Hodná dcera III.

Probudilo mně tiché klepání na dveře. „Tak kde jsi, večeře je dávno na stole a ty pořád nikde?“ ptala se mamka, na prvním pohled spokojená a šťastná. „Nechtěla jsem Vás s bráchou rušit, abyste se mohli miliskovat!“ procedila jsem vztekle mezi zuby při vzpomínce na chvíle za dveřmi ložnice. Žárlila jsem na mámu, že mně vyhnala a sama si pak užívala s bráchou!

„No tak malá, přece se nebudeš na mamku nafukovat.“ Snažila se mně mamka udobřit. „Víš co, tak si to spolu ještě večer vynahradíme, chceš?“ dodala smířlivě a já ochotně kývla. Aspoň něco!

Hezky jsme se najedli, pak jsme se pečlivě vykoupali a já se těšila na milování s mamkou. Brácha vypadal nějak znaveně a mamka jej poslala do postele, aby se pořádně vyspal. Sice mručel, ale šel a tak jsme zůstaly s mamkou sami. Během chvilky jsme ležely obě nahé v mamčině posteli a vychutnávaly si svá těla. Třely jsme svá ňadra o sebe, jezdily jejich bradavkami po svých tělech a krev se nám rozpalovala čím dál tím víc. „Máš už krásné kozičky!“ šeptala vzrušeným hlasem mamka obdivujíc moje ještě pořádně nevyvinutá ale o to tvrdší prsa. Byla tak akorát do její dlaně. „Mně se však víc líbí tvoje a chtěla bych mít taky takový! Takový mají muži nejraději.“ odporovala jsem a těšila se s jejími melouny. Líbilo se mi, jak je musím objímat oběma rukama a přesto se mi do dlaní nevešly.

„Jen se neboj, ty budeš určitě taky takové, to je vidět již nyní.“ utěšovala mně mamka a začala si hrát s mými bradavkami. Začala jsem jí oplácet a povídání nás přešlo. Za okamžik jsme již jen vzrušeně sály a lízaly jedna druhou, postupně přecházely z jedné části těla na druhou, až jsme skončily v klasické poloze 69. Během chvilky jsme dosáhly svých orgasmů a po chvilce odpočinku naše hrátky pokračovaly. Mamka byla přímo k neutahání a ty její nápady! Nakonec ze svého nočního stolku vytáhla dlouhý pružný předmět vypadající jako oboustranný mužský pyj. Obě jsme si zastrčily svůj konec do mušličky a milovaly jsme se jako dva muži, dokud nám síly stačily. Bylo to nádherné a vyčerpávající, nakonec jsem v její posteli usnula.

Druhý den byl pátek a v sobotu se měl vrátit domů táta. Jenom na neděli, v noci na pondělí už zase odjede na montáž. Bylo to tak jednou za tři měsíce a trvalo to již pátým rokem. Už se nedivím mámě, že si začala hledat zábavu a náhradu za manžela, když drtivou většinu nocí trávila sama v manželské posteli. A to ještě může táta mluvit o štěstí, že si máma nenašla někoho jiného. Nové pro nás to bylo v tom, že táta bude jako rušivý element v našich nových vztazích.

Vůbec si neumím představit co by řekl tomu, co se v posledních dnech doma stalo. Jak by se vyrovnal s tím, že se jeho žena začala milovat se svými dětmi, že jeho syn stříká do její pochvy své semeno či, že já si s mámou užívám pomocí hraček! Myslím, že podobné myšlenky probíhaly hlavou ten pátek nám všem.

Taky ten páteční večer začal tak nějak rozpačitě. Seděli jsme sklesle u televize a dívaly se na nějaký přiblblý film. Jenomže pak se tam začalo odehrávat nějaké milostné drama či co a jedna milostná scéna následovala druhou a nás se začalo postupně zmocňovat vzrušení. Seděli jsme vedle sebe na gauči, mamka mezi námi, mimovolně se dotýkali svými těly a čím dál tím více jsme si uvědomovali blízkost toho druhého. Náhle se matčina ruka dotkla mého kolena a moje zase matčina, zatímco její druhá ruka sjela mezi bráchovy nohy, kde se začala rýsovat zvětšující se boule. Náhle jsme se společně objímali a hladili, brácha a já jsme hladili a laskali mamku a její prsy, zatímco ona laskala bráchovo přirození a mojí mušličku.

Cítila jsem jak vlhnu a poznala to samé i u mamky. Moje ruka se potkala s bráchovou v matčině klíně a na její již dost mokré buchtičce. Bráchovy chvějící se prsty zkoumaly její hloubku, zatímco matčina ruka pomalu jezdila po jeho bouli mezi nohama a druhá hladila mojí rovněž již mokrou škvírku. Za několik minut nám již začalo vadit naše oblečení. Rukama jsme si vjížděli pod trika a kalhotky až nakonec mamka rozhodla.

„Pojďme se svléknout a lehnout si do ložnice,“rozhodla a my okamžitě poslechli. Během několika vteřin jsme leželi zcela nazí a nedočkaví v manželských postelích, s mamkou uprostřed. Bylo na nás znát již značné vzrušení, poprvé jsem mohla z blízka vidět bráchův penis, vypadal úplně jinak než jak jsem si ho pamatovala. Tentokrát by ho do mě určitě dostal a já dostala strašnou chuť to vyzkoušet.

Jenomže mamka mě předběhla, než jsem se vzpamatovala, ležela již na zádech s bráchou na sobě a sama si zasouvala do svojí mokré pochvy jeho dychtivý penis. Brácha úplně slintal nedočkavostí a zpracovával máminy prsy svými dlaněmi, jako by se jich nemohl nabažit. Projela mnou ohromná žárlivost až si mého výrazu musela mamka všimnout.

„Ale zlatíčko neboj, nezapomenu na tebe. Jen si hezky klekni nad mojí hlavu a já ti tvojí štěrbinku vylížu, až budeš omdlívat blahem!“ utěšovala mně, zatímco já jsem rychle zaujala pozici nad jejími ústy. A opravdu, mámin jazyk začal provádět v mojí mušličce přímo divy a během chvilky jsem se cítila v sedmém nebi. Podobně na tom byl i brácha, mohla jsem zblízka pozorovat jeho výraz a pocity z toho, jak jeho pyj klouže v mamčině pochvě. Sklonil hlavu a ocitl se svými ústy u mé máminým jazykem lízané mušličky a náhle jsem na jejím okraji ucítila i jeho jazyk. Bylo to úžasné, cítit jak mně laskají dva jazyky i když ten bráchův ještě neuměle!

Nemohla jsem to vydržet dlouho. Ještě několik okamžiků a již jsem cítila jak se mi pička začíná stahovat a na mamčinu tvář se vyřinul proud mých milostných šťáv. Myslela jsem, že slastí omdlím, protože mámin jazyk neustával a mučil mně slastně dál a dál, přestože jsem se na jejích ústech svíjela jako na mučidlech. Snažila jsem se z máminých úst nadzvednout, ale její ruce mně přidržovaly dokud moje milostná křeč úplně nepřestala. Konečně mně pustila a já se mohla položit volně na postel vedle mí a pozorovat, jak se penis jejího syna vysouvána zasouvá do její pochvy. Brácha už byl rovněž na pokraji svého orgasmu, protože se choval jako pominutý, jeho přírazy se neuvěřitelně zrychlily a on bušil do mamky jako šílený.

Mamka na tom byla podobně. Její oči se leskly vášní a vzrušením, cítila jak mohutný pyj jejího syna roztahuje stěny její pochvy a způsobuje jí přímo nelidské vzrušení a slast. Zaryla divoce prsty do synových zad a svým klínem mu vycházela vstříc, vysoko jej vypínajíc v touze po vyvrcholení. „Ach ano, šukej mně, šukej svojí mámu až do bezvědomí, a pak do mě všechno vystříkej, ty můj synáčku!“ přímo skučela zatímco brácha již křičel, že už bude.

Přišlo to na oba skoro současně, viděla jsem, jak divoce zarazil penis do matčiny pochvy a jako v křeči škubavě chrlil do ní gejzíry semene, zatímco mamka sténala slastí a na jeho přírazy mu odpovídala širokým rozevřením svého hladového klína. Přiznávám se, že mně pohled na bratra, jak divoce stříká svoje semeno do matčina lůny, silně vzrušil. Zatoužila jsem po podobné slasti jakou asi prožívá on i mamka, svíjející se pod jeho přírazy jako šílená.

Konečně se oba dva uklidnili,brácha úplně bezvládně sjel z mamky vedle ní na postel a bezvládně zůstal ležet, zatímco mamka se šťastně usmívala. Byla spokojená s tím, jak jí její syn krásně uspokojil. „Umíš hezky uspokojit svojí maminku, jsem na tebe pyšná!“ chválila jej a já opět pocítila osten žárlivosti. Proč by nemohl ošukat i mně, proč si ho máma nechává jenom pro sebe, myslela jsem si zlobně.

Máma si všimla mého mrazivého výrazu a přitiskla se ke mně svým plným ženským tělem. „Ale kočičko, neboj se, o nic nepřijdeš, ty moje holčičko!“ mazlila mně svými plnými prsy po tváři, až se jedna její bradavka ocitla v mých ústech. Nemohla jsem její výzvě odolat a začala jí sát a drtit mezi svými rty, až mamka sténala slastí.

Náhle se svezla po mém těle a její ústa začala zkoumat můj klín.Roztáhla mi široce nohy, nakonec si je položila na svá ramena a vytvořila si tak volný přístup do mé opět probuzené jeskyňky. Žárlivost mně v tom okamžiku přešla a já se začal poddávat jejímu zkušenému laskání. Ocitla jsem se opět v nebi, poddávajíc se laskání jejího jazyka a prstů. Klečela s mýma nohama na svých ramenech a její jazyk zajížděl hluboko do mojí buchtičky. Pak sevřela mezi rty můj poštěváček a já myslela, že omdlím.

„Ach maminko nemuč mně, to se nedá vydržet!“ škemrala jsem o slitování a nadzvedla hlavu. Uviděla jsem, jak se brácha zvedá a s opět stojícím penisem se tiskne na mamčin vysoko zvednutý zadek. Povedlo se mu najít mokrý vchod do matčiny pochvy a divoce vrazil penis do matky až vykřikla. Hned však pokračovala v laskání mé buchtičky, zatímco brácha začal jezdit v její pochvě divoce sem a tam. Rukama sevřel máminy prsy a začal je zpracovávat a hrát si s nimi, fascinován jejich velikostí a pružností. Cítila jsem, jak se máma pohybuje v mé buchtičce v rytmu bráchových přírazů a jen to, že měla jazyk vražený uvnitř jí bránilo v hlasitém sténání slastí.

Hlasité hekání a sténání spojené s mlaskáním se neslo ložnicí a stále sílilo, jak rostlo naše vzrušení a slast. Opět jsem to byla já, kdo byl první hotov, matčina ústa byla přímo kouzelná. Opět jsem se začala svíjet v křeči a třísnila svými šťávami máminu tvář. Narážela jsem svým klínem na matčina ústa a přestala vnímat co se děje okolo mě. Celý orgasmus jsem prožila jako v mlze a teprve když odezníval, vracelo se mi vědomí zpět.Vysíleně jsem odstrčila matčinu hlavu z dosahu unavené kundičky a pozorovala, jak se začíná svíjet mamka.

Tentokrát byla hotova podstatně dříve než brácha, sténala a svíjela se pod jeho přírazy, přičemž jí z pochvy začal vytékat slabý pramínek šťáv a stékal po jejích stehnech až na podlahu. Vztáhla ruce dozadu a tiskla si bráchu k sobě, aby do ní mohl vnikat co nejhlouběji. Ten pokračoval a pravidelným tempem vrážel a opět vytahoval svůj penis z matčiny pochvy, nic nedbaje na její sténání a svíjení. Oči mu svítily vzrušením z toho, jak se jeho máma svíjí slastí s jeho penisem v pochvě a prosí jej již o slitování. Nakonec se mamce povedlo od bráchy odtrhnout a osvobodit tak svojí již vyčerpanou pochvu.

„Neboj se maličký, já tě o slast nepřipravím!“ šeptala a klekla si před něj. Opatrně otevřela ústa a vsála bráchův tvrdý a rozdychtěný penis hluboko do úst. Začala s nimi jezdit po penisu sem a tam, přičemž rukou jemně svírala a jeho pytlík s kuličkami. Druhou ruku začala jezdit po jeho zadku a laskat malý zadní otvůrek. Brácha úžasem vytřeštil oči, toto dráždění ještě nepoznal a bylo vysoce účinné. Uchopil matku za vlasy a začal si sám určovat temto, vrážeje svůj nedočkavý penis matce až hluboko do krku. Musel cítit jak přejíždí mandle a špička žaludu drhne o stěnu jícnu jako pochvy. Matčin prst začal pomalu vnikat do bráchova análu a to již bylo na bráchu moc.

„Uuužž!“ přímo zařval a divoce vrážel penis do matčiných úst. Náhle se vzepjal jak se mu semeno řinulo ven a již známými škubavými pohyby chrlil gejzíry svého mlíčí do matčiných úst. Jenom její zkušenost zabránila tomu, aby se začala dusit pod náporem synova semene. Jazykem zavřela jícen a statečně polykala chutné synovo mlíčí, proudící do jejích úst. Její prst v synově análu nutil bráchu stříkat další a další gejzíry, dokud se úplně nevyprázdnil a neklesl znaveně na postel. Během několika vteřin znaveně usnul, zatímco mamka plně uspokojená jeho výkonem, zalehla vedle mě. Byly jsme celí znavení a tak nás rychle přemohl spánek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *