Dovolená u jezera III.

Od jezera jsme se vrátili až pozdě odpoledne. Nikdo z nás o ničem nemluvil a já jsem neměl důvod prozrazovat co jsem viděl či dělal. Jana měla oči jenom pro tátu a ten se nakrucoval jako kohout. Ještě, že s námi nebyla mamka, ta by ho uzemnila. Rovněž Emil koukal na Evku jako na obrázek a já se mu nedivím, myslím, že od ní dostal pořádnou školu. Podle toho jak se tvářila byla docela s jeho výkonem spokojená. Takže jedině já jsem cítil určitou nespokojenost z toho, že naše hrátky s maminkou a paní Marií skončily po jednom čísle. Co není, může ještě být, utěšoval jsem se a osnoval plány na večer. Bylo jasné, že bude pokračování a všichni se na to viditelně těšili.

Po krátkém odpočinku a nezbytné důkladné očistě jsme se sešli u večeře. Holky měly přiléhavá trička bez rukávů v nichž nejlépe vynikala jejich pevná prsa pochopitelně bez podprsenek a rovněž již hnědnoucí kůže od sluníčka. Pod nimi měly pouze kalhotky, které prosvítaly kdykoliv se jenom trochu sehnuly. Paní Marie s mamkou si oblékly halenky na zavazování pod prsy, rovněž neuvězněné v podprsence, zavazovací sukně a i jejich kůže začínala hnědnout. My muži jsme byli rovněž jen v tričkách a bermudách, bylo totiž ještě značné teplo. Večeře byla vydatná, po odpoledni stráveném u jezera nám všem vytrávilo a po večeři začala volná zábava.

Jana s Evkou navrhly, že se bude tancovat, což přivítal taťka s Emilem. Jana hned pustila hudbu a začala se kroutit v rytmu hudby. Evka se se smíchem přidala a rovněž taťka hned přiskočil k Janě, aby se jí mohl co nejtěsněji dotýkat. Její prsa, které záměrně vypínala zvedáním rukou nad hlavu, ho viditelně fascinovala a šel za nimi jako moucha na mucholapku. Evka se po Janě opičila a rovněž zvýrazňovala svá ňadra zvedáním rukou nad hlavu jako indické tanečnice.

To již vyskočil Emil a snažil se mezi ně vecpat. Ale holky se již dostaly do tichého sporu, která má větší prsa. Nakonec se začaly hádat a bůhví jak by to skončilo, kdyby otec nenavrhl, že je rozsoudí. „Ale to si musíte sundat ta trička, jinak je nemůžu změřit!“ dodal lišácky a dosáhl tak svého cíle. Holky neváhaly ani vteřinu a v mžiku měly trika dole. Stály vedle sebe jenom v kalhotkách a snažily se co nejvíce vypnout hruď, aby jejich ňadra lépe vynikla. Byl na ně nádherný pohled! Navíc zkušenější Evka si pomáhala tím, že se třením bradavek a taháním zase snažila jejich vzrušením docílit ještě dalšího zvětšení. Ale Jana nechtěla zůstat pozadu a i ona si začala masírovat a zpracovávat prsy jako Evka. Obě se do toho tak zabraly, že je začalo narůstající vzrušení z laskání ňader odvádět od původního záměru.

Ochotný taťka začal jejich prsy různě osahávat, měřit jejich výšku a šířku a já nevím co ještě, ale hlavně mu dělalo dobře hrát si s takovými skvosty. Jenomže jsme zapomněli na ostatní ženy. Náhle se ozvala paní Marie, že když soutěž o největší prsa ale tak soutěž pro všechny ženy a hbitě si rozvázala halenku. Její velké prsy vyjely ven jako lavina. Bylo jasné, že je v jiné velikostní kategorii než holky a těšila se již dopředu z vítězství. Ale maminka se také chtěla pochlubit a rovněž osvobodila své poprsí ze zajetí halenky. Teď tu stály vedle sebe dvě zralé ženy a dvě mladé dívky. Jejích prsa byla nádherná i když pochopitelně trochu přiměřená věku. Velikostí jasně vedly mamka s paní Marií, tvarem a pevností je však předčily holky. Byl to těžký oříšek ale taťka ho rozlouskl šalamounsky. „Budou dvě kategorie, ženy do dvaceti a ženy nad třicet let!“ a tím je rozdělil do dvou skupin. „Tak hoši, pojďte dělat porotce, ať vybereme vítězky!“ vyzval mě a Emila otec a my okamžitě poslechli.

Byla to pro nás událost, ošahávat čtyři ženy s krásnými ňadry a určitě se nám jen tak taková příležitost nenaskytne. Hlavně pro Emila to byla událost a téměř se mu klepaly ruce, když měl vzít do ruky jeden prs po druhém. Bylo toho na něj přece jen dost a já jsem si s porozuměním vzpomněl na moje první dny po prvním milování s maminkou a Evkou. Taky jsem byl celý bez sebe než jsem se s tím srovnal. Ani já jsem si nedal ujít tuto krásnou příležitost porovnat rozdíly mezi dívčími a ženskými prsy. To co mladým chybělo na velikosti přidaly na pevnosti a pružnosti a naopak, prsy zralých žen zase lákaly svojí velikostí a přirozeností tvaru, když tak podklesávaly pod svojí vahou.

Maminka s paní Marií pochopitelně také zpracovávaly své bradavky aby se jim řádné ztopořily a prsy se více nalily horkou krví. Nechali jsme ženské chvilku v jejich povzbuzování a kochali se jenom pohledem, jak se nám před očima pohupovalo a různě kolébalo osm prsů jako nádherné zvony. „Tak já rozsoudím děvčata a vy kluci ženy!“ určil otec a my s Emilem zůstali v rozpacích stát před odhalenými prsy mamky a paní Marie. Emilovi mohly oči vypadnout z důlků a já viděl, jak se mu začíná dělat boule na bermudách. Musím však spravedlivě přiznat, že ani mně ten pohled nenechával lhostejným a začínal jsem cítit takovéto typické brnění v probouzejícím se pyji. I ženám začaly zářit oči a provokativně se před námi nakrucovaly, předkláněly a zakláněly, a co nejvíc nás provokovat.

První to nevydržel otec. Skočil po Janě a pevně uchopil její klimbající se prsy do rukou. Sklonil hlavu a vsál levou bradavku do úst až zasténala pod jeho prudkostí. Druhou rukou jí rovnou zajel do klína a snažil se dostat pod její kalhotky. To byl signál pro Emila, aby se stejným způsobem vrhnul na Evku. Ta to však lišácky čekala, protože sledovala jeho počínání celý večer. Nechala ho plenit svojí hruď ale současně mu svou rukou zajela do bermud. Bylo vidět, jak tam něco uchopila a už se její ruka kmitala nahoru a dolů. Emil přímo ztvrdnul, stál jako beran s trochu roztaženýma nohama a podával se její ruce honící mu ptáka. Evka bez ostychu stáhla Emilovy kalhoty až jeho pyj vylétl vzhůru jako pružina. Poklekla před něj a začala mu pyj sát a laskat jazykem. To už bylo na něj moc a on začal, nahlas sténat a kroutit se jako by se chtěl zbavit té mučivé slasti na svém pyji. Ustupoval pozadu ale Evka za ním lezla po kolenou a nepustila jeho pyj ze svých úst. Konečně narazil při svém couvání na křeslo a klesl do něj. Seděl a koukal, jak mu jeho pyj střídavě mizí v Eviných ústech.

V obráceném gardu byli taťka s Janou. Ta už ležela na pohovce a otec měl hlavu zabořenou v jejím klínu. Jazykem vjížděl do hlubin její těsné kundičky a občasným sevřením jejího poštěváka přiváděl Janu k šílenství. Když už začala hystericky křičet, ať do ní vrazí toho svého ptáka i bez gumy, nebo umře, přerušil její dráždění a přistrčil jí před rozevřená ústa svůj pyj. Problém byl v tom, že Jana nevěděla pořádně co s ním, takže jí musel pomáhat vedením její hlavy a slovní radou. Rovněž Evka usoudila, že už je Emilův pyj dostatečně nabuzen a že je na řadě ona. Stoupla si těsně před něj a přitiskla si jeho hlavu do klína. Konečně pochopil a snažil se jazykem vniknout do její kundičky. Moc mu to nešlo a Evka vyčítavě sykala v touze po účinnějším dráždění.

Moje pozorování přerušil dotyk na mém pyji. Paní Marie neváhala a přitiskla se ke mně zepředu svými velkými prsy a současně přes látku bermud uchopila můj pyj. Byl už téměř probuzený z toho pozorování, takže byla z jeho velikosti mile překvapená. „Jakto, že máš tak velkého ptáka?“ ptala se zbytečně a snažila se zajet rukou pod gumu bermud. „Počkejte, já si je sundám,“ řekl jsem ochotně, ale ona neposlechla a záměrně mě dráždila přes látku kalhot. Věděla, že dotyk látky na pyj může účinek laskání zvýšit. Oplácel jsem jí proto stejnou mírou a dráždil její pohlaví rovněž přes látku kalhotek. Byly již mokré jako by je vyndala z vody. Přes tenkou látku jsem zřetelně cítil obrysy pysků její pochvy a zduřelého poštěváka.

Náhle jsem ucítil další dotek na zádech. To se ke mně svými ňadry přitiskla maminka a i ona se snažila dostat se rukou na můj pyj. Cítil jsem jak zápasí s rukama paní Marie o potěšení honit můj pyj. Obě se předháněly a já jednou cítil ruce paní Marie a vzápětí můj pyj tiskla maminka. Ale stejnou slast mi způsobovaly maminčiny prsy přitisknuté na má záda. Cítil jsem jak její bradavky drhnou o kůži zad a myslím si, že i jí se to líbilo. Konečně přece jenom paní Marie usoudila, že bez kalhot to bude se mnou zábavnější. Stáhla je ze mne jedna dvě a můj pyj trčel dopředu jako oj.

Mezitím i obě další dvojice pokračovaly ve své činnosti. Viděl jsem jak taťka vítězoslavně vytáhl z kapsy na zemi ležících kalhot pánskou ochranu a před Janinýma nedočkavýma očima si jej zkušeně navlékl na ztopořený pyj. Během chvilky zvedl otec Janě nohy a v této vhodné poloze nasadil svůj pyj na okraj její jeskyňky. Uslyšel jsem Janin výkřik, jak se otcův pyj vedral do její ještě uzoučké kundičky, dosud citlivé po včerejší defloraci. Vypadalo to, že snad omdlela, ale trvalo to jen chvilku. Otec začal opatrně jezdit se svým pyjem ven a zase dovnitř a Jana si pomalu zvykala na jeho přítomnost ve své pochvě.

Evka jednoznačně velela ve svém souboji s Emilem. Udílela mu hlasité rady a on poctivě plnil její pokyny k její spokojenosti. Byl učenlivým žákem a určitě za pár dní to bude on, kdo bude řídit milování. Teď právě ležel pod Evkou, která byla napíchnutá až po kořen na jeho pyji a předváděla mu svoje prsa, komíhající se mu před očima. Ale i u nás se již situace změnila. Paní Marie jako první chtěla okusit můj pyj a vyzývavě přede mnou poklekla zády ke mně a nabídla mi svojí jeskyňku zezadu. Nenechal jsem se nutit a s maminčinou ochotnou pomocí jsem začal zasouvat pyj do Mariiny kundy. Byla již mokrá a teplá a nadržená. Vsála mne do sebe skoro až po kořen, přece jenom s tou délkou to bylo složitější. Konečně jsem cítil její hebkost po celé délce pyje a já začal plnit její přání.

„Tak mě mrdej co můžeš, jsem nadržená a nemůžu se dočkat!“ pobízela mě paní Marie. Uchopil jsem jí pevně za boky a začal do ní tvrdě vrážet pyj až na doraz. Po každém přírazu to s ní škublo, jak pyj narazil na její dno. Maminka opustila místo za mnou a začala se věnovat jejím houpajícím se prsům. Zkušeně jí třela bradavky a laskala ňadro ve své dlani. Labužnicky jej potěžkávala prohmatávala je prsty jako při masáži. Paní Marii se toto dvojí dráždění velice zamlouvalo a pomalu se dostávala do transu. „Ještě nepřestávej, jenom prosím tě nepřestávej!“ zbytečně žadonila paní Marie, protože já určitě neměl v úmyslu přestat, ale naopak jsem ještě zrychlil svoje přírazy. Periferním viděním jsem viděl jak tatínek drtí Janu, která se již třásla příchodem orgasmu. Rovněž Evka začala sténat a kroutit se pod ohromnou slastí orgasmu a současně i Emil s očima vytřeštěnýma rozkoší vyprazdňoval svoje zásoby do jejích hlubin.

Tyto zvuky ještě více podnítily paní Marii, neboť se její pochva začala nečekaně stahovat křečí orgasmu a ona ječela vysokým hlasem jako by to byla její poslední chvíle. Cítil jsem, jak se její pochva škube a chrlí proudy šťávy vytékající okolo mého pyje až na zem. Pomohl jsem jí ještě zasunutím prstu do jejího konečníku, což jak jsem již věděl na ní silně působilo. Maminka byla z toho obrazu tak vzrušená, že se ukájela svými prsty. Bylo mně jí líto a hned jak se paní Marie sesmekla z mého nevybouřeného pyje, přiskočil jsem k mamince. Vděčně na mě pohlédla a lehĺa si přede mne na sedačku. Přisál jsem se k jejímu prsu a současně se nechal její rukou vést do jejích hlubin. Zkušeně můj pyj nasadila na okraj své kundy a lehkým tlakem rukou do zad mě nutila zajíždět do ní. Okamžitě začala sténat, protože byla již mimořádně vzrušená. Nedočkavě čekala až naplním její pochvu svým pyjem a začnu svojí jízdu.

Konečně jsem mohl začít přirážet podle jejích představ a snažil jsem se co jsem stačil. V okamžiku, kdy otec zařval, že už bude stříkat ať se Jana připraví, začala sebou cukat i maminka. „Pojď se mnou, budeme hotovi spolu můj miláčku!“ vybízela mě vášnivě a já jako vždy před tím jejímu přání vyhověl. Oba dva jsme současně pocítili stahy toho druhého a zatímco moje horké výstřiky dopadaly na dno její pochvy, její šťáva vytékala okolo mého pyje. V milostné křeči jsem sevřel její prs v ústech a sál jej jako divý, až jsem opět vyvolal výron kapičky mléka. Sténali jsme a svíjeli se slastí a přáli si, aby tato chvíle nikdy neskončila. Konečně sebou můj pyj zacukal naposledy a já zůstal uvolněně ležet na mamince s pyjem zasunutým v její zmáčené pochvě. Cítil jsem chuť pokračovat v tomto souboji ale maminka mne lehce odstrčila a řekla: „Počkej milý, já se musím jít umýt!“ a odešla společně s paní Marií do koupelny. Pomalu jsem se zvedl a šel jsem za nimi, zatímco tatínek vypouštěl poslední dávky spermatu do Janiny těžce zkoušené kundičky.

Vešel jsem bez zaklepání do dámské koupelny, kde se zrovna sprchovaly mamka s paní Marií. Drze jsem vlezl pod sprchu k mamince a přitiskl se k ní. Radostně mě přivinula na ňadra a požádala, abych jí opláchl záda. Otočila se ke mně zády a já jí začal ruční sprchou sprchovat záda. Pomalu jsem sjížděl pramínky sprchy po jejích ramenech, přes záda až na krásný zadeček. Specielně jsem se věnoval páteři v kříži, kde masáž vodou působí velmi dobře. Maminka se pod tlakem vody slastně prohýbala a dávala mi tak najevo, že se jí to velmi líbí. Pomalu jsem sjel sprchou ještě níž, až jsem se dostal do rýhy jejího zadečku. Nasměroval jsem vodu tak, aby sprcha působila co nejintenzivněji a přiložil jí na maminčinu zadní dírku. Prudce vyjekla leknutím ale rychle zjistila, jak je to vzrušující a dráždivé.

Hluboce se předklonila aby zlepšila přístup ke svým oběma dírkám, protože pochopila můj záměr. Já jsem přiložil sprchu přímo na anální otvůrek, aby voda vnikala pod tlakem dovnitř. Maminka ještě pomáhala tím, že si oběma rukama roztahovala půlky zadečku od sebe, takže jsem měl volnou cestu. Tu mě napadlo odšroubovat z hadice sprchu a přiložit konec hadice přímo na dírku. Tlak vody prudce vnikl do maminčiny prdelky a ona hlasitě vykřikla rozkoší. Voda jí vystřikovala okolo hadice ven a já jí pomalu zasouval dál a dál, dokud maminka nevykřikla „Už dost!“. Nechal jsem hadicí zasunutou a pozoroval maminku, jak se kroutí rozkoší. Nebylo to asi k vydržení, protože najednou z její kundičky vytryskl proud zlatavé moči. „Já jsem se rozkoší počůrala?“ volala udiveně maminka a třásla se pod příchodem orgasmu.

Honem jsem rukou kterou jsem nedržel hadici našel její poštěvák a začal jej laskat se záměrem zvýšit její prožitek. Jakmile jsem viděl, že její napětí pominulo, hadici jsem pomalu vytáhl a našrouboval zpět sprchu. Maminka mě držela kolem krku a opírala se o mne slabostí z rozkoše. Začal jsem jí sprchovat a masírovat zepředu. Obkroužil jsem postupně jedno a pak druhé ňadro, přičemž jsem nezapomněl na bradavky. Maminka držela a slastně vzdychala. Pomalu jsem sjížděl na bříško, což maminku šíleně lechtalo a ona mě odstrkovala sprchu od sebe. Ale já jsem jel níž a níž a blížil se do jejího klína.

To již tušila co asi přijde, protože vzdychala, že neví zda to vydrží. „Neboj se, maminko, já budu opatrný a něžný!“ uklidnil jsem jí a začal sprchou jezdit přes její kundičku a opatrně začal směrovat tok vody do její kundičky. Bylo vidět, že jí to vzrušuje, protože po chvíli začala jemně přirážet a vystavovat nejcitlivější místa své svatyňky dráždivým proudům vody. Opět jsem odšrouboval sprchu a konec hadice zasouval pomalu do její pochvy. Proud byl dost silný na to, aby jí působil šílenou slast a rozkoš. Podklesla v kolenou a silně roztáhla nohy. Jenomže slast byla tak silná, že se neudržela na nohách a musela si sednout s hadicí zasunutou až na dno své pochvy. Opřela se o lokty a zvedla vysoko klín, čímž uvedla pochvu do nejpříhodnější polohy. Proud vody bez přestání dopadal na dno její pochvy a působil nepřerušované dráždění. Nemohla se tomu ubránit a přišel její další orgasmus. Hlasitě křičela rozkoší a sama si držela hadici zasunutou hluboko ve své pochvě.

Nevydržel jsem nečinně stát, protože pták mě nesnesitelně bolel od velkého vzrušení. Přistoupil jsem k maminčině hlavě a přistrčil jí pyj k rozevřeným ústům. Okamžitě vsála špičku žaludu do sebe a jazykem rejdila po něm i uzdičce. Rukou uchopila můj pytlík a pevně tiskla jeho obsah. Bohužel se však nemohla dostatečně soustředit, protože jí proud vody z hadice zasunuté v jejím pohlaví nesnesitelně dráždil. Nakonec zvrátila hlavu dozadu až můj pyj volně vyklouzl z jejích otevřených úst a již jenom sípala vrcholící rozkoší. Prudce si vrážela hadici do kundy a jako v tranzu zuřivě přirážela svým mučeným pohlavím. Konečně vydechla a uvolnila se. Hadice volně vyjela tlakem vody ven a proud vody začal stříkat okolo nás. Rychle jsem zastavil sprchu a něžně pozoroval maminku ležící zcela vysíleně na mokrých dlaždičkách.

„To byla nádhera, kde ses to proboha naučil, tak krásné mučení, to jsem ještě nikdy nezažila!““šeptala vysíleně maminka a dívala se na mě. S rozpaky jsem se jí přiznal, že jsem se pomocí sprchy ukájel a tím mne napadlo i toto použití. Maminka se srdečně rozesmála. „Ale ty se přece nemusíš uspokojovat sám, víš, že kdykoli může přijít za mnou a já se s tebou ráda pomiluju!“ řekla něžně a pohladila můj trpící pyj. Teprve nyní si ho všimla, ale nebyla sama.

Úplně jsme zapomněli na paní Marii, která nás napjatě pozorovala z vedlejší sprchy. Celá rozdrážděná z té vzrušující podívané toužila také po uspokojení. „A co já? Na mě si nevzpomeneš?“ žádostivě pronesla a upřeně pozorovala můj pyj. „Teď už mi tě maminka určitě pustí, když jsi jí tak nádherně uspokojil, viď Marto?“ zeptala se a vrhla se ke mně. Viděla dobře jak mám pyj připravený a zatoužila po zopakování naší předchozí akce. Opět se přede mnou vyzývavě ohnula a nastavila přede mne svůj zadeček. Nedočkavě si mě přitáhla za sebe a položila mojí ruku na svojí kundičku. Byla strašně mokrá, určitě jí nechybělo mnoho k orgasmu, pysky pochvy byly široce rozevřené a poštěvák napnutý k prasknutí.

Okamžitě vyjekla jak ucítila na něm moje prsty. Nechtěl jsem jí mučit, navíc jsem se sám nemohl dočkat vyvrcholení a proto jsem bez zbytečných cirátů nasadil ptáka na kraj její vzrušené kundy a prudce ho do ní vrazil. Vyjekla a instinktivně ucukla, ale to již byl pyj na dně její kundy. Nedočkavě jsem začal jezdit sem a tam a toužebně si přál abych byl již hotov. Naštěstí byla tak rozdrážděná, že netrvalo dlouho a její pochva se s cukáním začala stahovat kolem mého pyje. Uchopil jsem její prsy do dlaní a silně stiskl, při současném přirážení. Ječela opět jako v tranzu a házela sebou na všechny strany. Ale to jsem již začal stříkat i já.

„Drž a neuhýbej!“ křičel jsem na ní jako pominutý aniž bych si to uvědomil. Byl jsem však skutečně příliš vydrážděný a nedočkavý. S ohromnou úlevou a slastí jsem vystřikoval svoje dávky do její žhavé kundy a nádherně si ulevoval. Byla to krása a byli jsme spokojeni oba dva. Konečně jsme vydechli a já z ní pomalu vyjel. „Bylo to nádherné! Já ti Marto tak závidím tvého milovníka, ani nevíš jak.“ Přiznala paní Marie a zasněně si hladila svoje přirození. „Však jsem na něj taky hrdá a budu strašně žárlit na ženu, která mi ho odvede!“ přiznala otevřeně maminka a přitiskla si mne k sobě. Vřele jsme se políbili a dohodli se, že se vrátíme k ostatním. Tam však byl již klid, všichni šli spát tak jsme nakonec šli také. Usínal jsem s myšlenkou na milování se dvěma zralými nádhernými ženami a usmál jsem se při pomyšlení, kolik chlapů by mě to závidělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *