Ochránci rodiny I.

Který kluk by nechtěl vidět a pozorovat svojí vlastní mámu při šukání či si s ní dokonce i sám nezašukat. Bylo to pochopitelně i moje přání i mýho staršího bráchy, který mě vlastně na tyto myšlenky přivedl. Bylo to v době, kdy jemu bylo již 16 let, zatímco mně ještě nebylo 14. Byl to on, který mi poprvé předvedl jak se honí péro a já vykuleně zíral jak mu po několikaminutovém úsilí s nímž si za zesilujícího hekání jezdil sevřenou dlaní po svém ptákovi až se mu ohromně zvětšil, nakonec z něj najednou stříkala taková divná vodička. V tu chvíli už řval nahlas s očima vyvalenýma a s tvářemi rudými, až jsem se poprvé lekl, že se mu něco stalo. Pak zůstal dlouho ležet skoro bez hnutí zatímco já fascinovaně koukal na jeho ptáka jak sebou ještě poškubává a vyplivuje ze sebe poslední kapičky onoho bílku. A strašně jsem mu záviděl, protože mně to vůbec nešlo, ač jsem se snažil sebevíc.

Tak tenhle brácha začal nosit domů různé obrázky a časopisy, které jsme si tajně večer, kdy si máma myslela, že spíme, prohlíželi. Končilo to vždy stejně, bráchovi se pomalu postavil pták a on si jej začal honit, až jsem měl strach, že postříká i ty obrázky. Musím však přiznat, že i mě začalo při jejich prohlížení divně svrbět v podbřišku a měl jsem takové divné pocity. Dokonce sebou začal můj ptáček poškubávat až jsem nevěděl, co se mi s ním děje. No a přitom prohlížení tam taky byly obrázkové příběhy o mámě jak zaučuje svýho syna, či fotr šuká svoje dcery a máma mu přitom pomáhá. Bylo to nesmírně vzrušující až na to, že náš táta byl pořád pryč a máma byla s náma většinu roku sama doma. Od těch dnů jsem si jí začal víc všímat až mě začala s úsměvem okřikovat, co na ní tak koukám a podobně. A večer mi brácha vyprávěl jaké by to bylo, kdyby nás máma učila jak se má šukat a pokaždé si při tom vyhonil několikrát ptáka.

Ještě musím říci, že naše máma byla kočka, jak jsme mohli posoudit porovnáním s obrázky, i když jí jsme na rozdíl od obrázků ještě nahou neviděli a že jsme se, hlavně brácha, snažili seč jsme mohli. Maximálně tak v podprsence, ale i přitom jsme slintali. Její kozy se nám zdály snad největší na světe a věděli jsme, že se líbí všem chlapům v ulici. Však se za ní všichni ohlíželi a ona si toho byla velice dobře vědomá. Nejvíc čuměl vždycky soused bydlící v protější vilce, byl to mladý chlap, asi 25 let, s hezkou mladou ženou sportovní postavy. Tak tenhle týpek nám pořád čuměl do oken, dokonce i dalekohledem a máma to určitě věděla, ale dělala jakoby nic. A okolo něj se to vlastně všechno přihodilo…

Ten pozdní večer jsme s bráchou tajně leželi za zábradlím horního patra vily a koukali na velkou televizní obrazovku v hale, před kterou pololežela poloseděla máma, jenom tak v župánku. Dělali jsme to tak každou sobotu a tak jsme tajně shlídli všechny erotické filmy, aniž to chudák máma tušila. V nejlepším zazvonil náhle zvonek a máma vstala a přistoupila ke dveřím. Opatrně pootevřela dveře ale prudce uskočila protože se široce rozevřely. Do haly rychle vstoupil soused od naproti a zubil se na překvapenou mámu.

„Dobrý večer, tak jsem tady!“ zahlaholil a postupoval k mámě, která vyděšeně couvala až zůstal stát opřená zády o jídelní stůl. „Co tu chcete a jak to, že si klidně jdete dál aniž jste pozván?“ vykoktala ze sebe máma, zatímco soused se dál usmíval jejímu zděšení. „No jen se nedělej, vždyť já vím co chceš a potřebuješ! Jako každá ženská středního věku co je pořád sama doma bez starýho! Myslíš, že nevidím jak hladově po mně koukáš?“ klidně mámě tykal a přistoupil ještě těsněji až se jí málem dotýkal. Chudák máma se nezmohla na pořádný odpor, jenom něco koktala ať nezbudí kluky a rukama si začala přitahovat polorozhalený župan u krku.

„No tak se nedělej, vzdyť tě sleduju už dost dlouho, jak hladově koukáš po každým ocasu, vždyť i na ty svý parchanty koukáš jako u vytržení. Se ti divím, žes je už nepřefikla, vždyť už jsou dost velký a určitě by sis poradila s oběma najednou! Však jsem se těšil, že se k vám přidám, šíleně mě vzrušuje mrdání mámy se synem, však si toho s mojí mámou taky ještě užívám!“ pokračoval a začal mámě odtahovat ruce od okraje županu. Ta se sice bránila, ale nějak divně, jako by neměla sílu, takže soused celkem snadno matčiny ruce odtáhl a prudce jí rozhalil župan.

„Tak ukaž mi ty svoje melouny, ať je konečně uvidím na vlastní oči!“ zvolal a shodil župan z matčiných ramen na zem. S vyvalenýma očima jsme s bráchou čuměli na mámu, jak stojí nahá před tím buranem a nezmůže se ani na odpor. Ten s velkým zájmem koukal na její obnažené kozy, které vypadaly ještě větší než jsme tušili.

Bylo se na co dívat. Máminy kozy vypadaly jako velké melouny, ne však ty umělé prsy plněné silikonem, ale normální přírodní, trošku povislé, však tu váhu jen tak nic neunese. I soused ztratil na chvíli řeč, ale pohotově vztáhl ruce a sevřel jednu máminu kozu do dlaní. Měl co dělat, aby se mu tam vešla a náležitě si s ní začal pohrávat.

„Co to děláte, vždyť jste ještě mladý a máte doma krásnou mladou ženu!“ soukala ze sebe máma ale bylo vidět, že už nemá ani snahu se nějak útoku bránit. „Ty nevidíš co dělám, budeme spolu šukat a chci aby sis to co nejvíce užila. A o mojí starou se nestarej, kdyby měla kozy jako ty, určitě bych tady nebyl. Ještě, že umí alespoň pořádně kouřit!“ pokračoval ve zpracovávání máminých prsů a na kalhotách se mu dělala veliká boule.

Leželi jsme schováni za velkými květináči a šokovaně sledovali, jak snadno soused od naproti dosáhl toho, o čem jsme s bráchou jenom snili. Zírali jsme na něj, jak si jednou rukou rozepíná a stahuje kalhoty a spouští si je na zem. Máminu jednu kozu měl bradavkou vcucnutou do svých úst a divoce jí sál a žmoulal ve svých rtech, až máma začala slabě sténat slastí. Pomalu jí podebral pod koleny a vyzvedl na stůl, kde se před ním rozložila s široce roztaženýma nohama, chvějící se nedočkavostí.

„Už jsi to dlouho neměla, viď? Řekni, že chceš abych tě oprcal, řekni to nebo odejdu!“ pohrozil soused a zabořil prudce svůj jazyk mezi máminy nohy. „Ano, chci abys mě ošoustal a hned!“ vykřikla máma a přitiskla si jeho hlavu mezi své nohy. Už se vůbec nebránila a toužila jen po svém uspokojení.

Soused divoce jezdil jazykem v mámině kundě a rukama mačkal její kozy, až sykala bolestí a slastí. Zklamaně vydechla když náhle lízání přerušil a zvedl se z její kundy. „Tak a teď hezky rozparádíš ty mě!“ řekl a obešel stůl tak, že se ocitl za máminou hlavou.

Stáhl si jí níž k sobě a spustil jí ze shora do jejích lačně otevřených úst svýho ptáka. Byl již pěkně velký, i když bráchovo velikosti nedosáhl. Máma jej sevřela mezi své rty a soused začal přirážet do jejích úst. Za chvíli začal rovněž hlasitě vzdychat, ale včas se ovládl a ač nerad, vytáhl již pěkně nabuzeného čuráka z máminých úst.

„Počkej, ještě nechci vykouřit, teď tě pořádně ošukám!“ řekl a přešel zpět mezi máminy nohy. Položil si její nohy na ramena, zatímco máma nedočkavě tápala rukou až našla jeho stojícího čuráka a přitáhla si souseda za něj před svojí již široce rozevřenou kundu. „Tak dělej, nebo se zblázním!“ kňourala nedočkavostí, zatímco soused pomalu zasouval ptáka do hlubin její kundy. Zajel do ní tak hluboko až divoce vykřikla a vzepjala se proti němu. „Ano, takhle mě šukej, ale pořádně!“ křičela již zcela bez zábran máma a snažila se souseda přidržovat rukama za jeho zadek. Ten začal matku šukat jako šílený, zatímco nám s bráchou mohly vypadnout oči z důlků a brácha poprvé vzrušením stříkal na zem.

Soused již šukal z posledních sil, naštěstí pro něj se náhle máma začala pod ním divoce kroutit a křičet: „Už budu, užžžžžž..!!“ a vzpínala se pod ním jako divoká šelma. Rovněž soused začal křičet, že už bude, ať si připraví máma kundu aby jí mohl vystříkat. „Můžeš stříkat do mě, chci zase cítit mužské semeno ve své kundě!“ volala máma z posledních sil, svíjejíc se v divoké křeči slasti svého orgasmu.

Její ruka přitom začala jezdit po sousedovu zadku až prst našel jeho zadní otvor. Pomalu jej přitiskla a zajela do jeho zadku, až prudce zavyl. „Už budu, už stříkám, áááááá!“ zařval soused a jeho zadek škubavě vrážel čuráka co nejhlouběji do mámy, která si to vychutnávala se slastně zavřenýma očima. Ještě několikrát vrazil škubajícího se ptáka do mámy a pak znaveně klesl vedle ní na stůl, s povadlým čurákem volně visícím k zemi a z něho mu ještě kapalo.

Čekali jsme s bráchou co bude dál, přičemž jsem cítil, že i můj dosud nevystříkaný ptáček prochází nějakými změnami. Stáhl jsem si kalhoty tak jako již předtím brácha a s úžasem jsem koukal, jak se můj pták změnil. Trčel vpřed, mohutný jako sloup a ještě snad větší než bráchův. Ten úplně vyvalil oči, když ho uviděl, ale ihned se opět věnoval tomu svému.

Dole pod námi se zatím situace změnila. Máma klečela před stojícím sousedem a jeho čuráka měla až někde v krku, zatímco on se zavřenýma očima jezdil v jejích ústech jako divý. Máma jezdila hlavou po celé jeho délce a kozy se jí houpaly jako velké zvony. Přidržovala si je jednou rukou a žmoulala si v prstech ohromnou bradavku, což jí asi vzrušovala soudíc podle jejího výrazu v očích.

Už se zdálo, že máma souseda vykouří, když on náhle odstrčil máminu hlavu od sebe a zařval: „Ne, vykouřit nechci, to mám doma pořád. Chci si s tebou zašukat a pořádně!“ a přitiskl se k mámě. Obrátil jí k sobě zády a rukou jí stlačil hlavu tak nízko, až před zůstala stát se zadkem vysoko vytrčeným vzhůru. „Ano, vraž ho znovu do mě, chci ho zase cítit ve své kundě!“ škemrala máma nedočkavě. Soused však změnil směr postupu.

Viděli jsme jak si naslinil prsty a začal je zasouvat do maminčina zadku! Máma divoce vykřikla a snažila se souseda odstrčit, on jí však pevně sevřel jednou rukou za kozy a znemožnil jí tak další pohyb. Přitom ke svému prstu přidal další a postupně vecpal do mámina zadku všechny čtyři prsty a tlačil je stále hlouběji, nedbaje na máminy hlasité projevy nesouhlasu. „Ne, tam ne, tam jsem to ještě nedělala, prosím tě nééé!“ křičela, ale soused byl neoblomný. „Však se ti bude líbit, je to hanba, že jsi v prdeli ještě panna, to ten tvůj starý stojí pěkně za hovno. To moje stará to má do zadku raději než do kundy!“ volal soused a pomalu vytáhl ruku z mámina zadku. Viděli jsme, jak mámin zadní otvor zůstal nezvykle veliký, připravený pro další pokračování.

Tentokrát však začal soused do mámina zadku cpát svýho čuráka. Marně sebou máma škubala a házela, fialový žalud pomalu mizel v mámině análu až tam zmizel celý čurák. Máma zavyla ještě divočeji a její řvaní přešlo ve ržání koně. Soused začal pohybovat zadkem a jeho čurák vyjížděl a zase mizel v mámině zadku, zatímco její řev bolesti přecházel do jiné škály. Pomalu si zvykala na nové dráždění a když soused uchopil mezi prsty její poštěvák, začala již sténat slastí.

Druhou rukou podstrčenou pod máminým tělem zpracovával bradavky máminých koz a drtil je mezi svými prsty, až máma sténala slastí. Bylo vidět, že tomuto sexu přicházela pomalu na chuť, protože byla drážděná v obou dírách a ještě i na kozách. Začala dokonce souseda povzbuzovat a za chvíli již dosáhla dalšího orgasmu, což jsme poznali podle toho, jak se začala svíjet a kroutit. Rovněž soused jevil příznaky konce a během chvilky i on z mohutným řevem začal vypouštět svoje semeno do hlubin matčiných střev, až se svíjela slastí.

Mohly mně vypadnout oči a v ptáku mě brnělo jako bych dostal elektřinou. Náhle jsem ucítil jak na mě něco stříká a viděl jak brácha podruhé vyhonil svýho čuráka ale nedíval se kam stříká. Připadali jsme si jako ve snu, takový porno jsme dosud neviděli a i obrázky proti skutečnosti nejsou nic. Zatím dole máma padla na zem a svalila se na kožešinu před televizí, v níž ještě běžel erotický film, který jsme chtěli tajně s bráchou zhlédnout. Jak nás mohlo napadnout, že uvidíme něco, co překoná naší fantazii!

Soused odpočíval vedle mámy ale nepouštěl z ruky její kozy, kterých se viditelně nemohl nabažit. Taky asi díky jim se během chvíle jeho pták opět postavil, což máma kvitovala radostným povzdechem. Za okamžik již opět soused strčil svýho čuráka do máminy kundy a tentokrát jí šukal klasicky, leže mezi jejíma nohama. Máma je obepnula okolo jeho těla a dirogovala si jeho přirážení podle svého. Nakonec jej nespokojeně odsrčila a otočila na záda.

„Počkej, teď se udělám podle svýho!“ řekla a vyhoupla se na sousedova čuráka. Opatrně si jej přidržela pod svojí kundou a začala se pomalu spouštět dolů, až celý čurák zmizel. Slastně se prohnula v kříži jako kočka, několikrát zavrtěla zadkem aby si čuráka lépe srovnala ve své kundě a začala se pohupovat nahoru a dolů.

Koukali jsme jak se s mlaskáním objevuje a opět mizí mokrý čurák a máma svými prsy něžně bombarduje sousedovu tvář, držíc mu vší silou ruce snažící se těch měchů zmocnit. Nakonec ruce pustila a soused okamžitě sevřel střídavě jednu či druhou nádheru. Jak mámino vzrušení stoupalo, přestala se o souseda zajímat a věnovala se jenom svý, pocitům. Zvedla se tak, že se jen lehce dotýkala sousedova těla a sepjala ruce nad hlavou, čímž její měchy ještě více vynikly. Ona si však ničeho nevšímala a tvrdě šla pouze za svým uspokojením.

Po chvilce začala sténat a divoce sebou rejdit na sousedovi až málem nemohl dýchat. Ještě chvíli sebou házela napíchnutá na jeho čuráku jak na kůlu až postupně vadla a pak sklouzla znaveně vedle něj na zem. Soused tak zůstal ležet s čurákem trčícím vzhůru, což ho dost naštvalo. „No to teda ne, ty se klidně uděláš a co já!“ zařval a překulil se k mámě.

Obrátil jí na záda, klekl si nad její břicho a strčil jí čuráka mezí její kozy. „Tak a teď se ti udělám mezi kozy a ještě otevři hubu, nastříkám to do tebe!“ zvolal a zatímco máma sevřela jeho čuráka mezi svými měchy, začal s ním jezdit jako šílený. Máma ho povzbuzovala a vždy když se mezi kozami objevila lesklá špička žaludu před jejími ústy, olízla je s velkým potěšením. „Ano, udělej se mezi mý kozy, tak to mám ráda když se muž svíjí mezi mýma kozama a stříká mi svoje semeno do úst! Je to to nejhezčí co znám!“ vyznávala se máma ze své slabosti až souseda vyburcovala k poslednímu výstřiku.

„Už budu, už stříkám, otevři hubu, áááá!“ zařval a z jeho čuráka vytryskl pramínek semene přímo do máminých otevřených úst. Ta je lačně hltala a ždímala svýma kozama jeho čuráka co to šlo, až už z něho vypadlo několik posledních kapek a konec. Ještě několikrát sebou jeho čurák cukl a nakonec zůstal volně viset. Máma jej pečlivě olízala a odstrčila vyřízeného souseda ze sebe. Ten ještě dlouho ležel zcela bez hnutí, vysílen takovou souloží, ale nakonec se přece jen vzpamatoval a naposledy pohladil máminy kozy.

„Bylo to fajn, ale pro dnešek to stačí! Za chvíli přijde moje žena ze šichty a musím být včas doma. Připrav se příští sobotu, to tě zmrdám jako samici. A ne abys mi zahnula s těma svýma fakanama. Budeš teď určitě rozdrážděná, ale nech si zajít chuť!“ poroučel soused a pomalu se zvedl. Rychle se oblékl a aniž se rozloučil, odešel z bytu, zanechav mámu ležet na kožešině před televizí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *