Bejt bohatej je fajn III.

Bylo to zvláštní, když jsem jednu lízal a ruce ostatních jí držely nohy a roztahovaly mi její dírku. V hlavě mi hučela krev a penis se zase bouřil. Nakonec byla Jitka. Ta mi ji sice taky ochotně nastavila a dokonce prstíkem roztáhla, ale nechtěla abych jí tam strkal prsty. „Prstem, ne,“ zašeptala jako by se styděla: „Ještě je tam blanka. Udělej to prosím tím dole.“

Její odevzdanost mě dorazila. Ještě nikdy jsem žádnou neodpanil. Jaký to bude??? Holky to ocenily chichotáním a ženskejma radama. „Pořádně ji vzruš jazykem a pak jí toho zbav – taky mi to tak udělal a bylo to super,“ radila Marta a tak podobně. Pak jsme se s Jitkou přemístili na podlahu – přeci jenom by vypadalo hloupě, kdyby jsme na takový suprový sedačce udělali krvavej flek. Holky jí polštářkama podložily hlavu a lehly si vedle ní, aby měly všechno pod dohledem. Dala jí každá pusu pro štěstí na čelo a hladily jí ruce.

Já se snažil být na Jitku co nejněžnější. Hladil jsem jí a polibky jí sjel mezi nohy. Lízal jsem ji a hrál si s ní jazykem dokud se jí slabiny necukaly vzrušením. Byla krásně mokrá a nohy měla roztažené, že už by to snad víc nešlo. Naklonil jsem se nad ní a políbil ji. Pak jsem opatrně zavedl penis a pomalu do ní začal vnikat. Šlo to jak po másle, ale podle Jitčina obličeje jsem poznal, že ji to trochu bolí. Jednu chvíli to šlo trošku tíž, ale myslím, že nic hrozného.

Po chvilce opatrného přirážení jsme už do rytmu oddechovali oba. Jitka vlnila pánví a dívala se mi do očí, jaká je milenka. Občas jsem ho zarazil moc prudce a nebo hluboko, tak se prohnula a sykla, ale jinak mě pevně držela v sobě a vychutnávala svůj vstup do světa žen. Musím se přiznat, že i pro mě to bylo úplně skvělý. Byla taková úzká a ta její nevinnost a přitom náruživost,mě pěkně rajcovala.

Jitka už byla hodně vzrušená mým lízáním a tak se mě za chvilku chytila a křečovitě zatnutými prsty se ke mně přitáhla. Tělo jí roztřásl orgasmus a vzlyky štěstí. Poctivě jsem jí ho zasouval do blahem se cukající dírky, dokud neotevřela oči. Pak jsem ji pevně objal a poslouchal jak jí buší srdce. V očích měla slzy, ale byla šťastná. Nevím jestli si takhle ztrátu svýho panenství představovala, holky mi ale později řekly, že brečela štěstím, protože nikdy tak silný vyvrcholení neměla a trochu jí to dostalo.

Bylo na čase se z Jitky zvednout, nesměl jsem zanedbávat její kamarádky. Nechtělo se mi z tý její teploučký jeskyňky, ale určitě se tam ještě někdy podívám. Co jsem slyšel o panenský krvi byla zřejmě pravda, protože jsem měl penis a celý rozkrok umazaný. Jituška ji měla taky zmalovanou jak klauna a stydlivě utírala krev rukou, ale ještě víc ji rozpatlávala. Naštěstí holky, jako starostlivý mámy, donesly namočený ručník a všechno jsme otřeli. Jitka se chtěla jít vysprchovat, ale holky ji zastavily. „Ještě neee. Musíme něco dokončit.“ Podívaly se na mě: „nepotěšily jsme našeho hřebečka a on nepotěšil nás.“

Nejvíc se teď starala Marta, protože ho tam ode mě ještě neměla. Chytil jsem do ruky můj ztvrdlý pyj a hned jsem věděl jak na to. „Tak opřete se o sedačku a vyšpulte zadečky,“ nakázal jsem a obě bez meškání poslechly. Jituška z toho byla vynechaná, ještě byla po svým prvním orgasmu trochu rozklepaná. Holky na mě vystrčily svý chlupatý potvůrky a já jim do nich cvičně strčil prst. Pak jsem neodolal a šoupnul jsem ho tam Martě.

Chytil jsem si jí v pase a začal do ní bušit, až to pleskalo. Šlo to perfektně, mě to moc nedráždilo, takže jsem mohl vyvinout tempo a Marta za chvíli začala vzlykat a sténat, jako by tady byla sama. Pak jsem přeci jen cítil že to chce pauzu. Viděl jsem jak si Zdena, chudinka musí pomáhat sama svým prstem, zřejmě se už na to nemohla dívat. Vytáhl jsem ho z Marty a přemístil se ke Zdeně. Penis si na chvilku odpočinul a já mohl stejně těšit Zdenu. Martě jsem jí projížděl i s poštěváčkem třema prstama aby nevypadla z formy.

Asi to bylo nakažlivý, protože po chvíli takovýho střídání, se k nám přidala i Jitka. Takže teď jsem měl na obšťastňování tři vlhký dírky. Připadal jsem si jako žonglér, co točí spoustou talířů a žádný mu nesmí spadnout. Zvládal jsem to skvěle, když jsem nemohl, na chvíli jsem ho vytáhl a změnil jsem partnerku, a když jsem byl hodně vzrušený a skoro jsem stříkal, štípnul jsem se silně do kořene penisu. Nevím jak mě to napadlo, ale kupodivu to fungovalo. Sice to zabolelo jako čert, ale za chvíli vzrušení přešlo a mohl jsem pokračovat.

Nic ale netrvá věčně a i můj sen skončil. Nikdy jsem to z holkou dlouho nevydržel a málo kdy ji přivedl k pořádnýmu orgasmu, stačila chvilka a hned jsem stříkal, ale dneska jsem byl fakt ve formě. Asi za to mohl ten alkohol či slanej mořskej vzduch. Nejdřív se mi v rukou udělala Jitka. Prohnula se jako kočka a pak zvadla. Viděl jsem jen, jak se jí zatínají a otvírají pěsti. Posadila se na zem a jenom přivírala oči, mě už zbyly jen dvě.

Chtěl jsem jim provést to samý. První na řadě byla Marta. Zasunul jsem ho do ní a rukou jsem vzrušoval Zdenu. Jaký však bylo moje překvapení, když najednou Zdena začala sténat, zatnula kundičku a mé prsty zaplavila její horká šťáva. Tolik orgasmů najednou mě vzrušilo a já cítil zacukání v kořeni. To už nezachráním, blesklo mi hlavou a začal jsem do Marty bušit jako blázen. Chmátnul jsem jí mezi nohy a mnul klitoris, div jsem jí ho neutrhnul. Prohnula se taky a posadila se na mě. Někam jsme se skáceli a já ucítil, jak jsem z ní vyklouzl a stříkám. Určitě si umíte představit jak intenzivní může být tak dlouho oddalovaný výstřik. Zavřel jsem oči a nevnímal svět. Jen tu slast.

Když extáze odezněla malátně jsem se zvedl na rukou. Holky se smály a mě do očí svítily ty jejich vzrušené rudé klíny. Ty škvírky jim svítily mezi stehny jako žárovičky. A nebo se mi to zdálo??? Marta měla na mý semeno dneska štěstí. Měla velkou dávku vycákanou na břiše a pozorovala, jak si líně hledá cestičku dolů. Zdena se k ní přitočila a začala jí rozmazávat prstem. Asi jí mrzelo, že jsem svůj náklad nevyložil na ni. Třeba jí semeno chutná a chtěla by je do pusy???

„Teda holky.“ Řekl jsem zmučeně a nevěděl co říct. Připadal jsem si tehdy jak král. Fakt vyšlo to, jak v nějaký erotický povídce – všichni mají svůj orgasmus a ten poslední dokonce hromadnej. Marta zahnala Zdenu, asi nesdílela její fascinaci lepivým semenem a navrhla: „Jdem to spláchnout do moře!“ To byl perfektní nápad.

Tak jak jsme byli – nazí, jsme naskákali do vody a řádně se proplavali. Ryby sezobaly z Martiny moje semeno a my jsme se krásně osvěžení a vyráchaní slunili vepředu na kajutě. Slunko už zapadalo a nikde nikdo – leželi jsme nazí. Teď už jsme se před sebou nemuseli stydět. Holky donesly zbytek flašky a pomalu jsme ji dopíjeli.

Byla to pohoda, i když jsme o tom nikdo nemluvil. Možná, že to bylo všechno hloupost a holky se styděly, ale mě se to líbilo. Nechali jsme se houpat lodí a jen tak jsme se přiopilý povalovali. Ležel jsem a prohlížel si nahý holky, který ztratily snad už všechny zábrany. Hlavně Marta ležela proti mě a vůbec jí nevadilo, že jí koukám přesně mezi nohy.

Pozoroval jsem její prasklinku a klitoris koukající ven. Ani si nepamatuju, že bych dal povel ruce, ale ta najednou hladila Martino stehno a prstíky se pomalu soukaly do škvírky za klitorisem. S Martou to ani nehlo a já položil hlavu na její měkoučký stehno a prsty se probíral její kundičkou. Všechno jsem si dobře prohlídl, pořádně ji roztáhnul a pak do ní zasunul prsty. Zkoumal jsem jí prsty vnitřek, schválně šmejdil, kde by měl být ten tajemný bod, a Marta dál ležela a koukala do západu slunce, jako bych nezkoumal její pochvu, ale prohlížel si tkaničku u boty.

Nedal jsem se a prsty v ní rozpoutal pořádnou jízdu. Začalo to mlaskat a čvachtat a kundička se zvětšila do mnohem použitelnější velikosti. Nevydržel jsem a připojil jsem se i jazykem. Vtom to Marta vzdala a začala sténat. Rukou si přitiskla mou hlavu co nejvíc mezi nohy a roztáhla pořádně nohy, abych prsty mohl co nejhloub. Olizoval jsem tu chutnou šťávičku, jež se z ní valila a roztahoval jí kundu, co to šlo. Nevím, co mě to napadlo, ale chtěl jsem si hrát na doktora a pořádně se do ní kouknout. Roztahoval jsem jí tu rudou průrvu a nechával hluboko do ní svítit paprsky zapadajícího slunce. Marta mě však k mé nelibosti odstrčila. Přemýšlel jsem, co jsem udělal špatně, ale dlouho to netrvalo.

„O tomhle jsem snila celou dobu.“ Řekla Marta, povalila mě na záda a dřepla si nademne. Pohladila můj naběhlý úd a zavedla si ho do promočené svatyňky. Pak se tak podivně skrčená nade mnou, jako by chtěla čůrat, začala houpat a napichovat na mě. Šla na to pomalinku a někdy se dokonce zastavila a vychutnávala jenom to že ho tam má. Jakmile jsem ucítil, jak se můj žalud zapichuje a bodá do její kundy, pochopil jsem co ji nejvíc rajcuje.

Ležel jsem a jenom vychutnával, občas jsem natáhl ruku a pohladil houpající se kozičku. Dělala to dlouho ale pak si začala pomáhat rukou a za chvilku to bylo. Po penisu mi stekla kapka z její mokré kundičky. Bylo mi trochu líto, že už je konec. Omámený alkoholem jsem měl mnohem větší výdrž a tohle bych dělal až do rána. No kde se vzala tu se vzala, na penis se my nabodla Zdeniččina kundička.

Byla vášnivější a nabodávala se mi na něj celá, ale i ona se udělala sama. Jako by se holky domluvily, že se musím taky vystříkat. Střídaly se na mně a já to zadržoval, co to šlo. Až pak řekly Jitušce a ta se na mě nesměle napíchla a pomalu se dopracovávala v k vrcholu. Jí a jejímu odzbrojujícímu orgasmu jsem neodolal. Vystříkal jsem se do ní skoro hned. Pak mi zvadnul a už se nechtěl stavět.

Holky byly spokojený, že jsem už hotovej a lehly si kolem mě jako v harému. Pak jsme ještě leželi omámení alkoholem a dívali se, jak vychází hvězdy. Někdy v polospánku, jsme se doplazili do sprchy, trochu se opláchnout sladkou vodou a spadli do postele jako zabití. Moc jsme tu loď nehlídali, ale nám to bylo v tu chvíli úplně jedno.

Ráno byly holky jako vyměněný. Ne že by se na mě zlobily, ale když jsem jim šáhnul do klína tak mě odehnaly s tím, že jsme jenom kamarádi. No co se dalo dělat. Ještě ten den jsme zakotvili a loď opustili. Moje teta byla zavěšená do kapitána a hned jsem poznal, že jí včera záslužně udělal servis jejího zanedbanýho tunelu. No i naši byli nějací zamilovaní, muselo to včera být taky nějaký ohnivý. Odjížděl jsem domů a na tuhle dovolenou budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Už proto, že na žádný další jsem od té doby nebyl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *