Jana

Tento příběh se stal v minulém roce. Jsme s mojí ženou Janou již patnáct let. V otázce sexu si docela vyhovujeme. Vzhledem k letům, které již spolu máme za sebou, je sice již vášnivá romantika promilované celé noci pryč, ale přesto se nám milování stále líbí. Minulé léto nám zapůjčili naši kamarádi Pavel a Mirka svoji chatičku. Vyrazili jsme v sobotu brzy ráno.

Jako vždy o víkendu byla na silnici zácpa. Pomalu jsme popojížděli ve štrúdlu stejně postižených aut. V autě bylo horko k zalknutí, a to i přes otevřená okénka, pomalu se začalo šeřit, a tak si manželka udělala pohodlí, nohy si opřela o palubní desku, sklopila sedačku a se zavřenými oči relaxovala. Její pozice přímo vybízela k tomu, abych využil našeho pomalého popojíždění k „lepším relaxačním metodám“. Pomalu jsem ji začal hladit po vnitřní straně stehna. Manželka začala vzdychat a pomalu přirážet proti mým prstům. Zatím prsty její nohy hladily mé rozpálené přirození. Měl jsem strach o své přirození, protože se manželka začala dostávat do varu. Její vzdychání se stupňovalo.

Pojednou manželka vzala mou ruku a sama ji nasměrovala pod okraj kalhotek. Pod prsty jsem ucítil její chloupky a mezi nimi již rozevřenou, vlhkou kundičku, které vévodil naběhlý poštěváček. S chutí jsem jej začal dráždit svým prostředníčkem. Občas jsem dva prsty pomalu zasunul manželce do dírky. Ta je přijala a měkce objala. Vlhko promáčelo mé prsty, vytáhl jsem je z pod kalhotek a slastně ochutnal tu krásnou sladkou chuť. Potom jsem opět vklouzl do horka, které mne přivítalo radostným vzdechem mé roztoužené ženy.

Začal jsem opět dráždit poštěváček, inspirován stále rychlejším a rychlejším přirážením mé ženy. Prsty její nohy se svíraly na mém přirození. Najednou se prohnula jako luk, její kundička se rozevřela ještě více a manželka vykřikla.: „Ano, ano já už jsem, ano.“ Díval jsem se do její rozpálené tváře, ale kolona se hnula a museli jsme popojíždět. „Ale takhle ho přece nemůžu nechat, je mi ho líto,“ šeptala a při tom mi rozepínala kalhoty.“ Ale vždyť nás někdo uvidí,“ nesměle jsem namítal, ale při tom jsem se nepatrně nadzvedl v sedačce, to aby mi mohla stáhnout kalhoty trochu níž.

„Tak uvidí, jen ať se podívá. Teď si chci já vychutnat tvého tvrdého čuráka,“ zašeptala znovu vzrušeným hlasem. „Ukaž mi ho, miluji ti ho honit, stahovat mu kůžičku.“ Konečně mi stáhla bez újmy i slipy a vzala ho do ruky. Horce mě políbila a zeptala se: „Kam chceš stříkat miláčku. Mám ti ho vyhonit a nechat tě vystříkat nebo ti ho mám vykouřit?“

„Jak chceš ty miláčku,“ odpověděl jsem jí. „Víš že nejraději se dívám jak ti stříká,“ odpověděla a vzrušeně mi při tom honila přirození. Pohled do její vzrušené tváře a pocit, že nás může někdo překvapit, jenom urychlil můj orgasmus. Najednou jsem ucítil v podbřišku slastné pálení, zatmělo se mi před očima, a potom začalo z mého přirození stříkat semeno. Manželka se rychle sehnula a začala jej chytat do úst.

Za chvíli jsme projížděli kolem rybníka a manželka chtěla zastavit. Chvíli jsme se koupali a pak jen tak leželi na ručníku. Manželka si ještě stáhla kalhotky, a tak vystavila cizím očím na odiv svoji kudičku, bylo slyšet tichý povzdech. Upoutali nás dva kluci, kteří nenápadně vklouzli do vody a u břehu v naší blízkosti něco usilovně hledali. Manželka ležela na ručníku a dělala že se jí jejich zájem netýká. „Ty je ale trápíš,“ pošeptal jsem jí do ucha a pohladil jí při tom po prsou. „Proč,“ zeptala se manželka. „Podívej se na ně, jak se snaží zahlédnout tvoji kundičku a ty jim to ani nedopřeješ.“

„Takové mlaďochy, ty tak zajímají pohádky a ne nahá žena,“odpověděla. „Ale vždyť tvoje kundička je pohádka,“ opět jsem jí zašeptal do ucha. Manželka nic neřekla, ale za chvilku, právě když se opět jeden z kluků opět ochomýtal kolem nás tak, aby měl co nejlepší výhled na manželčin klín, se obrátila z polohy na břiše na záda. Potom hezky pomalu a řekl bych, že vzrušeně roztáhla nohy. I v tom pološeru bylo vidět, jak pohled na její chlupatou kočičku kluka překvapil.

Dělal jsem, že spím, ale po očku jsem pozoroval, co manželka udělá. Začala se hladit na prsou, pomalu dráždila bradavky. Postupovala pomalu směrem dolů, kde začínal její hustý porost. Postupovala ještě níž…Zastavila se až u poštěváčku. Moc dobře věděla, že jí ten cizí kluk pozoruje a začala se dráždit sama. Jednou rukou bradavku, druhou rukou poštěváček.

Určitě ji asi nejvíc vzrušoval pohled toho cizího kluka. Chvíli dráždila poštěváček, pak zasunula dva prsty dovnitř do svojí horké kundičky. A pak zase znovu… Cítil jsem, jak vzrušení prostupuje i mě, ale nechtěl jsem hru zkazit. Vždyť i ten kluk měl sám se sebou co dělat, jak naznačovaly jeho plavky. Dráždila se dál, čím dál rychleji, slastně se u toho propínala. Najednou vykřikla a propnula se, jak její vzrušení dosáhlo vrcholu.

Měl jsem chuť říct jí, že bych se taky připojil, ale začala se třást zimou. Kluk si všiml, že máme oba oči otevřené, tak honem doběhl k rybníku a skočil do vody. My jsme oblékli a pokračovali na chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *