Dva chlapi za jednu noc

Není nad povinné večeře, ať už s manželovými rodiči, klienty a tak. Jedna taková nudná večeře mě ten večer zrovna čekala – můj muž Pavel se rozhodl, že jsme už hodně dlouho nebyli, tak pozval ještě svého kamaráda s manželkou. Jeho kamarád Karel se mi vždycky líbil, ale jeho manželku Věru přímo nesnáším. Jenže o mě beze mě, tak jsem šla.

Pavel nás zval do čínské restaurace. Vedle mě u stolu seděl můj muž, přímo naproti mě Karel a naproti Pavlovi Karlova manželka. Jak jsem už říkala, Karel se mi vždycky líbil. Než jsem se dala dohromady s Pavlem, chtěla jsem Karla, ale přivedl do jinýho stavu Věru, tak se musel ženit, než jsem se pořádně na obzoru objevila já. Jenom jednou na Silvestra, když se Karel trochu víc napil, tak z něho vypadlo, že kdyby se nemusel ženit, tak by se s Věrou rozešel a začal si se mnou.

Ale nikdy si nic nedovolil. I když jsem si nikdy nebyla jistá, jestli bych se bránila nebo ne. Je to pořádný kus chlapa i po těch 15 letech. Vysoký blonďák s modrýma očima, svalnatá postava, nikde žádný gram tuku navíc. Tohle všechno se mi honilo v hlavě, když jsem šli na tu večeři.

Pár povinných frází a pak už se mezi sebou bavili jen Pavel s Karlem a my s Věrou jen poslouchaly. Probíhalo to docela v klidu, jenže po jídle se objednala lahev vína a pak ještě jedna… To už jsme se pak bavili všichni navzájem a docela nám to stoupalo do hlavy. Ani nevím, kdo to navrhnul, ale nechali jsme se odvézt do nedaleké restaurace, kde v pátek vždycky hrála nějaká kapela. Chvíli jsme seděli a dál pokračovali s další lahví vína, ale pak si Pavel vzpomněl, že už dlouho netancoval. Šli jsme nejdřív spolu, ale pak si Karel vzpomněl, že by si mohli vyměnit manželky.

Stačilo se přitisknout ke Karlovi, nadechnout se jeho kolínské a každičká část mého těla si přála, aby tenhle okamžik trval co nejdéle. A když mě začal Karel hladit po zádech a pak opatrně a hlavně nenápadně osahávat můj zadeček, myslela jsem, že se zblázním. Strašně, strašně mě to vzrušovalo, možná míru mého vzrušení pozvedlo i to víno, které jsem měla v sobě. Ale naprosto jasně jsem začala Karla svádět.

Našeptávala jsem mu do ucha, jak moc bych ho chtěla a co bych s ním ráda dělala. A byla jsem strašně ráda, když jsem na bříšku ucítila jeho vzdouvající se mužství. Tak jsem mu pošeptala, ať si jde na chvíli sednout a já si jako odskočím, a on ať přijde za chvíli nenápadně za mnou na záchodky a já zajistím, aby tam nikdo nebyl.

Měla jsem štěstí, záchodky byly úplně prázdné. A když za chvíli přišel Karel, začala jsem se chovat jako blázen, samozřejmě až po tom, co jsem nás tam zamkla. Přisáli jsme se k sobě ústy a nenasytně jsme proplétali naše jazyky. Tentokrát už jsem si mohla beze studu sáhnout na jeho velkou bouli na kalhotech a ta jako by mě ještě povzbudila.

Rozepnula jsem Karlovi kalhoty, jeho penis se okamžitě napřímil proti mě. Jazykem jsem nejdřív jemně olízla špičku a pak jsem ho celý vzala do pusy. Karel se opřel zády o zeď, aby se mohl úplně uvolnit a hryzl se do ruky, aby nezačal nahlas vzdychat nebo křičet. A já si ho opravdu vychutnávala. Karel se mezitím rukama dostal pod mojí halenku a začal jima drtit moje prsa. Myslela jsem, že se zblázním touhou.

Po chvíli si mě Karel přitáhl náhoru, aby mě začal zase líbat a otočil s námi tak, abych tentokrát byla zády o zeď opřená já. Vyhrnul mi sukni, serval ze mě kalhotky, takže mu zůstaly jen cáry z nich v ruce. Chytil mě pod zadečkem, já roztáhla nohy a obtočila je okolo jeho boků. Bez jakékoli ohleduplnosti svůj kolík do mě zarval. Ale vůbec to nebolelo, naopak já to strašně chtěla a byla jsem na něj i se svojí chtíčem mokrou kundičkou připravená.

Několikrát mohutně přirazil a pak už se jen prohnul v zádech slastí a hned na to mě začal zase líbat. Já v sobě cítila, jak jeho semeno zaplňuje mojí dírku. Pak mě posadil na umyvadlo, kleknul si přede mnou a roztáhnul mi nohy. Chvíli se díval, jak ze mě vytéká bílé semeno a to začal prstem rozetírat okolo mého naběhlého poštěváčku. Tentokrát jsem se do ruky hryzla já, protože bych určitě začala křičet nahlas. Stačilo jen pár krouživých pohybů a i já jsem dosáhla vrcholu.

Na vychutnávání tohohle zážitku nebyl vůbec čas. Museli jsme se bleskově obléknout. I když já při pohledu na svoje kalhotky zjistila, že budu muset jít domu hezky naostro. Měli jsme opravdu štěstí, nikdo nás nenačapal a ani Pavel s Věrou nás nepostrádali, protože pořád tancovali.

Když jsme dorazili domů, chtěla jsem si nejdřív dát studenou sprchu, ale pak jsem si to rozmyslela a napustila jsem si vanu krásně teplé vody a už jen vzpomínka na tenhle zážitek mě strašně roztužovala. Potřebovala jsem to prostě ještě jednou. Pavel jako kdyby tušil, co se mi honí v hlavě, i když o pravé příčině samozřejmě nevěděl, tak za mnou přišel do koupelny.

Než jsem stačila cokoliv říct, sundal si slipy a vlezl si ke mě do vody. Jednou rukou si přitáhl mojí hlavu, aby mě mohl začít líbat a druhou rukou začal dráždit bradavku – chvíli ji jen hladil, pak vzal mezi prsty… Já si našla rukou pod vodou jeho penis a začala jsem ho zpracovávat. Když už jsme byli oba dostatečně vydráždění, opřela jsem se lokty o vanu a vystrčila na Pavla zadeček.

Na nic nečekal, i jeho penis ten večer navštívil mojí kundičku, tu která toho stále ještě neměla dost. Miluju milování zezadu, to když cítím, jak muž drží rukama můj zadeček a dělá si se mnou, co chce. Pavel přirážel, až voda z vany stříkala ven, přirážel tak dlouho, dokud jsme oba nezakřičeli slastí, konečně jsem i já mohla ten večer křičet nahlas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *