Sobotní prácička

Byl pátek odpoledne a mně za půl hodiny končila šichta. Už sem se viděl s klukama ve svojí oblíbené hospůdce, když mi někdo zezadu zaklepal na rameno. Byl to šéf. „Petře“ řekl mi „potřeboval bych v sobotu ráno odvést zásilku do jedné naší pobočky kousek od Prahy co ty nato?“. Byl jsem ve firmě nováčkem a taky nejmladší, bylo mi 22, takže odmítnout nešlo a moje představy o pátku u piva byly tytam. V sobotu jsem teda vyjel se zásilkou zboží a jel jsem co to dá abych měl cestu rychle za sebou. Říkal jsem si 150 tam a zpět no do oběda jsem doma a taky jsem se uklidňoval tučnou premií co mi šéf sliboval.

Po příjezdu jsem zabušil na vrata pobočky a čekal kdo mi otevře, ale bylo tam ticho jak v hrobě. Už sem to chtěl vzdát a začal nadávat, když jsem uviděl někoho přijíždět na kole. „ Čekáte dlouho“ ptala se když přijela blíž a já si ji mohlo prohlédnout. „ Ne jen pár minut“ odvětil jsem a prohlížel si jí. A bylo taky co. Měla tak něco mezi 35-40, dlouhé zrzavé vlasy, skvělou postavu, štíhlé dlouhé nohy, ale to z čeho jsem byl paf byly její kozy. Byly to nejmíň šestky a při pohledu na ně se mi péro začlo probouzet a měl sem co dělat aby si nevšimla boule na poklopci.

Když jsem složil zboží na rampu a pomohl jí ho dát do skladu pozvala mě na kafe. Popíjeli jsme kafe, povídali a já se dozvěděl, že se jmenuje Simona je jí 37 a je už 3 roky vdovou. Řekl jsem si že to na ni zkusím a pochválil jí postavu a začal jsem jí lichotit jak nejlíp sem uměl. Dopil jsem kafe a Simona začla mýt hrnky. Teď nebo nikdy řekl jsem si a přistoupil jsem k ní zezadu a pohladil jí zadek. Podívala se na mě a já viděl jak se jí zajiskřilo v očích.

Začal jsem ji vášnivě líbat a hrál si s jejíma kozama. Musela být honě nadržená protože byla v mžiku nahá a já ji bleskově následoval. Začal jsem její vyholenou pičku zpracovávat jazykem a rukama jsem jí drtil ty její obrovské kozy a hrál si s jejíma bradavkama. Tekla jak vodopád a udělala se docela brzo asi to dlouho neměla. Pak mi začla oplácet a začala mi kouřit péro, ale to takovým způsobem že se mi kroutily palce u nohou. Olizovala ho po celé délce a jemně mi mnula koule. Tohle se nedalo dlouho vydržet takže za chvilku to na mně přišlo.

„Už budu!“ vzdychal jsem. Simona ale kouřila dál. Zaplnil jsem jí svou dávkou celá ústa a ona spolykala moje sperma do poslední kapky, pak mi penis očistila od zbytku semene a ještě chvíli ho laskala. Pak se ke mně obrátila zády, klekla si na všechny čtyři a řekla“pojď do mě“. Přistoupil sem k ní dal jsem péro na kraj její šterbinky a začal jezdit žaludem po jejím vchodu a pomalu jsem ho zasouval dovnitř.

Dlouze vydechla a prohnula se jak luk. Začal jsem pomalu přirážet a ona mi vycházela vstříc. Na to že měla 37 byla úzká jako nějaká 17-nácka. Po chvíli jsem se položil na záda a Simona si na mě nasedla, začla se rytmicky pohupovat a do toho se jí houpaly ty její kozy. Začal jsem jí je hníst a střídavě cucal bradavky. To jí dělalo viditelně dobře. Její pohyby se zrychlovaly a sílilo i její vzdychání a pak to přišlo.

Vykřikla a roztřásla se po celém těle a její pička se jí stahovala v orgastické křeči. To stačilo i mně a začal sem do ní pumpovat svoje semeno.“Tak takhle sem se neudělala ani nepamatuju“ řekla a začla mě vášnivě líbat. Musím uznat líbat uměla. Péro se mi zase stavělo. Hned to poznala.

„ Ale, ale mladej pán chce ještě no prosím jak je libo“. Párkrát mě ho pohonila, rty polaskala žalud a můj bojovník už byl zase tvrdý jak železo. Opět si na něj začla sedat, ale tentokrát si ho nasměrovala do zadní dírky. Šlo to ztuha. Zasunula si ho tak napůl a opět vytáhla skoro ven. To se několikrát opakovalo, vždy však kousek přidala.

Po chvíli se její anál přizpůsobil a Simona začala jezdit nahoru a dolu po celé jeho délce. Já zpracovával její kozy a byl jsem v sedmém nebi. Tentokrát jsme orgasmu dosáhli společně a já naplnil i její druhou dírku. Ještě jsem nemněl dost a na ní jsem viděl , že ona taky ne. Když sem odjížděl dala mi telefon se slovy když budeš mít chuť zavolej. Ten den sem oběd už nestihl…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *