Rodinná tradice

V naší rodině máme takovou tradici, která se dědí už mnoho a mnoho generací.

Jde o tradici přípravy dětí na budoucí život. V případě synů je otec tím, kdo je naučí vše potřebné pro život a matka tou, která je uvádí do života po stránce zacházení s ženami.

V případě dcer je matka učí vše potřebné pro život a otec je tím, kdo z nevinné dívky učiní ženu.

Stejně tak tomu bylo i v případě naší dcery Zuzanky. V kuchyni mi pomáhala od mala a vařit jsem ji učila už snad od desíti let a nyní, v den jejích patnáctých narozenin jsem mohla směle říct, že veškerou přípravu jídel zvládá stejně dobře jako já. Ten večer ji však čekala nejen oslava narozenin, ale také rituál, při kterém se z ní stala žena.

Řádně ode mne poučena, co ji ten večer čeká a jak se má při tom chovat, seděla s námi a s naším synem, tj. jejím bratrem, který je o dva roky starší než ona u slavnostní večeře.

Před večeří ještě dostala obvyklé dárky, po této večeři však ještě jeden nezvyklý dárek a to pilulku proti početí s mým doporučením, aby si ji vzala než půjde spát.

Zatímco Zuzanka sama po večeři sklízela ze stolu, já zatím pro tuto událost upravovala její pokoj, protože v něm se cítila nejlépe. Doprostřed pokoje jsem položila matraci s bílým prostěradlem, připravila jí i několik polštářů pod hlavu a ručníky. Potom jsem jí šla pomoct s dokončením prací v kuchyni a poslala ji do koupelny.

Této události se zúčastňuje dle tradice celá rodina včetně dětí starších patnácti let, protože ty již tímto rituálem prošly a osobně se do něj potom i zapojují. Náš syn se tedy připojil k nám, protože již toto absolvoval před dvěma léty v den svých patnáctin.

Ležela jsem tehdy nahá na matraci v obývacím pokoji. Syn klečel nade mnou a poprvé před námi předváděl svou onanii, kterou měl z tohoto důvodu týden před tímto večerem zakázánu..

Hladil mě po tváři a ramenou. Hladil i má prsa a nejvíce ho zajímaly bradavky. Onanoval, dokud jeho semeno nevystříklo na má prsa a od nich se neodrazilo na mou tvář.

Dostal několik minut na odpočinek, během něhož jsem ze sebe smyla jeho týdenní zásoby. Když jsem se vrátila, seděl již v křesle se ztopořeným penisem. To byla druhá část rituálu.

Klekla jsem před něj a svými ústy mu poskytla několikaminutovou slast, kterou si bude jistě rád v životě dopřávat a zakončila ji za povzbuzování svého muže rychlým nabodáváním své hlavy na penis a spolknutím vystříkané dávky jeho semene.

Následovala delší pauza nutná k regeneraci jeho sil. Jeho penis jsem poté uvedla do ztopoření rychlými pohyby své ruky a také ústy.

Položila jsem se znovu na matraci, široce roztáhla nohy a byla tou první, do níž za přihlížení svého otce a mého muže zasunul poprvé svůj penis, aby po čtvrthodině nesmělého přirážení poprvé vystříkal své semeno do útrob ženy.

Čtvrtá a poslední část byla již nad jeho síly a tak jsme mu vyjímečně dovolili ji odložit na ráno.

Ráno jsem se probudila, když bylo slunce již vysoko, všichni jsme po této noci dlouho spali. Syn stál u naší manželské postele a v ruce držel ztopořený penis. Muž se taky probudil, stáhl ze mě peřinu a podal synovi krém za stolku.

Já se otočila na břicho a vyhrnula si noční košili až ke krku. Syn si sedl na mé nohy, jedním prstem nabral krém a rozetřel mi ho kolem zadku. Řekla jsem mu ať mi tam strčí i ten prst a on poslechl.

Vykřikla jsem překvapením, když do mě najednou zajel celý jeho prst a sevřela mu ho svěračem. Otec mu řekl, že u toho vždycky křičím a zatlačil mi hlavu do polštáře, jako to vždycky dělá, aby to neslyšeli sousedi.

Vytáhl prst a znovu mi ho tam zasunul. Slyšela jsem svého muže, jak mu říká, ať si namaže taky penis a za chvíli jsem ucítila žalud u svého staženého otvůrku. Vtlačil ho dovnitř a já vykřikla do polštáře. Vtlačil ho ještě dál a dalším přírazem do mě zasunul celý penis.

Křičela jsem bolestí, kopala nohama a slyšela muže jak mu vysvětluje, aby se nebál, že takhle při tom vyvádí každá, že si ji když tak bude muset přidržet a ať klidně pokračuje, že jsem na péro v zadku zvyklá.

Syn tedy na mě nalehl a krátkými přírazy souložil můj anál. Po několika nekonečných minutách zrychlil a prodloužil přírazy a já začala znovu křičet. Tentokrát to byly jeho ruce, které mi tiskly hlavu do polštáře.

Semeno do mě začalo proudit a on po chvíli přestal.
Zeptal se mě, jestli mi nic není a na radu otce mi poděkoval za to, že jsem mu podržela a odešel do koupelny.

Od té doby mohl před námi klidně onanovat, za předpokladu, že to neuvidí jeho sestra Zuzanka, které bylo tehdy ještě 13 a do zasvěcení jí zbývaly ještě 2 roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *