Seznámení s Kristýnkou

Je mi 25 a bydlím v normálním činžáku na okraji Prahy. Bydlím ve 4. patře a o dvě patra níž bydlí taková dost divná rodinka, s nikým se nebaví atd. To nebudu rozebírat. Mají malého kluka a o něco větší dceru. Pamatuju si jí v podstatě skoro od narození, takže to pro mě vždy byla malá holka, ale samozřejmě jak šel čas, tak vyrostla a za poslední rok jsem si jí párkrát všimnul a říkám si, že z té bude krásná ženská, protože už teď vypadá perfektně.

Říkal jsem si, že jí může být tak 17 (a strefil jsem se, jak jsem později zjistil), má super štíhlou postavu, moc pěkná prsa, tipoval bych takové jedničky až dokonce dvojky, výstavní malinký zadeček, plavé delší vlasy, no a hlavně – je opravdu moc krásná v obličeji. Prostě taková ta super mlaďounká kočička, jakých se vážně nevidí moc.

Jinak ale abyste si nemysleli, jako nijak extra jsem na ní nemyslel, protože jsem nikdy nebyl moc na mladší holky a už vůbec ne na takhle moc mladý. Spíš jsem vždy měl starší holky. Jo a jmenuje se Kristýna, to jsem věděl už dřív.

Ale náhoda tomu chtěla, a na začátku prázdnin u nás v domě kabelovka taky začla poskytovat internet. Nechápu, jak je možný že předtim to nešlo a teď najednou jo, ale samozřejmě jsem to víc neřešil a byl jsem moc rád a se mnou i všichni, kdo trochu net využívají.

Pochopitelně to chtělo spousta lidí, ale nikdo z nich moc počítačům nerozumí, takže jsem pár lidem pomáhal to nastavit a správně zapojit. Ukázalo se, že tahle divná rodinka má taky problém a furt jim to nějak nešlo, ale protože s nikým nemluví, tak se nikoho nechtěli zeptat.

Jak jsem se později dozvěděl, Kristýna přemlouvala tatínka, aby se mě taky zeptal, když se ptají všichni, ale on jí to zakázal a řekl, že když si to neumí zařídit sama, tak že má smůlu. Ale stalo se, že jsem zrovna něco řešil se sousedem na chodbě u nich na patře a něco mu vysvětloval, a ona zrovna byla sama doma a slyšela to. Každopádně když už jsme domluvili a já chtěl jít domů, najednou se otevřely dveře, a v nich stála ona a povídá: „Dobrý den, nemohla bych se Vás taky na něco zeptat?“

Překvapilo mě to, ale rozhodně mě to nevadilo. Vysvětila mi, jak to u nich je, a že abych se nezlobil, ale že už je z toho zoufalá, že všechny kámošky internet mají a tatínek jí to zakazuje, protože přes modem je to drahý a teď že nejde ani tohle… atd. No zasmál jsem se nad jeho hloupostí a samozřejmě jí řekl, že rád pomůžu.

Ona říká: „Kdyžtak kdybyste mohl, tak klidně můžete dál, naši nejsou doma a vrátí se až večer.“ A když jsme šli dovnitř tak pokračovala „Kdyžtak to prosím nikomu neříkejte, on by mě zabil, kdyby věděl, že jsem dovnitř pustila někoho cizího.“ A vypadala u toho dost smutně.

Bylo mi jí líto, taková krásná holka (a jak se pak ukázalo tak i chytrá), a takový debilní rodiče. Jinak to, jak mi vykala bylo sice sladký, ale začlo mi vadit, že si asi myslí, bůhví jak nejsem starej, tak jí říkám: „Hele kdyžtak, já nevim, já jsem Petr, asi si nebudeme vykat, že jo. Já taky nejsem snad o moc starší než Ty, ne…? Je mi 25, ale-“ a nechal jsem prostor, aby taky řekla „-no mě je 17, tak to je vážně v pohodě. No tak teda, já jsem Kristýna a ještě jednou fakt moc díky.“ A tak krásně se na mě usmála, že kdybychom byli někde na baru, tak řeknu že mě balí.

Každopádně výsledek toho prvního setkání byl, že jsem jí všechno zařídil, aby to běhalo, dal instrukce, jak mají postupovat dál s objednávkou a placením no a – samozřejmě se nabídnul, že kdyby cokoliv ještě potřebovala, tak ať řekne. A ona že moc děkuje, ale už nechce otravovat. Tak sem byl trochu smutnej, ale nedalo se nic dělat.

Asi za 14 dní jsem jí potkal na chodbě a ptám se, jestli je vše ok. Ona že jo, že to je super a že díky a tak jako se chtěla na něco zeptat, ale pak si to rozmyslela. Já to zní začal tahat a ukázalo se, že rodiče zase nejsou doma (furt o prázdninách někam jezdili s jejím menším bráchou) a že jestli nevím, jak nainstalovat ICQ. Já říkám, že jasně a jestli chce s tím pomoct.

Za chvíli už jsem seděl u ní v pokojíku a ona mi nabízela čaj a že děkuje. Nainstaloval jsem jí to a hned se sám přidal do jejích kontaktů – a že mi může kdykoliv napsat, když bude chtít. Ona se usmála a že to je super. Pak jsme chvíli ještě kecali a já šel.

Ubíhal čas, my jsme si psali přes ICQ a samozřejmě jsme se sbližovali. Častějš jsme se i vídali a ona kdykoli rodiče nebyli doma, tak mě zvala k ní a já zase naopak jí zval k sobě. Líbila se mi čím dál víc a začal jsem si představovat, jestli bych takovou sladkou nevinnou sedmnáctku dokázal dostat do postele. Pral jsem se s myšlenkou, že by si to nezasloužila, ale pak zvítězilo takové to, že má jí to udělat nějakej idiot a zkazit jí to bůhví na jak dlouho a nebo jí to mám udělat já krásně a něžně. Poprvý na tom přeci moc záleží. A navíc – třeba ani nebude chtít. Ale ukázalo se, že ona chtěla.

Trošku sem začal „tlačit na pilu“ jak se říká a ona mě rozhodně neodmítala. Skončilo to tím, že jsem jednou zase byl u ní doma, bavili jsme se o docela důvěrných věcech a prostě, vidím na ní, že dost zrychleně dýchá… a tak jako – prostě dívala se na mě jinak než jindy a jakoby na něco čekala.

Říkal jsem si, teď nebo nikdy a pohladil jsem jí po vlasech. Ona se ke mě beze slova jen nahnula a chtěla mě začít líbat. Nevím co to do mě vjelo a tak strašně mě vzrušovalo, jak je bezbranná, že jsem si řekl, že si s ní ještě trošku pohraju… risknul jsem to a zastavil jí a říkám: „Co se děje?“ A ona na to zmateně: „Promiň, já… já myslela, že … víš Petře, hrozně se mi líbíš a myslela jsem, že já Tobě taky a …“ zastavil jsem jí a říkám: „Jsi ta nejkrásnější holka, kterou jsem kdy v životě viděl, ale, Tobě nevadí, že jsem o 8 let starší???“

„Ale vůbec ne! Proč by to mělo vadit? Všem mým kámoškám se líběj starší kluci abys věděl.“ Tak to jsem opravdu nevěděl, myslel jsem, že sedmnáctky letěj na frajery jejich věku a komu je přes 20 jim přijde jako starej kořen. Milé překvapení.

Ona stále rychleji dýchala a tak toužebně se dívala, že jsem se rozhodl jí déle netrápit, vzal jsem její hlavu a přitáhl si jí co nejblíž k sobě – podíval jsem se jí zhluboka do očí, měla je krásné a modré, vážně jak z pohádky. Cítil jsem, jak jí srdce buší, takhle romanticky jí asi ještě nikdo „první polibek“ nepředvedl, no a pak jsem jí co nejjemněji a nejněžněji začal líbat.

Olizoval jsem jí rty, tahal je, pomalu jsem jí dával jazyk do úst a vůbec, snažil jsem se dělat to co nejlíp. Byla z toho úplně v sedmém nebi a asi po 10 minutách dlouhého líbání, mi celá udýchaná řekla: „Petře takhle mě ještě nikdo nikdy nelíbal, prosím dělej to ještě.“ Nevím co by holka řekla, kdyby věděla, co jí za chvíli čeká, ale to já popravdě taky ne.

Líbali jsme se jako o život a já začal přemýšlet, jestli bych si měl dovolit víc, nebo aspoň kde bych jí mohl hladit.

Rozhodla ona, protože mě začala hladit jako první – nejdřív po vlasech, pak ramena, záda, ale pak i na prsou a prostě všude od pasu nahoru. Tak jsem si řekl, že jí oplatím stejně. Hladil jsem jí vlásky, po tvářích, pak hodně na ramenou a za krkem, to předla jako kočička, pak jsem jel dolů na boky a trošku jsem se tak jako začal přibližovat k těm jejím výstavním prsíčkám.

Ještě zrychlila dech a začala mě poněkud intenzivněji líbat, ale nebránila se, takže jsem to zkusil. Letmo jsem jí přejel po prsou, jen jsem se dotknul… a nic! Neodstrčila mě. Byl jsem opět překvapen a opět mile. Pohladil jsem jí tedy trošku víc a vzal jsem jí přitom levou kozičku do ruky. Chytila mě za krkem a vzdychla.

Bože ta byla tak sladká a nevinná. Mimochodem v tu ránu jsem měl bouli v kalhotech, ještě že jsem měl džíny. Zkoumal jsem jí pravou rukou její prsa, nebo spíš její podprsenku, levou jí hladil po vlasech a rameni a u toho jsem jí nepřestával líbat. A ona taky ne. Nevím jak je to možné 🙂 ale za chvíli jsem chtěl zase víc.

Měla na sobě tričko, pod které jsem se začal pomalu ale jistě dobývat, až jsem se pod něj dostal. Pohladil jsem její neuvěřitelně sametovou pokožku na pevném a plochém bříšku a jel jsem trochu výš. Pohladil jsem jí přes podprsenku, byla hladká a velmi příjemná. Přestala mě líbat a zadívala se mi do očí.

Na chvíli jsem přestal a čekal co řekne. Tázavě se chvíli dívala, ale neřekla nic. Tak jsem jí začal hladit znovu a ona se ke mě znovu přisála. Po chvíli jsem jí přestal hladit pod tričkem a přesunul se na stehna. Instinktivně stáhla nohy k sobě, ale stejně jsem se mohl dostat až ke klínu. Už jsem byl trošku drzejší a řekl jsem si, že se jí na něco zeptám.

„Kristýnko?“ Přestal jsem jí líbat.
„Hmm?“
„Co jsi už měla s klukem?“ A teď jsem teda opravdu čekal, co z ní vypadne.
Trochu se zamyslela a pak začala: „No, víš, já… jen jsem se se dvouma klukama dvakrát-“ napnul jsem uši a trochu se bál co to bude „-líbala. Jednou ve škole a jednou večer v parku. Na diskotéky mě naši moc nepouští. Ale jinak to nic neznamenalo, fakt.“

Ulevilo se mi a uvědomil jsem si, že mám před sebou skutečnou nefalšovanou nedotčenou pannu. Jak z filmu. Neuvěřitelný.
Povídám jí: „Tak to je opravdu skoro neuvěřitelný. Víš, jaká jsi taková neviňoučká a tak…“ a to jsem asi neměl říkat, i když…
„Tak počkej!!“ Docela zvýšila hlas. „Jaký neviňoučká, vždyť mě vůbec neznáš!“
„Ale né, já to tak nemyslel, jako prostě – no já to myslel dobře, neboj.“

„Já nechápu, že vám klukum se nic nelíbí. Buď je holka kurva, a nebo je zase moc neviňoučká.“
Tak tim mě dostala, ale už jsem to chtěl ukončit.
„Poslouchej, tak jsem to nemyslel! A nech toho a uklidni se. Mě se moc líbíš a líbí se mi přesně to, jaká jsi, ok? Tak už toho prosím nech.“
„Vážně??“ Jen tak pípla.
„To víš že jo, ty hloupá“ přitisknul jsem jí k sobě a začal jí zase hladit „pojď sem a už nemysli na nic špatnýho, vždyť před chvíli ti bylo dobře, ne?“
„Jo, a moc.“ už se zase jen usmívala.
„Tak to jsem rád a – mám pokračovat?“ zeptal jsem se poněkud odvážně.
„Ano, prosím-“ vůbec na nic nečekala a hned se přisála k mým rtům a začala mě zase líbat, tentokrát ale o poznání víc vášnivě.

Sakra říkám si, aby mi tak kočička nechtěla teď dokazovat, že není tak nevinná jak vypadá… Kdybych věděl, že jsem nebyl daleko od pravdy, tak bych se asi zasmál. Ale já to nevěděl, a pokračoval jsem v prozkoumávání jejího nádherného těla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *