Horká noc II.

Nikdy netušil, že taková masturbace může být tak nádherná a to ještě netušil vše. Když na babiččinu tvář dopadl již několikátý stříkanec semene, náhle sklonila hlavu a jemně vsála cukající se penis do sebe. Nikdy netušil, že může žena takto způsobit takovou slast. Bylo to neskutečné a přivádělo ho to na kraj šílenství a ovládání Jeho ruce automaticky vklouzly pod tenkou košilku a začaly laskat nabízející se prsy.

Konečně je ucítil v ruce, bylo to úplně něco jiného než dosud poznal u těch několika dívek, které ho pustily tak daleko. Jako smyslu zbavený zkoumal jejich velikost a pružnost, pomáhal si oběma rukama a nemohl se jich nabažit. Ani necítil, že jeho erupce již skončily, babiččina ústa dál laskala mírně povadlý penis dávající najevo, že to byl pouze začátek.

Marie byla jako ve snu. Pečlivě s obrovským vzrušením vysála Petrův penis do poslední kapičky a současně vnímala jeho ruce na svém těle. Mysl jí říkala, aby se zvedla a odešla, ale smysly chtěly a toužily po něčem jiném. Poddávala se vnukovým rukám, tak neskutečně dlouho necítila mužské ruce na svých prsech, tak strašně po tom toužila, že neměla sílu vnuka zarazit.

Dál laskala Petrův penis ve svých rtech a s úžasem pozorovala, že téměř nezměnil svojí tvrdost a objem. Náhle horečně zatoužila ucítit tento nádherný kus muže v sobě, její pohlaví toužilo po vyplnění pořádným penisem, už ani nevěděla, jaké to je. Cítila Petrovy zvídavé ruce na svých bradavkách a z úst se ji vydralo tlumené chraplavé zasténání.

Petrovy ruce se nemohly nabažit babiččiných prsů, v prstech mnul touhou a vzrušením ztuhlé a nabobtnalé bradavky a věděl, že na nich jeho ruce neskončí. Nezadržitelně sjížděla jeho ruka do babiččina klína, až se opatrně dotkla té tajemné houštiny skrývající ženské pohlaví. Pořád ještě čekal, že ho zastaví, okřikne či odejde, ale doufal a toužil, že ne, že zůstane. Podíval se na ní a viděl její široce otevřené oči plné touhy a vášně. Pochopil náhle, že jsou na tom oba stejně, jako dvě vyprahlé studny toužící po naplnění životadárnou vodou. Její ústa laskala a sála jeho penis, zatímco její ruce hladily jeho tělo, hruď a slabiny. Neudržel se a strhl z babičky noční košili, zatímco ona stejně horečně strhávala z jeho těla pyžamo.

Náhle tu stáli proti sobě úplně nazí, s pohlavími vzrušenými až do krajnosti a beze slova na sebe hleděli. „Můžu?“ zašeptal chraplavým hlasem plným touhy Petr. „Můžeš, můžeš všechno!“ odpověděla stejným hlasem Marie a oddala se zcela do rukou svého vnuka. Sevřel jí ve svém náručí a začal líbat. Pomalu klesli na postel a jejich těla se k sobě tiskla v zoufalé snaze spojit se v jedno. Cítila jeho vzrušený penis neodbytně jí tlačící na těle, jeho ruce svírající jí v objetí a ústa laskající každičký koutek jejího těla.

„Vem si mě, prosím tě vem si mně a buď na mně hodný!“ žadonila hlasem chvějícím se touhou a on ochotně plnil její přání. Ucítila, jak se jeho penis dotýká jejího břicha a sune se po něm níž a níž. Už je v houštině schovávající její touhou rozevřené pohlaví a již ho cítí jak se začíná hrdě a neodbytně drát do jejího těla. Mohutný žalud nekompromisně roztahuje stěny jejího pohlaví a jako ledoborec razí cestu do hlubiny jejího těla.

Petr se již přestává ovládat. Cítí v rukách pevné tělo své milenky, vůbec neuvažuje nad tím, že to je jeho babička. Vidí nádhernou zralou ženu toužící po spojení s ním a rozevírající se před ním jako kniha. Všechny jeho smysly a nervy jsou napjaty k prasknutí, slyší se jak se na něco ptá, ale jeho tělo a mysl nečeká na odpověď. Stejně jako jeho babička ví, že se neodvratně blíží něco, co překoná všechny jejich představy a touhy. Nezáleží mu na její odpovědi, svírá její tělo v náručí a klesá s ním v objetí na postel. Cítí svůj penis drze oznamující svůj záměr a současně cítí i odezvu jejího těla. Její nohy se odtahují od sebe a uvolňují mu nedočkavě cestu do vstupu do nebe.

Cítí, jak se její tělo chvěje žádostivostí minimálně stejnou jako je jeho. K jeho úžasu penis našel sám cestu do babiččina těla a začíná se drze drát dovnitř. Cítí tu horkost a vlhkost vzrušeného pohlaví, stěny pochvy jej obepínají a uzavírají v sobě až konečně zajede celým svým penisem dovnitř. Uvědomuje si, že ho babička musí cítit až někde pod srdcem a to se již její tělo vzedme reakcí na jeho vniknutí.

Marie si vzrušením bez sebe uvědomuje ten neodbytný píst vyplňující zcela její hladovou pochvu a slastí se jí hrnou slzy do oči. Už zapomněla jaké to je cítit v sobě muže jak do ní vniká a nabodává jí jako středověkou otrokyni na svůj peň, zatímco ona sténá slastí a radostí. Trochu to zabolí, ale její pochva se přizpůsobuje velice rychle, hladově obepíná mohutný dřík a hladí svojí pružnou stěnou prokrvenou vzrušenou krví. Už tuší co přijde, mohutný píst se začíná pomalu pohybovat.

Nejdříve ven, až se Marie lekne, aby nevyjel úplně a úlekem vzdechne. Ne, již se opět vrací a opět rozevírá její tělo tisknoucí se na něj a slast se začíná opakovat. Tuší, že Petr už má nějaké zkušenosti, nemusí ho alespoň hlídat a dirigovat, může se plně poddávat svému vzrušení a prožitkům. Všemi nervy vnímá pohyb pístu v sobě a její krev se začíná vařit. Cítí jak její vzrušení stoupá a zatíná svoje nehty do vnukových zad.

Petr cítí na svých zádech babiččiny nehty vyrývající mu stopy do kůže. Tuší, že to je v důsledku vytrvalého pohybu jeho penisu v babiččině pochvě. Je překvapen jak je úzká a něžná, jeho penis obepíná hedvábným tlakem a vrací mu tak jeho laskání. Musí se násilím držet aby nezdivočel a stále stejným plynulým tempem pumpuje slast do babičky.

Její vzdechy již dávno přešly v hlasité sténání, vzrušuje ho jak křičí a sténá pod jeho náporem a cítí, jak se blíží jeho vrchol. Už se rovněž neovládá a začíná rovněž sténat a jejich hlasy si vzájemně odpovídají. Cítí jak babiččiny nohy náhle obemykají jeho tělo ocelovým sevřením jakoby se bála, že jí v nejlepším unikne. Jako by nevěděla, že on chce vniknout do jejího těla celý a rozplynout se v něm.

Orgasmus je oba dohonil téměř ve stejném okamžiku. Jejich těla reagovala samovolně, babiččino tělo se náhle divoce vzepjalo a pohlaví ještě více roztáhlo jakoby chtělo Petra skutečně vsát do sebe. Petr jasně cítil jak se pochva jeho babičky začíná svírat ještě větší sílou okolo jeho penisu a již se okolo něj řinuly proudy šťáv odnášejících sebou babiččino napětí.

Její ústa se divoce přisála na jeho a on jen stěží vykřičel svojí zprávu, „Už budu stříkat!“ znělo vítězoslavně nocí a babička si v mžiku uvědomila, že za okamžik do její pochvy dopadne horké mladé semeno jejího vnuka. Jen na okamžik se zarazila, ale touha opět zvítězila nad myslí. „Ano, jen stříkej, můžeš se do mě vystříkat!“ sdělila mu tuto nádhernou zprávu, kterou již stejně neslyšel, protože jeho mozek zasáhla a zcela ochromila obrovská vlna slasti.

Cítila, jak mladé tělo divoce zaráží penis do hlubiny jejího těla a z něho každým přírazem a cuknutím vystříkne gejzír semene. Bylo to neskutečně krásné, už zapomněla na ten pocit, když cítí, jak z penisu zasunutého hluboko v jejím těle s každým jeho škubnutím vytryskne gejzír . Cítí ho dopadnout na sliznici svojí pochvy a je to tak krásný pocit, že se i ona začne svíjet v další vlně orgasmu.

Její pochva opět začne svírat cukající se penis a společně prožívají ten nejkrásnější okamžik v životě muže a ženy. Je uchvácena Petrovou útočností a neodbytností s jakou buší do jejího těla a poskytuje jí tak již odepsané štěstí a slast. Oba si přejí, aby tyto okamžiky nikdy nepřestaly, nemohou se nabažit těch milostných křečí pomalu vybíjejících nahromaděné napětí.

Konečně se jejich těla uvolnila. Marie cítila jak je její pochva vrchovatě naplněna vnukovým semenem, při každém pohybu vytékajícím z přeplněné pochvy ven. Petrův penis volně leží na jejím stehně, cítí jej jak v něm ještě tepe krev a pomalu doznívá napětí. Tuší, že to nebude trvat dlouho a těší se na to.

Pomalu se vysmekne z Petrova objetí, políbí ho na čelo a odchází opět do koupelny. Cestou horečně přemýšlí co bude pak, co udělá až se bude vracet zpět do pokoje. Co řekne, co udělá, jak to vysvětlí, vyřeší…motá se jí hlavou pod proudem očistné vody.

Petr leží na posteli, okouzlen prožitými zážitky a pomalu se vrací do skutečného života. Co řekne babička, až se vrátí z koupelny, jaká slova bude volit pro to co se stalo. Vždyť se milovala se svým vnukem, dala mu všanc svoje tělo a milovala se s ním divoce jako ta nejlepší milenka.

Nechtěl vůbec věřit tomu, že by nyní přišla a řekla stalo se ale nic víc. To přece není možné, to nemůže udělat, vždyť ještě nepoznali všechna kouzla společného milování, ještě nestačil pořádně poznat její zachovalé tělo, toužící po lásce a milování. Horečně hledí ke dveřím a očekává její ortel.

Marie ze sebe setře poslední krůpěje vody a obléká košili na své vlhké tělo. Horečně přemýšlí, jakými slovy vysvětlí nesmyslnost jejich vztahu a omluví to co se stalo. Nekonečné vteřiny stojí před dveřmi, za nimiž na ní čeká její další osud a urovnává si slova v hlavě. Ano, především rozum, vždyť je jeho babičkou, o tolik let starší, co by tomu řekli lidé…, běhá jí hlavou když vstupuje do pokoje. Vidí svého vnuka jak leží na postelí, nahý tak jak jej zanechala než šla do koupelny a očima s velkými otazníky hledí na ní. Co mu asi řekne, jaký bude ortel, vždyť jsme dospělí a rozumní, jsme rozumní a musíme se chovat rozumně, musíme…

Petr hledí na babičku a s napětím pozoruje její rty. Tuší, co mu asi chce říci, ale jeho mysl se tomu brán. Náhle vztahuje ruce babičce v ústrety a s bušícím srdcem pozoruje, jak babička prostým pohybem spouští košili na zem a pomalu kráčí k němu……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *