Báječná kuřba

Skončil jsem ve chvíli, kdy jsem pociťoval jeden z nejúžasnějších (sexuálních) okamžiků mého života. Seděl jsem v dívčím pokojíku, na pěkné posteli, byl jsem úplně nahý a vzrušený na maximální možnou míru.

Můj ocas málem praskal, jak byl nalitý krví a jediné, co pro mě v tu chvíli existovalo, byla překrásná sedmnáctiletá holčička, s perfektní postavou, výstavními kozičkami a andělsky krásnou tvářičkou… Ovšem s jedním podstatným faktem. Byla úplně nahá, klečela přede mnou, hladila si rukou kundičku a právě měla plnou pusu práce. Poprvé v životě totiž kouřila chlapovi ocas.

Šlo jí to asi tak, jak to může jít sedmnáctileté panně, která to dělá poprvé. Ale ta neopakovatelná atmosféra situace z toho dělala minimálně stejně dobrý zážitek, jako to nejlepší kouření v mém životě od zkušené sedmadvacítky, která mi ho bez okolků polykala až ke kořeni a já nemohl uvěřit, že se to celé do ní tak hladce vejde.

Zato Kristýnka měla opravdu dost práce s tím, aby si do pusy dala i jen něco víc než žalud a jestli kdy slyšela o tom, že by se jí do pusy mohla vejít víc než polovina délky, tak v tuhle chvíli tomu určitě nevěřila.

Přesto jsem si řekl, že jí trošku pozlobím a taky zajistím, aby si tu svou premiéru pamatovala. Vzal jsem jí hlavu znovu do rukou a začal jsem jí víc pohybovat nahoru dolů a také rychleji. Postupně jsem jí zasunoval ocas hlouběji do pusinky. Samozřejmě, že to moc nešlo a jakmile to bylo jen o kousek víc, než na začátku, začala opravdu rychle dýchat a když jsem ještě víc začal přirážet, tak otevřela oči dokořán, těžce odfukovala nosem a kníkala jako poraněné zvíře.

Díval jsem se na ní a čekal, kdy mě odstrčí. Ale opět mě tahle kočička naprosto dostala do kolen – i když jsem jí už do pusy zajížděl snad víc jak polovinou celého ocasu, ona se různě kroutila, vydávala tlumené zvuky a dokonce v jednu chvíli zvedla oči a tak prosebně a útrpně se na mě podívala, tak… když jsem se trochu odpoutal od této neskutečné reality, zjistil jsem, že ona proti tomu prostě vůbec nic nedělá! Jedna její ruka stále, a čím dál rychleji, proháněla její kundičku, a druhou ruku měla na mém stehně.

Ano, sevřela mě mnohem pevněji a v některých chvílích (když jsem přirazil omylem víc hluboko) dokonce zaryla prstíky do mé kůže a já jsem děkoval, že nemá delší nehty, ale to bylo všechno!

Tahle holka byl prostě poklad! Kroutil jsem nevěřícně hlavou, sklonil jsem se a zblízka sledoval, jak se s tím vypořádává. Byla opravdu šikovná a hlavně – měla vůli to vydržet. Později jsem to celé trochu více pochopil, ale v tuto chvíli jsem měl pocit, že mám před očima osmý a devátý div světa najednou.

Po docela dlouhé době, když už jsem jí šukal do pusy docela bez zábran, ale stále tak asi jen na polovinu délky, víc už by asi opravdu napoprvé nezvládla, jsem si řekl, že by to mohlo stačit.

V jednu chvíli jsem taky dýchal trošku zrychleně a cítil jsem, jak se více napnula. Později se mi svěřila, že se hrozně bála, že se jí udělám do pusinky. V té chvíli si ještě chudinka vůbec nedovedla představit, co by to pro ní mohlo znamenat. Já jsem naopak už v tu chvíli věděl, že vystříkat téhle kočičce pusu prostě musím a že jí nemůžu pustit, aniž by ochutnala moje semeno. Ten čas ale ještě nepřišel.

Naposledy jsem jí pevně chytil a intenzivně přirážel do její pusy, ona opět napnula všechny své síly a i myšlenky na to, abych jí nezaplnil pusu spermatem, ale v tu chvíli jsem rychle vytáhl ocas z její pusy, přitáhl si jí k sobě a díval se jí zhluboka do očí. Ona jakoby prvních pár sekund ani nezaregistrovala, že už moje péro nemá v puse. Stále jí měla otevřenou, oči do kořán a zhluboka dýchala. Jediné, co se změnilo bylo, že vyndala svou ruku z klína a položila ji na mé druhé stehno.

„Jsi to nejúžasnější stvoření, víš to? … Kristýnko jsi dokonalá.“
„Líbilo se ti to?“ Asi už to byl osud, že toho sice moc nenapovídala, ale když už něco řekla, tak to stálo za to. Neměl jsem slov.

„Miláčku bylo to perfektní, jsi moc šikovná, vážně to bylo moc krásný.“ Zase se usmála tím odzbrojujícím způsobem. Pak mi došlo, že byla tolik ráda za to oslovení, které jsem podvědomě použil. „Ale teď jsi na řadě zase ty!“ Prohlásil jsem s úsměvem na rtech a už jsem jí zvedal zpátky na postýlku.

Všimnul jsem si při tom, že je celá otlačená, jak klečela na zemi. Muselo jí to pěkně bolet, ale neřekla ani slovo. Uvědomil jsem si, že tohle bude opravdu velmi oddaná milenka, a že pokud ten vztah bude pokračovat, mohl bych s ní zažít ještě hodně neobvyklého vzrušení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *