Perverzní sny

„Roztáhni je ještě maličko, ať vidím, ať vidím až dovnitř! A teď si trošku pohrajeme prstíkem…..tak…. Jestlipak by se tam vešly i dva? Koukám,že se ti to začíná líbit.

Vlhneš…..voní to.Možná,že by se jeden prstík vešel i do prdelky….co? Namažeme ho, ať tam hezky vklouzne. Trošičku obkroužíme dírku…ona už ho chce cítit
uvnitř. Tak ho pomaličku začnu zasouvat. Tááák…..pomalu….cítíš ho tam? Tady se ti to líbí – viď? Jsi prohlá jako kočička.

Ale vpředu je prázdno…už je otevřeno a vlhko. Už to chceš…co? Jen hezky kleč kočičko a počkej si. Napřed si vyzkoušíme něco jiného. Co třeba trochu zeleninky?

Tahle okurka má pěkné rozměry. Tak jí tam ponoříme. Tak…. pomalinku…vidím, jak se ti rozevírá kundička, teče ti z ní voňavá šťáva. Okurka tam hezky zalézá, už
tě celou zaplnila…cítíš, jak jsi celá plná?

Tak a teď ten prstík vyměníme, abych ti mohl namasírovat i jiná místa. Ale teď je tam moc volno. Tak ho tam na chvilku schovám.

Okolo dírky je vlhko, jsi celá připravená, už je tu na něj místo. Hezky vystrč! Už vklouzává… pomalinku..zlehka…je tam téměř celý. Jsi plná všude. A mě se začíná nalévat uvnitř.

Začneme se pomalinku pohybovat. Chci tě teď kočičko vošukat všude a celou.

Tak a teď tě můžu zatahat za cecíky. Pořádně ti je požmoulám…pěkně silně. Kňouráš, ale rozkoší. Už jsem v tobě po kořen. Cítíš moje kulky na tvém zadečku? Tak začneme zrychlovat..pravidelně….tak!

Máš klín plný šťávy. Trochu ti ho ještě přimáčknu na tu okurku. Nemáš úniku, jsi plná všude. Už se to blíží. Už tam budeme! Vyšpul ji ještě, naposled se prohni…tak!!!“

A už je slyšet jen zvuk, který se podobá řvaní lva a něžné i zvířecí zvuky dvou nahých těl. Víc-nic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *