Lotar X.

Tlumočil jsem mamce doma pozvání Lotarovi matky na sobotní odpoledne. Vzkazovala, že by se ráda poznala s maminkou kamaráda a spolužáka jejího syna a, že si určitě budou mít hodně co říci. Mamka nejdřív váhavě souhlasila, byla určitě zvědavá a hlavně jí lákala představa seznámit se s matkou která se rovněž miluje bez zábran se svým synem. Už to skoro vypadalo, že je rozhodnuto, když tu poslal otec zprávu, že se vrátí z montáží již tento týden, místo až další. Bylo jasné, že nebudeme moci s mamkou na návštěvu jít, když je otec doma a tak jsem to Lotarovi řekl, že asi nepřijdeme. Byl zklamán, ale nedalo se nic dělat.

Jenomže všechno nakonec bylo jinak. Otec sice přijel v sobotu ráno domů, dokonce se kvůli tomu mamka ani jednou v týdnu se mnou nemilovala. Jenomže hned po příjezdu taťka mamce sdělil, že jde odpoledne na nějaké setkání po letech a, že přijde asi až pozdě v noci nebo spíš v neděli ráno. Zklamání mamky bylo obrovské, viděla, že zase zůstane doma a tak jí v hlavě uzrálo rozhodnutí, že přece jenom půjdeme na návštěvu. Hned to také tátovi řekla, že mi jsme stejně chtěli jít na návštěvu ke spolužákovi, že o nic nejde. Jakmile se otec odpoledne vykoupala a oholil a navoněl, odešel na „setkání“. „Na žádné setkání, jde za nějakou ženskou, já jsem to říkala, že asi někoho máma proto si mně nevšímá! A my se dáme taky do parády a půjdeme k Lotarově mamince na návštěvu. Sice jsem řekli, že asi nepřijdeme, ale to snad jí nebude vadit!“ rozhodla mamka a začali jsme se také dávat do gala.

Asi hodinu po otcově odchodu jsme zazvonili u bytu Lotara. Dlouho bylo ticho, až se nakonec pootevřeli na skulinku dveře a vykoukl Lotar. Uviděl nás stát za dveřmi a vykulil oči. Především ho musela okouzlit máma, která se skutečně hodila do gala. Krátká minisukně ani ne do poloviny stehen, průsvitná blůzička s velikým výstřihem a pod ní prosvítající velká pevná prsa bez podprsenky, s vyzývavě trčícími hroty bradavek. Stál s otevřenou pusou a prohlížel si mámu od shora dolů a zpět. „Je to jste vy, nečekali jsme, že přijdete, když Milan vyřizoval ten váš vzkaz!“ koktal rozpačitě a stále jen vystrkoval hlavu, nějak rozcuchanou.

„No víš, ono se to trochu změnilo a proto jsme tady. Je maminka doma? Můžeme dál?!“ promluvila mamka překvapená jeho reakcí. „No, jistě, víte my máme takovou návštěvu, za mamkou přišel nějaký její přítel!“ soukal ze sebe Lotar, ale přece jen otevřel dokořán dveře. „Kdo je to Lotare? Kde jsi tak dlouho, pan František čeká až se vrátíš!“ zazněl náhle hlas Lotarovy matky a nakonec se objevila mezi dveřmi do pokoje.

Lotar odešel zpět do pokoje a jeho matka vešla do předsíně. Spatřila mně a vzápětí mojí matku a zarazila se. „Jé to jsi ty. A to je určitě tvoje maminka viď. Vypadá ale spíš jako tvoje starší sestřička!“ podívala se zálibně na mamku. Viděli jsme, že má na sobě černý korset, podpírající obnažené těžké velké prsy, na nohách boty s vysokými podpatky.

Teprve nyní jsem si uvědomil ten obrovský rozdíl mezi ní a mamkou, předtím jsem ho vůbec nevnímal, byla pro mě první ženou s kterou jsem se miloval a všechno na ní bylo nové a krásné. Teď jsem viděl, že je o hodně silnější než mamka, silně namalovaná, ale pořád ženská za kterou se otočí skoro každý chlap, především díky jejím prsům.

Stejně si jí prohlížela i mamka, ale to již Lotarova mamka pokračovala. „Jestli vám nevadí, že mám na návštěvě svého známého, který za mnou přišel z důvodu změny, pojďte dál! Mně to určitě nevadí a jemu taky ne. Ráda se poznám s maminkou spolužáka mého syna, navíc tak krásnou!“ dodala a zálibně si znova maminku prohlédla. „Když už jsme tady, tak půjdeme dál!“ rozhodla mamka a tak jsme vešli do bytu. Ukázalo se, že Lotar je jenom v tričku, jinak nic na sobě neměl. Šli jsem za jeho matkou do pokoje a vstoupili dovnitř.

To co jsme uviděli, nás překvapilo. Lotar klečel na zemi a kouřil penis muži, stojícímu zády k nám. Vypadalo to, že jsou v nejlepším, protože muž již divoce sténal, pevně svíral v rukách Lotarovu hlavu a jezdil svým penisem v jeho ústech jako šílený. Náhle vykřikl a na Lotarových ústech se objevilo mužovo semeno, které do něj začal pumpovat a Lotar je nestačil spolykat. Stáli jsem u dveří a jako v šoku pozorovali tento výjev, pro nás dosud neviděný! Věděl jsem, že Lotar umí nádherně kouřit penis, však jsem se o tom již zmínil. Jeho mamka jej naučila vše, co si její zákazníci přejí a Lotar byl v tomto na rozdíl od učení ve škole dobrým žákem. Překvapena však byla mamka ale něčím úplně jiným.

„Františku, co tady děláš?“ zvolala k našemu překvapení na muže, prudce oddychujícímu po nádherném orgasmu vyvolaném mým spolužákem. Muž se překvapeně ohlédl a já ke svému zděšení viděl, že je to otec!! Myslel jsem, že mně raní mrtvice a mamku asi též. Tak ten muž který přišel za Lotarovou maminkou na návštěvu byl vlastně můj táta, který nám řekl, že jde na nějaké setkání po letech! Stál jsem jako solný sloup a i mamka vypadala jako by se jí to jenom zdálo. Nejvíc však byl překvapen táta. „Ahoj Milenko, já jsem tady u Radky, to je moje stará známá, víš…“ koktal a nevěděl co má říci. Byl zaskočen tím, že ho jeho žena i syn překvapili v takové choulostivé situaci.

Stejně překvapena byla i Lotarova matka. „Tak vy se znáte, vy jste manželé?“ ptala se zbytečně a zírala na nás jak tam tak stojíme neschopni jakékoliv reakce. Pak se však pustila do vysvětlování. „Tak já to vysvětlím. Tady Franta je moje bývalá láska, ale hodně bývalá. Potkali jsem se nedávno, on je věčně prý na montážích, takže nevěděl, že jsme se sem na začátku roku přistěhovali. Trochu jsme si zavzpomínali a on si mi postěžoval, že začíná mít problémy se sexem. Jako by měl strach, že zklame a tak raději nic doma nepodnikal. Navrhla jsem mu, ať se co nejdříve staví, že něco zkusíme, no a stalo se to dnes. Zrovna jsem ho měla v parádě, teda vlastně v puse, když jste zazvonili. Pak jsem ho musela pustit a nakonec se ho ujal Lotar, chudáka rozdělanýho. A hned jste u toho i vy. No není to krásné?“ zeptala se paní Radka a smála se té náhodě. „A to si představte, že jsem mu řekla, že původně měla přijít na návštěvu maminka spolužáka mého syna, kterého jsem zaučovala milovat a který svoje zkušenosti hned vyzkoušel se svojí matkou!“ smála se dál až se za břicho popadala.

Táta vyvalil oči a pohlédl na mámu, pak na mně a pak zase na mámu. „Tak to jste vy? Tak ty svádíš našeho syna když nejsem doma, klidně si to s ním rozdáváš místo domácích úkolů?“ začal se rozhorlovat, potěšen, že má možnost nějak vyklouznout. „Tak dost!“ vykřikla máma. „My jsme nachytali tebe jak se necháváš kouřit nezletilým hochem (ale Lotarovi už bylo 16 let!) a ty mně budeš něco kázat. Kdyby ses místo své bývalé přítelkyni svěřil mně, dopadlo to všechno jinak. Teď jsem tě nachytala já a ty nemáš co vyčítat! Jsme si kvit.“ dodala a Lotarova matka jí doplnila.

„Tak jste si to vyříkali a můžeme se věnovat zábavě. Jsme tady všichni rozumní lidé a pojďme se raději bavit než hádat. Nakonec si myslím, že jsme se tady sešli pouze kvůli zábavě a jsem přesvědčená, že tou zábavou měl být pořádný sex. A to jsme tedy na správném místě a ve správném složení.“ pronesla s úsměvem. „Dvě pořádně chtivé ženy a jeden mužský se dvěma divokými chlapečky, co chceme víc?“ dodala a objala mně kolem krku. „Však ten váš mládeneček je pěkný býček, to určitě Mileno víte?“ smála se, „Celý táta za mlada. A jak jste viděli, pořád ještě mu to dobře stříká!“ dodala a přivinula k sobě i mýho tátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *