Robinson

Plavil jsem se už dlouhé dny na moři. Mile mě překvapil obrys ostrova přímo před mou jachtou. Připlul jsem k ostrovu. Ukotvil jsem loď. Doplaval jsem na břeh a procházel se po pláži.

Už dlouho jsem nestál na pevné zemi. Lehnul jsem si pod vysokou palmu. Když jsem se probudil už se stmívalo. Má jachta nikde. Musel jsem jí špatně ukotvit. Nezbývalo mi nic jiného, než hledat nějaké útočiště, kde bych mohl strávit noc. Šel jsem do vnitrozemí. Ostrov vypadal neobydleně. Došel jsem na palouček. Rozhodl jsem se tam přenocovat. Ráno budu muset prozkoumat celý ostrov a pokusit se odsud nějak dostat.

Ráno mě probudil papoušek, který se procházel po mém rameni. Ustal jsem vyšplhal na palmu a utrhl kokos. Rozbil jsem ho kamenem, který jsem našel na zemi a najedl se. Šel jsem dále do vnitrozemí. Asi po hodině chůze jsem spatřil srub. Před srubem byla studna. Vešel jsem do srubu. Nikdo tam nebyl. Na stole byla spousta jídla. Měl jsem hlad a tak jsem neodolal. Jakmile jsem se najedl, přišla na mě únava. Lehnul jsem si na postel a usnul. Vzbudily mě až dva hlasy blížící se ke srubu.

Dovnitř vešli dva muži. Ihned mě povalili na zem. Strhli ze mě všechno oblečení. Začal jsem se bránit. Byli však silnější. Jeden mi začal strkat svého hnusného ptáka do zadku a druhý mi strkal svého ptáka do pusy. Bylo to hrozné polykat mužské sperma.

Ten mladší, co se mi udělal do pusy se přesunul k mému penisu a začal ho lízat a sát jako lízátko. Najednou mi ten penis v mé prdelce nepřipadal tak strašný. Ucítil jsem jak to do mě pumpuje. Semeno mi proudí ve střevech. To bylo na mě příliš. Nevydržel jsem to a explodoval jsem. Ten muž mi ještě očistil péro a oba odešli.

Celý zpocený jsem se probudil. Byl to naštěstí jenom sen. Do srubu vešly dvě rozkošné dívky. Nejprve jsme na sebe jenom mlčky hleděly. Teprve po chvíli jsem se odhodlal promluvit. Řekl jsem jim co se mi stalo a požádal je o pomoc. Bohužel jejich loď narazila do skal na druhé straně ostrova a potopila se. Zachránily se jenom tyto dvě krásné dívky. Ostrov byl neobydlený. Byly jsme tu jenom my tři. Při rozhovoru jsem si prohlížel jejich snědá těla. Šaty měly trochu roztrhané. To jim dodávalo ještě více na kráse. Všiml jsem si, že si mě zkoumavými pohledy prohlížely.

Náhle jedna z nich řekla, že jí chybí sex. Celý ten dlouhý rok co jsou tady si musely vystačit navzájem. Můj klacek se dral na svobodu. Pomohl jsem mu z kalhot. Anna, jak se jmenovala dlouhovlasá černovláska přiskočila ke mě a strčila si můj úd do pusy. Přitáhl jsem si Katku k sobě. Vykasal jsem jí sukni a začal jí lízat mušličku. Rukou jsem nahmatal poštěváček.

Začala zrychleně oddechovat. Já jsem jenom zrychlil na tempu. Strčil jsem postupně jeden a pak i druhý prst do její škebličky. To už se zmítala v mohutném orgasmu. Přetočil jsem se k Anně a začal jí laskat kozičky. Ta se přestala věnovat mému utahováku a hrála si se svojí dírkou. Vrazil jsem jí tam svého oře. Netrvalo dlouho a přišlo na nás mohutné vyvrcholení. Katka mi začala čistit povadlého utahováka a pokoušela se ho přivést k životu. Taky že se jí to brzy podařilo. Jakmile byl v bojové pozici začal jsem ho strkat do Katčiny dírečky. Byla mokrá a úzká. Přesně podle mých představ Netrvalo dlouho a já jsem se do ní vystříkal. Ještě mnoho krásných zážitků jsme spolu zažili…

/o šestnáct let později/

…jako každý den jsem dal na hrob Anny a Katky květiny. Katka… umřela při porodu a Anna o tři roky později. Pojmenoval jsem jejich dcery po nich. Dnes byl velký den. Anně s Katkou je patnáct let.

Po obědě jsem jim řekl, že jim ukážu něco nezapomenutelného. Jste dost staré na to, abych z vás mohl udělat ženy. Řekl jsem jim, ať se svlečou a sám jsem ze sebe začal sundávat šaty. Annu jsem položil na zem a Katce jsem řekl, ať laská Aniny prsa. Já jsem se přisunul k Anině kundičce a začal lízat poštěváček. Měla skvělé kundí šťávy. Pomalu jsem zasunul penis do mušličky. Byla teplá a úzká, až mě doháněla k šílenství. Na chvíli jsem přestal. Nechtěl jsem se hned udělat.

Pomalu jsem jezdil v té roztomilé mušličce. Narazil jsem na blánu, která chránila její poctivost. Rychlým pohybem jsem ji zdolal. Anna tiše sykla. Já jsem stále zvyšoval tempo. Přišlo to na nás s Annou téměř současně. Naštěstí jsem se vystříkal na Annino bříško. S Katkou jsem postupoval naprosto stejně. Ještě dlouho jsme si takhle užívali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *