Lotar XI.

Ocitl jsem se v zajetí velkých koz paní Radky společně s mým tátou. Náhle jsem měl plná ústa její veliké bradavky a pilně jsem jí sál a žvýkal, zatímco táta stejně pilně opracovával druhou. Paní Radka mnula v každé ruce jeden penis a dělala to s velikým gustem, jak bylo na ní vidět. Můj penis byl během chvilky v bojovém stavu, zatímco na otci bylo znát, že před chvílí stříkal a jeho penis se z toho ještě nevzpamatoval. Nakonec otec donutil paní Radku ulehnut na záda a složil se mezí její široce roztažená silná stehna. Uviděl jsem jak kmitá jazykem v rozevírající se kundě paní Radky, zatímco ona si přitáhla mně nad sebe a vsála můj penis do svých úst.

Klečel jsem nad ústy paní Radky, s penisem hluboko v jejích ústech a cítil, jak mně její jazyk jezdí po žaludu a uzdičce, zkoumá malý otvůrek na špičce žaludu a opět sjíždí na dráždivé místečko uzdičky. Táta si již přibral na pomoc jednu ruku, s úžasem jsem pozoroval jak se pomalu snaží vecpat do Radčiny pochvy celou dlaň sevřenou v pěst a jak se mu to s vypětím všech sil daří. „Ty lotře, ty si pamatuješ co jsem měla nejraději!“ zvolala paní Radka s úsměvem zkřiveným divokou slastí vyvolanou účinkem otcovy pěsti v její pochvě. K mému úžasu však otec začal cpát do její pochvy prsty i druhé ruky!

Lotar nezůstal stranou, určitě mu nevadilo, že na něj zbyla moje máma. Obě ruce již měl strčené pod její průsvitnou blůzičkou a svíral v každé jedno ňadro, která jej tak lákala svým tvarem, velikostí a pevností. Máma mu nezůstávala nic dlužná a oběma rukama pilně honila jeho penis, vydrážděný z předchozí minely s naším tátou. Nakonec blůzička skončila na křesle a vedle ní i krátká sukénka a titěrné kalhotky a máma chtivě roztáhla nohy před útokem Lotarova penisu. Ještě jsem viděl jak lehce a plynule zajel do mamky, ta se divoce vzepjala proti Lotarovu klínu a začala stejně divoce přirážet.

To jsem však již začínal ztrácet zájem o to co se děje okolo mně a čím dál více mě ovládalo stoupající vzrušení vyvolané působením úst a jazyka paní Radky na mém penisu. I ona dávala najevo jak se jí líbí tátova práce v její kundě, kde pomalu mizela i druhá jeho pěst. Konečně zmizela celá a paní Radka zavyla divokou slastí, vyvolanou obrovským orgasmem. Nikdy bych nevěřil, že se do její pochvy vejdou dvě ruce dospělého muže a jaký to vyvolá efekt. Paní Radka sebou začala divoce házet, vzpínala svůj klín vysoko vzhůru, zatímco otec kroucením pěstí v těsnanými v její pochvě vyvolával další a další šílené orgasmy.

V tomto divokém zápase dvou lidí jsem i já ucítil jak se mi začíná semeno hromadit a hrnout penisem vzhůru až to již nešlo zastavit a já divoce vykřikl: „Už budu stříkat!“. Naštěstí paní Radka poznala co se děje ještě dříve než jsem vykřikl, varovalo jí začínající cukání mého penisu, takže stačila jazykem zabránit aby stříkající semeno dopadlo až někam do jejího hrtanu a tím vyvolalo dávení a kašel. Byla velice zkušená v kouření pánských přirození (určitě i dámských) a dovedla si s takovým mladíkem jako jsem byl rád lehce poradit. Současně mě její ústa začala vysávat a já se divoce svíjel v jejích ústech a plnil je gejzíry svého semene.

Divoké výkřiky mamky a Lotara vedle nás svědčily o tom, že i oni poctivě šukali a vzájemně dosáhli svého vrcholu. Lotar začal plnit pochvu mé matky svojí dávkou mladického semene ve stejném okamžiku, kdy jsem já začal plnit ústa jeho matky. Naše výkřiky se mísily a doprovázely je spokojené steny matek nás uspokojujících. Během chvilky jsme byli všichni hotovi a měli za sebou svá první kola. Zatímco si ženy odskočily do koupelny na rychlou očistu, my s Lotarem a mým tátou jsme na ně čekali s nadějí na další pokračování.

„Tak a teď necháte mojí ženu mně!“ rozhodl otec, který se již vzpamatoval z Lotarova kouření. „Musím uznat, že tě máma naučila výtečně kouřit, umíš to líp než ona.“ pochválil táta Lotara, ale to již vešli obě dámy do pokoje. Táta se hned hrnul k mámě, která se tvářila jako by se nic nestalo. Bylo vidět, že tátu pohled na mámu jak jí šuká můj spolužák pořádně rozpálil. Během chvilky spolu zaujaly klasickou polohu 69 a zatímco máma pečlivě olizovala tátův penis, on stejně pečlivě vylizoval její pochvu a zajížděl jazykem až kam mu jeho délka dovolila. Myslím, že mámu překvapila tátova divokost a plně se jí přizpůsobila. Chovali se jako dva nadržení milenci po dlouhém půstu a místnost byla plná jejich milostných výkřiků a vzdechů.

Pohled na milující se rodiče mně i Lotara rovněž vydráždil a využila to jeho máma. Klečela před námi a pilně zpracovávala naše penisy, již téměř v bojové pohotovosti. „Tak si zase zopakujeme naší trojku, co říkáte mládenci! A pak si vás vycucnu jako jahodu!“ slibovala Lotarova máma zatímco nám zkušeně honila naše penisy a střídavě je sála svými ústy. Stočili jsme se tak, že jsme dosáhli na její tělo a společně s Lotarem jsme jí rukama hladili vlhnoucí klín a obrovské houpající se kozy.

Lotar věděl jak na svojí mámu a začal pomalu tlačit do její zduřelé vlhké pochvy svojí ruku a já zíral jak pomalu mizí až po loket v jejím břiše! „Ano, vraž mi tam celou ruku, vlez tam celý a pořádně mně tam vymrdej!“ povzbuzovala ho matka zatímco on svojí rukou prohmatával a dráždil vnitřek její pochvy, zachvácené nádherným orgasmem. Lotarova ruka byla sevřena milostnou křečí pochvou jeho matky a až po dlouhé chvíli ucítil jak se svaly pochvy uvolnily a on mohl ruku vytáhnout ven.

Můj penis již stál jako svíce a já šíleně toužil strčit ho do kundy a vystříkat jí proudem svého semene. Lotarova máma se svíjela v křeči orgasmu s rukou svého syna hluboko ve své pochvě, takže tam jsem nemohl. Můj pohled padl na propletenec matky s otcem. Mamka klečela nad otcovými ústy se zadečkem půvabně vystrčeným a pilně sála jeho penis chystající se vypustit do jejích úst dávku mých bratříčků a sestřiček.

Nemohl jsem odolat pohledu na ten maminčin zadeček a bleskově jsem se k ní přitiskl. Musela cítit jak se můj tvrdý penis přitiskl mezi její nádherné půlky, protože zvolala: „Ano, vraž ho do mě synku, ať vás vycucnu oba, tebe i tvýho tátu!“ a nastavila mi svůj zadeček ještě příhodněji. Měla pochvu mokrou od otcových úst a já tam zajel penisem neohlížeje se na to, že táta leží přímó pod ním a zblízka tak pozoruje jak jeho syn šuká s matkou! A aby nepřišel zkrátka, pomáhal mi v práci svým jazykem a pilně olizoval matčin poštěvák a přiváděl jí tak k šílenství. Ucítil jsem jak se matčina pochva začíná cukat a stahovat těsně okolo mého penisu.

Máma cítila jak na ní jde ohromný záchvat slasti, penis jejího syna v její pochvě a jazyk jejího muže na poštěváku bylo více než se dalo vydržet. Ústa měla plná penisu svého muže, takže nemohla křičet slastí a pouze sténala a divoce se zmítala pod náporem svého orgasmu. Její ústa pracovala na otcově penisu ještě divočeji a výsledek se dostavil.

„Už, už budu, och to je krása!“ křičel táta a začal mámu šukat do úst jako šílený. Byl jsem uvězněn v matčině pochvě svíjející se orgasmem a zblízka jsem pozoroval jak máma vysává z divoce sebou házejícího otce jeho semeno řítící se ven. Byl to vzrušující pohled pozorovat takto zblízka svoje rodiče při orgasmech a rovněž mě to nesmírně vzrušilo. Naštěstí matčina znavená pochva povolila sevření a můj penis vyjel jako po másle ven.

Okamžitě jsem jej přisadil k zadnímu matčinu otvůrku a začal tvrdě tlačit penis dovnitř. Mamka zjistila náhle co se děje, ale neměla šanci se bránit. Vrazil jsem penisem mezi její svěrače a zajel s ním až na doraz. Jenom divoce vkřikla a prohnula se jako luk. Pevně jsem jí chytil za její nádherné prsy a začal v její prdelce jezdit sem a tam nepříčetný z toho dráždivě těsného sevření. Bylo jasné, že to nemůže dlouho trvat.

Jezdil jsem v úzkém análu jako o závod a máma se začala svíjet v dalším nádherném orgasmu, zatímco táta se odkulil a znaveně nás pozoroval. Svíral jsem a mačkal matčiny prsy úplně bez sebe slastí stoupající až k nepříčetnosti a mamka na tom byla obdobně. „Ano, mrdej mně, mrdej svojí mámu pořádně, už dlouho jsem si takhle neužila!“ šílela a divoce přirážela svým zadečkem zatímco v pochvě měla zasunuté svoje prsty. Než jsem se nadál, zařval jsem jako tur a začal do maminčiny prdelky stříkat gejzíry semene. „Ne, já chci do pusy!“ vykřikla divoce máma a vyškubla se z mého sevření. Vytrhal ze sebe můj škubající penis a bleskově se otočila ústy k němu.

Ucítil jsem jak se matčina ústa sevřela do známého kroužku a zbavila mně posledního kouska vědomí. Klečel jsem s penisem v ústech matky a držel jí pevně za hlavu, zatímco její ústa mě vysávala jako citron. Bylo to šíleně krásné a já nevnímal nic než ten nádherný pocit výstřiků do jejích lačných úst.

Až nyní jsem si všiml, že i Lotar klečí, penis mezi matčinými prsy sevřenými k sobě jejíma rukama a jezdí v této pochvě jako šílený. Jeho matka pokaždé olízla špičku penisu svého syna jakmile se objevil před jejími ústy, až se náhle Lotar divoce zachvěl a z penisu začaly vystřikovat do jejích připravených úst gejzíry semene.

Téměř ve stejném okamžiku obě matky pečlivě a chtivě vysávaly z penisů svých synů mladické semeno, pyšné na to, jaké množství jim jejich synové poskytují. Konečně matky naše penisy očistily a my znaveně klesli na postel.

Naše hrátky pokračovaly ještě dlouho do noci, Lotarova matka si přála oba naše penisy do pochvy, což jsem již jednou dokázali a stejné přání pak měla i máma. Ta přitom současně vykouřila penis táty, k smrti znaveného z těch orgií. Ten se pak už jenom díval na nás jak jsme s Lotarem střídavě souložili se svými matkami až i ony toho měly dost. Došlo i na soulož mezi prsy, a to jak Lotarovy matky tak i mojí mamky, takže jsem se cítil jako v nebi.

Nakonec nás naše matky naposledy vykouřily a pak již rozhodly, že toho bylo pro dnešek dost. Po krátkém odpočinku jsem se s Lotarem a jeho matkou rozloučili a odešli, tentokrát společně s tátou, domů.

Když jsem dorazili domů, ještě si táta s mámou vyjasňovali několik věcí. Táta se přiznal, že dostával strach ze selhání a proto se bál s matkou souložit, aby si neudělal ostudu. Pak potkal Radku, Lotarovu mámu, z kterou se znal dlouho předtím, než potkal mámu. Byla to jeho učitelka sexu a i proto jí otevřeně řekl jaký má problém. Slovo dalo slovo a ona jej pozvala, že jej vyzkouší. No a zrovna když byli v nejlepším, přišli jsme my! Byl to pro něj zrovna takový šok jako pro mámu a pro mě.

Rodiče si nakonec vysvětlili svoje problémy, máma se vyrovnala s tátovým extempore a on se smířil kupodivu rychle i s tím, že jsem ho v manželské posteli nahradil. A protože ho první pohled na to jak se s mámou milujeme šíleně vzrušil a pomohl mu tak řešit jeho problémy s potencí, stal jsem se téměř povinnou součástí milostných her rodičů.

Nejdříve jsme se milovali s mamkou a pak se přidal otec, pěkně rozparáděný a zdivočelý. No a když odpadl, dokončil jsem rozdělané dílo opět já. A nejvíc se toto uspořádání líbilo mámě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *