Maminky III.

Domů jsem se vrátil pozdě v noci, máma již spala. Pořádně jsem se osprchoval a konečně zalezl do postele. Hlavou se mi honily obrázky z našeho milování, ale únava mě nakonec přemohla a já usnul…

„Tak už koukej vstávat, ty flamendře, je poledne!“ probudilo mě cloumání. Nade mnou se skláněla máma a snažila se mě probudit, shrnujíc ze mne pokrývku. Konečně jsem otevřel oči a mžoural v ostrém světle. „Takhle se chodí domů, a kdy jsi vlastně přišel? Že ty jsi byl v noci u Ilonky? A kde byli její rodiče!“ chrlila ze sebe viditelně vzteklá a rozzlobená. Netušil jsem, že důvodem její blbé nálady bylo, že otec odjel večer na ryby a nechal mámu samotnou doma. Ospale jsem koukal na mámu stojící nade mnou v průsvitné noční košili kterou prosvítaly její těžké prsy. Dokonce byl vidět černý, hustým porostem zarostlý klín. Díval jsem se a projela mnou žádost, až jsem cítil jak se zvedá můj pyj.

„Tak odpovíš mi konečně!“ útočila na mě máma a v tom si všimla jak se z poklopce pyžama zvedá můj žalud. Úplně ztuhla a fascinovaně zírala do mého klína. „Ano, byl jsem u Ilči, ale byla tam i její máma!“ odpověděl jsem popravdě a snažil se nějak zakrýt zvědavého čuráka. „Tak cos tam dělal, když byla její máma doma?“ pokračovala máma a nemohla spustit oči z mého žaludu. „No, víš, jak bych ti to řekl, vlastně byla s námi, teda my jsme společně, vlastně ona s Ilčou a já…“ koktal jsem neschopen se vyjádřit, ale mámě asi začalo svítat. „Chceš snad říci, že jsi spal s Ilonou i její mámou dohromady?“ ptala se nevěřícně, zatímco já pozoroval její kývající se kozy pod jemnou látkou košile. Pohled na ty houpající se zvony mě vyvedl z rovnováhy.

Jako ve snu jsem vztáhl ruce a uchopil máminy kozy do dlaní. Pevně jsem je sevřel až jsem ucítil v dlaních její bradavky. „No co to děláš!“ vykřikla máma překvapeně, neschopná jiné reakce. To už jsem jí za kozy táhl k sobě na postel až se její hruď ocitla přímo na mém čuráku. Jako ve snu se máma podvolila mým rukám a poklekla u postele s kozama na mém břiše. Beze slova jsem jí přetáhl košilku přes hlavu a můj roztoužený čurák se ocitl v zajetí jejích obnažených koz. Uchopil jsem čuráka do ruky a přistrčil jej před mámina ústa. Přiznám se, že jsem vůbec nepočítal s tím, že by mě odstrčila a začala ječet a měl jsem pravdu. Máma poslušně otevřela ústa a vsála hladově čuráka do sebe. Okamžitě jej začala olizovat a kouřit jako zkušená žena, vůbec si neuvědomujíc, co se vlastně děje. Bylo to úžasné, dívat se jak vám vlastní máma kouří ptáka a přitom si hrát s jejíma kozama.

„Pojď nade mě, ať tě můžu lízat!“ zašeptal jsem vzrušeně a máma beze slova poslechla. Poklekla nade mne tak, že se přímo před mýma očima rozvírala v houštině černých chlupů velká kunda. Uchopil jsem jí za boky a přitiskl ústa na červenou škvíru. Byla již šíleně mokrá, vzrušená z kouření mýho ptáka a její poštěvák již vyčníval ven. Jen jsem se ho dotkl jazykem tak sebou divoce cukla a zasténala: „To nesmíš, jsem přece tvoje máma!“ ale v rozporu se svými slovy přitiskla nedočkavě svůj klín na má ústa.

Měl jsem již školu od Ilonky a její mámy, takže jsem začal mámě předvádět vše, co jsem se naučil. „Oh, to je nádhera, kde ses to naučil! To mi ještě nikdo nedělal tak krásně jako ty!“ sténala máma slastí jak jsem jí přiváděl pomalu k šílenství, až zapomínala na mýho ptáka. Lízal jsem mámě kundu jako divý a přitom jsem si hrál s jejíma volně visícíma kozama, jejichž bradavky mě dráždivě jezdily po břiše.

Bylo jasné, že to nemůže trvat dlouho. Máma byla z toho co se tak rychle a neuvěřitelně stalo tak vzrušená, že byla za chvíli hotová. Ucítil jsem charakteristické stahy její kundy a již se na má ústa řinul proud jejích šťáv. „Ano, lízej, bože to je krása, vlastní syn mě tak nádherně líže!“ šílela a s hlasitým sténáním jezdila svojí kundou po mých ústech až jsem začal mít strach, že mě snad udusí.

Konečně se začala zklidňovat a věnovat se také mému ocasu. Začala jej opět intenzivně kouřit a pomáhala si přitom i rukou, takže během chvíle dohnala i mě k výstřiku. Ucítil jsem jak se mi semeno začíná hnát vzhůru a začínám se vypínat do matčiných úst. „Už budu, úúúúúúúž!“ zavyl jsem a z mého pyje vytryskl ohromný gejzír semene, až se máma málem zakuckala. Ihned se však vzpamatovala a začala mě úžasným způsobem vycucávat, až jsem šílel blahem. Její prsty jemně masírovaly moje vyprazdňující se koule a ústa sála jako vakuová pumpa. Ještě několikrát jsem se vzepjetím těla vystříkl proud semene do máminých úst až jsem zcela vysán zůstal v klidu ležet, zatímco máma se svalila vedle mě.

Chvíli jsme leželi beze slova, až po chvíli začala máma rozpačitě: „Víš, nemělo se to stát, musí to zůstat mezi námi! Byla jsem celá rozrušená, táta mě nechal samotnou, tys taky nebyl v noci doma, nevěděla jsem co dělat!“ koktala máma. Díval jsem se na ní jak se kroutí rozpaky, její kozy se houpaly jako dva měchy až mnou projela žádost. Uvědomil jsem si, že vedle mě leží nahá máma, v ústech jsem měl ještě chuť její kundy a i její ústa byla ozdobena mým semenem. Podíval jsem se bezděky dolů mezi své nohy, kde se začal opět zdvíhat můj pyj. Máma se podívala rovněž a na její tváři se objevil ruměnec. „To snad není možný…!“ řekla zatímco já jsem vsunul ruku mezi její nohy. Ucítil jsem vlhkou rozšklebenou kundu, prsty do ní zajely jako po másle. „Ježíš co to děláš, to nesmíš, jsem tvoje máma!“ začala zase koktat na odpor, ale přitom se její nohy automaticky roztahovaly od sebe.

Natočil jsem jí tak aby ležela s nohama na zemi a klekl si mezi ně. Opět jsem zajel jazykem do její mokvající kundy, zatímco rukama jsem masíroval polštáře jejích prsů. Začala tiše sténat a zcela se poddávat mému laskání. Nadzvedl jsem její nohy pod koleny až se její kunda dostala do úrovně mého pyje a pomalu jej zasunul dovnitř její sauny. Byl to úžasný pocit cítit jak vjíždím do kundy své matky, hezky pomaloučku jí vyplňovat, zatímco ona se vzpíná slastí a kňučí vzrušením. Bylo to úplně jiné než s Ilonkou či její mámou, tady jsem cítil ještě větší vzrušení z toho pocitu, že šukám vlastní mámu. Podobné pocity měla asi i ona, protože její reakce byly mnohem bouřlivější než Ilonky či její mámy. „Ach, ještě kousek, ještě! Šukej mě, šukej svojí mámu až omdlím!“ křičela a začala nedočkavostí sama přirážet proti mně.

Konečně jsem zajel celou svojí délkou do máminy kundy a začal jí pomalu šukat dlouhými, pomalými tahy. Svíjela se nedočkavostí a chvěla se vzrušením stejně jako já. Zvedl jsem její nohy ještě výš až se jí kozy překulily dozadu na bradu a ona si sama začala hrát se svými bradavkami. Zrychloval jsem tempo, zatímco máma tiše sténala a její kozy se přelévaly v rytmu mých přírazů. Otočil jsem mámu naraženou na mém čuráku tak, že zůstala ležet na břiše. Zajel jsem rukama pod její tělo, uchopil její kozy jako držátka a znova rozjel svoje šukání. Zezadu se jí to líbilo tak jako mně a během chvíle začala křičet slastí. Opět jsem cítil její kundu jak se stahuje na mém čuráku, zatímco máma mě povzbuzovala strašně sprostými výrazy, které bych od ní určitě nečekal. Šukal jsem jí jako o závod až začala skučet, abych na chvilku přestal.

Jenomže na mě to začalo konečně přicházet. Napadlo mě, že bych to mohl zkusit mámě do zadku a hned jsem začal při šukání prsty její zadní dírku zkoumat. Nepochopila asi hned co chci dělat, a pak již bylo pozdě. Jakmile jsem její anál trochu připravil, vyjel jsem čurákem z kundy a přisadil jej na mámin zadní otvůrek a než jí to došlo, už jsem se cpal dovnitř. „Nééé, tam jsem to ještě neměla!“ zvolala máma, ale bylo pozdě. Její svěrače povolily mému tlaku a už jsem se tlačil do jejích střev.

Musel jsem zpomalit a opatrně začít jezdit sem a tam, než se mámin zadek přizpůsobil. Nakonec jsem jezdil v jejím zadku jako v kundě, akorát to sevření bylo mnohem těsnější a dráždivější. Zatímco máma úplně hýkala tlakem v zadku, cítil jsem jak to na mě jde. Ještě jsem několikrát zajel sem a tam a už to ze mě začalo stříkat. První dávky šly až někam do máminých střev, pak však můj čurák vyklouzl ven a zbytek semene skončil na mámině zadku a v jeho žlábku, zatímco máma ulehčeně oddychovala a trpně čekala, až se vystříkám. Nakonec se rychle obrátila a rukou ze mě vydojila poslední kapičky semene.

Stál jsem před mámou sedící na posteli a ona jemně svírala mýho čuráka v ruce a hrála si s ním jako s hračkou. „Jak je hezký a pořád při chuti!“ zvolala, zapomínajíc na svůj počáteční odpor. „Trošku jej pochováme!“ řekla a přitiskla si jej na hruď. Úplně se ztratil mezi jejíma kozama a máma jej laskala jako miminko. Pochopitelně to nemohlo zůstat bez následků, ocas se mi začal opět nalévat a tvrdnout k její velké radosti.

„Podívejme se, on už má zase chuť zvolala potěšeně a sevřela jej do žlábku mezi své měchy. Začal jsem intuitivně jezdit čurákem v tomto sametovém sevření a máma vždy ochotně jazykem olízla jeho střídavě se objevující a mizející špičku. Vzrušením jsem začal mámu šukat mezi kozy jako divý a ona pozorně svírala prsy k sobě abych nevyklouzl. Byla z toho také celá vzrušená a nedočkavě mně povzbuzovala, abych se jí mezi kozy vystříkal, jako to má rád můj otec. Vůbec jsem se tomu nedivil, byla to nádhera a během chvíle ze mě vytryskl další proud semene a pokryl máminy kozy bílými pramínky.

Klesl jsem na mámu a zcela vyčerpán se svezl vedle ní na postel. Vůbec jsem nevnímal její ruku pohrávající si s mými koulemi a zcela vyčerpán jsem usnul….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *