Profesor

Blížil se konec semestru a jako každý student nebo studentka, měly Jana s Marcelou starosti se zápočty a zkouškami. Na katedře byl jeden profesor, který byl vyhlášený tím, že ani jedna studentka neudělala zkoušku napoprvé, a právě u něj Janu i Marcelu zkouška čekala.

Lámaly si hlavu, jak to udělat, aby to zvládly hned napoprvé, protože učit se jim to opravdu nechtělo. Večer před zkouškou trávily spolu. Otevřely si láhev vína a přemýšlely o té zkoušce. Jenže s ubíhajícím časem jim tak akorát stoupalo víno do hlavy. Najednou se začala Marcela strašně smát a povídá: „Co myslíš, dal by se svést?“

„A jak myslíš, že by se to dalo udělat?“ zeptala se Jana. „No já myslím, přímo ve škole, třeba bysme mohly jít po sobě na tu zkoušku, já půjdu na přípravu první, ty po mě, a až půjdu na ústní, kdo zůstane v místnosti – jenom my a on, co říkáš?“ smála se Marcela. „Že by byla sranda, kdyby někdo přišel,“ odpověděla Jana. „No tak, nebuď blázínek, kdy by chodil, půjdeme poslední, a na druhou stranu, zas tak moc ošklivej není, vem si, co by bylo, kdyby to byl stařík nad hrobem,“ řekla Marcela.

Nejdřív to vypadalo, že o tom Jana nebude chtít ani slyšet, ale za chvíli se zdálo, že nad něčím přemýšlí. A dopadlo to tak, že než šly spát, tak si připravily to nejvíc sexy oblečení, co našly a šly se na ráno vyspat.

Ráno se Jana oblékla do krátké černé minisukně a průhledné bílé halenky a na nohy si obula lodičky na hodně vysokém podpatku. Marcela si vzala červené minišaty s úzkými ramínky a k nim černé kozačky nad kolena. „To by bylo, aby nezabral!“ řekla Marcela při pohledu do zrcadla a vyrazily.

Do školy dorazily právě včas, aby mohla jít Marcela na přípravu. Když tak seděla na potítku, tak si profesora prohlížela a v duchu si říkala: „Kolik mu tak může být, 45, 46, 47, 48?“ Spolužačka, co šla před Marcelou, se moc dlouho nezdržela, bylo jí doporučeno, aby se přišla podívat ještě jednou a ať pošle dalšího adepta.

Marcela si šla tedy sednout naproti profesorovi a čekala než si přijde Jana vytáhnout otázku. Už když šla ke katedře, všimla si, jak si jí profesor prohlíží. A ještě víc byl profesor překvapen, když uviděl Janu. Když už seděla naproti němu, předklonila se, aby měl profesor výhled. Než si Jana vytáhla otázku, Marcela se nenápadně zula a počkala, až si Jana půjde sednout na potítko.

Jakmile se Jana usadila, přešla Marcela do útoku, protože samozřejmě nic neuměla. Pomalu natáhla nohu až k profesorovu kotníku a pomalu jela prsty výš a výš. Profesor v tu chvíli nebyl schopen slova, ale nic nenamítal. Čekal, co bude dál. Marcela se zastavila, až u jeho penisu a vůbec ji nepřekvapilo, že ucítila tu velikou bouli. Začala ji prsty masírovat a pozorovala, jak mu to dělá dobře. Pak dala znamení taky Janě.

Jana došla až k profesorovi, rozvázala mu kravatu a rozepnula košili a začala ho hladit na hrudi. Mezitím Marcela vlezla pod stůl a rozepnula mu kalhoty. Jeho penis čekal právě na tohle. Marcela ho nejdřív vzala do ruky a jen ho hladila. Pak ho ale vzala do pusy a začala vysávat. To už profesor nevydržel a posadil si Janu na stůl před sebe. Rozepnul jí halenku, vyhrnul podprsenku a začal jí dráždit bradavky, nejdřív rukou, pak jazykem. Jana roztáhla nohy, takže jí stíhal hladit i mezi nohama. Kalhotky samozřejmě neměla, takže jí chvíli dráždil rukou poštěváček, ale když ucítil mezi prsty její šťávičku, sklonil se aby jí mohl ochutnat. Marcela mezitím dál pokračovala v práci pusou.

To už ale začal jasné tempo udávat profesor. Sám svůj chtíč dokázal perfektně ovládat, nejdřív se soustředil na Janu. Vychutnával si její kundičku tak dlouho, střídavě rukou i jazykem, až se Jana celé propnula a vychutnala si ten pocit rozkoše. Pak jí posadil do svého křesla a řekl: „Teď se dívej!“ Na stůl posadil Marcelu, která ještě nebyla tak vzrušená a to právě chtěl. Bez varování vrazil svůj penis do její ještě nepřipravené dírky. Marcela nejdřív překvapeně vykřikla, ale postupně se začala přizpůsobovat jeho tempu.

Jana mezitím seděla v křesle, slastný pocit jí už přešel, ale při pohledu na ty dva cítila, jak zase pomalu vlhne. Roztáhla tedy nohy. Jednou rukou si začala hladit svojí kundičku a druhou vystouplé bradavky. Pohled na ty dva jí velice vzrušoval a vlastně vedl její ruku.

Profesor mezitím stupňoval svoje tempo, cítil, že i na něj za chvíli přijde jeho chvíle. Najednou přestal, vyndal svůj nalitý penis z Marceliny dírky a donutil Marcelu kleknout si před něj a vzít jeho chlapáka do pusy. Marcela mu ho chvíli kouřila, ale najednou profesor vykřikl, vytrhl se Marcele a otočil se na obnaženou Janu. Přišel k ní, chvíli pozoroval, jak se sama uspokojuje a začal si ho sám honit. Trvalo to jen pár vteřin. Byl na vrcholu a začal svoje semeno stříkat na Janiny kozičky.

Když skončil, otočil se na Marcelu a řekl: „Slízej to!“ A Marcela udělala, co chtěl. Přišla k Janě, klekla si před ní a začala jazykem slízávat jeho semeno. Když už nic nezbylo, donutil je profesor, aby se obrátily. Marcela si sedla do křesla a roztáhla nohy a Jana si klekla před ní. „Udělej jí to!“ rozkázal. „Budu se dívat.“

Jana nikdy nic takového nedělala, ale byla natolik vzrušená, že chtěla ochutnat i tohle. Nejdřív Marcelu dráždila prstíkem a se sklonila a začala dráždit její poštěváček jazýčkem. Marcela tohle taky nikdy nedělala, ale strašně se jí to líbilo. Jana se nestačila ani pořádně rozkoukat, natož si pořádně vychutnat její šťávičku, Marcela se slastně propnula a vychutnávala svůj první orgasmus, který jí způsobila žena.

Chvíli trvalo než se všichni uklidnili a upravili, ale když Jana s Marcelou od profesora odcházely, měly v indexu napsané jedničky i bez toho, že by musely víc mluvit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *