Odpolední něžnosti

Alenka vyšla z koupelny zahalená jen do osušky, kůže ještě vlhká od osvěžující sprchy, lehce vonící sprchovým gelem a celá napjatá v očekávání, co bude následovat – ta společná sprcha dala tušit, že by to odpoledne mohlo mít příjemný průběh. V tom ucítila Romanův jemný, ale přitom rozhodný dotyk dlaní na svých ramenou. Když ji dlouze políbil na šíji, ani si nevšimla, že ji opatrně vytáhl zahnutý rožek osušky a ta sklouzla k zemi.

Najednou tam Alenka stála „jak ji bůh stvořil“ a pomalu začala vnímat Romanovy polibky, s kterými nepřestával. Jeho ruce ji lehce začaly hladit na ňadrech, zdálo se jí, že se trochu chvějí nervozitou. A nebo se chvěla nervozitou ona sama? Romanovy dlaně i prsty bloudily po jejich ňadrech, vyhýbaly se však bradavkám, jenom občas, jakoby náhodou, se jich dlaněmi dotkl. Vtom ucítila potřebu přitisknout ty své prsy napnuté vzrušením na Romanovu chlupatou hruď, tak se otočila a přivinula se k němu.

Možná to byl Roman, kdo ji dovedl k posteli, možná to byla Alenka, kdo dovedl na postel jeho. Až teď si uvědomila, že Roman má kolem pasu pořád ručník, ale i přes froté látku cítila, že je také vzrušený. Chvíli jen tak leželi přitisknuti k sobě, pak ji Roman začal hladit po zádech, občas ji nehty jakoby drápnul po hýždích a zdálo se, že ji chce pohladit také po vnitřní straně stehen. Ani se nebránila, když ji lehce otočil na záda.

Všimla si, že i jeho ručník už nedrží kolem pasu a jeho mužství trčelo vpřed jako kopí, stažená předkožka odhalila nalitý žalud. Trochu Alenku překvapilo, že na ni hned nenalehl, ale když ji začal hladit po bocích a stehnech, přestala o tom přemýšlet. Roman začal postupně Alenku líbat na krku a prsou, nohy se skoro samy trochu roztáhly, aby mu ukázaly, kudy do jejího klína. I přes vzrůstající vzrušení se jí stále dotýkal jemně a dával si na čas, než zamířil k poštěváčku, spíš slídil v tříslech kolem její jeskyňky, párkrát ji pošimral na místečku, kde si nechávala něco málo chloupků. Alenka pomalu přestávala vnímat okolní svět a i Roman si toho určitě byl dobře vědom, když se už soustředil jenom na poštěváčka, kterého dráždil chvilku celou plochou jazyka a chvilku jen jeho špičkou a pak už jenom vrtěl špičkou jazyka po vrcholku poštěváčku, který dával tušit, že už to na Alenku brzo přijde.

Začínala se chvět po celém těle a ve vrcholném okamžiku nadcházejícího orgasmu chytla Romana za hlavu a zabořila mu jí do klína, kde mohl cítit, jak její poštěváček, který stále jemně svíral svými ústy, sebou lehce škube ve slastném vyvrcholení. Ani si neuvědomovala, jak dlouho ležela bez hnutí a vychutnávala si to mazlení s krásným koncem. Romanův obličej byl pořád zabořený do Alenčina klína. Už se bála, jestli se náhodou nepřidusil, ale najednou ucítila, že jeho jazyk se dal znovu do pohybu. Jak měla ještě pořád své ruce na jeho hlavě, chytla ho za vlasy a lehce odtáhla, protože chtěla ještě chvilku jen tak ležet. I její poštěváček potřeboval chvilku klidu.

Pak si Alenka uvědomila, že Romanův ocásek je ještě pořád „na suchu“, ale on už se nad ní skláněl a hledal si místečko mezi jejími koleny, kam by si kleknul. Lokty se opřel o postel a ruce zasunul pod její ramena. Alenka se vzepjala v bocích a vyšla mu svou žhavou kundičkou vstříc a už cítila, jak do ní Roman pomalu proniká, centimetr za centimetrem. Aby si mohla vychutnat jeho napružený ocásek, zkřížila Alenka své nohy kolem jeho pasu a paty položila na jeho zadek.
Roman se asi takhle nemohl moc hýbat, ale jemu to vůbec nevadilo. Dopřál si také chvilku klidu k tomu, aby vychutnal to vlhko a horko, které oblévaly jeho úd.

Bylo jí příjemné, že sám začal pokračovat v započatém díle. Roman se nejdříve jen tak lehce houpal a Alenčin poštěváček si vzpomněl, jaké to bylo příjemné před pár minutami. Uvolnila své sevření nohami a Roman toho využil k tomu, aby svůj úd pomalu vytáhl a zase pomaloučku zasunul až na doraz. Tohle několikrát zopakoval a Alenka cítila, jak se tomu pohybu její závojíčky poddávají. Chtěla si je svými prsty přidržet, ale on zůstal uvnitř až po kořen a pro její ruku nebylo v klíně dost místa. K tomu zkusil zrychleně přirážet velmi malými pohyby – vždycky se vysunul ven jen tak o centimetr a pak hned v ní byl zase úplně celý, jakoby třepal svou pánví. Když pak Roman začal svým nástrojem klouzat sem a tam od žaludu po kořen, jediným pohledem do jeho obličeje bylo Alence jasné, co bude následovat. S posledním přírazem, který byl opravdu razantní, možná cítila, možná tušila nebo si to jen představovala, jak do její kundičky jeho škubající úd stříká semeno.

Po pár lehkých pohybech, kterými Roman vyždímal do Alenčiny jeskyňky i poslední kapičku, svalil se na její vzedmuté prsy, podepřen lokty, a zhluboka oddychoval. Zůstával ještě uvnitř, ale jak jeho mužná pýcha ochabovala, pomalu vyklouzl z kundičky plné jeho bělavé lávy a lehl si vedle ní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *