Rodinná tradice II.

Seděli jsme u Zuzanky v pokoji a čekali na ni. Když konečně přišla, byla celá nahá jak měla nakázáno. Zeptala se, jestli může dovnitř a pomalu vešla. Otec jí řekl, že je to její večer a proto ať jde mezi nás. Zastavila se před námi a my si prohlíželi její hezké tělíčko. Byla štíhlá, a dlouhé blond vlasy jí sahaly do půl zad. Její malá panenská prsíčka jí pevně trčela z hrudi a spolu s bradavkami z ní dělaly pastvu pro oči.

Otec si rozepnul kalhoty a stáhl je ke kotníkům. Zuzanka ode mě věděla, co má v takovém případě udělat a tak udělala těch několik kroků a klekla si před otce. Ten vzal do ruky svůj napůl ztuhlý penis a řekl jí ať otevře pusu. Poslechla ho a mírně zaklonila hlavu.

Otec vložil penis do jejích otevřených úst a lehce a pomalu onanoval. Zuzanka jeho penis sevřela rty a zkoušela ho vsát dovnitř a hlavou pohybovat tak, jak jsem ji to učila. Její ruka brzy vystřídala otcovu a nyní ona sama dráždila jeho penis napůl vsunutý do svých úst.

Na jeho výrazu v tváři bylo vidět, že to není to pravé kouření, jaké by si představoval a tak vzal její hlavu do dlaní a přirážel s ní vstříc svému ztopořenému penisu. Bylo na ní vidět, že je tím překvapená, protože o tomhle způsobu jsem jí neříkala. Věděla, že bude mít za úkol sama svou rukou a ústy dosáhnout výstřiku semene. Také jí penisem zajížděl hlouběji, než jí asi bylo milé a snažila se rukou zabránit ještě hlubším průnikům, na které byl u mě zvyklý.

Řekla jsem mu tedy, aby na chvíli přestal. Poučila jsem tedy dodatečně Zuzanku o tom, že když se ženě samotné nedaří ústy přivést muže k vyvrcholení, převezme iniciativu muž a ženě s tím pomůže. Klekla jsem si vedle ní a řekla, ať se dívá, že jí to s tátou předvedeme. Mrkla jsem na svého muže, aby se ve mně pořádně rozdráždil, a jí ho tam strčil už jen vystříkat.

Otevřela jsem ústa, vzal mou hlavu do dlaní a nasunul si ji na svůj penis. Souložil do mých úst a Zuzanka se dívala na to, jak při tom mačkám jeho koule, které se mi pohupovaly u brady. Když mu v nich začalo cukat, přestal a otočil se k ní. Já jí položila na klín ručník a řekla jí, že kdyby jí to nechutnalo, tak ať to vyplivne.

Otevřela ústa, do jedné ruky uchopila blížící se penis a do druhé koule. Následovalo několik přírazů do jejích úst, které se snažila rukou zmírnit. Strnula, když přišel bez varování první výstřik, další jsem poznala podle jeho pohybů, které jsem dobře znala. Po druhém výstřiku jsem viděla, že leknutím polknula. Hlavou mi blesklo, že první semeno je na cestě do žaludku mé dcery. Další výstřiky už snesla lépe a můj muž dokončil svou soulož v ústech naší dcery.

Když skončil, vyplivla vše co ještě měla v ústech do ručníku, ale první dva výstřiky, které byly samozdřejmě největší, už vyplivnout nešly.

Teď se ozval i její bratr Jakub, který tomu přihlížel a celou dobu při tom onanoval. Protože mu bylo 17 a měl svůj rituál už za sebou, mohl se podle dávných tradic také připojit, což Zuzka věděla. Řekl jí, že s ním nebude mít moc práce, že už to má na krajíčku po tom, co viděl, ale že ji nechá, aby to udělala sama.

Zuzanka tedy vstala a popošla k svému bratrovi, který seděl s rozepnutým poklopcem na kraji její postele a stále onanoval. Podala jsem jí nový ručník, ona si ho vzala a klekla si před něj k posteli. Ručník před sebou rozložila a vzala penis do ruky.

Chvíli mu rukou honila, jako to dělal on před tím a druhou si hrála s jeho koulemi Sklonila se a vzala ho do úst. Pozorovali jsme svou dceru, jak klečíc před svým bratrem dělá neohrabaně a nezkušeně svou hlavou pohyby, které se už snad daly nazvat kouřením, a které nakonec vedly k tomu, že se jí povedlo po necelé minutě svého bratra vykouřit. Ten byl natolik ohleduplný, že jí to včas oznámil a k dalšímu nechtěnému polknutí už nedošlo a mohla vše vyplivnout do připraveného ručníku.

Zdálo se mi, že je toho na ni dost a když jsem si v duchu vybavila, co ji dnes ještě čeká, rozhodla jsem, že jí to nějak ulehčím, protože ji mám hodně ráda.

Řekla jsem tedy svému muži, že by měla nejdřív vidět, co se od ní očekává teď. Povedlo se mi strhnout na svou stranu i našeho syna, který vlastně od své premiéry jenom onanoval a to tím, že jsem se hned svlékla a lehla si na tu matraci a vyzvala je oba, aby to Zuzance předvedli nejdřív na mě.

Muž souhlasil, protože ho prý bude vzrušovat to, že se na to budou děti vlastně dívat poprvé, jak se mnou souloží. Svlékl se taky a lehnul si mezi mé nohy. Jeho pták byl ještě naběhnutý a ulepený od semene, ale vsunul ho o mě a začal mě souložit.

Naše děti seděli na posteli, dívali se na nás a já na ně. Zuzanka se na mě usmívala a Jakub se už asi nemohl dočkat. Řekla jsem tedy muži, ať mi to dělá zezadu. Klekla jsem si před Zuzančinu postel a položila se přes ni, takže děti jsem měla po obou stranách. Ucítila jsem ruce na svých bocích a pak bez varování tvrdý průnik penisu, naštěstí to bylo do mé kundy.

Nechala jsem se tvrdě píchat a věděla, že takhle se unaví, přesně jak potřebuji. Pravačkou jsem našmátrala Jakubův penis a honila mu. Pak přišlo pár tvrdých přírazů a několika výstřiky semene skončilo souložení mého muže. Vyčerpáním si lehl na podlahu.

Zůstala jsem v té poloze a můj syn to pochopil jako výzvu. Sesunul se z postele a kleknul si za mě. Řekla jsem mu, že čekám až ze mě vyteče otcovo semeno, ale on odvětil, že to pak vyteče všechno naráz a zasunul svůj penis do mé mokré a vystříkané kundy. V této poloze mě před dvěmi lety nesouložil, a tak si ji asi chtěl vychutnat co nejdřív.

Jeho ruce mačkaly mé kozy a přirážel do mě skoro stejně tvrdě, jako před chvílí jeho otec. A tak, jak jsem předpokládala, a tato poloha udolala i jeho, což stvrdil několika slabšími výstřiky a také se vyčerpáním svalil na podlahu.

Vzala jsem tedy svou dceru a odešly jsme do koupelny. Tam jsem jí řekla, že jsem chtěla, aby toho na ni nebylo tolik a takhle už dnes nebudou moct a odloží se to na zítra.

Zeptala se, jestli si má vzít tu pilulku, ale já jí ukázala svá stehna, po kterých mi stékalo jejich semeno a řekla, že tu dnes budu potřebovat jenom já.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *