Kristýnčino odpanění

Když tam zase ležela krásná a nahá přede mnou, měl jsem co dělat, abych se udržel, neroztáhnul jí nohy a okamžitě se do ní nezabořil. Přemohl jsem se a rozhodl se jí ještě chvíli lízat. Za prvé se mi to moc líbilo, za druhé jsem si jí chtěl připravit na finální útok, jehož cílem mělo byt krásně ošukat na všechny způsoby tuhle mladičkou holčičku.

Opět jsem zajel do klína nejdřív rukou a pak i jazykem, hladil jí při tom prsa, mačkal bradavky, také jsem zjistil, že má ráda, když jí hodně silně mačkám zadeček. Úplně se nadzvedla, abych jí mohl dobře stisknout obě půlky toho pěkného a malého zadečku, mačkal a hnětl jsem jí tu prdelku a přitom jí nepřestával zpracovávat poštěváček. Stále jsem jí více poznával a z jejích reakcí už jsem věděl, jak to mám dělat, aby se jí to líbilo co nejvíc.

Vylizoval jsem jí tu sladkou růžovoučkou kundičku a náležitě jsem si to vychutnával. Pohrával jsem si s jejími lupínky, byly tak něžné, tenké a poddajné, že jsem se do nich snad zamiloval. Nikdy v životě mi žádná dívka tak nechutnala, jako ona v tu chvíli.

Lízat nedotčenou pannu, to je jako pít z neposkvrněné studánky tu nejčistší pramenitou vodu. A její studánka byla skutečně plná toho nejsladšího nápoje lásky, a já jsem ho pil plnými doušky. Můj jazyk obratně jezdil ve všech záhybech její lasturky, od análku, přes pysky až k jejímu krásnému a velmi citlivému poštěváčku.

Trvalo to zase docela dlouho a moje na kámen ztvrdlé péro se pomalu ale jistě začalo zase hlásit o pozornost, a to o pozornost zcela konkrétní. Právě jsem se rozhodl jí zmrdat jak zákon káže.

Kristýnka už bez přestání vzdychala, sem tam si i víc zakřičela, střídavě se držela za prsa, mě za hlavu a občas si dávala ruce pod zadeček, když se mi chtěla více nabídnout. Když jsem jí přestal lízat, napřímil se mezi jejími stehny a dál jí zpracovával kundičku prsty, skoro si toho ani nevšimla, opravdu byla jako v transu.

Tohle je podle mě asi nejvzrušivější vlastnost mladých holek, dokážou si to naplno prožít a naprosto se odpoutat od reality. Rád si poslechnu Váš názor, ať je jakýkoliv (zejména nějaké slečny:-). Každopádně já jsem jednou rukou stále zpracovával její poštěváček, druhou rukou jsem se trošku pohonil, přitom jsem jí pozoroval a říkal si, jak to mám udělat. V tu chvíli ve mě zvítězil opět ten naprosto nově objevený pocit, který mi říkal – ovládni jí a vychutnej si to.

Naráz jsem přestal s honěním její kundy a nahlas a rázně jsem jí oslovil: „Kristýno!“ Ihned se přestala hladit a trochu ustrašeně se na mě podívala. Když spatřila, jak klečím mezi jejími rozevřenými stehny s nateklým penisem v ruce, nemohla věřit vlastním očím.

Prohlásil jsem: „Ano, teď to přijde.“
Všiml jsem si jak mírně pootevřela pusu a o něco víc otevřela oči v nevěřícném pohledu, „Nebraň se a nezavírej oči. Chci, aby ses celou dobu dívala. Hlavně se neboj, budu opatrný… chci, aby se ti to líbilo a uvidíš, že se ti to líbit bude.“

Pohled na ní mi prozradil, že tomu asi moc nevěří. Sice nic neříkala, ale jen lehce kroutila hlavou ze strany na stranu, jako někdo, kdo se připravuje na neznámé, ale stále tomu nemůže uvěřit, že se to stane právě teď. Jinak se skoro nehýbala a nemohla ze mě odtrhnout oči. Já jsem jí pohladil po bříšku a palcem levé ruky jsem jí začal hladit ze shora poštěváček.

Pravou rukou jsem vzal penis do ruky a obřadně jsem ho začal přibližovat ke vstupu do její mušličky. Byla rozevřená a voňavá. Kristýnka zrychleně dýchala a stále kroutila hlavou a její rty se pohybovaly, nebylo nic slyšet a odezíral jsem, že šeptá slovo „Ne.“ Nic víc ale nedělala a proto mě to jen ještě více vzrušilo. Jen si představte ten pocit, být několik okamžiků před odpaněním voňavé mladé kundičky, která bojuje s pocitem, že by to neměla dopustit.

Přiložil jsem žalud na vstup a mírně přitlačil. Ona to ihned pocítila a vydechla s otevřenou pusou. Přestal jsem se hýbat a jen jí honil palcem poštěváček. Když si na to zvykla, tak jsem žalud malinko povytáhnul a zase ho tam zatlačil zpět. Chytla mě za rameno a stále se mi dívala do očí. Na ten pohled nikdy nezapomenu.

Postupně jsem jí začal šukat žaludem na úplně nejzažším okraji její kundičky a nepřestával jsem jí vzrušovat. Byla perfektně mokrá a říkal jsem si, co by se stalo kdybych na ní teď narazil plnou vahou a vší silou jí protrhnul. Tohle bych ale opravdu nikdy neudělal.

Věřte mi nebo ne, ale věnoval jsem dokonce i jednu myšlenku ochraně. Jindy na antikoncepci dbám, ale v tomto naprosto výjimečném okamžiku mě napadla pouze jediná věc: Něco tak krásného musí odpanit chlap, a ne guma. Tím jsem rozhodnul za ní. Ano, chápete správně, absolutně mi to nemyslelo.

Tím bylo vše vyřešeno a nic nebránilo jí to konečně udělat. Začal jsem se na ní více tlačit a ona již pochopila, že se nezastavím, dokud naplno neproniknu do jejího těla. Mezi vzdycháním jsem zaslechl, jak říká: „Petře… prosím….“. V tu chvíli jsem jí to opravdu věřil. Bála se a nechtěla to. Já jsem jí ovšem odpověděl ne slovem, ale tím, že jsem se na ní ještě více natlačil, lehnul jsem si nad ní, levou ruku jsem vytáhl z jejího rozkroku (kde jsem jí doteď zpracovával poštěváček), chytil jsem jí za krkem a políbil jí. Něžně a láskyplně. Aby věděla, že to také myslím vážně.

Pochopila, že za vteřinu už nebude panna. Zvrátila hlavu a vydala táhlý hlasitý sten. Já jsem se napnul a pořádně zatlačil můj ocas do její uzounké kundičky. Napnula se a pak jsem jí protrhnul panenskou blánu. V tu chvíli vydala ostrý výkřik, určitě jí to zabolelo. Já jsem se na chvíli zastavil, byl to zvláštní pocit. Ale když jsem pocítil to, jak mě její kundička svírá a jak je těsná, musel jsem jí začít ihned šukat.

Proto jsem se začal velmi pomalu a opatrně pohybovat. Napoprvé jsem zajel asi tak do poloviny délky mého ocasu, takže jsem ho začal pomalu vytahovat. Ona začala zase vzdychat a když jsem se zastavil a začal zajíždět dovnitř zvedla hlavu, pevně se mě chytla a prosebně se na mě dívala a vzdychala. Hodně opatrně jsem začal zajíždět a bořit tu nádheru pod sebou. Čím hlouběji jsem byl, tím hlasitější byla a opět jsem se zastavil asi v polovině. Zase jsem ho počal vytahovat a takto jsem jí začal pomalu prcat tu její neuvěřitelně úzkou studánku rozkoše.

V tu chvíli jsem zase zjistil, že je blbost, když někdo povídá že byla tak těsná, že to nešlo dál než… Byla tak krásně mokrá, že bych jí samozřejmě mohl zbořit ihned až nadoraz, ale asi by jí to bolelo a chtěl jsem jí to dělat postupně. Samozřejmě že byla úzká a těsná, ale kdybych chtěl, šlo by to i dál. Přesto jsem jí začal šoustat pomalu a něžně, a jen postupně jsem se dostával stále hlouběji do jejího nitra.

Po několika minutách, kdy jsem do ní takto pronikal jsem ucítil, že i ona se trochu více uvolnila a začala mě opět vášnivěji líbat. Poznal jsem, že její vzrušení začíná vítězit nad vším ostatním, včetně bolesti na začátku. Stále jsem jí také nešukal naplno a chtěl jsem to změnit. Proto jsem se vymanil z jejího objetí a napřímil jsem se nad ní. Byla krásná, jak tam ležela nahá, s ocasem zabořeným ve své kundě. Uvědomil jsem si, že před necelými dvěma hodinami mě začala líbat s tím, že se jí líbím a teď tu přede mnou leží zcela odevzdaná a odpaněná.

Vzal jsem opatrně její štíhlé nožky a dal si je na ramena. Stále jsem měl penis v ní a tak jsem se snažil být opatrný. Kdyby věděla, že v téhle pozici ztratí kontrolu nad hloubkou, do které do ní budu zajíždět, jistě by mi to nedovolila. Ale naštěstí byla v tomhle opravdu velmi nezkušená. Proto se zvědavě dívala, co to s ní dělám a čekala na další dění.

Když jsem měl její nožky pěkně zdvihnuté do výše, chytil jsem jí za zadeček a zvednul ho také. Perfektně spolupracovala a pomohla mi. Tohle mě na ní vážně dostávalo. Rychle jsem jí podsunul pod zadeček jeden větší polštář, aby byla co nejvýš a její kundička mi byla naprosto otevřená. Ano, chtěl jsem si jí vzít zcela a prorazit až na dno. Začal jsem jí tedy znovu šukat a ona ihned pochopila, co mi tahle pozice nabízí. Moc se jí to nelíbilo, ale jako vždy jen krásně držela a všechno co dělala byly prosebné pohledy.

Na ty jsem ale moc nebral ohled a dále jí šukal hlouběji do její kundičky s cílem dostat se až na dno. Když už jsem jí bral skoro nadoraz, začala nahlas naříkat a sem tam jí uklouzlo i nějaké to: „Au au… prosím…“. Vždycky jsem trochu zpomalil, ale jen na chvíli a za okamžik už jsem byl zase ve svém tempu.

Stěny její mušličky mě perfektně obepínaly a stahovaly a já si to vychutnával. Sám sobě jsem se divil, jak to, že jsem to stále ještě vydržel a zatím nejsou ani náznaky, že bych se chtěl udělat. Vysvětloval jsem si to tím, a občas se mi to opravdu stává, když jsem „až moc“ vzrušený, že to vzrušení prostě přeroste nějakou určitou mez, penis mi ztvrdne naprosto na kámen a poněkud znecitliví. Proto vzrušení dále nestoupá a abych se udělal, tak musím nasadit dost tvrdé tempo a překonat tuto bariéru. Pak přichází totálně zničující orgasmus, při kterém mrdám kundu pod sebou jako blázen velmi bezohledně, a po tom, co jí vystříkám mi ještě překvapivě dlouho stojí a cítím veliký tlak.

Při představě, že tohle čeká i tu křehkou kočičku přede mnou se mě zmocnily dosti smíšené pocity. Avšak při těchto představách jsem opravdu dost přitvrdil, Kristýna se zpočátku dost kroutila a vzdychala, než si zvykla na novou polohu, ale pak se přizpůsobila, byla víc v klidu a tolik sebou neházela. O to razantněji jsem jí ale prcal a stále méně jsem byl ochoten slyšet její tiché prosby ať jsem opatrnější.

Za chvíli jsem ho z ní vytáhnul a oznámil jí opět dost přísně: „Chci ti to dělat zezadu. Otoč se a klekni si a ukaž mi ten svůj krásný zadeček…“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *