Hodná dcera IV.

Probudil mně silný hluk. Nechápavě jsem otevřela oči, mysl ještě oblouzenou spánkem. U manželské postele, na níž jsme my tři, máma, brácha a já, včera večer usnuli vysílení společným milováním, stál otec a nechápavě kroutil hlavou. Mamka ležela na boku, v ruce svírala bráchův penis, zatímco ten ještě spal.

„Co to má tohle znamenat, může mi někdo říci?“ tázal se otec zkoprnělý z obrázku před sebou. Klepala jsem se strachy co se bude dít a téměř jsem se rozplakala.“Já jsem s bráchou nic neměla, to maminka, ona mně vyhnala a pak si do sebe strčila jeho penis a mně jenom lízala!“ začala jsem žalovat, aby se mně vyhnul očekávaný trest. To se již probrala mamka i brácha a táta se díval jenom na ně.

„Tak ty si začneš s vlastním synem a ještě do toho zatahuješ tu holku?“ hartusil otec viditelně vzrušený z toho, co viděl. „Nakonec jí ještě ten náš kluk udělá dítě!“ hartusil dál. Mamka se však začala bránit, že přece není pitomá a že může být rád, že si nevzala do postele cizího chlapa. Ať se nediví, když je pořád pryč! Zaútočila sama na tátu.

Ale to už se táta začal svlékat a než jsme se naděli, byl mezi námi. „Tak ukažte, co jste tady beze mě hezky dělali?“ ptal se a hned se začal hrabat mámě mezi nohama. Pustili se s mamkou do sebe a vůbec se na nás neohlíželi. Otec byl asi pěkně nadrženej a navíc ho muselo vzrušit to, co viděl při vstupu do ložnice. Drtil máminy prsy svýma tlapama, kousal jí do nich a cumlal její natékající bradavky. Mamku to silně vzrušovalo, odpovídala vzdycháním a sténáním a sama začala laskat jeho pyj. Dosahoval již velkých rozměrů. Měl ho silnější než brácha, ale kratší. Jeho koule byly o dost větší a visely dolů jako dva pytle. Mamka si hrála rovněž s nimi a otci se to viditelně zamlouvalo.

Koukali jsem s bráchou na svoje rodiče a vzrušením jsme byli celí bez sebe. Cítila jsem mokro mezi svýma nohama a rovněž tak bráchův penis stál jako svíce. Toho si všimli rodiče a aniž cokoli řekli, zapojili nás do svého milování. Mamka sjela jednou rukou na bráchův penis a začala jej jemně honit pomalými dlouhými tahy, zatímco druhou rukou stejným způsobem honila penis otcovi. „Tak ty bys chtěla mít dva?“ zvolal otec beze stopy žárlivosti.

Překulil mamku na břicho, ona si klekla a otec pomalu nasadil svůj penis na její mokrou buchtičku. Dlouhým plynulým přírazem zasunul penis až na doraz, přičemž se mamka prohnula slastí z toho pocitu ve své pochvě. Sama si přitáhla bráchu k sobě blíž a začala mu kouřit jeho penis nabobtnalý vzrušením.

Dívala jsem se jak táta pomalými pohyby přiráží na matčin vyšpulený zadek a jeho pyj se pravidelně pohybuje dovnitř a ven, až jeho koule narážejí na matčina stehna s hlasitým mlaskáním. Mamka ve stejném rytmu jezdí ústy po bráchově penisu, zatímco ten klečí před ní se zavřeným očima a nedočkavě přiráží do jejích úst.

Mně nezbylo nic jiného než se uspokojovat sama a moje ruce divoce jezdily v rozkroku, prsty jsem zajížděla do mé štěrbinky, až kam to šlo a občas pohrála s nalévajícím se poštěváčkem. Vzrušoval mně pohled na milující se rodiče, opět jsem toužila cítit konečně v sobě mužský pyj a doufala jsem, že se toho dnes konečně dočkám!

Mezitím brácha začal divoce skučet, oběma rukama sevřel máminu hlavu jako by měl strach, že jej přestane v nejlepším kouřit. „Ano, jen se vystříkej vlastní matce do úst, umí nádherně kouřit a má ráda mužské semeno!“ povzbuzoval táta bráchu, vida jak se blíží jeho orgasmus. Sám pevně svíral matčiny prsy visící jako dva ohromné pytle pod jejím tělem a dlouhými tahy vrážel svůj pyj do rozevírající se matčiny pochvy.

„Ach maminko, úúžž!“ zavyl brácha a z jeho pyje začalo stříkat bílé semeno do matčiných chtivě otevřených úst a stékalo po její tváři. Táta to viděl a ještě zvýšil frekvenci svých přírazů. Bylo jasné, že to přijde brzo i na něj. „Já se vystříkám do tvé matky rovněž!“ začal volat a divoce vrážel svůj již stříkající pyj do matčiny pochvy.

I matka podlehla tomu vzrušení, jeden stříkající pyj v ústech, druhý v pochvě, manžel a syn současně stříkají do ní svoje semeno, to se nedá vydržet! Přicházející orgasmus nutil matku divoce přirážet proti otcovu klínu. Cítila, jak se její pochva stahuje okolo manželova pyje a v milostné křeči vypouští tenké pramínky milostných šťáv, stékající po otcových nohách na postel.

Ten pohled na vrcholící rodiče mně tak dodělal, že jsem se i já propadla do milostné křeče orgasmu a divokými tahy svých prstů dokončovala jeho průběh. Svíjeli jsem se vedle sebe všichni a vzduchem se neslo naše sténání a mlaskání mokrých pochev. Nakonec brácha i táta padli vedle mamky na postel, zatímco mamka ještě prsty dodělávala to, co otec již nestačil.

Bylo to legrační, chlapi leželi celí udýchaní a zmožení a my s mamkou jsme chtivě čekaly na další pokračování. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se začaly samy uspokojovat svými prsty a ústy, zatímco nás táta s bráchou pozorovali. Předváděli jsme jim s mamkou vše, co jsme se společně naučili a brzy jsem přestala okolní svět vnímat. Mamka byla mnohem zkušenější, a proto mně udělala dřív než já jí. Opět jsem cítila jak se moje buchtička začíná svírat a škubat a již jsem prožívala svůj další nádherný orgasmus.

Úplně jsem zapomněla mamce oplácet, jenom jsem ležela a divoce přirážela svůj klín na její mučící ústa a prsty. Nakonec jsem odpadla vysílením a skoro bez sebe jsem zůstala ležet na posteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *