli její křeče povolily ale já jel dál. To již začala křičet ať se už konečně taky udělám a po chvíli začala škemrat, že už nemůže.

Snažila se mě ze sebe shodit a povedlo se jí vysmeknout. Jenomže já už byl šíleně vzrušený a nic mě nemohlo zastavit.Zápasili jsme spolu až se mi povedlo jí otočit a ohnout přes stůl zády ke mně. Našel jsem rukou její kundu ale šel jsem dál. Přejel jsem prsty k její zadní dírce a vrazil jeden do ní. Zasténala novou slastí a já poznal, že nebude proti. Opatrně jsem ji zvlhčil jejími vlastními šťávami a začal zkoušet dostat do ní svůj pyj. Bylo vidět, že jí to není cizí, ale přece jenom byla starost pyj do její zadní dírky narvat. Nakonec se mi to i přes její strašný křik povedlo a já jsem začal její zadek šukat jako divý.

Věděl jsem, že už budu brzo hotový, protože tak těsné sevření nemůžu dlouho vydržet. Ona již opět začala sténat rozkoší když jsem ucítil velký tlak v mém pyji a první výstřik sperma vnikl paní Marii určitě až někam do střev. Jenom zalapala po vzduchu a už jenom odevzdaně čekala, až se pořádně udělám. Dal jsem si záležet, aby na mě měla pořádnou vzpomínku a krásně se do její prdelky udělal. Konečně jsem vydechl a naposledy polaskal její prsy. Vydechla úlevou, když jsem svůj pyj vytáhl a sesula se bezvládně na stůl. Až po dlouhé chvíli promluvila: „Byla to krása a doufám, že ne naposledy. Musíme si to co nejdříve zopakovat a podíváme se, co vydržíš!“ řekla a vyzývavě se zasmála.

Teprve nyní jsme s úlekem zpozorovali, že jsme svým hlasitým projevem přivolali všech ostatní. Okolo nás stáli naši rodiče, její děti a Evka a civěli jak jsme si to rozdávali. K našemu překvapení se však ozval uznalý potlesk mamky s taťkou a otec pyšně prohodil: „Že má dobrou mojí školu, co? A což teprve já!“ dodal vychloubačně a mrknul na paní Marii. Ta se tázavě podívala po mamce, ale ta to přešla s humorem. Tak jsme se nakonec rozešli do svých pokojů s příslibem, že co nejdříve společně strávíme večer. A tak skončil první den na dovolené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *