Pořádný rozjezd

Znovu jsem jí hladil pod tričkem, teď už jsem jí pěkně mačkal kozičky a různě jí odhrnoval podprsenku, až jsem skoro dostal chuť jí to sundat. A taky proč ne – zajel jsem jí rukou dozadu a zkusil jí to jako rozepnout. Nebránila se a tak po chvíli snažení jednou rukou přišel úspěch, jen se usmála a líbala mě dál.

Okamžitě jsem jí začal hladit teď už nechráněná prsa a z mozku do kalhot se mi nalil asi litr krve. Měla naprosto perfektní prsa! Fakt dokonalé kozičky, nic lepšího v jejím věku nemohlo existovat. Větší už by byly na ní moc velké a menší zase moc malé. Takhle to byla prostě dokonalost a já se cítil nádherně. Hladil jsem je a mačkal a jemně tisknul bradavky mezi prsty. Ty byly docela tvrdé a pokaždé když jsem jí je více poškádlil tak rychle vydechla a zakousla se do mě.

Ovšem ta rozepnutá podprsenka pod tričkem mi vadila a nevěděl sem, jak jí říct, aby si to sundala. Zkusil jsem tedy další riskantní pokus – zajel jsem jí do obou rukávků najednou, bleskově vytáhnul ramínka, provlíknul jimi její ruce a hadřík zpodtrika už letěl na zem. Předvedl jsem jí tak bleskově tenhle trik, o kterém si do této chvíle asi myslela, že žádný chlap nemůže znát, že zůstala s otevřenou pusou, až jsem měl strach, jestli jsem to nepřehnal.

Uculila se a řekla: „Koukám ale, že ty zas tak nezkušenej nejsi. Teda!“ A začala se smát. Uf, bylo to dobrý. Boule v kalhotách stále rostla a já už věděl, že sám se nezastavím.

Netrvalo dlouho a začal jsem jí líbat na krku a sjížděl níž. Položil jsem jí na její postýlku, na kterou jsme se mimochodem už dávno přesunuli a líbal jsem jí bříško. Bylo překrásné. Vyhrnoval jsem jí tričko až k jejím holým kozičkám a nakonec i přes ně. Ani se moc nebránila, takže jsem se na ní jen zadíval a pak na ty její prsíčka – byly perfektní i v leže, měla je tak pevné, že nezměnily moc tvar a stále byly krásné a lákavé.

Prohlížel jsem si je, ale pak už jsem to nevydržel a zakousl se do nich. Líbal a cucal jsem jí bradavky, jemně je kousal a ona jen vzdychala. Napůl jsem klečel u postele a přitom jsem jí pravou rukou začal zase hladit stehna a i trochu zajíždět pod džíny.

Ihned jsem narazil na stejně krásné bílé a hladké kalhotky, stejné jako podprsenka. A už jsem přemýšlel jen o tom, jak se dostat pod ně. Začal jsem rozepínat knoflíček na kalhotách a v tu chvíli jsem si uvědomil, že mám před sebou opravdu pannu a k tomu sedmnáctiletou. Ozvala se.

„Petře já nevím, nevím jestli chci takhle-“
Jak jsem řekl, nebyl jsem k zastavení a začal jsem jí uklidňovat: „Promiň, asi je to moc rychlý, viď, promiň ale – mě se nemusíš bát. Uvidíš, bude to moc hezký a jakmile se Ti to přestane líbit tak přestanu i já, dobře? Zatím se Ti to líbí, ne?“
„Jo to jo…“
„Tak vidíš, jsi moc krásná, víš. Hrozně mě vzrušuješ, ale nikdy bych Ti neublížil.“
„Dobře, budu Ti věřit, ale buď prosím opatrný, děkuju.“

Kdyby byla zkušenější, věděla by, že když chlap řekne tohle, tak jí chce a udělá všechno pro to, aby jí ošukal. Jenže to ona nebyla a tak to vědět nemohla. A proto jsem se rozhodnul, že to zkusím. Hned, napoprvé, takovou příležitost mít už třeba nikdy nebudu.

Rozepnul jsem jí kalhoty a hladil jí všude možně. Tričko jsem jí zatím nechával, aby se tolik nestyděla. Za chvíli už měla kalhoty dole a byla přede mnou jen ve sněhobílých kalhotkách a tričku, které skoro nic nezakrývalo. Byl to nádherný pohled. V tu chvíli si ale ona uvědomila, že já jsem stále oblečený a chtěla to změnit.

„A co Ty? Nechceš si jít ještě pro bundu?“ zasmála se.
„Mám?“ naznačil jsem, že si sundám taky triko. Bez řečí mi ho přetáhla přes hlavu a začala mě hladit. Stále jsme se líbali a já už se těšil na okamžik, až se dotknu alespoň přes kalhotky její panenské kundičky.

Nečekal jsem dlouho a zkusil jsem to. Hladil jsem jí sametová a neuvěřitelně hebká stehna až nahoru, ke klínu. Když trošku povolila, tak jsem jí přejel rukou přes kalhotky. Malinko se zachvěla, tak jsem to zkusil za chvíli znovu. Zanedlouho už jsem jí hladil úplně všude a bez zábran.

Zkoumal jsem její nádherný klín a i přes kalhotky jsem zjistil, že ho má skoro vyholený, jen úzký proužek uprostřed nad poštěváčkem malých chloupků zůstával.

Tlak v mých kalhotách už byl k nevydržení, a nezlepšila to ani skutečnost, že ona začala být pomalu ale jistě hodně vzrušená. Jak jsem jí dráždil kundičku přes kalhotky, mačkal a líbal jí prsa a bradavky, měla spodek kalhotek už pěkně vlhký. Jinak vzdychala už dost nahlas a já čekal, jestli mi taky rozepne kalhoty. Neudělala to, a tak jsem to udělal sám.

Můj penis okamžitě udělal velikou bouli na slipech, vzal jsem jí ruku a přiložil jí na něj. Podívala se na mě a začala mi ho nezkušeně hladit přes slipy. To jenom zvýšilo moje vzrušení a všechno se začalo dít mnohem rychleji.

Stáhnul jsem jí bez optání tričko a silně jsem jí mačkal prsa a v jednu chvíli jsem jí bez varování zajel rukou do kalhotek. Opravdu jsem už skoro nepřemýšlel, protože tohle bych takové holce nikdy neudělal, čekal bych přinejmenším facku. Ale ona nepřemýšlela taky, proto jen skoro vykřikla vzrušením, ale nic neudělala. Ovládala jí jen touha a chtíč, stejně jako mě. Později jsem si říkal, že bylo dobře, že byla ta předehra tak dlouhá. Postupně se rozpálila a proto mi vlastně naprosto propadla a nechala si se sebou dělat cokoliv.

V tu chvíli jsem se nad ní napřímil a dost razantně prohlásil: „Kočičko, teď ti sundám kalhotky. A ty se nebudeš vůbec bránit!“ Ona jen vytřeštila oči, ale než stihla něco říct už jsem měl prsty zaháknuté na bocích za ten kus prádélka a stahoval jí ho dolů.

Její ruce vylétly v obraném gestu, jako kdyby mě je chtěla zadržet, ale zároveň naprosto šokujícím způsobem zvedla pánev, abych jí ty kalhotky mohl lépe stáhnout. Zastavil jsem se a měl jsem co dělat, abych neotevřel pusu. Jen jsem se na ní přísně podíval a ona okamžitě ty ruce pustila. To byl poslední záblesk jejího rozumu, který jí říkal ať to nedělá. Okamžitě prohrál a ona už ani dál bojovat nechtěla.

V tu chvíli už přede mnou ale ležela skoro nahá. Jen v tričku. Naskytnul se mi nádherný pohled na její sladkou mlaďounkou kundičku, ve které ještě nikdo nebyl. Bylo i vidět že je vlhká. Byl jsem jak ve snu a dostal strašnou chuť jí okamžitě ochutnat. Řekl jsem jí: „Zavři oči.“ ale ona se na mě stále dívala jako by byla v transu. Říkám znovu: „Zavři je prosím.“, teď poslechla.

Obřadně jsem jí rozevřel stehna a přiblížil se k její studánce rozkoše. Pohladil jsem jí a políbil stehna, jazykem jí olíznul kolem dokola a pak jsem jí odspodu až nahoru najednou prolíznul až k poštěváčku. Zasténala a už nepřestala.

Ani já jsem nepřestal. Něžně a zkušeně jsem jí lízal a cucal poštěváček, její krásné stydké pysky a celou kundičku jsem jí opracovával jako kdybychom to dělali denně.

Chytla mě za hlavu a sténala, ale snažila se to dusit. Na okamžik jsem přestal a řekl jen: „Bože ty jsi překrásná! Neboj se a klidně křič, jsi úžasná.“ Od té chvíle byla ještě trošku hlasitější, ale ne moc.

Lízal jsem jí hodně dlouho, až se úplně uvolnila, roztáhla nohy a odevzdala se mi. Nevím, jak je to možné, ale byla vážně sladká. Strašně moc mi chutnala a po chvíli jsem si řekl, že jí dám ochutnat jak sebe samu, tak i mě a že opět zkusím, co si můžu ještě dovolit.

Rychle jsem se přesunul k ní nahoru a začal jí líbat a olizovat. Ona zase otevřela oči, jako by chtěla zakřičet, že to je poprvé, co ochutnává svou vlastní vůni a chuť. Ale nevypadala, že by se jí to nelíbilo.

Celý obličej mi olízala a olíbala a já se rozhodl ji ještě lízat v klíně. Zase jsem se ponořil do jejího lůna a pokračoval. Ihned začala zase nahlas sténat. Měla krásně růžovou a čistou mušličku, bylo to vážně k neuvěření. Zkoumal jsem všechny její záhyby a tahal jí za pysky. Jazykem jsem jí vylizoval jemně i intenzivněji a ve chvíli, kdy jsem se zaměřil na její poštěváček a hodně ho zpracovával tak jsem měl opravdu co dělat, abych jí udržel na posteli.

Dělal jsem všechno, jen jsem jí nestrkal prsty dovnitř. Když jsem jí lízal dole až skoro u análku, tak jsem jen palcem dráždil její poštěváček a taky jsem trošku čekal, jestli nebude náznak toho, že by se mohla začít přibližovat k orgasmu. Ale samozřejmě, že se ukázalo, že je blbost myslet si, že by se takhle mladá holka při prvním sexu hned udělala. Byla určitě v sedmém nebi, ale na vyvrcholení si holka ještě nějakou dobu počká.

V tu ránu jsem přestal a říkám jí: „Ukaž mi, jak si to děláš sama.“ Ona se provinile zatvářila a zkusila říct něco jako: „Ale já si to ne-“ nenechal jsem jí to ani dopovědět a skoro jí okřiknul „Nelži a ukaž mi to!“. V tu chvíli už jsem opravdu přeháněl a vůbec mi nedocházelo, že si to nerozdávám se zkušenou pětadvacítkou, ale s naprosto nezralou sedmnáctkou.

Mohla mě poslat někam a vyhodit mě, ale místo toho se opravdu velmi, ale velmi provinile zatvářila a přesunula svou ruku na kundičku, roztáhla si prstíky stydké pysky, párkrát si jí prohnala prstíkem odspoda až nahoru a pak se zaměřila na poštěváček a ukazováčkem pravé ruky si ho začala jemně hladit. Byl jsem v úžasu! Tahle holka mě prostě dokázala naprosto rozsekat.

Sledoval jsem, jak si honí poštěváčka svými obratnými prstíky. Bylo vidět, že už to dělala, ale že by byla nějak moc zkušená se říct nedalo. Byl to pohled pro bohy a já se rozhodl k poslednímu útoku.

Řekl jsem jí jen: „Pokračuj a nepřestávej.“, postavil jsem se, sundal si ponožky a pak kalhoty i slipy naráz. V tu chvíli jsem stál před ní úplně nahý se stojícím pérem. Ona se dál honila, ale její pohled se přikoval na můj penis.

Přikleknul jsem k ní, vzal její pravou ruku (okamžitě se začala honit levou!) a položil si jí na mých 18cm. Vypadala taky dost užasle a jen mezi vzdechy pronesla: „Ježiš ten je velikej…“ což mě utvrdilo v tom, že nikdy nic takového naživo neviděla. Jen jsem si pomyslel, že by měla vidět opravdu velikej ocas. Například mýho kámoše, jehož poctivých 23cm by jí asi vyrazilo dech. Já vím, že není o co stát, byly snad jenom dvě holky, který kdy v životě s takovou kládou mohl šukat naprosto bezohledně a nadoraz, aniž by řvaly, že je roztrhne jak strašně to bolí. Ale udržel jsem se a nic nahlas jsem neřekl, ještě že tak.

Klečel jsem na její pravé straně a dal jsem jí penis před hlavu. Pravou rukou mi ho začala hladit. Já jsem pravou rukou začal honit její sladkou kundičku, aby měla obě ruce volné a sledoval jsem, co bude dělat.

Nehonila mě, ale hladila. Ano, je to zajímavé, že nezkušené holky prostě začnou kluka napoprvé hladit, místo toho aby ho pevně chytly a honily ho. Jestli to bude číst nějaká mladší holčina s jiným názorem, tak mi o tom klidně napište, třeba se pletu.

Když mi ho chvíli takhle osahávala a nic víc se nedělo, a já byl pořád víc a víc vzrušený – nedivte se, v situaci, kdy máte prsty v lasturce krásné sedmnáctileté holčičky, a ona právě zkoumá váš penis – prostě jsem myslel jen na to, jak jí ho strčit do pusinky. Byl jsem opravdu tak moc vzrušený a beze smyslů, že jsem se rozhodl to opět udělat jednoznačně.

Řekl jsem jí najednou: „Klekni si na zem.“ A ukázal k posteli. Ona jako ten nejposlušnější tvor na světě ihned slezla z postele a klekla si přede mě, protože já jí vystřídal a sednul si na postel. Navíc jsem toho využil k tomu, abych jí sundal i poslední zbytek oblečení, čili tričko. Klečela přede mnou úplně nahá, koukala se na můj stojící ocas a už asi tušila, co se bude dít.

„Podívej se na mě,“ jen nerada odtrhla oči a podívala se nahoru, „víš co to je kouření?“. Jen mírně přikývla a trochu znejistěla. Asi to přeci jenom tak úplně nečekala, nebo si to spíš neuvědomovala. „Takže ty to teď zkusíš, a budeš mě kouřit. Vím, žes to asi ještě nikdy nedělala, ale neboj se, prostě si ho vezmeš do pusy a budeš to dělat jak nejlíp dovedeš, dobře?“

Vůbec nemluvila a jen se podívala zpátky na můj ocas. Z toho, jak jí po něm jezdily oči nahoru dolů bych usuzoval, že si ho přeměřovala. Rád bych věděl, co se jí v tu chvíli honilo hlavou.

„Notak, otevři pusinku a vezmi si ho.“ Opatrně otevřela pusu, já jí vzal za hlavičku a jemně jí přitlačoval na můj ocas. Nejdřív ho jemně olízla a pak si vzala žalud do pusy a začala mě různě olizovat. Držela mě přitom rukama a já jí ještě řekl, že kouřit znamená pusou a ne rukou, a začal jsem jí masírovat prsa a bradavky, a i její ruku navedl zpět do jejího klína.

Ihned si začala zase hrát se svým poštěváčkem a druhou ruku jsem jí dal k sobě na stehno. Klečela přede mnou úplně nahá sedmnáctiletá kráska, honila si kundičku, v puse moje péro a já se opravdu cítil pánem situace. Nikdy bych ničemu takovému nevěřil, ale život mě opět utvrdil v tom, že stát se může ale opravdu všechno.

Vzal jsem jí hlavu do rukou a naznačil jsem jí pohyb nahoru dolů, jako klasické kouření. Asi už to někde viděla, protože se rychle chytila a brzy jsem dokonce ucítil její jazýček, jak mě zespodu olizuje uzdičku mé na kámen ztvrdlé klády. Byl to super pocit a já už si byl jistý, že v ten den tahle nádherná kočička nejen že ochutná moje semeno, ale že přijde i o panenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *