U dědy a babičky I.

K babičce a dědovi jsme jezdili se sestrou rádi. Jezdil tam takový malý motoráček a pan průvodčí byl již starší pán z vesnice kam jsme jezdili, takže se o nás vždy staral a maminka nás se sestrou mohla brzo pouštět vlakem samotné. Jezdili jsme k babičce každé prázdniny a vždy jsme se strašně těšili. Babička s dědou se nám moc věnovali, hráli si s námi a dělali nám vše, co nám na očích viděli. Já jsem byl miláček babičky a sestra byla dědova Červená Karkulka. Byl jsem o rok mladší než sestra, takže jsem byl takový benjamínek.

Nejraději jsme měli večery v manželské posteli dědy a babičky. Chodili jsem do postele brzo a dlouho jsem si hráli a povídali, já byl u babičky a sestra na vedlejší posteli u dědy. Většinou jsem tam i usnuli a pak nás děda přenášel do našich studených postýlek kde jsme se ráno probouzeli s překvapením, jak jsme se tam dostali.

Rádi jsme se s babičkou lochtali a prali a já vždy předváděl jakou mám sílu. Babička mi schválně stahovala kalhoty a smála se mému studu, že vidí mého pindíka. Na oplátku jsem jí vyhrnoval košili a tak jsem k mému úžasu viděl huňatý porost mezi jejíma nohama a při zápase cítil měkkost jejích slušně velkých prsou. Zvykal jsem si tak na dotek ženského těla ale i na naší nahotu, zrovna tak jako sestra a děda, jejichž hry byly podobné.

Jak jsme dospívali, začaly se naše vjemy měnit. Náhle jsem si začal všímat rozdílných postav babičky i sestry, už jsem viděl i nějaké fotografie nahých žen a dokonce i muže a ženy v pozicích, jimž jsem nerozuměl. Ale pořád jsme se chovali u babičky stejně a to až do minulých prázdnin, kdy se vše změnilo.

To mně bylo třináct a sestře čtrnáct let a pomalu jsme se začali před sebou stydět. Sestra již měla za sebou první měsíčky a také se s tím hned u babičky chlubila, že je již vlastně dospělá ženská. Ale po příjezdu k babičce na prázdniny jsme se chovali zase jako dříve.

První noc jsme sami hupli do manželské postele a čekali na babičku a dědu až za námi přijdou. Hned jsme se začali mazlit a škorpit, ale tentokrát jsem se již snažil babičky co nejvíce dotýkat a hlavně na prsou a stehnech, kde měla tak nádherně sametovou bílou kůži. Sám jsem toužil po babiččině dotycích na svém těle a hlavně na mém břiše a čuráčkovi, který se začínal trochu měnit.

Všimla si toho i babička, která náhle zvolala, ale ty už máš velkého frantíka, ty už jsi dospělý muž! A smála se svým typickým smíchem. Děda si zase všiml, jak sestře vyrostla prsa a začal jí je hladit se slovy, že už vypadá jako dospělá ženská. „Ty budeš mít určitě prsa po babičce, jako tvoje máma!“ říkal a zálibně zkoumal jejich tvar a pevnost, až se sestra červenala. „No co se červenáš, vždyť se nemáš za co stydět! Já mít taková prsa tak chodím nahoře bez trika!“ zvolal děda se smíchem a jeho ruce hladově jezdily po sestřiném těle, až ho babička okřikovala aby se trochu mírnil.

Já jsem se škorpil s babičkou a v tom si ona všimla, že se můj čuráček staví. Ještě se mi to nikdy nestalo, byl jsem tou reakcí překvapen a začal jsem se stydět až jsem se málem rozbrečel. Babička mě však začala utěšovat ať nebrečím, že je to normální a že se nic neděje.

„Já ho mám taky takový, podívej!“ zvolal děda a všem nám ukazoval svýho čuráka, který vypadal hrozně, dlouhý, šlachovitý a na jeho konci fialový ohromný žalud. „Jé dědo ukaž, takový nemá ani náš táta? A ani jeden kluk ve třídě, co se s nima pořád vytahujou!“ zvolala zvědavě sestra a opatrně uchopila dědův nástroj do ruky, netušíc, jak tuto podobu získal.

Děda se však zalekl pohledu babičky a schoval svůj kyj do kalhot, k lítosti sestry. „Ale babi, vždyť já mám frantíka skoro jako děda, podívej?“ zvolal jsem ukřivděně a klekl jsem si babičce před oči, aby lépe viděla můj poklad. Sám jsem byl překvapený, jak se mi náhle zvětšil a vůbec jsem netušil, čím to je.

Ještě nikdy se můj čuráček takto nezměnil a překvapilo to určitě i babičku, protože na něj koukala z blízkosti jako u vytržení, zaskočená tím, co se s ním stalo. Nakonec jej vzala opatrně do dlaně a začala jej něžně hladit a foukat na něj, jako by byl nemocný. Bylo to velice příjemné a moc se mi to líbilo.

Díval jsem se jak si s ním babička hraje a mazlí se s ním a vůbec mi nedošlo, jak se naše mazlení a hraní mění. Cítil jsem jenom jak je mi to příjemné a zažíval jsem pocity jako nikdy předtím. Ještě chvíli se s mým čuráčkem babička mazlila až jej náhle pustila z ruky a přitom jsem si všimnul, jak je celá mokrá.

„Babi, ty už si se mnou nebudeš hrát?“ zeptal jsem se zklamaně, protože jsem viděl, že děda vedle mě hladí sestru mezi jejíma nohama a ona drží a skoro nedýchá, zatímco ve své ručce drží dědův stojící kolík. Babička však rázně naše hraní ukončila s tím, že musíme ihned do svých postýlek. Trochu nás ta strohost překvapila, ale bez řečí jsme přešli do našeho pokoje a zalezli do postele.

Ještě jsme ani neusnuli když nás vyrušil divný hluk z ložnice. Zvědavě jsme se sestrou vstali a šli se podívat co se děje. Pootevřeli jsem potichu dveře a celí zkoprnělí jsme koukali na manželskou postel, kde děda s babičkou divně zápasili. Až po chvilce jsem rozpoznal, že děda strká do babičky svůj kolík a babička přitom tak divně sténá, že jsme se mysleli, že snad pláče. Rovněž děda tak divně hekal a náhle vykřikl a vytáhl svýho frantíka z babičky ven. Držel ho v ruce a jezdil s ní po svém frantíku až náhle vystříkl proud bílé tekutiny. Myslel jsem, že to děda na babičku čůrá. Jenomže babička začala volat, žen to chce do pusy a děda k našemu úžasu vystříkal zbytek do jejích labužnicky otevřených úst, což nám úplně vyrazilo dech.

Celí vykulení jsem se se sestrou vrátili zpět do našich postelí a povídali si o tom, co jsme viděli. Přitom jsme poslouchali další pokračování těch divných zvuků, jejichž původ jsme již nyní znali.Já vůbec netušil o co jde, ale starší sestra mě začala vysvětlovat něco o pyji a pochvě a jak se dělají děti, čemuž jsem stejně nerozuměl a nechápal jsem, proč si děda s babičkou dělají děti. Sestra se mi smála, že jsem ještě hloupý a malý, ale byla z toho taky nějak rozrušená, protože náhle přišla na nápad, že bychom si mohli hrát stejně jako jsme viděli dědu babičku.

Nebyl jsem moc nadšený, protože sestra měla vždycky divný nápady a vadilo mi, jak se na mě sápala. Než jsem se nadál, měl jsem stažené kalhoty a sestra ležela vedle mě ve stejné poloze, jako předtím babička. Musel jsem si lehnout na ní, ona široce roztáhla nohy a snažila se strčit mýho frantíka do své buchtičky. Styděl jsem se a vůbec to nešlo, protože můj frantík se ohýbal a kroutil jako gumový a sestřina buchtička neměla žádnou dírku, do které by šel strčit!

Sestra se vztekala a byla až nepříčetná, že nám to nejde, zatímco já bych toho rád nechal. Nakonec sestře nezbylo nic jiného než mě ze sebe shodit, protože bylo jasné, že se nám to nepovede.

Konečně jsem si oddechl a moje sestra se vrátila se slzami v očích do své postele. Ruku si držela mezi nohama a jezdila tam s ní jako šílená. I já jsem cítil jakési napětí ve frantíkovi, ale nic víc. Vedle v pokoji již konečně nastalo ticho a my jsme pomalu usínali.

Sestra náhle zasténala a v šeru noci jsem viděl, jak se její tělo vzepjalo jako luk. Její ruka kmitala mezi jejíma nohama ve velké rychlosti až pomalu přestávala a nakonec zůstala volně ležet. Tak nastalo konečně ticho a já mohl spát. Trochu mi vadilo, že je můj frantík pořád nějak velký, ale nakonec jsem usnul…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *