Dovolená u jezera VII.

Ráno jsme si všichni přispali. Únava z orgií předešlého dne byla značná a nevím jak bych ještě dlouho ležel, kdyby do našeho pokoje nevešla maminka a nezvolala: „Tak kdo s námi pojede na výlet?“ Sestra hned vyskočila, že ona pojede, ale mně se vůbec nechtělo. Nakonec jeli rodiče s Evkou a vzali sebou ještě Janu s tím, že se vrátí odpoledne. Paní Marie s Emilem něco dělali v hotelu a já se šel sám koupat. Krásně jsem si zaplaval a spláchl ze sebe včerejší únavu. Když jsem se dosyta vyslunil a vymáchal v čisté vodě jezera, vrátil jsem se do hotelu. Oběd jsem měl připravený v jídelně, Emila ani paní Marii jsem neviděl.

Po obědě jsem si sedl ve společenské místnosti do křesla a pustil si televizi. Během chvilky mě přemohla dřímota a já usnul jako mimino. Probudil mne nějaký zvuk. Paní Marie chodila po místnosti a utírala prach. Seděl jsem tiše v křesle a přivřenýma očima jí pozoroval. Měla na sobě jenom tenké téměř průsvitné letní šaty s velkými rozparky v podpaží a po stranách na sukni. Pozoroval jsem jak se pod tenkou látkou rýsuje její velice dobře zachovalé ženské tělo. Měla ty správné tvary zralých žen, které mě přitahovaly.

Velké prsy, tentokrát uvězněné v podprsence ale větší částí vykukující ven, poměrně štíhlý pas s jenom malým bříškem a krásné ženské boky. Ano, byla trochu kulatější než třeba maminka, ale i tak velice žádoucí. Měl jsem dobrou příležitost na pozorování protože netušila, že již nespím a já mohl nerušeně pozorovat celé její tělo v různých polohách, jak se natahovala či skláněla při utírání prachu.

Náhle jako by šestým ženským smyslem ucítila můj pohled na svých křivkách, pohlédla na mne a viděla, že jí pozoruji. “ Á panáček se nám probudil, to jsme tě včera nějak unavily, viď?“ žertovala a pokračovala ve své práci. Vstal jsem a pomalu k ní přistoupil. Zrovna se natahovala na hodiny na stěně když jsem se k ní zezadu přitiskl a uchopil její prsy do dlaní. Zůstala stát bez hnutí a čekala co bude dál. Využil jsem jejích rozparků v podpaží a strčil tam ruce. Sevřel jsem její prsy v podprsence a hmatem přes látku podprsenky hledal bradavky. „Ale no tak, ty nemáš dost, co to děláš, vždyť je teprve odpoledne!“ bránila se naoko ale nechala moje ruce ať si dělají co chtějí. Přitiskl jsem se k jejímu zadku takže ucítila přes oblečení, jak se můj již téměř tvrdý pyj přitiskl na ní a tlačí se mezi půlky jejího zadku.

„No ale ten je pěkný, nenecháš si to na večer?“ pokračovala naoko ve smlouvání, ale přitom lehce kroutila zadečkem ve snaze dostat můj pyj mezi svá stehna. „Jen se nebojte, paní Marie, však mně zbudou síly i na váš večer!“ šeptal jsem jí do ucha hlasem již vzrušeným žádostí. Mlčela a podvolovala se mým útokům. Drze jsem vjel svými prsty do podprsenky a osvobodil její ňadra z jejího sevření. Nakonec jsem jí stáhl ramínka šatů přes ramena a oni jí sklouzly volně na zem. Zůstala jenom ve shrnuté podprsence a kalhotkách, stále bez hnutí a s rukama opřenýma o zeď. Rozepnul jsem již zbytečnou podprsenku a hodil jí rovněž na zem. Prsy osvobozené z jejího sevření trochu poklesly pod svojí váhou, ale já je zespoda lehce podepíral a začal přitom dráždit prsty bradavky.

Paní Marie zaklonila rozkoší hlavu a přivřela oči. Tělo se jí maličko prohnulo jak instinktivně vypjala prsy do mých dlaní. Pokračoval jsem v laskání bradavek a jemně jí hryzal pod ouško a žužlal jeho boltec. Ucítil jsem, jak se její ruce přesunuly dozadu a začaly hledat gumu mých bermud. Byl jsem k ní však přitisknut, že neměla šanci zajet pod ní a dostat se tak na můj pyj. Obě bradavky již byly napnuté k prasknutí a mimořádně citlivé. Poznal jsem to podle její reakce, kdykoliv jsem se jich dotkl, unikl paní Marii vzdech slasti. Proto jsem se rozhodl věnovat se i spodní cestičce. Pomaloučku jsem sjel jednou rukou na bříško a přes pupík jsem se blížil k jejímu klínu. Mimovolně trochu roztáhla nohy aby mi umožnila lepší přístup. Já jsem však minul její roztouženou škvírku a přes kalhotky jsem začal kroužit pouze okolo ní.

Byla nedočkavá a toužila po tom, abych prstem zajel dovnitř. Začala kroutit zadečkem a snažila se nastavit škvírku abych do ní vjel. Dával jsem si záležet a pečlivě jsem jejím nástrahám unikal. Muselo jí to dost dráždit, protože náhle vyhrkla: „Tak už mi tam ten prst prosím tě strč, nebo se zblázním!“ a znova se snažila nastavit mi do cesty svojí kundičku. Nemínil jsem však tak rychle jejímu přání vyhovět. Začal jsem se věnovat horní části, kde se začal i přes jemnou látku kalhotek objevovat vydrážděný poštěvák. Ihned jsem na něj zaútočil svými prsty a on rostl a bobtnal šílenou rychlostí, laskání přes kalhotky bylo mimořádně účinné. To již paní Marie začala sténat nahlas, jak se její slast stávala nesnesitelnou.

Konečně jsem se nad ní slitoval a pomalu vsouval jeden prst do již mokvající kundy, co mi kalhotky dovolily. Dotykem jsem cítil, že už vypadala úplně jinak než na začátku, široce rozevřená očekáváním, mokrá vzrušením, s vystouplým poštěvákem dávala najevo, co by chtěla. Paní Marii se v milostném zápase konečně povedlo stáhnout moje bermudy a můj volný pyj vystřelil vzhůru mezi její nohy. Pohotově dala nohy k sobě a sevřela pyj mezi svá stehna. Sevřela jeho žalud, vyčnívající vpředu mezi stehny do své dlaně a začala mi plnou měrou oplácet jeho drážděním. Velice rychle začal mokvat a prozradil tak mé vzrušení. „Počkej, já si sundám ty kalhotky!“ řekla a zručně si stáhla promočené kalhotky. Já jsem rovněž vyklouzl z bermud a stál za ní nahý s pyjem sevřeným jejími stehny.

Začala poklesávat v kolenou aby se pyj dostal na její roztouženou kundu. Nešlo jí to jak očekávala, tak se ho snažila vzít do ruky a nastavit si ho rukou. To jsem však neměl v úmyslu, chtěl jsem jí ještě trochu rozdráždit. Rychle jsem pyj vzal do své ruky a kolenem jsem se snažil vniknout mezi její nohy a takto jí donutit je roztáhnout. Tiskla je však silou k sobě a chvíli jsem se takto přetlačovali. Nakonec však povolila, koleno mi vjelo mezi její nohy a ty se roztáhly od sebe. Odtáhl jsem jí za zadeček dál od zdi a tlakem ruky na její hlavu jí přinutil aby se předklonila. Tím se mi její zadeček více otevřel a já měl lepší přístup k její kundě. Pyjem v ruce jsem začal jezdit po povrchu její roztoužené mokvající kundy sem a tam, přičemž jsem se hlídal, abych nezajel dovnitř. Cukala sebou rozkoší když jsem přejel přes jejího poštěváka a třásla se chtíčem. „Mrdej mě, prosím tě už mě mrdej a netrap mě!“ začala škemrat a téměř plakala v slastných mukách.

Zajel jsem špičkou pyje do její kundy a okamžitě ucítil její horkost. Byla rozpálená přímo doběla a nedočkavě přirážela klínem proti mému pyji. Nechal jsem jí, ať se zkusí sama na můj pyj nasunout. Snažila se o to tak zbrkle, že se jí to ne a ne povést. Po chvíli jejího snažení jsem jí pomohl a pyj pomalu zasunul co to šlo. Byla již tak rozdrážděná, že s tím nebyly skoro žádné problémy, pouze chvilku trvalo, než se uzpůsobila její délka. Slastně vydechla jakmile ucítila pyj v sobě a nedočkavě začala sama přirážet a přímo ječet rozkoší. Převzal jsem vládu nad přirážením a vnutil jí svůj rytmus.

Její jekot však přivolal Emila. Nevím kde její syn byl, ale matčin křik jej přilákal podívat se, co se děje. Otevřel dveře a uviděl svojí matku napíchnutou na můj rožeň, jak křičí slastí. Paní Marie si ho hned všimla a volala na něj: „Emílku, pojď sem moje lásko!“ a naznačovala mu, aby si stoupl před ní. Poslechl a ona mu bleskově stáhla kalhoty a uchopila do ruky jeho dosud zvadlý pyj. Několikrát přehrnula kůžičku přes špičku žaludu a pyj se začal zázračně zvedat. Pomáhal tomu i pohled na vlastní matku, jak je zezadu mrdaná a přitom si hraje s jeho pyjem. Muselo ho to dost vzrušovat, navíc byl mladý a nadržený, takže během chvilky měl pyj nalitý k prasknutí.

Jakmile jej paní Marie uvedla do správné velikosti, vsunula si jej do úst a začala ho zkušeně kouřit. Protože jsem jí tvrdě mrdal, doufal jsem, že na ní nepřijde milostná křeč nečekaně a nekousne syna do pyje. Ten však byl během chvilky z tohoto způsobu dráždění hotov a začal křičet, že už bude. Uviděl jsem, jak sebou jeho pyj začal v ústech jeho matky škubat a na ústech paní Marie se objevilo přebytečné semeno. Snažila se poctivě semeno svého syna polykat, ale nestačila tomu gejzíru a její ústa a tvář byly jako od šlehačky. Jakmile se Emil zbavil nesnesitelné slasti a jeho pyj se scvrkl do normální velikosti, vytáhl jej z matčiných úst a začal si jej otírat kapesníkem. Byl nejvyšší čas, protože paní Marie začala nepříčetně ječet a házet sebou v křeči přicházejícího orgasmu.

Uchopil jsem ji pevně za prsy a nemilosrdně do ní bušil v očekávání i svého uspokojení. Kňučela a kroutila se slastí jako v epileptickém záchvatu a tím mě ještě více vzrušovala. Ještě neskončilo svírání její pochvy a můj pyj sebou rovněž začal cukat. První dávka dopadla na dno její kundy bez varování až vyjekla překvapením. Po ní následovaly další a další, až se z přeplněné kundy tlačilo semeno kolem mého pyje ven. „Ještě, ještě!“ žadonila paní Marie a já se snažil seč jsem mohl. Konečně se naše napětí uvolnilo a ona s úlevou sjela z mého pyje a začala se otírat mezi nohama. Já jsem jí přitom stále držel za prsy a ona pečlivě otírala i můj mokrý pyj, který se téměř nezmenšil a stále trčel vyzývavě dopředu.

„Podívejme na panáčka, jak pěkně pořád stojí! To nemá ještě dost?“ řekla paní Marie laškovně a líbala jej na špičce žaludu. Vtom se ozval její syn Emil, který si opodál ještě rovněž utíral svůj nástroj: „Podívej se mami i na mého ptáčka jak stojí, taky nemá ještě dost!“ řekl žádostivě a rovněž jí přistrčil svůj pyj před ústa. „No ano, miláčku, pojď maminka vás potěší oba najednou!“ řekla paní Marie a opět začala jeho pyj lízat a laskat jazykem. Přitom si před sebe přitáhla i mě a začala se na našich pyjích střídat. Vždy jednoho kouřila a druhého zpracovávala rukou, vzápětí je vyměnila a tak pořád dokola.

Bylo vidět, že jí tato zábava vzrušuje, protože si volnou rukou zajela sama mezi nohy a začala si prsty jezdit ve své kundičce. My s Emilem jsem se podělili o její prsy krásně visící v jejím předklonu a rukama jsme jí nemilosrdně drtili bradavky. Pěkně jí to žhavilo a ona začala vykřikovat: „No vy jste nádherní milenci, takový krásný ocasy. Ty musím mít v sobě oba!“ a s potěšením koukala na naše pyje. „Ano maminko, ukaž nám jak ti to můžeme udělat s Jirkou společně, to jsi mi ještě neukázala, že to jde!“ žebral Emil vzrušený z představy, jak oba dva najednou souložíme s jeho maminkou. Bylo vidět, že si to vůbec neuměl představit. „Vždyť se přece oba dva do tebe najednou nevejdeme!“ pokračoval zvědavě.

Paní Marie cítila, že jsme již všichni připraveni na závěrečnou jízdu a začala nás organizovat. Mně přikázala sednout si na kraj křesla. Sama si sedla na mne tak, aby se mohla napíchnout na můj pyj, který si svojí rukou přidržovala pod svojí kundou. Pomalu se na něj začala spouštět a se sykáním z napínání a tlaku v její kundě se jí pomalu povedlo dostat pyj do sebe celý. Chvilku seděla bez hnutí a cítil jsem, jak se její pochva okolo mého pyje stahuje a přizpůsobuje. Konečně byla spokojená a začala se po něm pohybovat nahoru a dolů.

Když se vyrovnala s jeho velikostí, začala dirigovat Emila. „Tak Emílku, teď pojď hezky za mě. Vidíš mojí zadní dírku? Tak do ní strčíš pomalu svého ptáčka. Ale nejdřív si ho namaž krémem co je ve spodní zásuvce!“ radila mu starostlivě. Emil našel lubrikační krém a silnou vrstvou si pomazal svůj pyj. „Ještě si dej krém na prsty a snaž se ho dostat do té mé dírky!“ komandovala paní Marie syna a on poctivě plnil její pokyny. Povedlo se mu velké množství krému dostat do ústí její anální dírky a snažil se prstem jej zatlačit co nejhlouběji a rozetřít jej kde to jenom šlo. Paní Marie cítila jeho prst uvnitř a začalo jí to vzrušovat. Cítil jsem ho i já na svém pyji, jak s ním jezdí sem a tam a snaží se krém uvnitř rozetřít. „Jen se neboj a přidej druhý prst a za chvilku třetí, ať si moje prdelka zvykne na tvého vymetáčka!“ naváděla paní Marie syna a on se stoupajícím vzrušením prsty jezdil v jejím zadečku.

Ještě nikdy to nikomu nedělal a o to víc ho vzrušovalo, že se jedná o zadeček jeho matky. Nedočkavě přisadil svůj pyj na okraj maminčina análu a snažil se ho narvat dovnitř. „Au, takhle nesmíš, musíš pomalu!“ křičela bolestivě paní Marie a snažila se uhnout jeho ataku. Dala ruku za sebe, uchopila jeho pyj a pomáhala mu dostat jej do jejího análního otvoru. Šlo to ztěžka, pyj se mu pořád ohýbal a ujížděl, až přece jenom její svěrač povolil a Emil vjel do matčina zadku. Byl překvapen tím těsným sevřením a vykulen ze svého počínání. Poprvé měl svůj pyj v análu a navíc se jednalo o matku. Naštěstí jej tyto úvahy rychle přešly, protože těsné sevření jeho pyje vyvolávalo o mnoho rychlejší reakce.

Začal čím dál tím rychleji mrdat maminku do zadku až ho musela okřikovat a usměrňovat. Jenomže jeho vzrušení bylo příliš silné a on na nic nedbal. Cítil jsem přes stěnu pochvy jak jezdí v maminčině zadku sem tam jako zajíc. Tím zcela znemožnil mému pyji pohybovat se v pochvě jeho matky a sobecky spěchal ke svému vrcholu. Hekal a úpěl úpornou snahou a vůbec nevnímal, co mu paní Marie říká. „Už, užž!“ zaječel úlevně a zůstal hluboko zaražen v zadnici své matky dokud jeho pyj nepřestal se škubáním chrlit semeno. Konečně se zklidnil a vyjel ze zadku ven, což paní Marie přijala s úlevou. „Promiň mi to mami, ale mě to strašně vzrušovalo, bylo to lepší než dopředu!“ přiznal upřímně Emil a dopadl vysílen do křesla vedle nás.

Konečně jsme se mohli věnovat sami sobě. Paní Marie začala znovu jízdu na mém pyji a já cítil, jak semeno jejího syna vytéká z jejího zadku a po kořenu mého pyje stéká dolů na křeslo a moje nohy. Naštěstí mě přirážení paní Marie a pohled na její prsy pohupující se před mýma očima přivádělo na jiné myšlenky. Přisál jsem se k jednomu z velkých prsů volně se pohupujícím v rytmu paní Marie a pevně sevřel jeho velkou a opět tvrdou bradavku mezi rty. „Ano, cucej mě, to se mi líbí“! sykala slastí paní Marie a usilovně jezdila nahoru a dolů po mém pyji. Sál jsem bradavku jako hladový kojenec, ale žádné mléko jsem z něj k mému zklamání nevysál. Paní Marie mi náhle přistrčila před ústa druhý prs se slovy, ať ho nešidím a tak jsem se snažil stejně jako u toho předchozího.

Měl jsem plná ústa prsu a slastně sál a kousal pružné maso, až paní Marie sykala bolestí. „Uděláš mi cucfleky!“ varovala mě. „A nebudu se moci ani nikde svléknout!“ pokračovala vyčítavě ale já naopak schválně pokračoval, až měla prsy plné mých znamení. Jenomže to jsme již oba přestali vnímat svět. Cítili jsme jak se vzájemně chvějeme a třeseme stoupajícím napětím a naše hlasité sténání se mísilo dohromady. Zoufale jsme si přáli aby byl už konec té nesnesitelné slasti a současně si přáli, aby nikdy neskončila.

Její pochva začala křečovitě svírat můj pyj v okamžiku, kdy se začal cukat výronem semene. Během chvilky jsem zaplnil po okraj i její přední dírku a tentokrát to bylo moje semeno, které vytékalo ven a stékalo na moje stehna a křeslo. Nakonec jsme zůstali v křečovitém objetí a vychutnali si tak tuto chvíli. Konečně napětí povolilo, škubání ocasu přestalo a my volně vydechli. „Jsi dokonalý milenec, moc tě závidím tvojí mámě. Je škoda, že už zítra odjíždíte a doufám, že se ještě někdy uvidíme!“ řekla náhle paní Marie a já zůstal rozpaky bez sebe. „Víš, já jsem si všimla, že ty nekoukáš jenom na sebe a myslíš při milování víc na ženu než na sebe. A proto je to tak krásné!“ dodala uznale. Něco jsem rozpačitě zakoktal, ani nevím co.

Rychle jsme se odebrali do koupelny, protože se každou chvíli mohli vrátit výletníci. Tentokrát jsme se sprchovali každý samostatně, ale stejně jsem pokukoval po nahém těle paní Marie. Byla skutečně pěkná a já dumal jakto, že zůstala sama a jaký blb musel být její muž, že jí opustil. Ale pak jsem si vzpomněl na otce a jeho náchylnost na mladé děvčata a pochopil jsem, že život už je takový. Starší muži ale i ženy šilhají po zajíčcích a mladším mužům a dívkám zase většinou imponuje láska starších. Takto jsem filosofoval zatímco proud vlažné vody ze mne smýval nánosy spermatu a sebou odnášel i únavu po předchozím milování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *