Rodinná dohoda I.

Tento příběh začal v době,kdy mně bylo 13 let a začaly se ve mně probouzet hormony o kterých jsem předtím neměl ani tušení. Samozřejmě ve škole jsme si s klukama vyprávěli různé sexuální historky, ale vše bylo vymyšlené a praktické zkušenosti se sexem neměl nikdo. To nám ale nevadilo a moje představivost byla neomezená. Hlavně v noci jsem všechny příběhy prožíval znovu.

Představoval jsem si holky z naší třídy a doslova jsem cítil jak se jich dotýkám a hladím jejich tělo. Tehdy jsem zjistil, že se mi vždy postaví můj čuráček a že je mi velice příjemné se ho dotýkat. Později jsem zjistil, že ještě příjemnější je, když s ním třu o peřinu. To jsem dokázal třeba i hodinu a přitom jsem prožíval své erotické sny dokud jsem celý spocený neusnul.

Jednou se mi stal zážitek,který později změnil celý můj dosavadní život. Stalo se to jednou v noci. Zrovna jsem prožíval svůj erotický sen, když v tom jsem zaslechl z ložnice rodičů nějaké sténání.Zprvu jsem měl strach že se někomu něco stalo, ale když jsem se zaposlouchal uvědomil jsem si, že to není nářek, ale spíš ze slasti.

Okamžitě mi projelo hlavou, co se asi v ložnici děje. Velice mně to vzrušilo, srdce mě tlouklo jako zvon. Musím říci, že můj pokoj nesousedil s ložnicí přímo, ale přes balkon jsem se mohl nepozorovaně přiblížit až k oknu ložnice a to jsem také udělal.Opatrně jsem se příblížil k oknu a nakoukl dovnitř. To co jsem uviděl mně doslova vyrazilo dech.

Na nočním stolku svítila lampička, takže celá ložnice byla ponořena do tlumeného světla. Na posteli ležela máma. Byla úplně nahá a před ní klečel táta a hlavu měl mezi jejíma nohama a vášnivě ji lízal. Úplně se mi zatmívalo před očima. Můj čuráček byl jako z kamene a začal jsem si ho divoce honit. Bylo to velice vzrušující a po malé chvilce se mi začaly podlamovat nohy a z mého čuráčku poprvé vystříklo několik kapek semene.

Neudržel jsem se a hlasitě zavzdychal. To samozřejmě neušlo pozornosti rodičů. Oba vyskočili z postele a šli se podívat na balkon co se tam děje. Uvědomil jsem si, že jsem prozrazen a chtěl jsem utéct do svého pokoje. Jenže nohy mě vůbec neposlouchaly a já tam stál jako bych byl z kamene.

Naši otevřeli dveře na balkon a tam mně uviděli. Byla to zajímavá situace. Já tam stál se spuštěnýma kalhotama a v ruce si stále držel toho svýho šulina a naši úplně nazí ve dveřích od balkonu. Chvíli jsme tam tak stáli a koukali na sebe. První se vzpamatoval táta. Řekl mi abych šel dovnitř a zavřel za námi dveře. Posadil mně do křesla a máma si vlezla do postele a přikryla se dekou.

Čekal jsem, že začne řev a možná i nějaká ta facka. Velice mně překvapilo, když mi táta docela klidným hlasem řekl, že to co s mámou dělali je docela normální a že to dělají téměř každý den. Pak se mně zeptal jestli se mi líbilo je při tom pozorovat. Řekl jsem po pravdě že nic tak vzrušujícího jsem ještě neviděl.

No jestli se ti to líbilo tak bych měl pro tebe jeden návrh. Samozřejmě pokud s tím budeš ty i máma souhlasit. A o co jde, zeptal jsem se. Pokud se na nás budeš chtít dívat, tak nemusíš chodit na balkon, ale můžeš přijít sem k nám .Samozřejmě, že bys nám musel přísahat, že vše zůstane mezi námi a nikomu o tom neřekneš.Souhlasíš? No jasně přísahám,že to nikdy nikomu neřeknu. A jak to bylo dál,o tom až příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *