Buchtičky II.

Petra nemešká a pomalu sune ruku ze stehna do klína, ale místo toho aby rozhrnula závojíčky své buchtičky, tak začne lehce po ťukávat na piercing. Postupně se pohyb změní na dráždění poštěváčku.

Vtom Petra zavře oči, položí časopis vedle sebe na sedačku a přestane úplně vnímat okolí. Na kalhotech mladíků mezitím vyrostla nepřehlédnutelná boule, ale nedělají si s tím příliš velkou hlavu. Dívka vedle už to nevydržela a lehce se přes svetr hladí své poprsí.

Metro ale začíná znovu brzdit a vjíždí do další stanice. Petra se nenechá ničím rušit a dál pokračuje v masturbaci, ale malou škvírkou v pootevřeném oku sleduje situaci.

Otevřou se dveře a do vagónu vchází mladý pár v objetí. Hned je zaujme nastalá situace, která se nyní už nedá přehlédnout. Dělají jakoby se jim to stávalo každý den a normálně si sednou, tak že žena sedí po Petřině pravici, která je zrovna zaměstnaná drážděním. Obejmou se a nad situaci nijak vážněji nepřemýšlí.

To Petru očividně vzruší, dodá ji odvahy a odhodlá se ukazováček zastrčit do vagíny. Ten tam vklouzne velmi snadno, neboť vevnitř už je velmi vlhko. Vlak se mezitím opět rozpohyboval.

Dívka s mobilem už se odvážila i strčit ruku za lem svých kalhot a trochu se dráždí, ale zároveň se snaží být nenápadná.

Mladíci si uvědomili boule na svých kalhotách a snaží se to rukama zamaskovat. Mladý pár stále ze zaujetím sleduje nastalou situaci, ale nijak nereagují. Petra už se řádně rozjela a prst kmitá sem a tam velmi rychle. Občas ale vyleze na povrch a trochu pohoní poštěváček, aby se necítil zanedbaný. Pohled kamer většinu času pozoruje Petřin rozkrok s občasným prostřihem do brýlí na její hlavě aby bylo vidět co se děje v okolí.

Při příjezdu do další stanice stanice už to Petra nevydrží a z její kundičky vystříkne bílá tekutina s takovou silou, že postříká naproti sedícím mladíkům nohavice.

Vtom okamžiku se v rozkroku mladíků objeví vlhká skvrna a boule se začnou pomalu zmenšovat. Dívka s mobilem cítí, že se brzy situace uklidní a tak vytáhne ruku z kalhot. Brzy se opět zavřou dveře vagónu aniž by jimi někdo prošel a vlak se dá znovu do pohybu.

Petra se pomalu vzpamatuje z právě prožitého, raději se ani nerozhlíží příliš po okolí aby se nesetkala s překvapenými výrazy přihlížejících. Místo toho se podívá směrem dolů na svojí buchtičku a mokrou ruku, kterou vzápětí přiblíží ke svým ústům a začne ji jazykem očišťovat. Pak vytáhne z kapsy kalhot papírový kapesníček a zbytek šťáv na sedačce a na sobě otře, kapesníček zastrčí zpět do kapsy.

Vtom se z režie ozve pokyn: „Skvělá práce, na další zastávce vystup, vyzvedneme si tě.“ Petra do nohy zpět jakoby se nic zvláštního nestalo, vezme do ruky odložený časopis a znovu se do něj zahledí. Teď už to ale není tak soustředěný výraz jako předtím, určitě přemýšlí nad tím, co právě udělala.

Za pár minut vlak zabrzdí v další zastávce. Petra se pomalu zvedne a odchází dveřmi pryč z vagónu. Mladíci se podívají na své rozkroky a usoudí, že ještě zůstanou sedět. Mladý pár se na sebe usmívá jakoby celou dobu tušil, že to bylo nahrávané.

Dívka s mobilem ale nemešká a vydá se za Petrou, zřejmě očekává nějakou další vzrušující situaci s touto mladou dámou. Tímto ale video končí, neboť mimo vlak již nejsou kamery aby natočily co se děje dále.

Vracíme se zpět do studia, kde se pozvolna rozsvěcejí světla za bouřlivého potlesku publika, obrazovka se přepne zpět aby na ní byl záběr ze studia. Jakmile je něco málo vidět, tak potlesk najednou ustane, neboť všichni vidí co se děje na pohovce uprostřed studia.

Petra má zeširoka roztažené nohy, zavřené oči, hlavu zakloněnou dozadu a dráždí svojí buchtičku stejně jako bylo před malou chvíli vidět na obrazovce. Terezka se s hraným výrazem překvapení podívá směrem k publiku a pak do kamery, ale zřejmě to bylo předem naplánované ve scénáři. Ve studiu je hrobové ticho a všichni mají oči upřené na Petře.

Netrvá to dlouho a za hlasitého vzdychání se Petra blíží k vytouženému orgasmu. Vtom ale zasáhne Terezka a řekne: „Tak to by mohlo stačit, “ a násilně, ale zároveň jemně, vytáhne Petřinu ruku z jejího klína.

Toto zřejmě nebylo nebylo ve scénáři, nebo alespoň Petra o tom nevěděla, protože s velmi šokovaným a ublíženým výrazem se podívá na moderátorku. Ta ihned začíná vysvětlovat: „Tak trochu jsi nás podvedla, když jsi nám neřekla, že při orgasmu stříkáš. Takže toto je malý trest za to, a navíc by jsi nám znečistila nové studio, “ řekne už s lehčím úsměvem. Petra se za chvíli uklidní a poraženecky kývne na Terezku. Roztažené nohy jí ale příliš netrápí a bez problému vystavuje svojí kundičku na obdiv všem.

Tereza se napije vody ze skleničky a pak pokračuje: „Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou se tě zeptám. Co tě vedlo k tomu začít v tom metru masturbovat? Dostala si příkaz k pouhému předvádění se.“ S druhým nádechem ještě dodá: „A jestli tě může poprosit, trochu si se svojí buchtičkou hraj, zatímco budeš mluvit.“

Petra příliš nepřemýšlí, roztáhne ještě více nohy, podívá se do svého klína a oběma rukama si roztáhne pysky, tak aby každý dobře viděl. Pak začne mluvit: „Zkrátka jsem neodolala, jsem permanentně nadržená, což jste mohli před chvílí vidět“, říká a přitom si ukazováčkem pohrává s kouskem kovu co má v poštěváčku.

„Hlavně jsem chtěla vidět jak na to budou reagovat ti dva kluci co seděli naproti“, pokračuje a dále si různě roztahuje svojí vlhkou buchtičku. „A myslím, že výsledek nikoho nepřekvapil, kluci se ukázali jako velice nadržení muži. Myslím si, že si ještě příliš sexu neužili.“

„Co tě z celého průběhu pokusu vzrušilo nejvíce?“, zeptá se Terezka aniž by přestala fascinovaně sledovat divoké hrátky v Petřině klíně. „Samozřejmě vzrušující byl celý průběh, z počátku se mi velmi líbilo pózovat mobilu té dívky, která to doslova hltala. Docela mne překvapilo, že se později i odvážila k vlastnímu dráždění, i když to nedotáhla až do konce. No ale nejvíce mě ten dostal mladý pár, který to vůbec neřešil, dodnes nechápu co byly zač, možná nějací pornoherci.“

Tereze chvíli trvá než si uvědomí, že Petra už domluvila a odtrhne oči od jejího klína: „Promiň, tohle nemám možnost tak často vidět z blízka, myslím nějakou jinou ženu si takhle se sebou hrát.“ Petra ihned zareaguje a řekne: „A nechceš si s ní chvíli hrát místo mě?“. Terezka se očividně cítí zaskočena, toto asi ve scénáři nebylo.

Pak ale neodolá a začne přibližovat svojí ruku k Petřině buchtičce, opatrně se nejprve dotkne poštěváčku a několikrát po něm zakrouží prstem. Poté sjede níž a začne různě roztahovat růžové závojíčky skrývající poklad a chvíli se do těch míst zadívá.

Aniž by odtrhla pohled a ruku od své nové činnosti, znovu promluví: „Ještě mám jednu otázku. Co ti na celé akci vadilo nejvíc?“ Petra pobaveně sleduje jak si cizí osoba hraje s její štěrbinkou a při tom odpovídá na položený dotaz: „Uvítala bych více lidí, kteří by mě mohli pozorovat, ale úplně nejraději bych, kdyby se mojí buchtičky dotýkaly cizí lidé stejně jako to teď děláš ty.“

Moderátorka si ještě chvíli prohlíží růžový zázrak přírody, pak přestane a zareaguje na Petřin komentář slovy: „Mám pocit, že se spolu nevidíme naposledy, ještě tě určitě v budoucnu kontaktujeme a možná se pokusíme o něco odvážnějšího. Nyní se s tebou musím rozloučit, děkuji ti za všechno a opatruj svojí buchtičku, máš ji velmi krásnou. V zakulisí už je pro tebe připravené místo aby jsi se mohla uspokojit, když jsem tě musela předtím přerušit. Snad se za to na mě nezlobíš, nemohla jsem ti dovolit nám to tady postříkat.“

Petra se mile usměje, pomalu vrátí nohy do normální pozice a odpoví: „Jistě, plně to chápu a mrzí mě, že jsem vám o tom neřekla, neměla jsem příliš v plánu tam masturbovat. Děkuji ti za pozvání a budu se tešit na další spolupráci.“ Po těchto slovech se zvedne a pomalu odejde do zakulisí.

Terezka se znovu napije vody ze sklenice, otočí se na svítící kameru a začne mluvit: „Věřím, že vás tento pořad zaujal a vězte, že je to teprve začátek. To co se bude nyní odehrávat v tomto studiu nikde zaručeně neuvidíte. Ale ještě vás budu chvíli napínat a dáme si malou pauzu.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *