Holka z intru

Ještě chvíli a znovu se uvidíme. Už se nemůžu dočkat. Stále myslím na svou Terezku. Vyhlížím z okna klubovny a pozoruji přijíždějící autobus. Teď sestoupila po schůdcích s báglem na zádech. Vlasy ji ve větru vlají, jako třásně na 1.máje. Brýle si jen tak letmo posunula dál na kořen nosu a pomalu zamířila ke klubovně.

„Ahoj lásko!!!“ zvolala nejkrásnější slova a skočila mi do náruče. Objímal jsem svou holku znova po pěti dnech. Po pěti dnech jsem ji mohl znovu políbit. Pomohl jsem Terezce dolů s bundou a něžně ji uchopil, jako princ svou Sněhurku a položil na připravené stoly. Hladil jsem ji ve vlasech až jsem nahmatal bod G nad zátylkem. Zavrčela jako kočka a zlehka zavřela oči. Teď jsem věděl, že je moje. Už jsem si mohl dělat, co jsem chtěl.

Líbal jsem Terku na krku a stále více jsem sjížděl dolů. Velmi pomalu jsem rozepínal knoflíky jejího teplého svetříku. Chytila mě za zadek a jemně jej masírovala. Poté už stačilo jenom rozepnou blůzku a vykoukly na mě dva pevné míčky. Mé vzrušení nabývalo na intenzitě. Terezka to poznala a tak se rozhodla, že mě vysvobodí se zajetí těch příšerných kalhot. Počkal jsem až mě promění v Adama a i já se rozhodl dokončit svou práci.

Nejprve odletěla dolů podprsenka a než jsem stačil dorazit ke kalhotkám, přisál jsem se na pevné čtyřky. Jazykem jezdil sem tam až hroty bradavek dosáhly dokonalé tvrdosti. Rukama jsem je dráždil a jazykem sestupoval stále níž. Třikrát jsem se otočil kolem pupíku, jako bych ztratil směr a dál sestupoval ke kalhotkám.

Líbal jsem Terezku přes kalhotky a cítil její mokré vzrušení. To jsem už nečekal ani chviličku a stáhl Terce kalhotky. Zabořila mi hlavu do svého klína a já si špičkou jazyka pohrával s její Rozárkou. Pohrávala si s mými vlasy a jakoby náhodou mi přitlačovala hlavu do klína.

Už jsem nedokázal déle odolat a tak jsem se vyhoupl a se slastným výrazem zasunul svůj úd do její jeskyňky. Blaženě zasyčela a nohama si mě stále přibližovala víc a víc. Až na samé dno Macochy. Od pomalých pohybů až po rychlé přírazy, do chvíle, kdy jsme současně vykřikli v blažené křeči.

Chvíli jsme si spokojeně oddechovali, když iniciativu přebrala Terka. Položila mě na záda a slízala zbytek šťávy z mého malého přítele. Jazykem jezdila po kořenu. To mě dostávalo do varu.

Netrvalo dlouho a můj bimbo byl opět schopen služby. Honila mi ho a sála zároveň. To se ví, že jsem nevydržel dlouho a pořádně jsem ji vystříkal dutinu ústní. Hlavu jsem zvrátil dozadu a ztěžka oddechoval. Terka se na mě usmála a jen tak mimochodem si z koutku úst setřela kapičku mé šťávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *