Vystříkaná pusinka

Naprosto šokovaně vytřeštila oči a já pochopil, že si nerozumíme: „Ježiš neboj se, budu ti to dělat normálně, jen si pěkně klekneš… uvidíš, pojď, honem.“ Znatelně se jí ulevilo, když se rozplynuly její obavy z análního sexu. To by napoprvé asi opravdu nerozdýchala. Kdyby věděla, že za pár týdnů jí to stejně čeká, nevím co by mi na to řekla, ale kdyby to napadlo v tu chvíli mě, asi bych tomu taky nevěřil.

Mezitím se otočila a vystrčila na mě prdelku. Tohle byl pohled pro bohy, nedá se to popsat. Měla vážně naprosto výstavní malinkatý zadeček, perfektně tvarovaný. Útlý pas, krásná silueta ramen a celých zad. Ta plavá hříva byla jen třešinka na dortu. Prolétlo mi hlavou, že by se rozhodně měla za pár let přihlásit do nějaké soutěže krásy, když občas vidím, co se tam ukazuje, tak tahle kočička by musela zvítězit na celé čáře. A tuhle nádheru jsem tu já teď měl před sebou, zcela odevzdanou a čekající na další průnik.

Pohladil jsem jí a projel jí rýhu mezi půlkami až dolů. Tam byla její kundička, celá mokrá a nyní o poznání více roztažená a otevřená, než na začátku. „Ježiš holka já jsem ti dal.“ Pomyslel jsem si.

Můj ocas se ale už dožadoval další jízdy a tak jsem ho bleskově vzal, nasadil zezadu na kundičku a začal se do ní tlačit. Asi nečekala, že to půjde tak rychle a otočila se na mě opět s tím jejím nevěřícným výrazem. Klečela na všech čtyřech, velmi disciplinovaně, jak na nějakém aerobiku, zadeček vystrčený, nožky stažené u sebe – a já do ní zase zajížděl.

Během chvíle jsem jí prcal opět naplno a ona začala už dost nahlas křičet. Trošku jsem dostal strach, aby to neslyšeli sousedi, ale pak jsem si řekl, že je mi to jedno ať si užijou.

Bylo krásné jí držet jak v pase, tak za boky a buď si různě určovat tempo přírazů a nebo jí nechat jen tak klečet a pozorovat, jestli bude spíše uhýbat a nebo mi vycházet vstříc. Ona se různě prohýbala, občas se otočila a podívala se mi do očí, ale jinak držela statečně.

V tu chvíli mě poprvé napadlo, kam jí to nastříkám. Zahrával jsem si s myšlenkou se udělat do ní, ale zavrhnul jsem to z více důvodů. Určitě nemusím vysvětlovat ten hlavní. Ale také jsem chtěl, aby mě ochutnala, naplnit jí pusu spermatem a dívat se jak se s tím popere. Ovšem to jsem musel nejdřív pořádně zabrat, a dodělat se.

Rozhodl jsem se naposledy změnit polohu a to na mou nejoblíbenější – na boku. Žena při tom nemůže dělat naprosto nic a je muži vydána úplně napospas. Povalil jsem jí proto na její pravý bok, ale sám jsem zůstal klečet za ní. Její tázavý pohled mi prozradil, že se opět trošku bojí, co se s ní bude dít dál.

Byla už opravdu docela dost udýchaná a asi bych mohl říct i „použitá“. No rozhodně na první jízdu už toho měla víc než dost. Ale já jsem ještě nehodlal skončit a možná, že jsem si v tu chvíli i pomyslel něco jako „Já z tebe dneska holčičko vymrdám duši, na to nezapomeneš!“.

Když jsme se o tom později bavili, tak mi řekla, že opravdu měla pocit, že jí chci zničit. Taky mi ale prozradila, že to bylo velmi vzrušující a jako celek se jí to první milování líbilo snad úplně nejvíc. Nevím, jestli je to normální, já jsem přesvědčený, že ne. Pokud se to ještě někomu stalo, rád si o tom poslechnu, ale já tvrdím, že tahle holka je prostě talent. Výjimečná v mnoha směrech.

Teď už ale ležela na boku, pravou nohu nataženou a levou nahoře pokrčenou. Já sem si jí sednul na tu spodní nohu, dal levou nohu trochu víc stranou, abych se do ní mohl lépe dostat. Už jsem se těšil, až pozná, co to je šukat opravdu až na doraz. Netrvalo dlouho a byl jsem v ní. Prcal jsem jí hned od začátku dost rychle a hluboko. Už si asi myslela, že víc to nejde, ale to byla na omylu.

Co nejvíce jsem se k ní přitáhnul a rozhodl se jí maximálně napíchnout. Zjistil jsem, že i v tomhle směru je naprosto dokonalá, respektive že se ke mě absolutně hodí. Totiž tím, jak je hluboká. Když jsem jí šukal normálně až nadoraz, bylo to akorát, ale když jsem se v této poloze opravdu snažil jít co nejhlouběji, narazil jsem až nakonec a žaludem jsem se třel o její děložní čípek.

Je to výborná technika a všem, kdo to nezkusili to doporučuju. Žena to okamžitě pozná a musí si na to zpočátku zvyknout, ale většinou se jim to líbí, pokud to není příliš bolestivé. Musí se najít jen správná poloha. Někde jsem četl, že některé ženy při tomto dokážou dostat naprosto spalující a zničující orgasmus – právě při tření žaludem o děložní čípek. Zatím se mi to se žádnou nepovedlo, ale pokud někomu ano, rád se to dozvím.

Ovšem toto všechno je samozřejmě taková „vyšší dívčí“, a na Kristýnku to opravdu bylo trochu moc. Začala křičet a házet sebou jako pominutá. Musela si v tu chvíli myslet, že jí vážně chci asi zabít a že jsem až někde v jejím hebkém plochém bříšku. Trochu jsem tedy zpomalil, ale neubral jsem na hloubce.

Chytil jsem ji oběma rukama a tlačil je proti sobě. Pravou rukou jsem jí tlačil nad zadečkem a levou rukou na bříško. Cítil jsem přes bříško, jak do ní projíždím. Ten pocit miluju a je to něco mimořádného. Trochu se uklidnila, zvykla si a začla si to taky vychutnávat. Určitě i díky mé masáži bříška a zadečku.

Naprostá dokonalost při šukání této mladičké kundy, její těsnost a to, že jsem se do ní tak hluboko bořil dokázaly něco, na co už jsem dlouho čekal. Poznal jsem, že se blíží můj orgasmus. Kristýnka toho už měla také víc než dost a tak jsem se rozhodl skončit její slastné utrpení. Přidal jsem, načež ona zase začala víc křičet, ale už ne tolik jako prve, a ani já jsem neměl v úmyslu nějak polevit, dokud se neudělám.

„Kristýnko, už budu, budu stříkat,“ začal jsem jí říkat mezi vzdycháním.
„Ne prosím, Petře, to nesmíš!“ poprvé po dlouhé době promluvila a nepřestávala prosit, její hlas se ovšem změnil zase v submisivní tón „Prosím… ne, to nejde…“
„Neboj se lásko, udělám se ti do pusinky,“ jak to zaslechla tak zvedla hlavu a podívala se na mě. Jestli to předtím byly nevěřícné pohledy, tak teď vážně nevím, jak to nazvat. Ale já jsem pokračoval, „a ty to všechno pěkně spolykáš.“ a tím jsem jí naprosto odrovnal.

Když jsem viděl její výraz, tak jsem nevěděl, jestli to vlastně slyšela nebo se její mozek vypnul dřív než jí to došlo nebo jak to bylo. Každopádně už jsem byl skoro před výstřikem a stále jsem jí ve zběsilém tempu dost tvrdě mrdal, jako by nám oběma šlo o život, a ona už pomalu přestávala mít sílu na cokoliv.

V tu chvíli jsem z ní vytrhnul ocas, a zařval na ní: „Klekni si na zem! RYCHLE DĚLEJ!!!“. Kristýna naprosto bezmyšlenkovitě vystřelila z postele a spadla na kolena přede mě na zem, jako kdyby čekala jen na tento povel.

Kdybych myslel na něco jiného než na vlastní orgasmus, tak bych asi otevřel úžasem pusu, ale na to teď nebyl čas ani myšlenky. Levou rukou jsem jí chytil za vlasy a pravou si zběsile honil péro. Tohle už nebylo něžné milování se sedmnáctiletou pannou. Tohle byl tvrdý sex jak z porna. Byl jsem jak utržený ze řetězu a zdravý rozum bylo to poslední, co by mě v tu chvíli ovládalo.

Když jsem se dostal do bodu těsně před výstřikem, což trvalo jen několik sekund, trochu jsem zpomalil a opět jsem na ní křiknul: „Otevři pusu honem!“ Kristýnka stejně bezmyšlenkovitě jako předtím otevřela pusinku a chytla mě za stehna. Já jí strčil asi čtvrtinu péra do pusy a řekl: „Hoň mi ho, pořádně.“

Nevím co to do ní vjelo, ale ta holčička asi posbírala poslední síly a začala mi ho opravdu docela dobře kouřit a hlavně honit. Pomáhal jsem jí při tom samozřejmě i já, ale zvládala to dobře. Tohle trvalo asi jen půl minuty, protože já už to vážně jen oddaloval.

Cítil jsem, jak se mi stahují koule a přichází mohutná exploze. Nevím jak, ale i ona to cítila. Začala zase kníkat a vzlykat (asi i tím, že jsem jí ho začal podvědomě vrážet víc do krku), házet sebou a vydávat další zvuky, opravdu jako v extázi. Já jí ale nekompromisně držel hlavičku na správném místě, tvrdě jí mrdal do pusy a povzbuzoval jí, aby to vydržela ještě pár vteřin.

V tu chvíli to přišlo. Cítil jsem, jak mnou prochází exploze, jakou jsem snad ještě nikdy nezažil. I když to byl jen okamžik, přesně jsem vnímal, jak mnou letí semeno vstříc jejím ústům. Napnul jsem se jako luk a zařval.

Kristýnka strnula, vydala tlumený sten, ten nejhlasitější, jakého byla s plnou pusou schopna, sevřela mi penis a přestala honit. To ale neměla dělat! Těsně před tím, než moje semeno prolétlo koncem žaludu do její pusy jsem na ní strašně zařval: „DĚLEJ! POLYKEJ!“

Stačila udělat tak jeden tah po mé žerdi a v tu chvíli už poprvé ochutnala mužské semeno. Pocítil jsem záchvěv, který prolétl celým jejím tělem. Moje sperma jí vlétlo do pusy velmi prudce a rychle ho přibývalo. První tři výstřiky byly v pohodě, ale pak asi její mozek zpracoval můj příkaz, a možná už toho měla v puse moc – na každý pád se to pokusila polknout.

Jasně jsem to cítil. Její ústa se uvnitř sevřela a mě prolétlo hlavou něco ve smyslu „sakra holka, tos asi neměla dělat“ … Než mi to stačilo dojít, tak jsem myslel, že je po ní. Začala se dávit a vzhledem k tomu, že jsem jí stále pevně držel hlavu nemohla nic dělat. Ihned jsem malinko povolil, a ona mě opět dostala tím, co udělala.

Bylo mi jasné, že tohle byl poslední sex s touhle krásnou pusinkou, protože tohle už jsem opravdu a definitivně přehnal. Tohle by asi nevydržela ani lecjaká zkušená a nadržená mrdna, o té ztělesněné nevinnosti, která klečela přede mnou vůbec nemluvím. A mě se bohužel vždy vrátí zdravý rozum asi tak deset sekund po orgasmu. Občas velmi rychle a bolestivě, jako teď. Čekal jsem, že ode mě odskočí, všechno vyplivne a bude mi nadávat. Kristýnka mě však naposledy totálně zničila svou reakcí.

Ve chvíli, kdy jsem povolil sevření její hlavičky, neodtáhla se a ani dokonce nevynadala můj nateklý a stále stříkající penis s pusy. Místo toho jen otevřela pusu co nejvíc. Zůstal jsem v ní, ale okolo bylo místo. Tím pádem z její pusy stále z velké části zaplněné mým stříkajícím pérem vydatně vyplivávala a vykašlávala moje sperma smíchané s jejími slinami… snažila se to chudinka dostat z krku seč mohla. Stále však držela. Tímhle totálně submisivním chováním si mě vážně získala a nevím, jestli jsem kdy zažil něco lepšího.

Samozřejmě, že je to právě její submisivnost, kterou objevila a která zapříčinila všechny ty její šokující reakce na mé dost tvrdé zacházení. Tuto její vlastnost společně stále objevujeme a můžu Vám říct, že to je něco úžasného.

Pomalu jsem dostříkal, ona ještě chvíli plivala moje semeno okolo a nemohla popadnout dech. Nevnímal jsem čas, a tak mi přišlo, že záhy přestala, aby opět sevřela své rty kolem mého stále nalitého penisu a já opět nevěřil svým smyslům.

Během zlomku vteřiny se z ní stalo přítulné koťátko, které se Vám lísá u nohou. Něžně mi hladila jazykem uzdičku na penisu a snažila se mě prostě krásně dotýkat, abych si mohl vychutnat odeznívající orgasmus. Myslel jsem si, že se mi to zdá, a málem jsem taky usnul, jak mě krásně ukolébala svým laskáním.

Později mi prozradila, že četla v nějakém dívčím časopise, že muži nejvíce milují, když se jim žena po orgasmu ještě chvíli věnuje a něžně je hladí, jak nejlépe umí (což je samozřejmě pravda, alespoň tedy u mě). Bylo skutečně k neuvěření, že na takovou věc v tu chvíli myslela, ale dokázala to perfektně.

Nevím jak dlouho to dělala, ale za několik minut jsem začínal pomalinku ochabovat. To bylo pro ní asi znamení, že si vedla dobře. Když si dohrála s mým penisem, tak mě jemně začala líbat na bříšku, na hrudi a na krku a já pocítil úžasný pocit, když se ke mě přitisklo nahé, vlhké a rozpálené mladé tělíčko. Tiskla se ke mě velmi intenzivně, chtěla se mě co nejvíce dotýkat svým tělem a přitom mi šeptala do ucha tyhle slova: „Miluju Tě… Petře já Tě tolik miluju…“

Byl jsem v ráji. A to nejen kvůli nejúžasnějšímu sexu svého života, ale také kvůli tomu, že jsem si začal pomalu ale jistě uvědomovat, co teď držím v rukou a co jsem získal. V tu chvíli to pro mě bylo opravdu něco nepředstavitelného, protože nyní, po necelých 2 měsících vidím, že Kristýnka je skutečné štěstí a ztělesněná dokonalost snad úplně ve všem.

Nejenom že je to opravdu moc fajn holka, na svůj věk psychicky vyspělá, ale je to snad dokonalá milenka. Poprvé v životě rád a bez rozmýšlení použiju výraz „Bohyně sexu“. Ona je totiž vážně božská. Splní mi každé přání, milujeme se skoro každý den, učím jí nové věci (za což je mi patřičně vděčná) a denně s ní prožívám další vzrušující dobrodružství, které by jistě překvapily i mnohem zkušenější než jsem já.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *