Moje slastné poprvé

Když jsme se s kamarádkama bavily o tom, jak jsme která přišla o panenství, byla jsem docela překvapená, že na to vzpomínají nerady. Můj první sexuální zážitek byl super, na ten se nedá jen zapomenout…

Bylo mi teprve necelých šestnáct, i když všichni říkali, že vypadám minimálně na dvacet. Chodila jsem tenkrát s klukem, kterému bylo už šestadvacet. Bylo mi jasné, že mu nemůže stačit jen vození za ručičku. Pořád jsem si ale nebyla jistá, jestli bych to chtěla zkusit zrovna s ním. Holek měl spousta, co bych mu mohla dát já…

Jednou jsme byli oba pozvaní na oslavu narozenin jeho kamaráda na nějakou chatu za městem. Tomáš mi už před tím několikrát naznačoval, že by mě chtěl úplně celou. Oslavy na chatě se s nadšením chytil a plánoval společnou noc. Přislo mi docela divné milovat se na cizí chatě, když ve vedlejší místnosti budou cizí lidi, ale nahlas jsem nic neřekla.

Když jsme přijeli na chatu, zjistila jsem, že tam v podstatě nikoho neznám, takže jsem byla od samého počátku docela otrávená. Tomáš se znal s každým, takže jsem tam jen stála a koukala a občas se povinně zasmála nějakému Tomášovu vtipu. Když už mě opravdu přestalo bavit jen tak postávat, nenápadně jsem se vytratila a řekla si, že půjdu na čerstvý vzduch, stejně mě nebude nikdo postrádat.

Ani jsem si nevšimla, že mě pozoroval jeden ze Tomášových bývalých spolužáků a ten se pak vydal za mnou. Když jsem vyšla před chatu, dohonil mě a zeptal se, jestli nechci společnost. Představil se jako Martin. Řekla jsem si, proč ne. Kousek za chatou začínal les. Když jsme došli na jeho okraj, tak jsme si jen tak sedli do trávy a začali jsme pozorovat hvězdy. Martin se ukázal jako znalec a začal mi ukazovat všelijaká souhvězdí. Já se ho jen tak z legrace zeptala, jestli na tohle balí holky… Jen se rozesmál a ve stejném tónu mi odpověděl, že holky podléhají jeho osobnímu kouzlu.

Tak jsme se ještě chvíli škádlili a popichovali a já se začala sama sebe ptát, co vlastně na Tomášovi vidím. S ním mi zatím ještě nikdy takhle fajn nebylo. Ani nevím, kdo to začal, ale za chvíli jsme se začali líbat. Nejdřív jen tak lehce na rty, jako kdyby jsme jeden druhého zkoušeli, co vlastně chceme, a pak už se začaly prozkoumávat naše jazýčky.

Za chvíli to Martinovi nedalo a začal prozkoumávat moje tělo. Pod krátkým tričkem jsem samozřejmě neměla podprsenku, vždycky jsme si s kamarádkama říkaly, že je to hřích nosit podprensku dřív jak ve třiceti.

Nejprve Martin hladil moje prsa jen tak přes tričko, ale i přes něj musel poznat, co se mnou jeho ruce dělají. Tak jsem ho prostě přestala líbat a tričko jsem si přetáhla přes hlavu a prostě ho sundala.

Martin si mě chvíli prohlížel a pak si tričko svléknul taky. Opatrně mě položil do trávy a pokračovali jsme tam, kde jsme přestali – v líbání. Když už jsem se nemohla ani nadechnout, přestali jsme se líbat a Martin začal jazykem zkoumat moje tělo.

Nejdřív krk a pak ještě níž. Zastavil se až na mých prsou. Jedno hladil rukou a druhé prozkoumával jazýčkem. Když vzal bradavku jemně mezi zuby, začala jsem vzdychat hlasitě. Takovou slast jsem do té doby nepoznala.

Zapomněla jsem na Tomáše i na okolí. Vnímala jsem jen svoje pocity. Dokázaly mě tak ovládnout, že jsem se ani nebránila, když jsem ucítila, že mi rozepíná a hned sundavá kalhoty. Prostě jsem si nechala všechno líbit. Po mnoha dalších minutách, kdy Martin střídavě prozkoumával moje prsa a pupík, najednou přestal. Lehnul si vedle mě a naznačil mi, abych se teď věnovala já jemu. Poprvé v životě.

Chvíli jsme se líbali, ale pak jsem po jeho vzoru začala poznávat jeho tělo. Nejdřív krk, pak bradavky – u těch jsem ale vydržela nejdéle. Přes počáteční nervozitu jsem zjistila, že se to Martinovi strašně líbí. Což bylo ostatně poznat i podle jeho naboulených kraťas. Jak jsem to viděla v jednom filmu, který jsem jednou tajně sledovala, tak jsem po vzoru hlavní hrdinky nasedla na Martina a začala pohybovat boky. I mě tohle strašně rozehřálo.

Ani vlastně nevím jak, ale najednou jsme byli oba dva úplně nazí. Já měla roztažené nohy a Martin ležel nade mnou. Už když jsme se spolu před tím bavili, řekla jsem, že jsem panna. Teď se mi díval do očí jakoby se ptal, jestli může. Byla jsem tak strašně roztoužená, vzala jsem jeho penis do ruky a sama jsem ho navedla na místo. Podařilo se mu vstoupit hned napoprvé a pomalu postupoval dál a dál. Za chvíli mě překvapila bolest, nejdřív jsem ucukla, ale když to povolilo, nechala jsem Martina, ať pokračuje…

Poprvé jsem cítila penis v sobě. Za chvíli jsem se přizpůsobila jeho tempu a i já jsem začala pociťovat slast. K mému zklamání ale Martin za chvíli přestal a pak mi to došlo – ochrana. Byla jsem zklamaná, ale zároveň tak rozjetá, že jsem nechtěla jen tak skončit. Když si Martin lehl vedle mě, nedalo mi to a vzala jsem jeho penis do ruky a začala mu ho honit. Líbilo se mi pozorovat Martina a vidět, co to s ním dělá. Jako bych to už někdy dělala, klekla jsem si k němu a vzala jeho penis do pusy.

Martin vzdychal nahlas a já jako bych tím byl povzbuzovaná. Pomalu jsem hýbala hlavou nahoru a dolů a zároveň jsem jeho penis propracovávala rukou. Po chvíli mi dal Martn najevo, abych pokračovala už jen rukou. Klečela jsem nad ním a honila jeho penis mezi dvěma prsty. Za několik málo okamžiků jsem se dočkala bílé spršky semene a Martinova vrcholu.

Ještě chvíli jsme se líbali, pak jsme se chtě nechtě oblékli a vyrazili jsme zpátky do chaty. Martin mě přede dveřmi objal kolem ramen a vešli jsme dovnitř, na Tomášův překvapený obličej nikdy nezapomenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *