Na cestě k moři

Je mi 16 a tohle léto jsem jel s rodiči do Itálie k moři. Měl jsem místo asi uprostřed autobusu a rodiče vepředu. Ke mně si sedla holka, no spíše žena tak třicetiletá, která dostala tohle sedadlo a ta jela ještě s dvouma kamarádkama. Řekla mi ahoj, tak jsem odpověděl stejně, pak jsme si chvíli povídali, kam přesně kdo jedeme. Když už nebylo o čem, vytáhl jsem si časopis a četl si, ona jen tak pozorovala okolí.

V noci, kdy jsme už byli v Alpách, většina lidí v autobuse spala, ale mě se nechtělo. Moje spolucestující taky spala, ale při tom byla opřená o moje rameno. Bylo mi to příjemné. Ruce měla založené, ale jak spala a neměla nad nimi kontrolu, tak se jí pomalu svezly dolů a jedna z nich na mé stehno a po chvíli naklánění autobusu v zatáčkách i do rozkroku.

Hned se mi z toho postavil, ale ona pořád spala. Byl jsem hrozně vzrušený a styděl jsem se před ní a nevěděl, co bude, až se probudí. Spala takhle ještě několik minut. Když se probudila, ucítila, co má pod svou rukou, řekla aha a stáhla ji zpátky. Potom se mě zeptala, jestli je to kvůli ní, nebo to samo. Řekl jsem, že obojí.

Tak jsme seděli, ale nespala už. Asi po pěti minutách se mě šeptem zeptala, jestli je to už dobré, a mě nezbylo, než přiznat, že ne. Položila mi tedy na něj dlaň, pohladila ho a stiskla a mě ztuhnul ještě víc. Pohladil jsem jí ruku a lehce ji přitlačil na svůj penis.. Rozhlédla se kolem sebe, jestli všichni v okolí spí, naklonila se ke mně a pošeptala mi do ucha: „Musíš být ale zticha!“

Přejela rukou výš na zip a snažila se jej rozepnout. V sedě to ale nešlo, tak jsem to udělal sám a rovnou si vysvobodil z kalhot i svůj penis. Uchopila ho do ruky a přejela po něm nahoru a dolů. Opřela se zase do sedadla a pomalu a tiše mi honila.

Dráždila mě sotva minutu, když jsem ucítil, že už budu. Chytil jsem jí za ruku a snažil se ji zastavit, ona pochopila a přestala. Vtáhla z kapsy papírový kapesník, rozložila ho a položila přes můj žalud. Znovu uchopila můj penis a s ním i volné konce kapesníku tak, aby zabránila volnému výstřiku. Položil jsem svou ruku na její rameno, ona se usmála a znovu začala honit.

Po několika vteřinách jsem znovu ucítil, že už budu, lehce jsem jí stiskl rameno. Pochopila co se děje a zrychlila.

Začal jsem stříkat. Bylo slyšet, jak výstřiky naráží do kapesníku, ona se znovu usmála a zpomalila. Semeno jí už vytékalo z kapesníku na ruku, ale ona ještě pomalu jezdila rukou nahoru a dolů. Několikrát za sebou jsem jí stiskl rameno a ona věděla, že má přestat. Trefila se přesně do toho, co potřebuji. Několika kapesníky si utřela semeno za své ruky, potom i z mého penisu a lehce ještě z něj vymačkala několik posledních kapek.

Zašeptal jsem jí do ucha „díky“, a ona se mě zeptala, jestli se mi to líbilo. Místo odpovědi jsem ji pohladil po ruce, kterou mě před chvíli vyhonila. Schoval jsem si ho a při zastávce na odpočívadle jsem si ho ještě umyl. Byl to můj první sexuální zážitek.

Za týden jsme zase odjížděli zpátky a seděli jsme všichni zase na svých místech. Ona se svými kamarádkami přistupovala později než já, a když procházely kolem mě, tak se na mě obě usmály. Ona si přisedla a řekla zase ahoj. Byla opálená a nic neříkala. Když už autobus posbíral všechny, vyrazilo se domů.

Ona vytáhla tužku a sešitek. Napsala do něj něco a dala mi to přečíst. „ Nic neříkej, když tak to napiš. Jak jsi se měl, vzpomněl sis na mě?“ Vzal jsem tužku a napsal: „ Dobře. Myslel jsem na tebe. Jsi opálená.“ „Onanoval jsi a myslel jsi při tom na mě?“ „ Při tom taky, ale i jindy“ „A často?“ „Každý den“ „To zase kvůli mně?“ „ Taky a hlavně kvůli tomu, co bylo při cestě sem.“ „Myslel si i na to, jestli to bude zase?“
„ Myslel“ „Žádná ti tohle ještě rukou nedělala“ „Ještě žádná“ Místo odpovědi schovala sešitek a tužku, a dál už dělala jako by nic, tak jsem myslel, že se urazila.

V noci, když jsem už nedoufal a byl pořád vzhůru mi najednou, aniž by něco řekla položila ruku na stehno, hladila mě a čekala, až se mi postaví, což rukou kontrolovala. Mě se za chvíli v kalhotách postavil, tak mi sáhla na zip. To byl pro mě signál a zase jsem si ho stejně jako před týdnem sám vytáhl. Rozhlédla se kolem sebe, jestli nás nikdo nepozoruje a teprve potom si ho vzala do ruky.

Pomalu a lehce honila. Vzrušením mi z něj začala vytékat milostná šťáva. Tentokrát jsem měl připravené kapesníky a tak jsem si jej hned utřel. Pokračovala dál a když jsem ucítil že budu, chytil jsem ji za ruku. Ona mi ji však dala stranou a znovu se rozhlédla po autobuse. Potom se sklonila a do svých úst vzala špičku mého penisu.

Její ruka začala rychle kmitat a já jí už v tom nebránil. Před výstřikem jsem jí pohladil ve vlasech a pak si už jen vychutnával proudění svého semene do jejích úst. Když jsem skončil, bylo slyšet, jak polknula, poté mi z něj ještě chvíli vymačkávala poslední kapky a znovu polkla. Narovnala se a ještě jednou se rozhlédla. Bylo mi dobře.

Ráno, když už bylo světlo a byli jsme skoro doma jsem jí naznačil, že jí chci něco napsat. Podala mi sešitek znovu sešitek a tužku. Napsal jsem jí, že děkuji a jestli se uvidíme.

Napsala něco, vytrhla to a strčila do mé kapsy. Řekla, ať si přečtu až doma. Bylo tam napsáno, že je vdaná a tohle by její manžel asi nerozchodil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *