Maminky V.

Byl jsem v sedmém nebi. Doma jsem šukal vlastní mámu společně s tátou a každou druhou sobotu jsem chodil k Ilonce, kde jsme si to rozdávali společně s její mámou Věrou. Otec Ilonky totiž každou druhou sobotu a neděli měl službu, byl to policajt a vůbec netušil, co se mu doma děje. Pochopitelně, že se o tom dozvěděl i táta, který se tím moc bavil a přišel na nápad, že bych mohl Ilonku i s mámou pozvat k nám. Bylo jasné, co tím sledoval a mámě se to moc nelíbilo, ale nakonec svolila s tím pozváním. Dokonce se toho sama ujala. Při vhodné příležitosti jsem mámu seznámil s Ilonkou i její matkou a slovo dalo slovo a bylo to domluveno.

Vypadalo to, že nejvíc se těší na návštěvu táta. Strávil v koupelně snad více času než mamka a netrpělivě vyhlížel návštěvu z okna. Konečně zazněl zvonek a otec se hrnul ke dveřím. Otevřel je a strnul. Na chodbě stál cizí přísný pán a za ním dvě kočky, jedna mladá a druhá starší s vysoko vyčesaným drdolem. Oběma hrozilo, že povolí knoflíčky na halenkách, které jen s mimořádným úsilím držely zapnuté pod tlakem velkých špičatých prsů, evidentně bez podprsenky.

Ukázalo se, že s Ilonkou a její mámou přišel i otec Ilonky, což nás dost zaskočilo. Ale naštěstí se ukázalo, že je to docela příjemný pán a po několika skleničkách už jsme si všichni tykali. Po puštění videa s tvrdým pornem a dalších několika skleničkách už plamenné zraky pánů zkoumaly poprsí žen a rozjela se známá hra na svlékání. Netrvalo dlouho a díky snaze všech přítomných nebyl nikdo v místnosti oblečen a všichni jen netrpělivě čekali na nějaký signál.

Zatímco já k sobě tisknul Ilonku s jednou rukou mezi jejími stehny, otec si něco důvěrného povídal s její mámou, zatímco jejího otce nejvíc zajímaly přírodní kozy mojí mámy. Netrvalo dlouho a už to jelo. Jednotlivé dvojice přestaly vnímat své sousedy a věnovaly se jenom sami sobě.

Zatímco otec ležel s hlavou mezi stehny Ilončiny mámy, její otec skučel pod náporem matčina jazyka na jeho pyji, přičemž svými prsty dráždil matčinu kundu. No a my s Ilonkou jsme začali dohánět co jsme za týden zameškali. Leželi jsme v klasické poloze 69 a pilně sáli pohlaví toho druhého. Ještě jsem si stačil všimnout, že v podobné poloze leží všechny dvojice a víc jsem již nesledoval. Plně jsem se věnoval stoupající slasti z kouření mého čuráka Ilončinou pusinkou a sám jsem se snažil co nejlépe vše Ilonce oplatit. Její kundička byla jako sladký bonbonek, proti již trochu vytahaným kundám mojí či její mámy.

Pokojem se nesly divné zvuky mlaskání, hekání a vzdychání. Ilonka se opravdu snažila, ale první byl hotov táta. Ilončina máma jej musela pěkně vzuršit, protože během chvíle začal hekat a vzpínat se ve snaze osvobodit svýho čuráka z mučících úst Ilončiny mámy. Úplně zapomněl na oplácení a začal divoce přirážet a vrážet čuráka Ilončině mámě hluboko do krku. Náhle jej rychle vytáhl a již z něho vytryskl první gejzír bílého semene a dopadlo na tvář a vlasy Ilončině mámy. Sevřela svýma rukama kozy k sobě a nabídla je tátovi k postříkání. Během chvilky byly pokryté vrstvou semene a poslední kapky Ilonina máma z tátova čuráka vysála jako z lahve. Táta jenom hekal a nakonec vysílením padl vedle roztoužené Věry (jak se Ilonina máma jmenovala) na postel.

Podobně se vyvíjela situace mezi mámou a Iloniným otcem. Ten byl jednoznačně zaskočen přírodním kozami mámy a ta toho dovedně využívala. Právě jej dodělávala s ptákem sevřeným mezi nimi a Ilonin otec přirážel jako šílený.“Uuuuuuuuž!“ zařval náhle a na máminu tvář vytryskl proud semene tak rychle, že nestačila ani zavřít oči. Ještě několik přírazů a pan policajt klesl na máminy kozy jako na polštáře, zatímco se máma dodělávala svými prsty vraženými do kundy.

Ilonina matka však projevila svojí pohotovost, odstrčila svého vysíleného manžela z mámy a ulehla hlavou v jejím klíně. Sama nastavila mámě svůj a tak nakonec dodělávaly obě zkušené ženy společně to, co jejich manželé nestačili. Počínaly si velmi aktivně a během chvilky se jejich těla začala svíjet pod náporem orgasmů v nádherném souboji jazyků a prstů.

To se blížil i náš vrchol. Ilonka rovněž pozorovala jedním okem dění okolo nás a cítila tak jako já silné vzrušení. Když jsem opět mezi rty sevřel její již silně naběhlý poštěvák, začala se chvět čím dál tím víc a její orgasmus se nezadržitelně blížil. Začal jsem ještě jemně dráždit její zadní otvůrek a již to na ní přišlo. Sevřela mi hlavu svými stehny a divoce přirážela svým klínem proti mým ústům, zatímco z její kundičky se začal řinout proud milostných šťáv. To však přicházel vrchol i na mě. Cítil jsem jak sebou začíná čurák v Ilončiných ústech škubat až z něho vytryskl první gejzír hluboko Ilonce do krku. Rychle jej vyplivla aby se nezadusila a dodělávala mě svými prstíky, jezdíc svým klínem po mých ústech. Takto jsme se vzájemně udělali a spokojeně klesli vedle sebe na postel.

Mezitím vedle nás začala snaha našich matek o povzbuzení svých partnerů. Obě honily ptáky svých milenců až se jim povedlo je dostat do pohotovostního stavu. Pan policajt převrátil mámu na břicho a začal se dobývat do její neukojené kundy zezadu. Přitom vzrušeně pozoroval svojí ženu, která si usedla mýmu tátovy na stojícího ptáka a vrazila si ho co nejdál to šlo.

Táta pevně svíral a masíroval její silikonové kozy, které se skoro bez houpání pohybovaly nahoru a dolů podle tempa Věřiných přírazů. To pan policajt slastně mačkal máminy kozy ležící pod jejím tělem jako dva velké polštáře, vzrušen jejich velikostí a tvarem. Jeho čurák zajížděl a vyjížděl z máminy kundy a jeho koule s mlaskáním narážely na její zadek, přičemž hekal jako dřevorubec. To otec to měl o poznání snazší, Ilonina máma se sama napichovala na jeho čuráka a on se mohl klidně věnovat hře s jejími kozami.

My s Ilonkou jsme zatím obnovili hru se svými hračkami, zatímco já jsem sál a cucal její kundičku a laskal její kozičky, ona pečlivě olizovala a cucala mýho ptáka, takže za chviličku opět stál jako svíce. Položil jsem nedočkavou Ilonku na záda, klekl před ní, její nožky jsem si dal na ramena a v této poloze pomalu zasunul chtivýho ptáka do její čekající kundičky. Pomalu jsem zajel až na doraz, zatímco se Ilonka slastně prohnula v kříži a hlasitým výkřikem dala najevo svojí slast. Pomalu jsem začal přirážet, Ilonka sepnula své nohy za mým krkem a sama mě začala určovat tempo. To se zrychlovalo s rostoucím vzrušením a za chvíli jsem do ní bušil jako šílený. Ilonka jen sténala a se zavřenýma očima si vychutnávala rozkoš z pohybu mého čuráka v její úzké kundičce.

Občas pohlédla vedle sebe na svou matku, která divoce poskakovala na mém již silně uondaném otci. Ten už mezitím vystříkl svoje semeno do její lačné kundy, ale Věře to nestačilo a snažila se dosáhnout i svého orgasmu. Podobné to bylo i na druhé straně, kde právě její táta stříkal zbytky svého semene na mámina záda, zatímco ta se snažila alespoň svými prsty dohonit to, co on nesvedl.

Její zadek se pohyboval nahoru a dolů ve zběsilém rytmu, zatímco Ilončin otec znaveně klesl vedle ní, bez jakéhokoliv zájmu o její snažení. Nakonec obě ženy vzdaly pokusy dosáhnout orgasmů onanováním a vrhly se do víru lesbické lásky. Byl to úžasný úpohled na snahu mámy narvat co největší díl své jedné kozy do Věřiny mokré kundy, zatímco ta se snažila do matčiny kundy strčit ruku až po zápěstí.

To jsem všal již cítil jak se Ilončina kundička začíná stahovat okolo mého ptáka a její tělo se divoce vzpínalo mně v ústrety. Ještě několik přírazů a Ilonka divoce vykřikla a v křeči vypouštěla své milostné šťávy v překvapivém množství, zatímco se svíjela pod náporem svého orgasmu, až znaveně klesla na záda téměř ve mdlobách.

Vůbec nedbala, že jsem ještě nebyl hotov a odstrčila mě od sebe. Pták mě brněl vzrušením a já se rozhlížel, kam bych ho strčil. Přede mnou klečela máma na mámě Ilončině, jezdila svojí kozou s velkou bradavkou v její kundě, zatímco Věra již měla v mámině kundě celou pěst. Přiklekl jsem za mámin zadek a jak se můj čurák objevil před Věřinýma očima, vytáhla svojí pěst z máminy kundy a přisadila jej k jejímu okraji.

Nedočkavě jsem ho celou jeho délkou vrazil do máminy tekoucí kundy co to šlo. Ta divoce vykřikla a přirazila svým klínem. Byla tak rozrajcovaná Věřinou pěstí, že stačilo jen několik mých přírazů a máma byla hotová. Mrdal jsem jí dokud nezačala volat, že má již dost a to již se hlásila o svůj podíl Ilonina máma. Ta úslužně zpracovávala mámina poštěváka a moje koule svými dlaněmi a prsty. Nedočkavě si klekla přede mne a tak mi naznačila jak to chce. Vytáhl jsem nedočkavého čuráka z máminy kundy a Ilonina máma si jej sama zavedla do sebe. Čvachtalo to jako v louži, byla rovněž rozrajcovaná na nejvyšší míru a nedočkavě křičela ať jí vystříkám její kundu. Snažil jsem se ze všech sil a za chvíli začala ječet slastí a svíjet se jako by dostala záchvat.

Než jsem se stačil udělat i já, byla Věra hotová a s mámou se ochotně připravily přede mne, očekávajíc výstřik semene. Lehl jsem si na záda a máma s Iloninou mámou se praly o mýho čuráka ve snaze vyhonit jej konečně. Už moc nepotřeboval, cítil jsem jak se mi semeno nezadržitelně žene vzhůru a konečně za mohutného vzepjetí mého klína vytryskl do chtivých úst gejzír za gejzírem. Zatímco mámina ruka ze mě ždímala co to šlo, Věřina ústa sála a polykala vše, co ze mě vystřikovalo. Musel jsem uznat, že jsou obě přebornice, vyždímaly mě do poslední kapky a ještě se tomu smáli. Konečně nastalo uklidnění a my znaveně klesli vedle sebe na postel.

Dali jsme si menší pauzu, vyplněnou očistnou koupelí a trochou posilnění. Nakonec jsme si připili a se stoupající hladinou alkoholu začaly opět stoupat naše chutě.

Tentokrát však dostali oba otcové chuť na mladé masíčko a já ke svému překvapení zíral, jak Ilonka zručně a zkušeně honí a střídavě kouří ptáky mého i svého otce, zatímco oni si hráli s její dívčí kundičkou a prsy. Musela to pro ně být změna proti kundám a kozám svých manželek, které jsem si zatím vychutnával já. Nevěděl jsem kterou kozu uchopit dřív, vzrušovaly mě obě dvě zralé ženy, i když moje máma pochopitelně nejvíc. Vědomí, že se s ní miluji ještě za účasti další ženy mě rajcovalo šíleně. Podobné vzrušení přecházelo i na ní a Iloninu mámu. Nakonec se podělili tak, že máma okupovala mýho ptáka a věra se spokojila s mým jazykem vkundě. Cítil jsem jak máminy hebké kozy objímají mého tvrdolína, jejich bradavky mě lechtaly na slabinách a špičku žaludu svírala máma jemně mezi zuby, až mi přebíhal mráz po zádech.

Ilonka zatím přiváděla mého i svého otce k šílenství svými zoubky a prstíky. Občas přitiskla jejich čuráky k sobě a dráždila jejich vzájemným třením, až pánové kňučeli slastí. Její otec zkoumal svými prsty hlubinu kundičky, zatímco můj otec objevoval tvar a pevnost jejího zadečku, až se dostal k tomu zatím malému otvůrku zadní dírky. Bylo vidět, že ho tato cestička vzrušovala, protože jeho pták tvrdnul až bytněl ještě víc.

Nakonec otec nevydržel, vymanil svýho čuráka z Ilončiných ruk, zvedl se a přiklekl za ní. Ilonka svůdně zadeček ještě více vystrčila, vůbec se neohlížejíc na mě. Její zadeček byl pro mě dost tabu, pouštěla mě do něj jen výjimečně a teď ho sama nabízí mýmu tátovi! Ten již mlsně jezdil svým jazykem okolo otvůrku a pomalu se do něj jazykem a prstem začal dobývat. Její táta vzrušením polykal a náhle navrhl, aby Ilonku s tátou vzali mezi sebe na sendvič!

Moc jsem z vedlejšího dění sledovat nemohl, protože máminy kozy mě přiváděly k šílenství a Věřina kunda na mých ústech bránila dobrému výhledu. Máma usoudila, že jsem již dost rozrajcovaný a začala se na mě nasouvat. Cítil jsem, jak po mém čuráku klouže její horká mokrá pochva, až jsem narazil na její dno a máma překvapením vyjekla. Lekl jsem se, že se do mámy takto nevejdu, ale ona jen mírně zavrtěla zadkem a už dosedla až na mé břicho. Vztáhl jsem ruce po jejích kozách a začal se s nimi mazlit, zatímco máma počala svojí z počátku pomalou, později zrychlující se jízdu. Byl jsem úplně zavalen ženským masem, na jedné straně na mně jezdila máma, na druhé straně jsem ústy uspokojoval Iloninu matku a bylo nám všem fajn.

Ilončin otec ulehl na postel s nohama na zemi, na jeho čuráka se napíchla chtivá Ilonka a zezadu se do její prdelky cpal nedočkavý otec. Ilonka vyjekla jak se jeho čurák protlačil svěračem a zajížděl někam do jejích střev. Konečně zajel až na doraz a po chvilce začaly oba pánové jezdit v Ilončiných dírkách sem a tam.

Zpočátku měli problémy s koordinací ale postupně se shodli a začali Ilončiny dírky protahovat co to šlo. Ilonka byla v sedmém nebi. Byla v podobné situaci poprvé a bylo to pro ní něco nového a úžasného. Cítila, jak jsou obě její dírky napínány a souloženy, zatímco na svých kozičkách cítila čtyři mužské ruce peroucí se o její bradavky. Vůbec se na mě neohlížela a užívala si nové soulože se svým otcem a ještě jedním starším pánem!

Bohužel jsem toho moc neviděl, protože Ilonina máma ucítila příchod svého orgasmu a začala po mých ústech jezdit jako pominutá, sténajíc slastí a vykřikujíc sprostá slova na povzbuzení. Její vzrušení přecházelo i na mě a mámu, takže jsme se společně blížili ke svému vrcholu a přestali se starat co se děje vedle nás.

Věra se pomalu začala zklidňovat a sjela z mých úst vedle na postel, zatímco já ještě polykal její šťávu. To se již začala svírat mámina kunda na mém čuráku ale i v něm mi začalo škubat a oba společně jsme se řítili do orgasmické smrště. „Už buduuu!“ křičel jsem a divoce jsem vzpínal klín proti mámině kundě. Ta stejně divoce jezdila po mém čuráku a vybízela mě, ať to do ní všechno vystříkám. Takto jsme se povzbuzovali dokud jsem do mámima lůna nevystříkal poslední kapky semene. A bylo ho hodně, neboť máma ovládala ždímání čuráka stahováním poševních svalů, že jsem si připadal, jako bych ho měl ve ždímačce.

Konečně jsme padli vysílením na postel a nabírali dech pro další akci. Nejvíc se činila Ilonka, které se zalíbilo pohrávat si se dvěma staršími pány za sebou, dělala jí dobře moc, kterou nad nimi měla. Její ruce opět kmitaly po již trochu znavených čurácích jejího a mého otce. Pánové se snažili seč mohli aby ukázali, jací jsou ještě kabrňáci a slintali na její kozičky a bříško. Nutno říci, že se Ilonka snažila skutečně dobře, protože za chvíli s obou honěných ptáků vystřikovaly kapky semene, které pečlivě slízávala a zachytávala do svých úst. Když už nebylo nic, tak se oba pánové vrhli na Ilonku a střídavě jí na oplátku lízali její kundičku a prdelku, až i ona začala skučet a svíjet se slastí orgasmu.

Ani my jsme nezaháleli a jakmile jsme si trochu oddechli, vrhli jsme se do boje znovu. Opět zapracovaly naše jazyky a ruce a po chvilkové přípravě byl můj čurák znovu v plné pohotovosti. Máma i Ilonina máma poklekly přede mě a já střídavě souložil jednu a pak druhou, poctivě se snažíc obě uspokojit.Zatímco jsem jednu šukal, druhou jsem dráždil rukou a opačně. Ještě mi zbyla jedna ruka kterou jsem laskal jejich kozy a tak jsme se pomalu blížili k dalšímu vrcholu. Přes mé obavy se mi povedlo obě ženy uspokojit s tím, že moje výstřiky opět přijímaly do lačných úst a já je poctivě dělil. Nakonec mi čuráka pečlivě očistili a tím to pro mě končilo. Neměl jsem již sílu, byl jsem totálně vycucanej a naštěstí pro mě toho měly dost i ostatní.

Tátové byli hrdí na to, že se tolikrát udělali. Ilonka na to jak si poradila se dvěma chlapama a i já jsem se cítil dobře, jak jsem se vypořádal s oběma matkami. Ale upřímně říkám, tak často bych to asi nezvládl, určitě by mě zničily! V každém případě jsme toho měli pro dnešek dost a šli jsme spát s tím, že si podobné setkání opět někdy zopakujeme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *