Dovolená u jezera VIII.

Čistí a osvěžení jsme seděli s paní Marií a Emilem ve společenské místnosti a sledovali televizi, když se dovnitř vřítili výletníci. Celí rozjaření dojmy začali jeden přes druhého vyprávět své zážitky a litovat, jaká je škoda, že jsme nebyli s nimi. „Já si myslím, že to nebyla škoda pro nikoho z nás, že kluci!“ vesele oponovala paní Marie. Nadšeně jsme souhlasili a paní Marie pokračovala: „Však jsme se zabavili všichni tři společně a moc rychle nám to uběhlo. Ani nám nikdo nechyběl!“ a dívala se na nás, zatímco my s Emilem horlivě kývali hlavami.

Maminka hned pochopila o čem je asi řeč a podotkla: „No to si umím tu vaší zábavu představit, to jsi si užila s dvěma mladýma zajíčkama viď Marie!“ a žárlivost jí zabarvila hlas. Otec hned vesele podotkl: „A já doufal, že si s váma dospělýma ženskýma něco užiju a ty už jsi zatím mimo hru! Mojí ženy si užiju i potom dost, ale tebe jsem si chtěl ještě vyzkoušet co vydržíš!“ dorážel na paní Marii. Ta se vesele ohradila ať se stará o svojí výdrž a odešla s Emilem a Janou připravit něco k jídlu. Byla to naše poslední společná večeře a my si jí chtěli užít. Výletníci se odešli umýt a připravit po náročném výletu a za hodinu jsme se sešli v jídelně. Po slavnostní večeři jsme přešli do společenské místnosti a pomalu začali rozjíždět zábavu.

Otec si skutečně zabral mamku s paní Marií, hráli spolu nějakou hru ale svlékací, protože se postupně odhalovali za veselého smíchu. Emil zištně navrhl, abychom si také něco takového zahráli, což holky přivítaly, protože se rády producírovaly nahé. Hra nestála za nic, protože tak jako u dospělých šlo jenom o to, jak co nejrychleji zůstat bez šatů. Tím hra skončila a my na sebe koukali co dál. V tom Jana, která stále koukala mně i Emilovi mezi nohy, něco zašeptala Evce a ta radostní vyjekla. „To je nápad! Tak minule jsme měli soutěž o největší prsa a teď vyhlašujeme soutěž o největší mužské přirození!“ a začaly se s Janou smát jako blázni. Podívali jsem se s Emilem po sobě a kritickým okem zkoumali pohlaví toho druhého. Oba však byli ještě v klidovém stavu, takže se na první pohled nedalo rozeznat, který je větší. „Ale já taky soutěžím!“ přispěchal otec a rovněž svlékl slipy, které mu ještě při hře zbyly, zatímco obě ženy již byly nahé.

Řízení soutěže se ujala Evka. Museli jsme si stoupnout do řady aby ženy mohly dobře prohlédnout a hlavně porovnat naše pyje. „Budou dvě kola,“ řekla Evka. „V prvním kole se bude měřit velikost v klidovém stavu a ve druhém v pohotovostním stavu. Nejlepší dostane tři body, druhý dva a třetí jeden bod. Pak se body sečtou a vyhraje ten, kdo bude mít nejvíc bodů!“ pokračovala. Ostatní to bouřlivě přivítali a začali shánět nějaké měřidlo. Nakonec vyhrál krejčovský metr paní Marie. „Ale musíte měřit rychle, protože jak se tady okolo proháníte nahé a vystrkujete na nás vaše prsa, budou nám za chvíli stát ocasy jako svíce a žádné první kolo nebude!“ připomněl žertem taťka ale měl pravdu. Pohled na nahé, krásné a dobře vyvinuté ženy v naší blízkosti nás rozpaloval čím dál tím víc.

Tak rychle začaly měřit a bodovat. V klidovém stavu vyhrál otec. Už se mu sice pyj trochu protáhl vzrušením, ale nakonec to holky uznaly. Druhý byl Emil a třetí jsem byl já. „A teď jsem na vás holky zvědav, jak nás uvedete do bojového stavu!“ posmíval se otec, ale ženský si věděly rady. Před každého z nás poklekla jedna a šup už jsme měli pyje v jejich ústech. Hrály nám na ně jako na flétnu a za chvilku už jedna po druhé hlásily připravenost k soutěži. Tady vypadalo pořadí trochu jinak. „Nejdelší je Jirkův, pak Emilův a ty tati ho máš nejkratšího!“ hlásila rozpustile Evka. Paní Marie s mamkou pak sečetly body a Evka slavnostně vyhlásila pořadí. Jirka má 4 bodů, taťka 4 body a Emil také 4 body.

„No to nemůže zůstat nerozhodný, přidáme ještě jedno kritérium a to je tloušťka,“ rozhodla mamka. Tu však již bylo možné měřit pouze v pohotovostním stavu, protože jsme už měli pyje vzrušené předchozím laskáním. Nastalo opět pečlivé měření a nakonec Evka vynesla závěr: „Nejsilnější má Jirka, o tom není pochyb. Ale zbývající dva nakonec prohlašujeme za stejné, protože rozdíly nejdou určit. A tím jsem se stal celkovým vítězem. „A co dostane vítěz za cenu a co ostatní?“ tázal jsem se zvědavě.

Nastalo velké přemýšlení až najednou dostala nápad paní Marie. „Vítěz nás může postupně obšťastňovat jednu po druhé a to každou jednu minutu. Další v pořadí pak půl minuty a poslední čtvrt minuty. Ale protože druhý a třetí jsou stejní, mají oba po půl minutě!“ dodala a tak to bylo schváleno. Ale já jsem namítl, že budu v nevýhodě, protože budu jako první a ony ještě nebudou vzrušené a nic z toho nebudou mít. Uznaly, že je to pravda ale co dál. Vtom dostal spásný nápad bystrý Emil. „Když my jsme soutěžili v délce a průměru, tak ženský budou soutěžit v hloubce. To budeme měřit my, každý postupně jednu za druhou ohodnotí a pak body sečteme. Zvítězí žena s největším počtem bodů!“ vysvětlil duchaplný Emil a návrh byl okamžitě schválen.

Rozhodli jsme, že začne nejmladší a skončí nejstarší. Ženský si lehly vedle sebe na otoman, břichem dolů a roztažené nohy spuštěné na zem. Emil si pak stoupl každé mezi nohy a snažil se jim narvat svůj pyj co nejdál. Pro kontrolu s ním vždy několikrát zajel a vyjel co nejhlouběji to šlo. Obešel postupně všechny a hlásil. „Mamka 3 body, paní Marta dva body a Evka jeden bod!“ a pokračoval jsem já. Přistoupil jsem k mamce se stojícím pyjem v ruce a druhou rukou jsem zajel mezi její nohy. Ucítil jsem, že po Emilově zkoušce je její dírka dostatečně vlhká a rozevřená. Jemně jsem polaskal vystouplý poštěvák až maminka zasténala rozkoší a přisadil pyj na okraj dírky. Pomalým tlakem jsem plynule zajel do již vlhké a horké kundy až jsem ucítil odpor dna. Maminka několikrát zavrtěla zadečkem a já popojel ještě o další kousek. Stejně pomalu jsem vyjel až k okraji a opět zajížděl dovnitř. Takto jsem několikrát zasunoval pyj do její kundy až se natolik přizpůsobila, že jsem ani její dno necítil.

Vyjel jsem k maminčině zklamání ven a přistoupil k paní Marii. Stejnou proceduru jsem opakoval i u ní, Evky a Jany a potom jsem vynesl svůj ortel. „Maminka 3 body, paní Marie 2 body, Jana 1 bod a Evka bez bodu!“ Evka sice vztekle odporovala, ale to na mém rozhodnutí nemohlo nic změnit. Nyní byla řada na taťkovi. Ten již měl úlohu nejjednodušší, protože ženský již byly pořádně vzrušené a jejich pohlaví připravená na nového bojovníka. I on odolal snahám jednotlivých zkoušených žen udržet ho v sobě až do konce, i když mu to dělalo velké potíže. Přece jenom se jednalo o vzrušující podívanou i práci. „Marie 3 body, Marta 2 body a Eva s Janou stejně!“ hlásil hrdě.

Tím soutěž skončila a vítězkou se tedy stala paní Marie, i když podle mě neprávem. Jenomže výsledky stejně již nikoho nezajímaly. Byli jsme již rozpálení a nedočkaví na pořádnou soulož. Otec se přitočil k Evce se slovy, že musí své dceři její kundičku pořádně vytáhnout a hned do ní vrazil svůj pyj tak jak byla ohnutá na otomanu. Emil k mému překvapení se stejnou záminkou přistoupil k mamce a ona mu ráda vyhověla. Viděl jsem, jak vítězoslavně pojala do sebe jeho docela pěkný pyj a nabídla mu svoje prsy. Přejel mě osten žárlivosti ale naštěstí na mě skočila paní Marie s dcerou Janou, protože jsme tak zbyli.

„Tak a teď jsi náš a musíš dokončit co jsi začal!“ volala paní Marie radostně, že jsem na ní zbyl a táhla sebou Janu. „Teď hezky vytáhneš Janě její pochvičku a pak mně!“ dodala a táhla nás na vedlejší otoman. Nebránil jsem se, protože obě byly nádherné ženské a pyj jsem měl napružený až mě bolel. „Ale já nemám ochranu, tak nemůžu s Janou…?“ vzpomněl jsem si, ale paní Marie mě rázně přerušila: „Nesmíš do ní stříkat. Jakmile ucítíš, že bys už stříkal, okamžitě ho vytáhneš, jasný? Já si to pohlídám, neboj!“ rozhodla a bylo to.

Stáli jsme před otomanem, já si přitáhl Janu k sobě a začal jí líbat. Vracela mi polibky a musím přiznat, že líbala vášnivě a zkušeně. Naše ruce přitom nezahálely a zatímco já jsem prozkoumával její tělo, prsy začínaje a klínem konče, ona rovnou uchopila mého zpěváčka. Viditelně jí dělalo dobře držet v ruce takový nástroj. Ucítil jsem, jak se k nám přitiskla paní Marie a laskala nás oba. Její ruka se přidala k Janině ruce a praly se o můj pyj která jej lépe uchopí a pohoní. I já jsem střídal své ruce nejdřív na prsy Jany a vzápětí paní Marie. Rozdíl byl dost velký, Jana měla přece jenom menší ale tvrdší a pružnější než její matka. Poznával jsem je po hmatu a i podle tvaru a velikosti bradavek. Rovněž tak klíny měly každá jiný, paní Marie přece jen měla kundu větší a volnější než Jana, která ještě před několika dny byla panna.

Podíval jsem se po ostatních a viděl je v plné práci. Otec klečel mezi Evinýma nohama a zkušeným jazykem jí přiváděl k šílenství. Ta sebou házela a zmítala ve snaze uniknout jeho jazyku a zbavit se tak sladkého mučitele. Maminka seděla naražená na Emilův pyj a on si ve sladké extázi hrál s jejími prsy, zatímco mamka jezdila nahoru a dolů podle své potřeby. I paní Marie cítila, že musíme postoupit dál a přinutila Janu, aby si lehla přede mne. Ještě se naposledy sklonila a jazykem jí zkontrolovala připravenost jejího pohlaví. Jana byla již silně vzrušená, protože jakmile se jazyk její maminky dotkl jejího poštěváka začala sténat a házet zadkem.

Rychle jsem paní Marii odstrčil a s její pomocí nasadil můj pyj na okraj Janiny roztoužené kundičky. „Ano, vraž ho do mě prosím tě, ale rychle, nemůžu to vydržet, dělej prosím tě!“ tak a podobně mne vyzývala Jana. Opatrně jsem zasouval pyj do úzkého ale vzrušeného otvůrku, abych jí nezpůsobil bolest. Brzy jsem narazil na dno a nemohl dál. Jana se snažila, ale o moc dál jsem se nedostal. Navíc Jana byla příliš vzrušená a netrpělivě přirážela sama na mě ve snaze co nejrychleji se ukojit. Pomalu, jak mi těsné sevření její pochvy umožňovalo, jsem začal pohybovat svým pyjem a současně si hrál, s jejími poupátky. Krásně zduřelé bradavky se přímo nabízely k laskání a já se o to pilně snažil prsty i ústy.

Ucítil jsem, jak se mého pyje dotkla ruka paní Marie a chopila se dceřina poštěváka. Začala jej rovněž zpracovávat svými prsty a Jana přímo umírala slastí z této několikanásobné rozkoše. „Maminko, já už asi budu, cítím něco nádherného!“ sténala Jana a její pochva se ještě těsněji svírala okolo mého pyje. Podstrčil jsem ruku pod její zadeček a začal jemně dráždit i její zadní dírku. Věděl jsem, že do ní bych se určitě nedostal, ale určitě to první udělal taťka. Jana mi to potvrdila tím, že se vůbec nebránila mým zvědavým prstům a naopak mě začala povzbuzovat, abych jí tam strčil alespoň prst! Začal jsem prst tlačit dovnitř zadní dírky, dostatečně mokré šťávami vytékajícími z její kundičky. Náhle odpor povolil a můj prst zajel celou svojí délkou dovnitř. To byl poslední impuls pro spuštění jejího orgasmu.

Jana vykřikla a začala se svíjet křečí rozkoše a slasti. Ucítil jsem záškuby její pochvy až po chvilce, Jana bezvládně zůstala ležet a nereagovala na moje přirážení. To byl signál pro paní Marii, která nedočkavě čekala na tuto chvíli. „Pojď stříkat do mě, ty můj kanečku!“ lákala mě a za pyj přitahovala na sebe. Než jsem se vzpamatoval tak jsem do ní zajel jako po másle. Rukou si svojí kundu připravila tak, že už moc nepotřebovala. Okamžitě jakmile mě sevřela svým horkým pohlavím začala skučet a sténat. Začal jsem honem rychle přirážet a tentokrát jsem cítil, jak se můj pyj pohybuje v celé své délce. Přitáhla mi ruce na svá prsa a já je začal tisknout a laskat jako předtím. Viděl jsem na nich stopy po mých zubech z předchozího milování a přidával jsem další, až ječela bolestí. Přitom mě však pevně objímala přes zadek a tlačila můj klín proti svému, že jsem skoro nemohl ani dýchat. Naštěstí však přicházel její orgasmus a můj pyj začala svírat další kunda. Tentokrát to bylo dost i pro mě a můj pyj sebou začal škubat rovněž.

Slyšel jsem, že podobně tomu bylo i vedle, kde maminka zběsila jezdila v extázi po Emilovi, který však již ležel téměř bezvlády. „Vraž mi tam alespoň ruku!“ křičela maminka a trvalo chvíli, než Emil pochopil co chce. Nakonec mu maminka sama zasunula jeho ruku do sebe místo jeho ochablého pyje a mohla se tak také udělat. Ještě několik pohybů matčina zadku a i ona klesla bezvládně vedle Emila.

Zato otec tvrdě přirážel do Evky, jeho pták vyjížděl a zajížděl z její již unavené kundičky a nemohl se ukojit. Evka již jenom sténala, že už více nechce, že má dost. „Tak mně ho musíš vyhonit ručně!“ řval rozpálený otec, vytáhl pyj a strčil jí ho do ruky. Evka se nadzvedla a zručně začala jeho pyj honit. Otec řval jako raněné zvíře a Evka jezdila po jeho pyji rukou jak zběsilá. Náhle z jeho špičky vylétl dlouhý bílý gejzír a dopadl na její bříško a prsa. Další a další výtrysky dopadaly jako šlehačka na Evino bříško a otec se svíjel pod její rukou. Nakonec přestal stříkat i přes zběsilé honění a jeho pyj se unaveně začal scvrkávat. Evka již poznala marnost svého úsilí a pustila jej z ruky. Otec klesl vedle ní a zůstal ležet, prudce oddechujíc po úžasné honitbě. „Stejně jsi dobrá dceruška, celá máma!“ chválil jí otec spokojeně a Evka se dmula pýchou.

My jsme s paní Marií rovněž skončili a leželi vedle sebe na otomanu, znaveni a šťastni. Jana se k nám přitiskla, spokojená a oba nás hladila a líbala. „To určitě nebyl konec, že ne?“ žadonila a bylo vidět, že ještě nemá dost. Byl na ní pěkný pohled, jak tak nade mnou klečela. Její prsy mě přitahovaly jako magnet a já jsem je musel polaskat. Uchopil jsem je do misek dlaní, potěžkával je a houpal s nimi jako se zvony a zkoušel jejich pružnost a tvrdost. Přece jenom to byl jiný pocit než s prsy její matky. Ta se žárlivě zvedla a klekla si vedle mě z druhé strany. „A co moje zvony, ty se ti nelíbí? Nesmíš je šidit!“ laškovala a sama mi předváděla jejich velikost. Byly o hodně větší a těžší, však se také pod svojí vahou prověšovaly, ale pořád to byly prsy žádoucí.

Spravedlivě jsem je podělil a v každé ruce jsem tisknul a zpracovával prs jiné ženy. Ony zase stejně spravedlivě obšťastňovaly můj pyj. Klečely každá z jedné strany vedle mne, ale obráceně než jsem ležel, takže jsem měl jejich hlavy u mého přirození a jejich zadečky u své hlavy. Ucítil jsem, jak se okolo mého pyje semkly měkké vlhké rty paní Marie a zkušeně jej sály. Já jsem zase zajel hlavou mezi kolena Jany a dostal se přímo pod její štěrbinku. Přitiskl jsem si jí na hlavu a začal přes ní jezdit jazykem. Jana se začala kroutit na mém jazyku jako na malém pyji se snahou docílit co největší slasti. Štěrbinka se začala pomalu rozevírat a vyjíždět poštěvák, příznaky účinnosti mého laskání.

Jana sama vzdala boj o můj pyj s matkou a soustředila se jen na své stoupající vzrušení. Přidal jsem prsty abych mohl dráždit jak její štěrbinku tak zároveň i poštěváka. Přitom sám jsem cítil stoupající účinek práce úst paní Marie na svém pyji. Počínala si profesionálně a já již byl rovněž silně vydrážděn. Jana již začala sténat a křičet nespokojeností: „Já chci abys ho strčil do mě, chci zase cítit tvého velkého ptáka jak mě šuká!“ ječela nepříčetně.

Nečekaně se zvedla a odtáhla hlavu svojí matky z mého klína. Bleskově si na mě sedla a rukou si přidržovala pyj pod svojí kundičkou. Tentokrát se na mě nasunula rychleji, byla již zkušenější. Bolestivá grimasa prozradila, že jsem příliš dlouhý, ale to jí nevadilo. Začala sama na mně jezdit, ale nepovedlo se jí dostat do sebe celou délku mého pyje. Měl jsem strach, aby sobě nebo mně něco neprovedla, ale nakonec to dobře zvládala.

Paní Marie nemeškala a zaujala její místo na mých ústech. Byl to rozdíl, její kunda byla větší a poštěvák robustnější. Sama mi začala jezdit svými rodidly po ústech, že jsem se až lekl. Naštěstí se zklidnila a mohl jsem pokračovat tam, kde jsem přestal s Janou. Ta již opět přicházela do extáze, její pohyby se zrychlily a ona poskakovala na mém pyji jako o závod. „Už chci, už budu, ještě chviličku a budu!“ povzbuzovala se a prsy se jí házely až jsem měl strach, že si ublíží. Její matka jí závistivě pozorovala a volala na ní hlasem plným vzrušení: „Tak už dělej, ať můžu taky!“ a nedočkavě čekala až jí dcera uvolní místo na mém pyji. Já jsem jí objal zadek a držel nad svými ústy aby nemohla jen tak uniknout. Jazyk jsem již měl skoro bolavý, jak jsem s ním jezdil v hlubinách její kundy a mačkal přitom jejího poštěváka mezi svými prsty.

Už jsem ani nevnímal pohyby Jany až jsem si uvědomil cukavé pohyby její pochvy na mém pyji a pochopil, že přichází její další orgasmus. Už ani nekřičela, jen sípala a trhavě jezdila sem a tam kundou po mém ptáku. Nakonec se svalila ze mne na otoman a zůstala bezvládně ležet. Paní Marie okamžitě využila situace a vsála můj volný pyj do sebe. Začala opět zkušeně jezdit po jeho žaludu a špičce a mně se začalo zmocňovat vzrušení. Ona však nechtěla abychom se udělali ústy. Jakmile poznala, že mám pyj vzrušený k prasknutí, zvedla se z mých úst a přesedlala na jiného oře. Popolezla tak, že se její zadeček ocitl nad mým klínem a ona se chystala dosednout zády ke mně. Uchopila můj pyj do ruky a zasouvala si jej na okraj své pochvy. Pak se pomalu nadzvedávala a pyj do ní začal zajíždět jak se na něj nasoukávala. Sykala rozkoší a možná trochu i bolestí jak se pyj prodíral její kundou a roztahoval jí jako píst. Nevešel se takto do ní celý ale ona přesto začala na něm jezdit.

Podíval jsem se co se děje okolo nás a uviděl zajímavé divadlo. Maminka klečí na kraji kanape a pilně v puse kouří pyj Emila. Za ní stojí otec, pyj zaražen až po kořen v jejím análu a jezdí s ním sem a tam. Ruku měl až po zápěstí zabořenou v kundě Evky, ležící vedle mamky na kanapi s očima zavřenýma a vychutnávající si tento způsob ukájení. Ona sama měla pro změnu svojí ruku zasunutou v maminčině kundě a čile s ní jezdila sem a tam co jí tatínkův ocas v matčině zadku dovolil. Bylo slyšet jenom hekání, sténání a mlaskání.

Byl to vzrušující pohled a není divu, že mě vyprovokoval. Nelíbilo se mi, jak nedokonale jezdí paní Marie po mém pyji. Proto jsem se i s ní nadzvedl a posunul tak, že jsem jí ze sedu překulil do pokleku, pyj stále zaražen v její kundě. Okamžitě jsem ucítil jak se změnou polohy prodloužila délka mého vpichu a já se ocitl v kundě až po kořen. Paní Marie jenom hekla slastí, jak pyj vyplnil její kundu po celé její délce. I pro mě to byl lepší pocit než předtím. Začal jsem jí v této poloze napichovat na svůj rožeň až začala sténat slastí.

Sténání bylo slyšet i od vedle, kde se právě Evka svíjela na otcově ruce zasunuté v hlubinách její kundy a dokončující její orgasmus. Emil křečovitě svíral matčinu hlavu a trhavými pohyby vrážel do jejích úst svůj stříkající pyj. Otec svíral mamčiny prsy, těsně přiražen na její zadek a jenom jeho škubání zadku prozrazovalo výstřiky spermatu do jejích střev, přičemž mamka stejně škubavě prožívala svůj orgasmus.

Byla to nádherná skupinka a nesmírně mě vzrušila. Přidal jsem na důrazu a pevně sevřel dolů visící prsy paní Marie. Přidržoval jsem se za ně jako za držadla a jezdil v její kundě zběsile sem a tam. V poslední fázi jsem jednu ruku uvolnil pro jejího poštěváka a pevným sevřením jsem ho začal dráždit. „To je ono, takhle mě dodělej, prosím tě!“ skučela paní Marie a já drtil jejího poštěváka mezi svými prsty. „Už budu, už budu!“ ohlašovala svůj vrchol a začala se svírat okolo mého pyje. To mě dorazilo a já rovněž začal škubavě chrlit dávky svého semene. „Stříkej, stříkej do mě, ty můj kanče!“ povzbuzovala mne a svíjela se slastí. Skončili jsme za potlesku ostatních, kteří se zájmem sledovali náš konec.

Byla to dráždivá podívaná, protože Emil vyskočil s ptákem opět jako svíce a vrhnul se znova na svojí matku, odpočívající vedle mě po našem souboji. „Teď tě ještě ošukám já!“ křičel nepříčetně a snažil se do její kundy narvat svého ptáka. „Ne prosím tě už ne, musíš chvíli počkat!“ ale on jako by neslyšel. Nakonec paní Marie musela svojí rukou zabránit tomu, aby jí nasunul pyj do kundy, ale Emil začal téměř brečet. „Ale mami, podívej jak mi stojí, tak mi pomoz!“ přímo škemral až se jí zželelo. „Počkej, zkus to do druhé dírky!“ navedla ho jeho matka a sama mu zaváděla pyj do svého zadku. On nedočkavě tlačil pyj dovnitř až najednou vjel hluboko dovnitř. Paní Marie přímo zavyla a prohnula se bolestí. „Ježíši ty jsi mně snad natrhnul zadek, to nesmíš takhle rychle!“ varovala již zbytečně a kroutila se bolestí. Po několika přírazech se přece jenom její anál přizpůsobil a její bolest ustoupila pocitům slasti. Naštěstí pro ní byl Emil tak vydrážděn, a sevření pyje v těsném análu bylo tak těsné a dráždivé, že téměř okamžitě začal stříkat. Ani nestačil vykřiknout své varování a už paní Marie cítila výstřiky svého syna.

„Ještě jsi neměl stříkat, já ještě nejsem!“ skučela již zbytečně, protože Emilův vyprázdněný a již měkký pyj vyjel z jejího zadku táhnouce za sebou závoj sperma.To byl signál pro otce, který si rukou honil pyj povzbuzený vzrušivou podívanou anální soulože syna a matky. „Já tě dodělám, jenom drž a neboj se!“ zavyl a odstrčil Emila od matčina zadku. S pyjem v ruce se přitiskl k jejím vyšpulenému zadku a začal do zejícího ještě nezavřeného análního otvoru tlačit svůj pyj. Šlo to velice lehce, anál paní Marie byl ještě roztažený od Emilova pyje, takže otec ihned začal plynule jezdit sem a tam. „To je ono, ještě, ještě!“ povzbuzovala ho paní Marie a cítila, že jí začíná přivádět další orgasmus. „Stříkej, už budu, stříkej!“ poroučela a otec jezdil jako šílený, aby byl hotový s ní.

Opět pomohla těsnost análu, takže intenzivnější dráždění splnilo otcovo přání a on začal stříkat do střev paní Marie. Ihned po první dávce pyj vytáhl a přiložíc jej k rozevřenému análnímu otvoru, vystřikoval do něj dávku za dávku. Paní Marie odměňovala jeho výstřiky pochvalnými výkřiky, dokud nevystříkla poslední kapka. Pak se unaveně svalili na otoman a bylo vidět, že již mají dost. Vtom jsem ucítil jak se mých zad dotkly těžké pevné prsy. Otočil jsem hlavu a uviděl za sebou stát maminku. Přitiskla se zezadu ke mně a rukama uchopila můj pyj. Ucítila, že je tvrdý a radostně povzdechla: „Myslela jsem si, že ještě nekončíš. Určitě jsi si nechal i něco pro mě!“ a něžně mně ho honila. Já jsem automaticky dal ruku za sebe a hledal její kundičku. Trochu roztáhla nohy aby mi to usnadnila a já se dotkl široce rozevřené, mokré a horké propasti, toužící zoufale po ukojení.

Otočil jsem se k ní a pomalu jí před sebou dostrkal až ke křeslu. Padla na něj, opřela se a roztáhla nedočkavě nohy. Já jsem jí nenechal čekat a ihned jsem zasunul pyj dovnitř horké propasti. Byla strašně vzrušená, protože téměř okamžitě jak jsem se v ní začal pohybovat její pochva svíráním prozradila příchod orgasmu. „Dělej, pokračuj, nepřestávej!“ žadonila a svíjela se slastí pod mými přírazy. Uchopil jsem její nohy pod koleny a zvedl je do výšky. Ona chápavě zvedla nohy ještě víc až se jí ocitly na mých ramenech. Sevřela mě do jejich objetí, já držel její zadeček a přirážel jako zběsilý. Už jsem myslel jenom na to, abych také stříkal a na nic jiného.

Slast stoupala až mě z muk osvobodily výstřiky semene. Přijala je s úlevou a konejšivě mne tiskla na svá prsa. Sevřel jsem v křeči její bradavku a vyčkával téměř v bezvědomí konec. Konečně jsem ucítil uvolnění a já klesl vedle ní. Byli jsme zcela vysíleni a bezvládně jsme leželi vedle sebe. Až po několika minutách jsme se rozesmáli z pohledu na ležící mrtvoly. Byl to legrační pohled na skupinu žen a mužů ležících znaveně po sexuálních orgiích.

První se zvedla paní Marie. „Byla to nádhera a je škoda, že už ráno odjíždíte. Takhle jsem si ještě nikdy nezasouložila a asi už nikdy nezasouložím!“ řekla ale při pohledu na Emila a Janu dodala chvatně: „Ale myslím, že si nějak poradíme, viďte děti!“ a Emil s Janou ochotně přisvědčili. „I pro nás to byl krásný týden a určitě příští rok přijedeme zas!“ Odvětila mamka a paní Marie rychle dodala: „A všichni jste zvaní!“ a podívala se na otce a na mě.

Pomalu jsme se přesunuli do koupelen a konečně se dostali do postelí. Zítřek už nic nesliboval, museli jsme rychle zabalit a odjet, dopoledne již měli přijet jiní hosté a před nimi ještě pomocný personál. Usínal jsem plný zážitků a předsevzetí, že se sem určitě vrátíme. To byla poslední myšlenka, která mně napadla a tím naše dovolená u jezera skončila…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *