Babička II. – Babiččina výuka

„Ano, jen stříkej, strašně jsem toužila ochutnat zase mužské semeno! A ty ho máš ještě dost!“ povzbuzovala mně babička, zatímco jsem stříkal poslední kapky. Bylo to něco neskutečně krásného a za ten pocit slasti bych dal cokoliv.Konečně ze mne babička vysála poslední kapky a pustila pyj z úst.Zůstal jsem ležet, celý vyjukaný z toho co jsem prožil a tak nějak zesláblý. Poprvé v životě jsem dospěl k orgasmu a hned s pomocí babičky. Netušil jsem, že je něco takového možné a toužil jsem po zopakování. Byl jsem tak vzrušen, že můj pyj zůstal skoro ve stejné velikosti. Babička na něj překvapeně koukala a radostně se smála. „No podívejme na vnoučka,jaký má apetit! To je něco jiného než s nebožtíkem dědou!“ zvolala radostně a opět jej uchopila do ruky.

Začal po něm znova jezdit rukou, zatímco druhou se hladila mezi svýma nohama. Náhle se na svůj věk divoce zvedla a připravovala se sednout si na mně. Lekl jsem se co chce dělat, ale již bylo pozdě. Jednou rukou si přidržovala pyj pod svým zadečkem a začala si sedat. Čekal jsem kdy mi ho zlomí, ale pyj náhle zajel do něčeho horkého a vlhkého. Zvedl jsem hlavu a viděl ke svému překvapení, že pyj mizí v babiččině kundě, schované v houštině černých chlupů. Ucítil jsem horké a vlhké sametové sevření jak babička dosedla na mé břicho a celý můj pyj zajel do ní. Vypadalo to, že ho musí mít až někde v krku. Bylo to ještě hezčí než v babiččiných ústech, protože dráždění působilo na celý pyj. Babiččiny těžké prsy visely před mýma očima jako velké žoky a houpaly se podle toho, jak se pohupovala.

Náhle se babička začala zvedat na mém pyji jako na zvedáku a já se lekl, že již leze ze mne dolů. Ona se však těsně před vyklouznutí zarazila a začala se spouštět zase dolů. Takhle to začala opakovat a bylo to nádherné. Její prsy se houpaly v rytmu jejích pohybů a pyj jsem měl již opět naběhnutý jako před tím. „To je nádhera, cítit v sobě zase chlapa!“ sténala slastí babička, která hlasitým způsobem dávala najevo, jak se jí to líbí. Několikrát se nadzvedla a opět spustila až náhle svůj pohyb přerušila.

Naklonila se ještě více nade mne, až se její prsy dotkly mé hrudi. Hroty jejích bradavek na mne působily elektrizujícím dojmem. Babička se trochu pohnula, až se její jedna bradavka ocitla přímo na mých ústech. Otevřel jsem je a ona jí pomalu spouštěla dovnitř. Jemně jsem sevřel rty a stiskl bradavku mezi nimi. Byla veliká a drsně tuhá, až jsem měl chuť vyzkoušet její pevnost zuby. Zkusmo jsem je stiskl a babička slabě vyjekla bolestí. Rychle jsem uvolnil sevření, ale ona mně uklidňovala, že je vše v pořádku.

Začal jsem bradavku sát jako kojenec, což se babičce určitě líbilo, protože slastně vzdychala a pak mi bezostyšně nabídla i druhou bradavku. Přitom opět začala jezdit nahoru a dolů, dráždíc tak můj pyj sametovým sevřením své kundy. Nikdy bych nevěřil, že něco takového je možné. Připadal jsem si jako ve snu, vlastně to co jsem nyní prožíval bych neprožil ani ve snu, protože jsem to dosud nezažil a neznal! Cítil jsem, jak babička svojí jízdou dráždí a vzrušuje můj pyj stále víc a víc, ale stejně na tom byla asi i ona. Přestala se zajímat o mně a věnovala se jenom svým pocitům. Odtrhla své prsy od mých úst a úplně se napřímila až skoro do záklonu. Její ještě štíhlé tělo se rytmicky zvedalo a klesalo na mém klínu a prsy se jí vždy zhouply způsobem, který mně přiváděl k šílenství. Jako by to tušila, sama si sevřela prsy do svých dlaní a mazlila se s nimi aby ještě znásobila své vzrušení.

Pomalu jsem si zvykal na její rytmus a začal jí automaticky pomáhat. S potěšením to kvitovala, ale ihned se zase začala věnovat svým prsům. Viděl jsem jak se jí povedlo vsunout si svojí bradavku do ústa a sát jí jako předtím já. I já jsem cítil čím dál tím větší vzrušení, podobné jako když mně babička laskala svými ústy. Doufal jsem, že se opět projeví ta slast zakončená stříkáním mojí tekutiny a provázená nepopsatelně krásnými pocity. Jak jsem pozoroval, něco podobného asi prožívala babička.

Náhle jsem ucítil jak se její kunda začíná stahovat a škubat sebou. Babička začala ještě rychleji jezdit po mně a křičela, že už bude, ať proboha nepřestávám. Náhle s divokým výkřikem znehybněla a jenom divoké stahy její kundy naznačovaly, co se asi děje. Její tělo se ještě více vzepjalo a ona ještě několika prudkými přírazy dokončila svojí slast. To však jsem již i já cítil, že se blíží ten pocit před výstřikem.

„Ach babi, já budu zase stříkat!“ zvolal jsem a již jsem se vzpínal slastí. Tentokrát cítila babička, jak sebou začíná můj pyj cukat a já silnými záškuby začal chrlit svojí lávu do babičky. „Jen stříkej, vystříkej do mě všechno, chci to cítit v sobě, ty můj vnoučku!“ skučela babička slastí a prohýbala se pod tlakem mých výstřiků do svých vnitřností. Přitiskla se ke mně vší silou a pevně mně svírala po celou tu dobu, co jsem do ní se škubáním svého pyje stříkal. Nevědomky jsem se zakousl do jejího prsu až vyjekla bolestí a zůstaly jí na něm otisky mých zubů. Skousl jsem ještě jednou a ještě jednou, tak jak jsem plnil její kundu svojí lávou, zatímco babička mně přímo vysávala svým žíznivým a vyprahlým pohlavím. Konečně jsme se uklidnili a prudce oddechujíc zůstali jsme ležet vedle sebe.

„ Babi, to bylo tak strašně krásné!“ říkal jsem jí udýchaně, zmožen ze své první soulože. Pevně jsem se tiskl k babiččinu tělu, které mi poskytlo takovou slast a potěšení. Hladil jsem jí po pahorcích jejích prsů, celý bez sebe vědomím, že to smím, zatímco ona mně pevně tiskla k sobě a hladila po celém těla. Naše laskání nezůstalo bez příslušné odezvy a za chvíli jsem již babičku tlačil do břicha svým čurákem. Stál opět jako kamenný a já s ním jezdil babičce po břiše jak jsme se k sobě tiskli. Ucítila na svém těle jeho tlak a radostně zvolala, „Copak nám to tady vyrostlo?“ a začala pomalu sjíždět níž až se můj nalitý čurák ocitl na jejích kozách.

Překulila se na záda a mně stáhla na sebe s čurákem mezi svýma kozama. „Zkus mi to dělat mezi prsa, určitě se ti to bude líbit!“ šeptala vzrušeným hlasem a sevřela své prsy oběma rukama tak, že se můj pyj ocitl mezi nimi. Začal jsem s ním opatrně jezdit v tom sametovém sevření a ona se vzrušením pozorovala jak se pokaždé objevila špička mého žaludu. Začal jsem jí zanechávat na těle mokré stopy a tak poznala, že jsem již dostatečně vzrušený.

„Strč ho do mě, maličký, musím opět cítit v sobě tu tvojí kládu!“ šeptala a nedočkavě roztáhla do široka nohy. Nerad jsem vyjel ze sevření jejích melounů a sjížděl pomalu mezi její nohy. Tam už mně čekala její nedočkavá ruka a přitiskla čuráka na její vzrušením silně mokrou a rozevřenou kundu. Ještě nedočkavěji mně hned začala tlačit zadek, abych rychle zajel do ní. Šlo to úplně bez problému, byla rozdrážděná na nejvyšší míru a tak jsem lehce zajel až na dno její kundy.

Silně vykřikla a vzepjala se mi vstříc, jako by chtěla abych jí provrtal. Okamžitě se začala pode mnou pohybovat a naznačila mi tak, že mám jezdit čurákem nahoru a dolů celou délkou v její kundě. „Oh to je krása, jak ty máš velký ocas, mrdej mně, až umřu!“ šílela a vzrušovala tak i mně. Brzo jsme vzájemně cítili jak se blíží naše vrcholy a těsně před ním mně její nohy pevně objaly a tiskli do jejího hladového klína. Orgasmus nám přišel oběma současně a její pohlaví ze mne hladově sálo semeno dopadající do její kundy v mohutných gejzírech.

Ještě dlouho jsme leželi v objetí než nás přemohla únava a my usnuli s rukama na svých pohlavích,kterých jsme se nemohli nabažit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *