Lotar VI.

Osmělil jsem se a začal jí hladit po vnitřních stranách obou stehen až jsem ucítil jemné chloupky jejího kožíšku. Pokračoval jsem pomaloučku směrem do jejího klína a dotkl se přímo její horké mokré buchtičky a matka zasténala vzrušením. Sám jsem se lekl a rychle prstem ucukl zpět. „Ne, neutíkej, pokračuj prosím tě!“ šeptala mi mamka horkým vzrušeným hlasem do ucha svojí prosbu. Její hlas vzrušil i mně, cítil jsem jak se můj penis začíná bouřit a náhle neodbytně tlačit do matčina břicha. „Ano, chci abys mně pomiloval, vidíš jak úplně šílím, nemuč mně!“ šeptala dál a rukou zajela mezi naše těla, kde se neodbytně hlásil můj tuhnoucí penis.

Vzrušení a touha mně přemohly. Překulil jsem mamku ze sebe na záda a nadzvedl se na lokty. Viděl jsem v šeru její tělo, její prsa se překotně dmula zrychleným dechem společně s jejím bříškem. Byla neskutečně krásná, v tom šeru její tělo svítilo bíle a já se na ní díval jak se mi nabízí, beze studu, přirozeně a prostě! Několik vteřin jsem jí se zatajeným dechem pozoroval až se ozval opět její tichý hlas: „Líbím se ti, nejsem stará?“ šeptala svojí zbytečnou otázku. „Jsi nesmírně krásná a strašně se mi líbíš. Jsi ta nejhezčí maminka na světě!“ odpovídal jsem rovněž šeptem jako by nás neměl nikdo slyšet. „Tak na co čekáš, vezmi si mně a nemuč mě!“ prosil její hlas až se mi z něj zamotala hlava. Její ruce mně přitáhly na její ústa a já se s ní začal líbat jako ještě s nikým na světě.

Učil jsem se odpovídat na její vášnivé polibky stejně vášnivě a cítil jak se ve mně vaří krev. Její jazyk mně laskal moje ústa, bylo to něco nového a úžasného, tiskl jsem se vášnivě na její pevné nahé tělo, zatímco její ruce ze mne stahovaly košili a kalhoty pyžama. Ani nevím jak jsem se ocitl rovněž nahý, ústa přisátá na jejích a plná jejího jazyku. Cítil jsem ten jemný porost jejího klína, šimral mně na podbřišku a můj penis začal tlačit do jejího stehna jako by tam chtěl provrtat díru. Hladili jsme se navzájem jako bychom se nemohli našich těl nabažit, pro mě to bylo něco nového, poznával jsem její tělo svými dlaněmi a prsty, ona mi je ochotně nabízela jako by naznačovala: ano, jsem tvoje, dělej si se mnou co chceš!

Cítil jsem jak má hruď spočívá na pevných a pružných polštářcích jejích prsů, její bradavky jako by se mi zapichovaly do hrudi, byly jako dva hrášky a já si s mučivým vzrušením uvědomoval jejich dotyk na svém těle. Již jsem se neovládal a sjel po jejím těle níž a níž. Líbal jsem mamku na krku a cítil tepnu divoce tepající vzbouřenou krví, nádherný žlábek u klíční kosti až jsem narazil na stoupání jejího prsu, stoupal jsem po něm vzhůru až na nejvyšší vrchol slasti, označený bradavkou, tuhnoucí pod mým jazykem. Jemně jsem sevřel ten skvost mezi rty až mamka vzrušením zasténala. Věděl jsem již, že je tato část těla pro ženu ale i pro muže mimořádně citlivá a vzrušivá, její prsty začaly rovněž laskat moje bradavky a já to cítil na vlastní kůži.

Rozechvěle jsem pozoroval jak se její bradavky začínají nalévat a tvrdnout mezi mými rty a matčino celé tělo se svíjelo slastí z tohoto laskání. Ale tam nebyl cíl mé cesty po matčině těle, i když to byla nádherná zastávka. Mým cílem byl matčin klín kam jsem pomalu sjížděl a ona to věděla či tušila. Jak jsem pomaloučku sjížděl svými ústy po jejím těle níž a níž, cítil jsem jak se její tělo svíjí nedočkavostí a vášní. Nakonec nevydržela tu mučivou pomalost mého pohybu a v okamžiku kdy jsem začal líbat její nádherné ploché bříško, stáhly mně její ruce do jejího nedočkavého klína. Pod tlakem jejích rukou jsem zabořil hlavu do jemného porostu jejího klína, divoce zasténala, roztáhla do široka nohy od sebe a vzepjala klín proti mému obličeji.

Ucítil jsem omamnou vůni matčina klína, kombinaci vůně tělového mléka, pokožky i kořeněné vůně z matčiny pochvy. Nebyla vyholená jako Lotarova matka, ale i ona měla svůj kožíšek upravený, aby žádné chlupy nevadily při laskání toho středobodu světa. Jak byla matčina pochva jiná než Lotarovy matky. Nějak užší a krásnější, ale rovněž s podobným výběžkem v horní části rozevírající se spodní pusinky naznačující, že je již šíleně vzrušená. A skutečně byla šíleně vzrušená, protože jen jsem se dotkl jemných pysků jazykem, začala sténat a zvedat mi klín v ústrety. Už jsem se nemohl udržet a začal jsem divoce lízat a sát to chvějící se ústí, omámen tou vůní, horkem a vášní s jakou se mi vydávala.

Zajížděl jsem jazykem hluboko do propasti matčiny pochvy, matčiny ruce si jí roztahovaly abych mohl co nejhlouběji zasunout svůj jazyk a její zadeček divoce přirážel jako při milování. Konečně jsem se dotkl jejího poštěváku, sama mi jej vsunula do úst chvějíc se vzrušením a divoce vykřikla, když jsem jej sevřel mezi rty a začal jej takto žužlat. „Ano, nádherně mi to děláš, ještě, ještě, už budu, jenom nepřestávej můj miláčku!“ křičela mamka a její tělo se začalo svíjet milostnou křečí.

Vzepjala se do oblouku a současně mi vší silou stlačila hlavu mezi své nohy, přičemž divoce jezdila klínem po mých ústech. Z jejích úst vycházel jediný sten, oči měla zavřené a nevěděla co se s ní děje. Z její milostnou křečí cukající se pochvy začala náhle vystřikovat milostná šťáva, jako by rovněž vystřikovala svoje semeno ze svého těla ven.

Několik minut trvala její milostná křeč, než se její tělo zklidnilo a kleslo zpět na záda. Tlak jejích rukou povolil a já na ní konečně mohl pohlédnout. Oči měla zavřené a její prsa se prudce zvedala přerývaným dechem, pomalu se zklidňujícím. Konečně otevřela oči, uviděla, že se na ní dívám a usmála se na mně. „Bylo to nádherné, nikdy bych to od tebe nečekala. Věř mi, že ta hezky jsem se ještě nikdy necítila.“ šeptala vděčným hlasem a hladila mě po tvářích, „Ráda bych ti to oplatila, jestli teda chceš, nebo vlastně můžeš?“ pokračovala a podívala se vyčkávavě na mně. Nemohl jsem tomu uvěřit, moje maminka mi nabízí , že se se mnou bude milovat! Znovu jsem pohlížel na její krásné tělo, cítil vůni její pleti a projela mnou obrovská žádostivost. Penis se mi postavil a začal tlačit mamku do stehna.

„Ty můžeš a chceš, viď?“ zeptala se tiše a něžně objala tvrdnoucí penis svými jemnými prsty. Cítil jsem jak přímo zázračně penis v její ruce tvrdne a zvětšuje svůj rozměr. „Ty máš tak nádherný penis, mohla bych ho hýčkat snad celý den!“ zašeptala mamka a sklonila se nad něj. Ucítil jsem sametové sevření jejích rtů a ocitl jsem se v jejich moci. Nemohl jsem nic dělat, jenom trpně přijímat její laskání, přivádějící mně k šílenství. Bylo to nádherné, ale já toužil cítit penis uvnitř jejího těla! Nemohl jsem se dočkat až ucítím horký samet sliznice její pochvy, tak nádherně dráždicí svým sametovým třením všechny buňky mého penisu. „Já chci do tebe!“ zasténal jsem svojí prosbu svíjejíc se rozkoší v sevření jejích rtů.

„Ano, pojď už do mě, taky tě chci cítit v sobě, nemůžu se dočkat, až tě ucítím jak do mě vrážíš ten svůj nádherný penis!“ odpověděla mamka hlasem rovněž sevřeným vzrušením. Přetočila se na záda a natáhla ke mně ruce. Položil jsem se do její otevřené náruče a uchopil do dlaní její prsy. Teď jsem mohl porovnat rozdíl mezi jejími a prsy Lotarova matky. Ani maminčiny prsy se mi nevešly celé do dlaně, ale přesto byly o dost menší než Lotarovy matky. Zásadní rozdíl však byl v pružnosti a pevnosti. Maminčiny prsy byly tuhé, hebounké ale pevné, kdežto prsy Lotarovy matky byly jako velké pytle plastelíny. Ano, byly rovněž vzrušující, ale prostě maminčiny byly hezčí!

Laskal jsem je, zatímco maminčina ruka směrovala můj nedočkavý penis na kraj své pochvy. Chvěl jsem se touhou a nedočkavostí, ale maminka na tom byla stejně. Oba jsem se nemohli dočkat až se ucítíme spojeni našimi těly v jedno a ve stejném rytmu krve dospějem ke svému vrcholu.

Již jsem ucítil hebkost její vlhké komůrky lásky, její tělo se nedočkavě vzpíná k mému a já cítím, jak mně pohlcuje nevýslovná slast z dotyku její krví prosycenou pochvou. Byla uvnitř horká a nádherně kluzká, takže můj penis hladce vklouzl celou svojí délkou až narazil na její dno. Mamka slabě zasténala její pochva mně sevřela jako sametový svěrák. Pomalu jsem zkusil pohybovat penisem sem a tam až jsem mohl volně zasunovat a opět vytahovat penis ven.

„Ano, vraž ho do mě celý, nevytahuj ho prosím tě, nech ho ve mně, áááá!“ sténala mamka slastí zatímco já se v ní začal pohybovat pomalými dlouhými tahy. Její klín mně vycházel nádherně vstříc a oba jsem se propadali do víru slasti. Začal jsem rovněž sténat a vzdychat, bylo to nádherně vzrušující a slast neustále stoupala až se stávala nesnesitelnou. Cítil jsem jak v matčině pochvě zajíždím hluboko do jejího těla, toužil jsem zajet do té slasti celý a zůstat tam jako když jsem byl ještě plodem v jejím těle! Tušil jsem, že jsem určitě i tehdy cítil takovou slast jako cítím nyní. Opět jsem narazil až na dno její pochvy a ta se náhle začala čím dál divočeji svírat.

„Panebože, panebože, to je nádhera, nepřestávej, nepřestávej!“ sténala mamka a její tělo se začalo svíjet jako v křeči. Divoce mně objala svýma nohama a vzepjala se vší silou svým klínem vzhůru proti mým bokům, abych pronikl co nejhlouběji do jejího těla. Měl jsem dojem, že mám penis až někde hluboko v jejím vášní se svíjejícím těle.

Rukama mně tiskla hlavu mezi své prsy, sama si je mačkala a hladila, především nateklé bradavky, zvyšujíc tak svůj prožitek z přicházejícího orgasmu. Pak již jen křičela a divoce házela hlavou ze strany na stranu ochromená ohromným náporem slasti a neschopná jiného pohybu. Ucítil jsem náhle výron jejích šťáv vystřikujících okolo mého penisu ven, zatímco já nepřestal ve svém dorážení do její orgasmem sevřené pochvy.

Konečně se uklidnila, její tělo kleslo zpět na postel, ale stále přijímala útoky mého penisu. Jezdil jsem v ní velice pomalu, aby se trochu uklidnila, ale i mně se již zmocňovalo vzrušení. Jako by to tušila, začala mně povzbuzovat: „Stříkej už, neboj se, můžeš mně celou naplnit svým semenem, nemusíme se bát!“ uklidňovala mně, toužebně očekávajíc moje výstřiky do své pochvy.

Opět se začalo zmocňovat vzrušení, podstatně jsem zrychlil svoje přírazy a cítil jak to nesmírné napětí vzrůstá. Začala mi odpovídat svým klínem, abych vjížděl do její pochvy co nejhlouběji. Nakonec mně převrátila na záda aniž bych z ní vyklouzl a přemístila se tak, že si mně sama osedlala. Začala určovat tempo a dívala se mi přitom do očí. Jako by z nich chtěla vyčíst jak ve mně stoupá ta slast způsobená drážděním její pochvy.

Díval jsem se na ní, na její nádherné pohupující se prsy a ona sama mi na ně položila moje ruce. „Hraj si s nimi, jsou jenom tvoje!“ šeptala a jezdila na mně až jsem myslel, že zešílím. Hrál jsem si s těmi skvosty a ztrácel přehled o okolním světě, vzrušení mně přemáhalo a já nebyl schopen myslet na nic jiného než na svoje uspokojení.

Její pochva mně svírala a dráždila, jak dovedně uměla používat poševní svaly a tím urychlit a zvýšit mojí slast. „“Už budu stříkat, už budu, maminko!“ začal jsem křičet šílený náporem slasti a cítil jsem, jak se mi semeno žene z těla ven: „Ano, stříkej, vystříkej do mně všechno svoje semeno, chci cítit v sobě semeno svého syna!“ odpovídala mi stejně vášnivě a její pochva mně ždímala až k zbláznění.

Divoce jsem vyrazil klínem vzhůru abych dostal svůj penis co nejhlouběji do matky. Cítil jsem jak sebou začíná můj penis škubat a chrlit ze sebe gejzíry semene. Mamka se zaklonila a divoce přirážela, zatímco mně její pochva vysávala do poslední kapičky. Konečně milostná křeč povolila a já s úlevou klesl na postel, nádherně uvolněný, znavený a vysátý až na dno. Mamka klesla vedle mně a zůstali jsem v objetí ležet, prudce oddychujíce od přestálého napětí.

„Byla to nádhera, maminko, ještě nikdy jsem nic tak krásného nezažil!“ řekl jsem po pravdě. „Ani já, synáčku, bylo to nádherné a neskutečné!“ odpověděla mamka a přitiskla se ke mně celým svým tělem. „Již dlouho jsem se s tvým otcem nemilovala, ale nikdy to s ním nebylo tak nádherné. On myslí jenom na sebe a na mně se vůbec neohlíží!“ prozradila mi svoje tajemství..

Pochopil jsem, proč jsme s matkou zašli tak daleko! Již dlouho se nemilovala a moje vyprávění jí natolik rozrušilo a rozdráždilo, že nechala stranou všechny předsudky a milovala se se svým synem. „Maminko, a to už se nikdy takhle milovat nebudeme?“ zeptal jsem se smutně. „Víš synku, bylo to s tebou nádherné, ale možná, že proto, že to bylo poprvé. Jsem z toho celá zmatená a nevím jak se zachovat dál. Chce to čas a uvidíme!“ odpověděla nejednoznačně, sama zaskočená vzniklou situací.

Ležel jsem v jejím objetí a přemýšlel o tom, že má vlastně pravdu. Milování s ní bylo nádherné, ale přece jenom je to matka.Usnul jsem z toho mudrování a nechal tak na plynoucím čase aby rozhodl co bude dál…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *