Hodová zábava

Vyrazili jsme s mojí přítelkyní Irenou na hodovou zábavu. Irena to měla vždy moc ráda a nejraděj s více najednou, takže grupáč.

Seděli jsme v Pekle já naproti mně moje přítelkyně Irena, která měla na klíně Martinu. Vedle nich si přisedl Petr. Začal simoji Irenu prohlížet a pomýšlel na to jak by Irenu ošukal.

Začal tím že se spolu s Irenou představili chtěl od Ireny pusu a rukama začal Irenu hladit přes džisku po kozách. Petr cítil že začaly Ireně kozy tvrdnout. Rozepnul jí knoflíčky od džísky a ucítil, že Irena nemá podprsenku. Najednou jeho ruka zmizela pod džískou a jednou rukou začal Irenu tahat za kozy. Druhou rukou jí chtěl mezitím rozepnout košili, to se mu však nedařilo tak je začal jeden po druhém utrhávat…

Chvíli mu trvalo než Ireně vytáhnul kozy. Mačkal Ireně kozy a tahal za ně a za bradavky. Irena cítila jak jeho pravá ruka ohmatává její rifle a hladí přes rifle mezi nohama, to už Petr cucal Ireně kozy a přitom jí držel ruce za zády.

Sundal jsem Ireně opasek u riflí a svázali jsem jí ruce k židli aby se nemohla bránit. Na nic jsme nečekali. Oba jsme začali Irenu ojíždět. Ireněvisely kozy z roztrhané košile. Petr konečně Ireně rozepnul knoflík u riflí a hned poté i zip a už jsme spatřily Ireniny bílé saténové kalhotky.

Začali jsme Ireně osahávat kalhotky, pomaličku jsme sjížděli níž a níž po kalhotkách až se nám ruce schovaly v Ireniných riflích. To už Petr nahmatal přes kalhotky Ireně pičku a začali jsme jí pičku lechtat. Pak strčil Petr Ireně do pičky prsty. Moje ruka Ireně mezitím stahuje Ireně rifle. Irena zůstala jenom v kalhotkách, pod kterými jí pomaličku ojížděl Petr prsty.

Irena mi mezitím vytáhla ocas a začala mi ho kouřit. Petr Ireně stáhl kalhotky a pomalu Ireně roztáhl nohy. Posadil si Irenu na svůj ocas a začal jí šukat zezadu. Irena jen chroptěla, protože ho měla plnou pusu. Chytil jsem jí za vlasy a začal jí pohybovat hlavou nahoru a dolů Petr šukal Irenu a já jsem měl ptáka v její puse.

Irena se pěkně kroutila a stále víc Petrovi přirážela. Cítila jak vlhne a jak do ní Petrův čurák zajíždí s mlaskavým zvukem při každém pohybu. Irena se celá chvěla jak jí projížděly vlny rozkoše. Petr začal přirážet protipohyby a během chvilky to bylo rychlé a tvrdé mrdání.

Irena cítila jak se o ni pokouší orgasmus a v tom ucítila v podbřišku stahy a rozlévající se teplo jak do ní začal Petr stříkat semeno. Po chvilce ho vytáhl v tom došlo k mohutnému výstřiku a Petr Ireně několika střiky pošplíchal rozkrok i břicho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *