Přestupek

Chtěl bych vám vyprávět neuvěřitelný příběh, který se odehrál před několika lety, když jsem se dostal do krize se svou partnerkou. Náš vztah na tom byl už delší dobu hodně špatně a bylo jen otázkou času, kdy to jeden z nás ukončí. Nakonec jsem po hádce plné emocí zůstal jednoho odpoledne trčet na dálnici, kde mě sprostě vyhodila z auta. Moc velké vyhlídky na to, že mi někdo zastaví jsem neměl, telefon zůstal v autě, a tak jsem se trmácel k benzínové pumpě, odkud bych mohl zavolat kamarádovi, ať mě vyzvedne.

Naštvaný na všechny holky jsem šel v parném letním počasí a proklínal řidiče, kteří okolo mě uháněli závratnou rychlostí a ani je nenapadlo mi zastavit. „Aspoň někdo rozumný by mohl zastavit,“ říkal jsem si pro sebe, když jsem za sebou náhle uslyšel zpomalující automobil. S nadějí, že se na mě usmálo štěstí, jsem se za autem ohlédl. Úsměv na rtech mi ale rychle ztuhnul, když jsem zjistil, že se jedná o policejní vůz. Smůla. Auto mě předjelo a zastavilo přede mnou. „To mi ještě scházelo,“ řekl jsem si pro sebe a snažil se tvářit co nejhloupěji, prý to na ně zabírá.

Trochu jsem pookřál, když jsem si všimnul nádherné brunety vystupující z pravých dveří. Za tu chvilku, co jsem měl možnost si ji prohlédnout, jsem došel k názoru, že někdo s takovou postavou a tváří by klidně mohl dělat pornohvězdu a ne otravovat lidi, jako jsem já. Dá se jen těžko popsat, jak nádherná byla. Opálená tvář, hnědé oči zvýrazněné řasenkou, vlasy v culíku. Zpod sukně vykukovaly nádherné nožky a zpoza blůzky se na světlo tlačily dvě pevné kozičky velikosti tři.

Ze snění o tom, jak by bylo krásné potkat ji za jiných okolností, mě vyrušil dotěrný dotaz : „Víte o tom, že tady nemáte co dělat?“ „Dostal jsem se sem nedopatřením. Opravdu bych tady sám nešel. Potřebuju se jenom dostat k benzínce,“ promluvil jsem k ní se sklopenýma očima.“ Nezabralo to. „To je jedno. Pokutu budete muset zaplatit tak i tak. Nasednete si k nám a my vás odvezeme z dálnice.“ Co jsem měl dělat. Otevřela mi dveře a já se posadil.

Další překvápko. Za volantem seděla další slečna tak kolem dvacítky. Neměl jsem možnost si ji pořádně prohlédnout, ale podle jemné tváře a nádherných blond vlasů jsem usoudil, že bude taky kus. Bruneta zabouchla dveře, blondýna si nasadila sluneční brýle a auto se rozjelo. Celá cesta probíhala bez debat, až jsme na prvním výjezdu sjeli z dálnice. Bylo opravdu horko a já jsem si v zrcátku všimnul, jak si blondýna rozepíná dva knoflíčky na blůze. Podle toho, co jsem mohl v zrcátku vidět, bych řekl, že pod blůzkou už nemá vůbec nic. Nádherná představa!

Čekal jsem, že mě brzo vysadí a já budu muset zase šlapat pěkný kousek do nějaké pitomé vesnice, abych si zavolal. Snad mi po zaplacení flastru zbude aspoň na ten telefon. Uplynulo pět minut a pořád jsme nezastavovali. Když jsme se blížili k menšímu lesu, zkusil jsem štěstí u brunety: „Nemohl bych si od vás zavolat. Potřebuju se nějak dostat domů a nemám u sebe telefon.“ „OK. Za chvíli zastavíme a kolegyně vám půjčí telefon,“ řekla chladně a otočila se k brunetě.

Opravdu, pár desítek metrů v lese blondýna odbočila na kamenitou cestu. Než zastavila, ujela ještě dobrých tři sta metrů. Popsal jsem známému, kde mě má hledat. Měl ještě práci, takže by se tam měl dostavit nejdřív za hodinu a půl. Zavěsil jsem a podal telefon zpátky blondýně, která se zdála být skoro tak sexy jako její spolupracovnice. Přestože mě obě rajcovaly, připadalo mi to všechno dost divné a rád bych je měl z krku. „A kolik teda budu muset zaplatit?“ zeptal jsem se.

Náhle se stalo něco, co mi opravdu vyrazilo dech. Blondýna, která ke mně stála zády, se otočila, zavlála úplně rozeplá blůzka a na mě se usmíval pár dokonalých koziček. Džíny mi náhle byly těsné. Než jsem se vzpamatoval, i bruneta ze sebe shodila blůzku společně s podprsenkou. „Co takhle zaplatit trochu netradičně,“ řekla blondýna, když si odkládala brýle na kapotu auta. „Fajn!“ vykoktal jsem a pokusil se ji obejmout. „Ne, nejdřív se budeš jenom dívat!“ odstrčila a mě a klekla k brunetě, která se mezitím položila na uschlou trávu, obklopující lesní cestu. Dělaly všechno hezky pomalu a tak, abych je mohl co nejlíp pozorovat. Za chvíli už byla bruneta bez opasku i sukně a blondýna vysávala jazýčkem její vyholenou mušličku.

Čekal jsem, že každou chvíli exploduju. S tímhle divadlem se nedalo srovnat nic, co jsem doposud viděl. I kdybych zavřel oči, každou chvíli bych se udělal, tak nádherné byly vzdechy brunetky. Náhle se zrychlily. Blondýna si pomáhala dvěma prsty, ale bylo vidět, že nenasytná kundička touží po něčem větším.Blondýna to vytušila, vytáhla z opasku tonfu a pomalu zasunula do brunety její delší konec. Rytmicky ji vysunovala a zasunovala. Chvíli poté, co tempo ještě víc zrychlila, se ozval táhlý slastný vzdech.

Blondýna si sundala opasek a sukni, aby jí nic nebránilo v kontaktu s nádherným tělem její přítelkyně. Stála na kolenou nad jejími ňadry, rukou si roztáhla broskvičku ozdobenou jen sestříhaným proužkem chloupků a pomalu si ji třela o brunetčino ňadro. Tohle se prostě nedalo vydržet. Vše dělaly tak, abych mohl sledovat, jak ztuhlá bradavka naráží do ještě tvrdšího poštěváčku.

Okamžitě jsem si rozepnul opasek, strhnul ze sebe košili a shodil na trávu všechno ostatní oblečení. Můj klacek toužil po tom, až se zaboří do jedné z těch šťavnatých kundiček. Děvčata si všimla, že už nemůžu vydržet, a začala se mi věnovat. Ani jsem nevěděl jak a rázem jsem ležel na sluncem vyhřáté zemi. Blondýnka klečela rozkročná nad mou hlavou a bruneta se věnovala mému penisu.

Když se blondýnčina buchtička dostala na dosah mému jazyku, zvednul jsem trochu hlavu, abych se dostal co nejhlouběji a okamžitě jsem se k ní přisál. Ačkoliv se můj mrštný jazyk pohyboval obrovskou rychlostí, nestíhal jsem sát všechny její šťávy a ty mi brzy stékaly po obličeji. Přes blondýnu jsem neviděl, co se děje od pasu dolů, ale podle pocitů, které se dostávaly do mého mozku, jsem musel uznat, že brunetka se opravdu činí. Zarážela si můj ocas snad až do krku. Rukama si pohrávala s koulema.

Připadal jsem si jako atomová bomba. V moment, kdy blondýna posunula nohy dále od sebe a sedla mi na obličej kundičkou, jsem se udělal. Téměř vše skončilo v brunetčině puse a to, co zůstalo na mě, něžně slízala blondýna.

„Tohle se ti ještě nestalo, že?“ usmála se na mě bruneta, když si upravovala blůzku. Bruneta, která se oblékla rychleji, mi s úsměvem podávala útržek z pokutového bloku : „Příště si dávej pozor, až budeš stopovat na dálnici.“ Na útržku jsem našel jejich jména a telefonní čísla. Než jsem od něj zvednul hlavu, seděly už holky v autě. Zasněně jsem se za autem zadíval a vykročil k cestě, kde mě měl čekat za deset minut Mark.

Moc jsem tomu všemu nerozuměl, ani Mark mi nechtěl věřit. Vše mi došlo až za pár dní, kdy jsem v novinách četl článek s velkým titulkem „Dcera policejního šéfa zadržena s přítelkyní v policejním autě“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *