Zdena

Měl jsem jednu kamarádku, kterou jsem znal již od dětství. Hrávali jsme si spolu celé dny. Začali jsme chodit do školy. Po čase jsme se tam také poprvé doslechli o pohlavních věcech a o všem dalším, co s tím souvisí. Do té doby jsem o tom nic nevěděl.

Když mi bylo 16 let, začal jsem se o tyto věci více zajímat, a tak jsem také zjistil, že z mé kamarádky je vlastně již žena. Ona byla o rok starší, měla hezkou postavu, zkrátka byla okouzlující. Nemohl jsem v sobě udržet, že se mi jako dospělá žena moc líbí, a tak jsem jí to jednou řekl. Ona se jen pousmála a odvětila, že na takovéhle věci je dost času.

Až jednou se stalo něco neočekávaného. Zdena sama mi navrhla, jestli bych nechtěl o víkendu přijít k nim domů, protože je sama doma. Nejprve jsem nechtěl, ale když jsem si vše pořádně promyslel, souhlasil jsem.

V sobotu jsem přišel, když ještě spala. Po delším zvonění mi konečně přišla otevřít, a to jen v krátké noční košilce. Pozvala mě dál, zavedla do obýváku a tam mi řekla, abych se posadil, že se jen převleče a hned se vrátí. Když přišla zpět, měla na sobě tričko a krátkou minisukni. Pořádně jsem si ji prohlédl, čehož si jistě všimla. Nalila nám víno, pustila magneťák a pak si přisedla ke mně na pohovku. Po přípitku mě vyzvala k tanci. Když jsem odpověděl, že to neumím, řekla, že mě to tedy naučí. Přetočila pásku na magneťáku na ploužák, popošla ke mně a jemně se přitiskla.

Když jsme začali tancovat, díky pohybu našich těl jsem cítil každý její dotyk. To mě strašně vzrušovalo a způsobilo tak ztopoření mého údu. Náhle mne začala líbat a svlékat mi tričko a rifle. Nevěděl jsem, co se se mnou děje ani co mám dělat. Byl jsem jako ve snách. Vzpamatoval jsem se, až když jsem byl úplně nahý a ona se mezitím také začala svlékat. Počal jsem jí pomáhat a proto jí rozepnul podprsenku. Její pevná ňadra vyskočila, jako by byla z gumy. Ihned jsem jí začal stahovat i kalhotky.To, co jsem vzápětí uviděl, bylo tak okouzlující, že jsem měl pocit, že se to děje jen v mém snu.

Přitlačila mne k pohovce, na kterou jsme si vzápětí lehli. Začala mne objímat a líbat. Přitáhl jsem si ji k sobě blíže a díky tomu cítil, jak se chvěje. Jednou rukou jsem si počal hrát s jejími prsy, které částečně zakrývaly její černé vlasy, zatímco druhou jsem zamířil mezi její stehna. Hlasitě vzdychla a ještě pevněji se ke mně přitiskla. Prsty jsem pomalu začal dráždit její poštěváček a poté jimi vnikat do její pochvy.

Za chvíli, když mě toto již počalo unavovat jsem změnil polohu, a to tak, že jsem si nad ni klekl. Začal jsem jí jazykem dráždit poštěváček a objíždět její velké stydké pysky. Ona mne rychle uchopila za můj úd a vstrčila si ho do úst. Takto jsme se chvíli oddávali rozkoši, než náhle, zřejmě v návalu slastných pocitů, roztáhla doširoka své nohy a já, jelikož jsem to nečekal, jsem tak celou svou tvář zabořil do jejího lůna. Tlumeně vykřikla a škubla sebou. Opakoval jsem to tedy několikrát, abych ji ještě více vzrušil, načež ona počala prudce vydechovat.

Změnil jsem nad ní polohu a v zápětí jí vrazil do pochvy svůj úd. Počal se v ní pohybovat, díky čemuž se její ňadra krásně zmítala. Přitom jsme se líbali. Za chvíli jsem si dal její nohy na svá ramena, abych mohl zajíždět hlouběji.

Když jsem se uspokojil a vystříkal jí své semeno na její ploché bříško, jsem si celý unavený vedle ní lehl. Ona však zřejmě neměla ještě dost a tak mi nedala pokoj. Vzala si můj úd do úst, což mělo za následek, že se mi hned zase postavil. Jak to zaregistrovala, zvedla se nade mnou a sedla si na něj. Můj úd jí vnikal hluboko do pochvy načež pomalu začala téct.

Převrátil jsem ji na záda a vrážel jí tak úd do lůna opět v misionářské poloze. Oba jsme se takto nezadržitelně blížili k vrcholu, kterého vzápětí dosáhla. Já ho z ní rychle vytáhl a počal stříkat své semeno na její tělo v takovém proudu, že jí dolétlo až na prsa.

Celá šťastná se ke mně přitiskla a vášnivě mě líbala. Ale to já již v ten moment opravdu nemohl a potřeboval jsem krátký odpočinek. Zdena se proto zvedla a šla se do koupelny osprchovat. Za chvíli jsem ji tam následoval.

Milovali jsme se i ve sprše. Když jsme se vrátili do obýváku, nalili jsme si opět víno a zapálili cigaretu. Takto jsme oba chvíli odpočívali a relaxovali. Po nějaké době jsem se položil na pohovku, kam mne ona rychle následovala a vše se znovu opakovalo.

Náhle však někdo zazvonil u dveří. Zdena se rychle oblékla a šla otevřít. Já se mezitím schoval v koupelně ve sprše. Když se vrátila, držela v ruce lístek, který byl za dveřmi, a na něm stálo: „Přijedeme zítra. Dej na sebe pozor! Matka.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *