Dopis přítelkyni

Ahoj, Lenko!

Popíši ti příběh, který jsem zažila minulou sobotu.

Byla jsem sama doma, protože naši odjeli na návštěvu k tetě. Vykoupala jsem se a pozorovala při utírání svoje krásné nohy, když jsem najednou zatoužila po souloži. Nechtělo se mi ale jít někoho shánět na ulici, a tak jsem si oblékla župan a lehla si v obýváku na gauč. Za chvíli jsem sebrala ze svícnu dlouhou svíci, roztáhla nohy a začala si ji cpát do pochvy.

Svíčka se pomalu dostávala až na dno, což mi dělalo velmi dobře. Po chvíli, co jsem si s ní ve svém lůně hrála, jsem svíčku vytáhla. Malinko jsem si odpočinula a poté opět v této činnosti pokračovala. Bylo to senzační. Úplně jsem z toho šílela radostí a kňučela vzrušením.

Najednou se ozvalo ode dveří zvonění. Já mu však nevěnovala pozornost a pokračovala ve stupňování své rozkoše, až jsem dosáhla vrcholu. Po chvíli se zvonění ozvalo znovu. Oblékla jsem se tedy a šla otevřít. To zvonil mladý 19-ti letý soused Mirek. Zeptal se mě, jestli nemáme doma náhradní pojistky, protože je doma sám a vypadl mu proud. Řekla jsem mu, že asi náhradní pojistku doma nemáme, ale jestli chce, že může jít dál a chvíli u mě pobýt, že jsem také sama doma. Mé pozvání přijal s očividným překvapením.

Když vstoupil do předsíňky, zavřela jsem za ním dveře a zamkla. Pozvala jsem ho dále do obývacího pokoje. Při vstupu padl můj pohled na svíčku, která ležela na zemi u gauče. Ihned jsem zase dostala chuť na soulož s mužem. Vybídla jsem ho, aby se někam posadil. Já mezitím pustila rádio a přinesla z kuchyně pití. Poté jsem si schválně sedla proti němu do křesla tak, že jsem si přehodila nohu přes nohu, abych přitom odkryla stehno.

V rádiu začali hrát slaďák, a tak jsem ho vyzvala k tanci. Při něm jsem se k němu přitiskla, abych ho trošku rozdráždila. To se mi vcelku rychle podařilo, čehož důkazem bylo to, že mi jeho pohled často mířil do výstřihu. Přitlačila jsem se k němu proto ještě víc a tak ucítila, že mu stojí úd. Já sama byla také již dost vzrušená, a proto, abych mu dodala více odvahy, jsem vzala jeho ruku a zastrčila si ji do výstřihu.

On mi ihned počal prsa hladit. Vzápětí jsem se ho zeptala, jestli se mám svléknout. Jedním dechem souhlasil. Nato se začal sám rychle svlékat. Já sama si pomalu sundávala župan a podprsenku a ještě pomaleji kalhotky. On již mezitím stál přede mnou nahý a třásl se po celém těle.

Když mě konečně spatřil v celé mé kráse, velmi to na něj zapůsobilo, protože se jeho úd ještě více postavil a zesílil. Jak jsem to uviděla, chytila jsem ho za něj a dotáhla ho k pohovce. Ihned jsem si na ni lehla a řekla mu, že si se mnou může dělat co chce.

Chytil mě za ňadra a začal mi dráždit bradavky. Po chvíli jeho ruce počaly běhat po mém břiše, až se konečně dostaly k mému lůnu. Prstem se snažil změřit hloubku mojí pochvy, zatímco moje ruka zamířila do jeho rozkroku. Zde jsem se pokusila chytit ho za jeho úd, ale nepovedlo se. Místo velkého stojícího údu jsem v ruce ucítila něco maličkého a lepkavého. Nevydržel totiž takové napětí a vytekl a já se zrovna dostávala na vrchol.

V domnění, že bude za chviličku zase silný jako předtím a tudíž použitelný k dosažení mého orgasmu, jsem si ho strčila do úst a počala jej jimi s pomocí jazyka zpracovávat. Jeho úd však zůstal takový, jaký byl. Najednou to na mě přišlo a já celá zklamaná, že on mi svým stojícím údem k vrcholu nepomůže, jsem chytila vedle ležící svíčku a před ním si ji vrazila do lůna jak nejhlouběji to šlo. Začala jsem s ní vevnitř divoce přirážet a rychle se vedla k orgasmu. Už jsem ho nevnímala, a vzápětí jsem dosáhla té největší rozkoše.

Když jsem se po prožitém vyvrcholení opět vzpamatovala, byl pokoj prázdný a jen na stole po Mirkovi zbyl lístek, na kterém byly napsány pouze dvě slova: „NIKDY VÍC!“

Tvoje kamarádka Mirka.

PS: Přijeď za mnou, až budeš mít čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *