Sousedka na mateřské II.

Docela jsme se se sousedkou sblížili a už jsme se jen nezdravili na chodbě, když jsme se náhodou potkali. Trávil jsem u ní sem tam i večery při láhvi vína, když malá Nikolka už spala. V jeden takový páteční večer najednou zazvonil zvonek u dveří.

Trhla sebou a řekla, že to bude určitě on, v pátek prý ale nikdy nechodil. Schovala láhev s vínem a skleničky do skříně a řekla mi, že mě tu nesmí vidět, že by se mohl polekat a už by nemusel nikdy přijít.

Do koupelny jsem nemohl, a ani v kuchyni nebylo kam se skrýt. Šel jsem tady rychle do její ložnice, ale tam kromě postele pod kterou bylo vidět byla už jen skříň. Nezbylo mi tedy, než se do ní skrýt jako nějaký milenec. Přivřela za mnou dveře od skříně a poprosila mě, ať jsem zticha, že mu zkusí říct, ať přijde jindy a šla rychle otevřít.

Slyšel jsem z chodby její hlas, jak ho přemlouvá, ať se nezlobí a přijde jindy, že se jí chce hrozně spát, ale nenechal se odbýt, prý že si udělal na ni čas, tak by mohla zase ona věnovat trochu času jemu. Nezbylo jí, než ho pozvat dál. Chvíli o něčem ještě mluvili v kuchyni a pak se přesunuli do ložnice, kde jsem tiše seděl ve skříni a poslouchal co bude.

Zavřely se dveře a jeden z nich si sednul na postel, pravděpodobně on, protože jí poručil: „Svlíkni se, budeš mi kouřit nahá, a chci se dívat, jak se ti při tom houpají kozy!“

Bez jediného slova se začala svlékla. Když jsem uslyšel, jak si rozepnula podprsenku, znovu jí poručil: „Pojď si kleknout na své místo a dělat co jsem řekl!“

Bylo slyšet jak udělala několik kroků a poklekla. Lehké šustění mi napovědělo, že má v ruce jeho penis a honí mu ho. „Řekl jsem, že máš kouřit a ne honit, na to tě nepotřebuji.“ Ozval se i její provinilý hlásek: „Chtěla jsem Vám ho jen postavit.“

„Strč si ho už do pusy, on se ti postaví při kouření!“ Následovalo několik minut ticha provázených jen jemným praskáním té staré postele, které byly pro mě důkazem toho, že tentokrát je jeho penis už tam, kde ho chtěl mít.

V duchu jsem myslel na to, že je to tak,jak říkala. Teď tam u něj klečí, nahá, jeho péro si zasunuje kdoví jak hluboko do krku, přitom si jistě musí nechat mačkat své kozy a k tomu ještě ji čeká výstřik semene a jeho polykání. Moc vlídný k ní zrovna není a kdoví, kolik jí za to dává.

„Kozy se ti houpou hezky, ale kouření ti dneska moc nejde, nechej toho, uděláme to jinak“, obořil se na ni. „Né, dneska né prosím, já Vám ho vykouřím“, zaprosila.
„Dneska ti to kouření nejde, děláš to nějak křečovitě, takhle se neudělám. Pojď si lehnout!“ „Né prosím“ zkusila to znovu. „Nepros a lehni si na postel!“ poručil.

Představa toho, co bude následovat mi způsobila erekci.
Pomalu si lehala na postel, už se asi neodvážila odporovat. On si zatím podle zvuku cinkajícího řemene stáhl kalhoty. Zavrzala postel, to si asi kleká nad ni. Pak pronesl ještě jednu větu: „Doufám, že sis ho pořádně naslinila“

Podle jejích tlumených výkřiků bolesti, které potom následovaly, už nebylo pochyb o tom, že jsem se stal svědkem dalšího prznění mé mladé sousedky. Přála si, abych zůstal utajen, a tak jsem její přání respektoval a nijak do těchto bolestivých orgií nezasáhl.

Její křik a pláč mě však vzrušil na maximum a kdyby nebylo plné skříně věcí kolem mne, začal bych ihned onanovat. Už to nebylo jen cosi za zdí. Teď to byla živá ukázka toho, jak starší muž využije svého postavení, aby se podle libosti ukájel na mladé ženě.

Postel vrzala a ona stále i když teď už tišeji snášela penis svého nadrženého trýznitele. Na chvíli vrzání ustalo, ale podle výkřiku, který vzápětí zazněl z jejích úst jsem poznal, že jeho penis už je zase zpátky tam, odkud asi před chvíli vyklouznul.

Vrzání zrychlovalo a nabíralo na intenzitě, stejně jako její křik, přičemž ji povzbuzoval slovy: „Drž, drž, už budu, za chvíli ti to tam nastříkám.!“, do té doby, než vrzání ustalo a slyšet byl už jen její tichý pláč. To asi do ní zrovna proudilo jeho semeno.

Po chvíli vstal a šel do koupelny. Slyšel jsem tekoucí vodu. Ona zatím tiše pronesla směrem ke mně. „Vydrž ještě, za chvíli tě pustím“

Když se vrátil z koupelny, slyšel jsem, jak se obléká. Řekl jí ve dveřích: „Budu se těšit příště“ a odešel.

Vylezl jsem ze skříně. Ona stále ležela na posteli v poloze, ve které strávila posledních 10 minut. Když mě uslyšela, pomalu vstala a nevěděla co má říct. Podíval jsem se na její nahé tělo a uvědomil si svou erekci. Rozepnul jsem si kalhoty a než stačila něco říct, položil jsem ji zpátky na postel, tentokrát však na záda a řekl jí: „Nezlob se, ale já musím“.

Lehnul jsem si mezi její nohy, které hned roztáhla a řekla: „Nevadí, pojď“. Přiložil jsem jí penis k dírce a zatlačil žalud dovnitř. Zatlačil jsem ještě jednou a byl jsem v ní skoro celý.

Potom už následovaly rychlé a krátké přírazy. Byla suchá, ale dalo se v ní souložit. „Hlavně to nenastříkej do mě“, zaznělo její upozornění po chvíli a přišlo právě včas, protože jsem se právě do ní chystal vyprázdnit obsah svých koulí. Vytáhl jsem ho tedy z ní a vystříkal to na ni.

Když viděla, kolik toho stříkám, řekla: „Vidím, žes to potřeboval, ale stejně teď víš víc, než jsi asi měl. Radši už běž“ Po těchto slovech jsem se s ní rozloučil a odešel k sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *