Matčino splněné přání II.

Rukama si podebrala své veliké prsy a nabídla mi je tímto přirozeným pohybem k laskání, že jsem nemohl odolat. Začal jsem pomalu jezdit v matčině pochvě sem a tam a pokaždé jak jsem narazil na její dno, mamka se malinko vzepjala slastí. To jsem již nedočkavě sál její bradavky, výrazně čnící na kopcích jejích prsů a společně se mnou se na této činnosti podílela i Lenka, rovněž obdivující tu velikost a hebkost.

Mamka byla šíleně nadržená, protože stačilo jenom pár pohybů v její hladové pochvě a již jsem cítil, jak se začíná stahovat okolo mého pyje. „Ach, už budu, už budu!“ přestala se ovládat a hlasitě sténala slastí. Náhle se její tělo divoce vzepjalo, rukama mně pevně sevřela okolo boků a netušenou silou mně tiskla k sobě, zatímco její pohlaví sebou lačně cukalo a svíralo se v orgastické křeči. Bylo to tak rychlé, že jsem nestačil dojít i já k vrcholu, ač jsem jezdil v matčině pochvě přetékající jejími šťávami jako šílený. Věděl jsem, že teď nemůžu přestat a pokračoval jsem v šukání matky i když již její orgasmus odezněl.

Vypadalo to, že jí to vůbec nevadí, právě naopak. Dávala najevo radost nad tím, že pokračuji v jejím šukání a ještě mně povzbuzovala, zatímco Lenka vedle nás nacházela uspokojení pomoci matčina robertka. Drtil jsem matčiny prsy svými dlaněmi a prsty dráždil nabobtnalé bradavky, ohromné jako fazole a stejně citlivé na dráždění jako Lenčiny.

Mamka se již ničemu nebránila, plně se oddávala milování a potěšení z něho, jako, by si chtěla vynahradit ta léta půstu! Její tělo čím dál tím víc odpovídalo na moje pohyby ve snaze co nejlépe dojít ke svému uspokojení a za chvíli jsme se milovali jako dva zkušení milenci a ne jako matka se synem.

Bylo cítit, že mamka přešla z fáze nedočkavosti do fáze co nejvíce si užít a využívala k tomu všechny svoje již téměř zapomenuté zkušenosti. Začal jsem cítit rozdíl milování s mladou milenkou a zkušenou ženou, využívající nabyté zkušenosti k dosažení co nejlepšího výsledku milování. Během chvíle se její vzrušení opět probudilo a její tělo se začalo opět rozechvívat.

Tušil jsem, že tentokrát budu již hotov a přál jsem si, abychom k vrcholu došli společně. Nevnímal jsem již nic okolo sebe než dráždivé svírání matčiny pochvy a hroty jejích prsů ve svých dlaních. „Už budu, už budu!“ začal jsem drmolit pletoucím se jazykem cítíc, jak se mi semeno začíná hnát vzhůru. „Ještě chviličku, prosím!“ zvolala mamka a její prsty pevně obemkly kořen mého pyje. Palcem stiskla trubici zabraňujíc tak výronu semene dříve, než i ona bude připravena. Svojí rukou určovala tempo mého přirážení a její čím dál tím hlasitější sténání signalizovalo, že i její orgasmus se blíží.

„Už, už můžeme!“ zvolala náhle a její tělo se divoce vzepjalo. Prsty uvolnila sevření mého pyje, ale tentokrát jej začala svírat svojí pochvou, cukající sebou v šíleném orgasmu. „Už stříkááám!“ vykřikl jsem v momentě, kdy z mého pyje vytryskl první gejzír semene do hlubin matčiny pochvy.

Obemkla mně svýma nohama a já cítil jak mně její pohlaví vysává, moje semeno se mísí s jejími šťávami, naplňuje její pochvu po okraj a vytéká okolo pyje ven. „Ano, synáčku, stříkej do své matky! Tak dlouho jsem necítila semeno v sobě!“ povzbuzovala mně mamka a tiskla mojí hlavu mezi své prsy, nabízejíc jejich bradavky. Bylo to úžasné, nikdy bych nevěřil, po tolika letech manželství a milování s nádhernou ženou jako byla Lenka, že mě ještě nějaká žena může tak uspokojit. Až později jsem pochopil, že za to mohlo podvědomí, vzrušené z tohoto incestu. Podvědomě mě vzrušovala představa, že stříkám semeno do své matky a tím se zvyšoval i můj prožitek a slast z tohoto aktu. Toužil jsem, aby to nikdy neskončilo a stejně to samé si přála i matka.

Konečně se naše pohlaví vzájemně vysála a přišel ten nádherný pocit uvolnění a štěstí. Zůstal jsem ležet v sevření matčiných prsů a pomalu se vzpamatovával. Máma na tom byla stejně, dlouho ležela se zavřenýma očima a jen mně beze slova tiskla k sobě. Lenka jako by tušila co nám probíhá hlavou nás střídavě líbala a laskala, celá vzrušená z toho co viděla.

„Já se strašně stydím a nevím co mám říc!“ řekla máma a rozpačitě koukala po mně a po Lence. „Tak neříkej nic a přidej se k nám!“ řekla Lenka rozhodně. „ Kdybys nebyla tak stydlivá, už jsi to mohla udělat dávno a určitě by se nám to všem líbilo!“ pokračovala a začala mámu znova líbat a laskat mezi nohama.

„Ach, jak ty to krásně umíš! O co všechno jsem přicházela. Nikdy bych netušila, že se jednou budu takhle milovat s vlastním synem a snachou!“ šeptala máma opět vzrušená účinkem Lenčina jazyka v její pochvě. „Tak mi to také oplácej!“ navrhla Lenka, odstrčila mně a klekla si nad mámu, nabízejíc jí k laskání svojí kundičku.

Mamka začala opatrně napodobovat to, se dělala Lenka jí. Bylo vidět, že v tomto laskání nemá žádné zkušenosti, ale učila se rychle. V tuto chvíli bylo slyšet jenom mlaskání a srkání doprovázené vzdechy a sténáním. Díval jsem se na obě ženy a můj penis začal opět dávat najevo svojí touhu.

Přiklekl jsem za Lenku a přitiskl se pevně k ní. Rukama jsem sevřel její pevné prsy a penisem jsem jezdil v rýze jejího zadečku. Náhle jsem ucítil, jak ho sevřely máminy rty a její jazyk začal jezdit po špičce žaludu. Ten v Lenčině kundičce nahradily máminy prsty, aby za chvíli role změnila. Penis sevřela prsty, zatímco jazyk vrátila zpět do Lenčiny kundičky. Takto nás střídavě dráždila jazykem a rukou, zatímco její kundičku zpracovávala Lenka stejným způsobem.

Náhle mamka změnila taktiku a nečekaně vsunula můj penis do Lenčiny již široce rozevřené a vzrušené kundičky. Ocitl jsem se ve známém ráji sametového sevření a začal v něm jezdit jako o závod, zatímco mamka lízala moje houpající se koule.

Vzrušení jsme byli všichni tři a rychle se blížili k dalšímu vrcholu. Sténání nabralo na hlasitosti a první byla hotová opět mamka. Hlasitým výkřikem dala najevo, že se její orgasmus blíží a divoce přirážela do Lenčiných úst svým klínem, dokud její orgasmus neodezněl. Ale podobně jsme na tom byli i my s Lenkou. Již jsem cítil jak se její kundička stahuje na mém pyji a to byl signál i pro mne.

Povzbuzován Lenčinými výkřiky jsem začal chrlit do její orgasmem se stahující kundičky gejzíry semene, zatímco mamka mně ždímala koule svojí rukou. Nakonec vytáhla cukající se penis z Lenčiny přetékající kundičky a chtivě jej vsála do úst, aby z něj vysála všechno zbývající semeno a pečlivě jej olízala.

Znaveně jsme zůstali ležet jeden vedle druhého a odpočívali po tom vypětí. Ležel jsem mezi oběma ženami a připadal si jako v ráji. Milovat se současně se dvěma ženami, z nichž jedna je manželkou a druhá matkou, jedna je mladší a druhá starší, to je určitě sen většiny mužů. Cítil jsem stálé vzrušní z tohoto okamžiku a projevilo se to i na mém pyji. Stačilo jenom, že jsem se volně dotýkal obou žen a již jsem cítil, jak se můj bojovník opět zvedá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *