Lotar V.

Domů jsem se doklopýtal pozdě odpoledne. Když mně matka uviděla, nechtěla věřit mým povídačkám o doučovacím kroužku a podobně. „A od čeho máš ty cucfleky na krku a ty škrábance na zádech!“ vybafla na mně zostra a já poznal, že je zle. „Že ty máš holku a dělali jste něco nepovoleného! Vždyť se dostaneš do nepříjemností kluku nešťastná!“ spustila na mně ve snaze dostat ze mne pravdu. Po pravdě jsem jí odpovídal, že žádnou holku nemám a nic jsem nedělal.

„Nepovídej, ty si myslíš, že nevidím vždycky ráno ty skvrny na prostěradle? Už jsem to říkala tátovi, ale on se jenom směje a nic. Tak co jsi dělal a kde jsi doopravdy byl!“ zkoušela mně znova. Tak jsem se neudržel a spustil jsem popravdě. Nebyl jsem zvyklý nikdy lhát a ani jsem to neuměl. Začal jsem vyprávět můj příběh a matka pomalu a jistě ztrácela barvu. K mému překvapení mně vůbec nepřerušovala, šokovaná poslouchala moje vyprávění a chtěla, abych jí barvitě líčil co jsme to vlastně dělali. Vypadala, že mi moc nevěří a ani se jí nedivím.

Zírala na mně nevěřícně co si to vymýšlím za příhody, ale přece jenom kde bych přišel k tomu co jsem jí vyprávěl?…Když jsem skončil, chvíli ještě mlčela a pak řekla: „Teď se běž pořádně vykoupat, já si zatím rozmyslím, co řeknu tátovi až se zítra vrátí! Ale to se připrav na pořádný rachot!“ dodala a vyhnala mně do koupelny.

Ležel jsem v horké vodě plné voňavé pěny odplavující únavu a smývající z mého těla stopy potu a zaschlého semene. Myšlenkou se mi honily zážitky z dnešního odpoledne, pořád jsem nemohl uvěřit tomu, že se to skutečně stalo. Viděl jsem nás s Lotarem, jak souložíme s jeho matkou, která si užívala s dvěma mládenečky. Před očima jsem měl ty její melouny a viděl mezi nimi pulsující Lotarův penis. Projel mnou nesmírný chtíč poznat tu slast sevření penisu mezi prsy. Současně jsem si vzpomněl na pozvání k další návštěvě, ale netušil jsem, jak to po mém přiznání dopadne.

Těmito úvahami a vzpomínkami jsem se tak vzrušil, že mi penis vyskočil jako pružina. Bezmyšlenkovitě jsem je sevřel do dlaně a začal jej honit jemnými dlouhými tahy, přičemž svojí roli sehrála koupelová pěna, umožňující lepší klouzání dlaně. Ležel jsem se zavřenýma očima a pomalu jezdil dlaní po penisu, vyčnívající z pěny.

Cítil jsem nádherné vzrušení a stoupající napětí v očekávání příští slasti, když mně probral nějaký dotyk na penisu. Otevřel jsem leknutím oči a uviděl mamku, jak klečí vedle vany a k mé dlani přidává svojí ruku. Lekl jsem se, vůbec jsem jí neslyšel vejít, jak jsem byl zabrán do honění penisu a strašně jsem se styděl. Pustil jsem penis a chtěl jsem si sednout, abych jej trochu schoval, vyčníval totiž skutečně jako sloup.

„Jen klidně lež!“ zašeptala k mému překvapení mamka a lehce mně přitlačila rukou abych zůstal ležet. Sama něžně uchopila stojící rozdrážděný penis a kroužkem z prstů jej začala něžně laskat. Kratičkými pohyby jezdila sem a tam v místě uzdičky, mém nejcitlivějším místě a pomalu mně přiváděla k šílenství. Nemohl jsem nic dělat, vzrušení a stoupající slast byla silnější než já a tak jsem bezvládně ležel a propadala se do víru slasti.

Přesto, že jsem si již tolikrát honil penis, párkrát mně vyhonil a vykouřil Lotar (pochopitelně, že na oplátku) a dnes mě něco podobného dělala jeho matka, nemohlo se to rovnat tomu, co jsem cítil nyní. Její ruka jako by byla něžnější, hrála si s mým penisem nekompromisně a cílevědomě, chtěla mě pomoci a uvolnit to napětí v penisu.

Nebyl jsem schopen žádné obrany, vzrušení bylo tak silné, že jsem zcela ztratil přehled o okolním světě a soustředil se jen na blížící se slast. Blížila se rychle, cítil jsem již to známé stoupající napětí a divné brnění ve slabinách. „Už budu maminko, už budu! To je nádhera!“ zasténal jsem hlasitě jako bych prosil o milost. „Ano miláčku, jen hezky stříkej, uleví se ti!“ zašeptala mamka a sklonila svojí hlavu k penisu. Otevřela ústa a vsála jej do úst ve stejném okamžiku, kdy z něho vytryskl první gejzír bílého semene. Během několika vteřin měla mamka plná ústa té smetany, kterou jí tam napumpoval můj penis za mohutného cukání. Její jazyk dráždil žalud a provokoval jej tak k dalším a dalším výstřikům.

Byla to neskutečná slast, trvalo to nekonečně dlouho ani nevím, kde se ve mně po dnešním odpoledni ještě vzalo takové množství semene. Snad to bylo tím, že jí ze mě vysávala vlastní matka. Konečně důkladně olízala vadnoucí penis od zbytků semene a vypustila jej ze svých úst. Něžně jej pohladila a lehce mně políbila na ústa. „Byl jsi slaďoučký, můj maličký!“ zašeptala a opět tak tiše jako vešla z koupelny odešla. Ještě dlouho jsem ležel v teplé voňavé vodě a vychutnával si to nádherné uvolnění po dokonalém výstřiku. Nemohl jsem uvěřit tomu, že mně takto nádherně uspokojila vlastní matka! To taky bude žalovat otci? To snad ne, přemítal jsem nevědouc, co si mám myslet.

„Už budu moci jít také do koupelny?“ probrala mně matka z nádherného snění. Konečně jsem vylezl z vany a šel do svého pokoje. Vlezl jsem do postele a opět přemýšlel o všem, co jsem dnes prožil. Bylo toho na mně moc, během jednoho dne jsem se stal mužem a navíc ještě ten zážitek s maminkou. Nevěděl jsem pořád co si mám myslet a přemítal, jak to bude dál. V tom se otevřely tiše dveře a do pokoje vklouzla mamka, již v županu po koupeli.

Překvapeně jsem se nadzvedl a pozoroval jí, jak kráčí k posteli, odhazuje župan a zcela nahá leze ke mně pod pokrývku. Beze slova se ke mně přitiskla, pevně mně objala a vášnivým polibkem zavřela moje ústa. „Nic neříkej a drž mně pevně, potřebuji abys mně miloval, chci aby ses se mnou miloval jako s tou ženskou!“ šeptala mezi vášnivými polibky, kterými mně zahrnovala. Byl jsem tak překvapen, že jsem nebyl schopen ze začátku žádné reakce.

Cítil jsem omamnou vůni matčiných vlasů a jejího těla, ještě posetého kapkami vody. Cítil jsem dotyky jejího těla, hebké pokožky a především dvou jejích prsů, sice menších než měla Lotarova maminka, ale pružných a pevných. Cítil jsem je na své hrudi, pohyb jejích bradavek na své pokožce jak se hýbala. Objímal jsem maminku a tak jako ona mně jsem jí hladil po hlavě a zádech. Její dech byl rychlý vzrušením a její tělo horké jako by měla horečku.

Cítil jsem jak se její bříško tiskne na můj penis a na stehně mě lechtá kožíšek jejího klína. Její tělo přímo žhnulo a rozpalovalo i mně. Začal jsem jí nejdříve nesměle a postupně odvážněji hladit po celém těle, dotýkat se jejího pevného zadečku až jsem nechtíc zajel na vnitřní část stehna. Slabě zasténala a mírně roztáhla nohy, jako by mně vyzývala k pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *