Ochránci rodiny IV.

Nedočkavě jsme s bráchou čekali na sobotní večer. Chudák máma netušila co se bude dít a začala se opět připravovat na souseda. Brácha tajně propašoval do videa kazetu s jejich milováním a připravil na spuštění v pravý čas. Pak jsme poslušně zalezli do pokoje jako spát zatímco máma zmizela v koupelně. A to byla naše chvíle.

Jakmile jsme uslyšeli šumění sprchy, potichu jsme sešli do haly, usadili se před televizi a pustili video. Znovu jsme zírali na milostné hrátky naší mámy se sousedem a vůbec jsme nepostřehli, když vešla, v rozepnutém župánku, do pokoje. Musel to pro ní být šok. Její synové, kteří již jako spali, sedí před televizí a sledují její souložení se sousedem, včetně zvukového doprovodu. Zůstala stát jako sloup a s vyvalenýma očima sledovala střídavě obrazovku a nás, neschopná slova. V tom okamžiku jsme si jí všimli.

Brácha rychle ztišil zvuk a koukali jsme na mámu co se bude dít. „Co to má znamenat, kluci!“ vykoktala nakonec ze sebe máma rádoby přísným hlasem, ale třesoucím se trémou, studem a asi i vzrušením. „No co by to znamenalo. Za prvé, že už žádný soused nepříjde, jinak tahle kazeta pobaví tátu. Za další, že souseda zastoupíme tady já s bráchou. To alespoň zůstane v rodině a nebude to vlastně nevěra. A je škoda, že to nenapadlo tebe dřív, než sem ten buran tak neomaleně vrazil! Však ti taky předhodil, jak jsme s bráchou slyšeli,“ chrlil ze sebe odhodlaně brácha a já na potvrzení jeho slov kýval hlavou.

Máma stála jako solný sloup, neschopná slova. „Takže vy jste nás špehovali a nic jste neřekli. A vůbec co mi to tady navrhuješ, abych se milovala se svými syny, navíc ještě dětmi?“ začalo jí pomalu docházet a viditelně nevěděla jak reagovat. „S jakými dětmi, podívej se nám mezi nohy!“ zvolal vyzývavě brácha a stáhl si kalhoty. Učinil jsem to rovněž a tak jsme náhle stáli před vykulenou mámou bez kalhot a naše vzrušené čuráky trčely před nás jako oje.

„Chceš vědět, jak jsme zničili jeho manželku?“ vytahoval se trochu brácha a máma pořád jenom vrtěla hlavou neschopná jakékoliv reakce. „A musíme říci, že tvoje prsa jsou mnohem hezčí než její, i když je mladší než ty!“ dodal kurážně brácha a odvážně sáhl mámě do županu. Shodil jí ho z ramen a tak jsme jí poprvé uviděli in natura, nahou jako my a stejně tak vzrušenou. Viděli jsme jak její ruka automaticky sjíždí po břiše mezi její nohy a tiskne se na pohlaví. „Ale hoši, to přece nejde milovat se s matkou, co by tomu řekli lidi?“ šeptala zmateně ale již zcela bez vůle. Pohled na naše ztopořené čuráky doplněný tichými zvuky a obrazem videa udělal svoje.

Přistoupili jsme beze slova k mámě a ona nás přitiskla na svá ňadra. Cítil jsem vůni jejího těla a hebkost kůže a pak už jsem měl hlavu zabořenou mezi jejími prsy, zatímco brácha poklekl před její klín a začal jí pomalu strkat své prsty do rozevírající se škvíry. „Ach, to nesmíme, ježíš to je krásné, ano, udělejte mi to vy moji chlapečkové, pojďte se pomilovat se svojí mámou! Tolik jsem o tom snila a toužila, ach to je nádhera cítit tvoje prsty v sobě!“ vzdychala máma již zcela v moci chtíče.

Zatímco já se mazlil s jejími prsy a sál střídavě její bradavky, bratr zkoumal její kundu odkud jsme vyšli a mámě slastí poklesávala kolena. Začala pomalu klesat k zemi až se položila se široce roztaženýma nohama na bílou kožešinu před televizí. Na obrazovce právě stříkal soused svoje semeno do jejích lačných úst, ale to jsme již vůbec nevnímali a zcela propadli vzájemnému laskání.

Hrál jsem si s máminými kozami a s potěšením konstatoval, že se plní náš sen. Nemohl jsem se té ženské krásy nabažit. Neustále jsem zkoumal oběma rukama velikost prsů a fascinovalo mě jak jsou pružné a hebké. Se vzrušením jsem bral mezi rty naběhlé bradavky a díval se jak se máma svíjí slastí při jejich sání. Přispíval k tomu však i brácha, který se odvážil nahradit svoje prsty jazykem a zkoumal tímto způsobem pohlaví svojí mámy. Ta nás k sobě tiskla a tiše sténala slastí od náporem našeho laskání.

„Ach to je krása, Tomášku kde ses to naučil, dělej to svojí mamince pořád a nepřestávej!“ škemrala a tiskla bráchovu hlavu mezi své nohy, zatímco druhou rukou mě hladila po vlasech. „Líběj se ti máminy kozičky? Vem si je, jsou jenom tvoje, hraj si s nimi jako když jsi byl malý! Nikdy jsi nechtěl na rozdíl od Tomáška přestat a nemohla jsem tě od sebe odtrhnout…Á, to je krása co mi to chlapečkové moji děláte!!!“ sténala a začala se vzpínat pod náporem slasti.

Podíval jsem se po bráchovi, který měl v matčině kundě skoro celou hlavu a právě do ní zasouval ještě prsty jedné ruky. V ústech svíral obrovského poštěváka a jeho sáním přiváděl mámu k šílenství. Jeho ruka pomalu mizela v mámině kundě a ta již začala zcela nahlas křičet. „Ano, takhle mi to dělejte moji chlapečkové, takhle potěšte svojí maminku!“ a čím dál tím více se začala svíjet příchodem orgasmu.

Náhle silně vykřikla a vší silou se narazila na bráchovu ruku až měl strach, že mu jí zlomí. Svíjela se na ní až se její kozy povalovaly na všechny strany. Drtil jsem je ve svých dlaních s ústy přisátými k ohromné bradavce až jsem měl pocit, že snad saju mateřské mléko. Máma se svíjela křečí orgasmu a divoce vzpínala svůj zarostlý klín proti Tomášovým ústům. „Oh nepřestávej, lízej kundu svojí mámě, pořádně jí vylízej!“ sténala a současně tiskla moji hlavu na své kozy až mě málem udusila.

Ještě několikrát se její tělo vzepjalo až zůstala v klidu ležet, se zavřenýma očima a vychutnávala si doznívání nádherného orgasmu, zatímco my jsme stáli nad ní s čuráky napnutými k prasknutí. Konečně otevřela oči a pohlédla na nás. Všimla si našich čuráků a vykulila oči. „No to snad není možný, kde jste přišli k takovým nádherným čuráčkům?“ ptala se a nevěřícně koukala na čuráky svých synů.

Klekla si před nás a jemně sevřela naše nedočkavé čuráky do svých dlaní. Začala nám je jemně honit a střídavě lízat svým jazykem. Přiblížila se tak aby si mohla jezdit po svých bradavkách a my jsme se cítili jako v nebi. „Ach maminko, dělej nám to takhle, ty máš tak nádherná prsa, ty umíš tak krásně honit čuráka, ááááá!“ křičeli jsme slastí a máma se snažila co nejvíce nás potěšit svým tělem. Vsunula si jeden čurák do úst a druhý sevřela mezi svými prsy, za chvíli si nás vyměnila a tak netrvalo chvíli a již jsme kvíleli, že budeme stříkat. „Ano, stříkejte moji miláčkové, hodně stříkejte, mám ráda mužské semeno a vaše mi bude obzvlášť chutnat!“.

Máma rychle otevřela ústa a strčila si do nich oba dva naše čuráky přitisknuté k sobě. Vešly se jí tam jenom špičky žaludů ale i to stačilo k tomu, aby nás svým jazykem přivedla k šílenství. Cítil jsem jak sebou začíná bráchův pyj cukat a již ze sebe se škubnutím vystříkl gejzír semene do máminých úst. Ta pokračovala dál v práci svým jazykem a již se začal cukat i můj čurák. Opět přišlo to nádherné škubnutí při němž vystříkl gejzír semene a vzápětí další a další.

Máma nás sála jako divá a s chutí polykala plnými doušky semeno svých synů, které jsme do jejích úst stříkali. Řvali jsme s bráchou jako diví a kroutili se před máminými mučícími ústy slastí, zatímco naše ocasy se škubáním chrlily další a další dávky. Máma si dávala pozor aby ani kapka nepřišla nazmar a pečlivě z našich čuráků vysála vše do poslední kapky. Nebyli jsem schopni stát na nohou a klesli jsme na zem, zatímco máma pevně svírala naše čuráky a dobývala z nich poslední kapky pro í tak chutného semene. Konečně sebou přestali naše ocasy škubat a teď jsme zůstali bez hnutí ležet my zatímco máma nás hladila po vlasech a stále líbala naše povadlé čuráčky.

Pomalu jsme se vzpamatovávali a pozorovali mámu jak svým jazykem povzbuzuje naše bojovníky. Moc nepotřebovali, stačil nám pohled na její tělo a houpající se kozy a už jsme měli opět čuráky jako klády. „To je krása jak rychle už zase můžete! Vy jste ale kanečkové. Kdo by to do vás řekl!“ mumlala máma šťastně při pohledu na naše připravené čuráky.

Tentokrát jsme převzali iniciativu my. Brácha si lehl na záda a přitáhl mámu na sebe. Uchopil jí za kozy a jemně jí stáhl k sobě. „Ach ty chceš souložit se svojí mámou? Ano, už se nemůžu dočkat až ucítím čuráčky svých synů v sobě. Tak Tomášek bude první?“ řekla máma a klekla si nad bráchu. Jemně uchopila jeho ocas trčící vzhůru jako stožár a nasadila si jej na okraj své mokré kundy. Pomalu se začala spouštět až dosedla na bráchovo břicho. Ten se mírně vzepjal slastí a uchopil mámu za visící kozy a přitáhl si jí k sobě. Jak se máma k němu sklonila, vystrčila na mě svůj zadek a to byl signál pro mě. Přitiskl jsem se k ní a ona si myslela, že se jen tak mazlím. „Ano, pomazli svojí mámu,maličký!“ zvolala a začal pomalu jezdit na bráchově čuráku nahoru a dolů.

Já jsem však měl jiné úmysly. Pamatoval jsem si jak jsme současně šukali sousedku a přál jsem si něco podobného zažít i s mámou. Začal jsem se tlačit čurákem na její zatím nic netušící zadnici. „Ale miláčku, tam je již plno, musíš počkat broučku, určitě na tebe nezapomenu!“ volala máma ale já byl neodbytný. Jezdil jsem mokvajícím čurákem po jejím zadku až jsem konečně našel to co jsem hledal. „Ale tam se to nestrká broučku! Počkejjjj!“ vyjekla překvapená máma ale to již bylo pozdě.

Mokrý čurák překonal odpor jejího svěrače a já pomalu zajel do mámina análu. Reakcí byl hrozný výkřik jak velký žalud roztahoval nemilosrdně její anální trubici a vnikal do hlubiny jejích útrob. Cítil jsem jak se deru podél čuráka bráchy až jsem tam konečně zajel celou svojí délkou. Chvilku jsem si odpočinul a začal pomalu mámu do zadku šukat, zatímco brácha se snažil v její kundě.

Společnýma rukama a čurákama jsme šukali svojí mámu, která začala tomuto sendviči přicházet na chuť. Její zadek si již zvykl na hrozný kyj pohybující se v něm a moje vlhkost umožnila hladký pohyb. Poloklečel a polostál jsem za mámou s čurákem vraženým až na doraz v jejím análu a pomalu jí šukal stejným rytmem jako brácha v kundě. Naše čuráky se o sebe třely odděleny od sebe jen tenkou stěnou pochvy a zvýrazňovaly tak naše dráždění. Rukama jsme si hráli s jejíma kozama, bylo toho pro oba dost a každý jsme měli co dělat s jednou bradavkou.

Máma již jen sípala a se zavřenýma očima se poddávala té slasti. Určitě netušila, že jí její synové budou šukat oba najednou, ani jak je to nádherné. Líbilo se to pochopitelně i nám s bráchou. Pro mámu to však bylo něco nového a během chvíle jsem ucítil jak sebou začíná její pochva škubat a máma se začala svíjet a prožívat si svůj orgasmus. Už nebyla schopna ani křičet, jenom chrčivě sténala a kroutila se pod náporem našich čuráků.

I my s bráchou jsme byli šílení vzrušením z toho, jak souložíme s vlastní mámou a ona se pod námi svíjí slastí. Znovu a znovu jsme do ní zasouvali naše čuráky a mámě již docházely síly. Prožívala jeden orgasmus za druhým až už jenom bezmocně čekala až se konečně uděláme i my. A to netrvalo již dlouho. První jsem stříkal já, protože mámin anál mě dráždil svojí těsností více než její kunda bráchu.

Celý šílený vzrušením jsem konečně cítil jak mi semeno stoupá vzhůru a dere se mohutným tlakem z čuráka ven. „Už budu stříkat!“ řval jsem a se slastnou úlevou začal plnit mámin anál svým horkým semenem. To vyvolalo další mámin orgasmus a tak jsme se svíjeli současně slastí, která vyprovokovala i bráchu. Konečně i jeho čurák začal sebou škubat, což bylo znamením, že stříká svoje semeno do máminy pochvy. Cítili jsme s bráchou vzájemně záškuby svých těsně přitisknutých čuráků doprovázených svíráním máminy pochvy.

Konečně naše křeče ustaly, já jsem vytáhl změklého čuráka z mámina análu a ona s úlevou sklouzla z bráchy a svalila se vysíleně vedle nás. Z kundy i zadku jí vytékaly pramínky našeho semene a máma jen znaveně oddychovala, neschopná i slova. My s bráchou jsme ale byli v pohodě, vzrušení z první soulože s mámou bylo obrovské a dodávalo nám netušenou sílu.

Netrvalo dlouho a můj i bráchův kyj byl již opět v pohotovosti, zatímco máma ještě bezvládně ležela na boku zády k nám a odpočívala. Já jsem však toužil po dalším milování s ní a nedočkavě jsem se k ní zezadu přitiskl. Musela cítit jak můj tvrdý čurák sjíždí v mokré úžlabině jejího zadku a tentokrát se dostal na okraj té správné díry. Cítil jsem jak je mokrá a kluzká a její kunda byla ještě široce rozevřená.

Brácha se překulil před mámu a začal strkat svýho čuráka zepředu. Nastala tak situace, že jsme se oba snažili strčit svýho ptáka do máminy již značně unavené kundy, já zezadu, brácha zepředu a k našemu překvapení a asi i k máminu, se to náhle povedlo. Mámina roztažená kunda pojala do sebe oba naše ocasy, které se vzájemně třely v tom kluzkém prostředí, ještě plném bráchova semena.

Snažili jsme se nějak zkoordinovat naše pohyby ale moc nám to nešlo. Máma jenom vzdychla: „Ale chlapci, oba najednou do mně takto asi nemůžete!“, zatímco my jsme se ze všech sil snažili jezdit v její kundě společně. S trochou opatrnosti se nám to dařilo a užívali jsme si tak této zvláštní soulože, kdy se naše čuráky třely přímo o sebe a úplně vyplňovaly máminu kundu. Ta z toho byla celá u vytržení tak jako my a užívala si s námi. Povzbuzovala nás zasouváním prstů do našich zadků což bylo pro nás něco zcela nového a neuvěřitelně to pomáhalo. Naše čuráky jakoby se ještě zvětšily a máma úplně šílela slastí.

My jsme jí opláceli stejně a moje a bráchovy ruce se střídaly na máminých kozách či v jejím zadku. Byli jsme vzrušením úplně bez sebe, ani ve snu by nás nenapadlo, že budeme někdy takhle mrdat vlastní mámu a přitom si tak užívat. Naše hlasy úplně přehlušily hlasy z televize, kde na videu máma končila svojí soulož se sousedem. „Už nikdy nechci nikoho jiného než vás, vy moji čuráčkové! Nikdo mě neuměl tak udělat jako moji býčkové!“ skučela máma slastí a začala se opět svíjet křečí orgasmu.

Přicházelo to i na nás, což jsme ohlásili duetem výkřiku, že budeme stříkat. „Ano, vystříkejte se do své mámy, naplňte tu mojí kundu až po okraj svým semínkem!“ řvala máma slastí. Vzájemně se s bráchou cítili jak naše čuráky sebou začínají cukat a již s mohutným škubnutím vylétl první gejzír semene do máminy kundy. Byla téměř okamžitě plná, protože z nás stříkalo neuvěřitelné množství úměrné našemu vzrušení. „Chci vás taky vykouřit, mám ráda vaše semeno!“ šílela máma. Rychle jsme čuráky vytáhli a ona si je nedočkavě narvala do úst a tam jsme vypustili zbytek našeho semene, až jí ústními koutky vytékalo ven.

Když nás úplně vycucla a očistila pečlivě naše čuráky, ucítili jsme jak jsme zničení. Naštěstí máma byla ještě víc, takže jsme již jenom tak leželi a mazlili se. Nakonec jsme na kožešině usnuli a vzbudili se až ráno. Je jasné, že naše společné soulože pokračovali, šukali jsme s mámou při každé příležitosti a to i jednotlivě, jak měl kdo chuť, Nikdy nás neodmítla a když měla krámy, krásně nás kouřila či jsme jí šukali do zadku k oboustranné spokojenosti.

Stávalo se často, že jsem se vrátil ze školy a zastihl bráchu jak si to s mámou rozdávají, takže jsme praštil taškou do kouta a přidal se k nim. Bylo to i obráceně, prostě idyla. Sobotní večery však byly zásadně společné s výjimkou, když byl táta doma. To jsme s bráchou zuřili v našem pokoji, honili si čuráky a závistivě poslouchali zvuky z ložnice rodičů. Neutěšilo nás ani tvrzení mámy, že s námi to je o mnoho hezčí než s tátou, který navíc ani pokaždé neměl na sex chuť. Stejně jsme řešili dilema,jak to tátovi prozradit abychom se mohli bavit společně. Nakonec jsme na nápad přišli, ale o tom až někdy příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *