Přes bouři

Stmívalo se a venku byla hrozná bouře, litoval jsem nešťastníky kteří museli být venku. Byl jsem rád že jsem doma, ve své vile se zapáleným krbem. Jsem dost bohatý a s mou přítelkyní nám to poslední dobou moc neklapalo. Odjela do zahraničí kvůli práci. Odjela dnes a měla by se vrátit asi za týden.

Sednul jsem si ke krbu a popíjel kafe, když tu najednou někdo zazvonil. Kdo to asi otravuje, pomyslel jsem si. Šel jsem tedy otevřít a venku stála krásná žena s dlouhými, hnědými a vlnitými vlasy, stará asi jako já, byla celá mokrá a přes její halenku jí prosvítala něžná prsa. Jemně se na mě usmála a řekla:“Dobrý den, omlouvám se, ale nevíte kde je tu poblíž hotel, jela jsem za kamarádkou a vůbec se tu nevyznám, když v tom začal ten hroznej slejvák.“

Rukou si nenápadně zakrývala prsa. Jelikož se mi dost líbila, řekl jsem si, že ji pozvu dál. Ze začátku se trochu zdráhala a nechtěla, ale nakonec řekla, že tedy počká u mě než bouřka přestane.

Cestou do obýváku jsem se zeptal „Ta bouřka je hrozná, a vypadá to že přes noc neustane, nechcete přespat u mě? Nebojte se, nic vám neudělám“ usmál jsem se. „Já vás nechci obtěžovat, je to dost neslušné vtrhnout k někomu do bytu a žádat tolik věcí.“ „Mě by to nevadilo, jsem doma sám a je mi vás líto.“

Máte pravdu, pokoušel jsem se ji tak trochu svést. Nakonec souhlasila a tak jsme se usadili u krbu. „Počkejte tu, přinesu vám nějaké šaty mojí přítelkyně.“ „Vy máte přítelkyni?“ vyhrkla „Tedy…ne že by mi to vadilo…ehm, nechci jí obtěžovat a…navíc mi to asi nebude.“ „Ano mám, ale poslední dobou nám to spolu neklape, odjela na týden pryč, kvůli práci. A má podobnou velikost jak vy, ale má menší prsa.“

Sjel jsem očima na její hrudník. „No tak dobrá…“ řekla a znovu si zakryla prsa. Přinesl jsem jí nějaké suché oblečení, ručníky a zeptal jsem se jestli si dá kafe. Zatímco jsem kafe připravoval, myslel jsem na to jak to s ní musí být krásné, ale musel jsem si dát pohlavek, když jsem si vzpomněl na Janu (mou přítelkyni).

Nedalo mi to a nakouknul jsem do obýváku, právě si sundávala kalhoty a tak jsem viděl její krásné černé tanga a nádherný pevný zadeček. Kafe bylo hotové a tak jsem ho přinesl do obýváku.

Povídali jsme si a dost to mezi námi jiskřilo, bylo pozdě a tak jsme usoudili že je čas jít spát. Uložil jsem jí do pokoje pro hosty a řekl jsem:“Ehm….no…kdybys něco potřebovala…tak…tak jsem vedle.“

Snažil jsem se aby po mě vyjela a začala mě líbat, ale nic se nestalo. „Dobře.“ Řekla. Byl jsem zoufalý, moc jsem jí chtěl, ale já jsem po ní vyjíždět nechtěl, vypadalo to jako by mě nechtěla. „Tak tedy dobrou noc….“smutně jsem odkráčel a lehnul si do postele.

Přemýšlel jsem o tom, když v tom se dveře pokoje otevřely a dovnitř vešla ona! Přišla ke mně a zašeptala mi do ucha: „Chci tě, moc tě chci.“ A políbila mi ucho. Při pomyšlení jak s ní souložím se mi začal zvedat. Usmála se a klekla si nade mě. Stáhla mi peřinu a servala ze mě triko. Bylo vidět že je vážně nadržená.

Můj penis se v trenkách už dost mačkal. Líbala mojí hruď a já cítil jak se její prsa třou o mou hruď. Sundala si košilku a začala mi sundávat trenky. Cítil jsem jak se uvolnil a chtěl jsem to do ní ihned vrazit, ale také jsem věděl že to nebude už moc dlouho trvat.

Začala si sundávat tanga a já jsem uviděl jak je pečlivě vyholená. Pohybovala se nade mnou a třela se o můj penis. Hrozně mě tím vzrušovala. Potom si ho vzala do ruky a začala ho honit a olizovala ho.

Cítil jsem že brzy vystříknu. Rychle jsem se zvednul a položil jí pod sebe. Osahával jsem její ňadra a líbal je. Byla vzrušená a pořád vzdychala. Vložil jsem svůj penis do ní a jemně jsem přirážel pořád víc a víc.

Líbal jsem, jí a rychle vysunul svůj penis. Honil jsem ho protože jsem cítil že už téměř stříkám. Vystříkl jsem na její ňadra a rozmazával to po celé její hrudi. Potom jsem jí hezky obrátil a vrážel jí to do zadečku.

Pořádně jsme se milovali a krásně jsme prožili celou noc. Už jsem se blížil ke svému několikátému vrcholu když v tom se otevřely dveře a dovnitř vešla Jana.

Najednou jsem měl knedlík v krku. Ucítil jsem ledový a pot a horkost zároveň. Jana se na mě podívala, otevřela ústa, ale v zápětí je hned zase zavřela. Bouchla dveřmi a už jsem jí neviděl. Ona se na mě podívala a zašeptala “Vykašli se na ní…už na to chuť asi nemáš, ale já bych pokračovala ráda…v našem vztahu..“ Vášnivě jsem jí políbil. Potom jsme spolu nádherně usnuli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *