Nový brácha III.

Zažil jsem poprvé v životě krásný pocit vzrušení s milým, krásným, nahatým klukem. Je to pořád kluk, i když má už postavu muže. Líbí se mi na něj dívat. Je o něco vyšší, svaly má, to ano, ale není tak nabušený jako kulturisté. Teď, po skoro čtyřech letech ještě více zmužněl, stále má dlouhé vlasy a udělanou postavu.

Teď se už ukájíme všemi způsoby, on mě dovede vyzvednout na těch svých lopatách nabodnutého na svůj kůl. Jeho kolík je parádní. A to vážím sedmdesátdevět kil a mám centimetr nad metr osmdesát. Stále se držím, nejhnusnější na chlapovi je velké břicho a kulatý hladký manažerský ksicht.

Náušnice nenosím, v nose nic nemám, a vlasy mám od přírody tmavší, jen delší. Stále dělám rukama, chodím plavat a doma honím činky. Někdy mě to třeba na týden přestane bavit. Rodiče říkají, že jsem kopyto. Děvčat jsem měl již několik, ale s ženou vydržím tak dva měsíce.

Luděk má něco do osmdesát šest kil, ale měří o šest centimetrů víc. Trvalo nám to skoro rok, než k nám došel i anální sex. Věděl jsem, že to jde, viděl jsem i takéto obrázky i videa. Ale, jak jsem už uvedl, na živo je to xxxxkráte lepší. Jsem rád, že to vše šlo tak pomalu.

Naše ocasy – fakt já osmnáct a Luděk pod dvacet. Já mám obvod kolem třináct a půl až čtrnáct.. Luděk čtrnáct a půl a chlup. No hold je starší. Říká pořád, že jej doženu. Podtlak dělám stále, ta pumpa je stoprocentní, po čtvrhodině mám ocas naběhlý, že vyplňuje celý vnitřek pumpy a konec žaludu mi tlačí na vrcholek.

Pumpička má délku devatenáct centimetrů ale zařezává se do tuku podbříšku, proto ten efekt. Prvotní nadšení mě již ale pustilo. Není time. Bereme to jako rozkoš, máme se vzájemně rádi a pomáháme si.

Naši přestavovali domek, teď nám celé patro pro sebe. A to se všem holkám nejvíce líbilo. Zdeňka si dokonce chtěla dovést svůj mražák a stěnu. Její otec ji již sháněl auto. Ale naši zareagovali úžasně rychle. Nic takového. Až budou řádní manželé.

Otec mi řekl, že jsem naivní kanec a mamka mi dva dny odmítla vařit. Tá ostuda. A ty jedovaté telefonáty. Otec už napřahoval ruku na facky. Přijal bych je. Od patnácti mě ale nebil. Říkal, že se mám seřezat sám. Na naše nedám dopustit. A Věrka mi dala nové záclony. O těch naštěstí mamka neví. Chtěl jsem je Věrce vrátit, ale poslala mě do kostela.

Mám ale novou postel – letiště. Tuto koupi naši schválili a dostal jsem i odpovidající rozpočet. Naši zjístili, že již nemám šestnáct a jsem delší a šírší. Vyhodil jsem madračky z postele a spal na nich na zemi. A půjčil si z obývačky od našich další. Tak to prasklo.

Oba dva jsou o půl hlavy menší. U televize sedím jen ve slipech, aspoň máma může porovnávat. Jednou tátovi řekla, ať přestane -kojit to pivo- a víc myslí na syna. A, dodala, sousedky si toho všimli také. Vždy na mě hodí deku. Naši jsou fajn. Ale nepředbíhejme.

Rok utekl jako voda, mě táhlo již na devatenáct, holky byly již dvě. Spíše na kecání, pak došlo i na naše pohlaví …. nezamiloval se nikdo. Luděk k nám občas zabloudil, většinou dopředu sonduje, kdy bude čistý vzduch. Jakmile přijede, prohrábne mi čupřinu – mám již delší vlasy jak on – a zeptá se: „Tak jaká.“

Asi mi vždy chtíč koukal z očí, tak se již nečekalo a šli jsme na číslo hned. Někdy mě odnesl i na rukou, fakt. Později jsem mu již utekl. Nejsem přece holka. Do postele dojdu sám a rychleji. Nikdy jsem neřekl ne, i když jsem měl čerstvě vystříkaný ocas. Poznat to poznal hned, protože do pěti minut jsem nestříkal. Čísla již děláme každý den, kdy to na nás přijde. Semenit umíme už dokonce současně, většinou Luděk mi to prodlužuje jak se dá. Já už šťávu polykám. Jak kdy.

„Oline, mám pro Tebe dárek.“ Přitáhl si mě těmi svými tlapami až k sobě, koukl mi do očí: “ Kdy sis to dělal ?“Včera večer.“ odpovídám. „Tak vydrž do rána.“ Jako obvykle jsem se nemohl dočkat. Šel jsem skoro spát, večer mi pomyšlením na ráno stál krasavec, ale usnul jsem.

Když fyzicky makáte tak ůnava se projeví. Vzbudil jsem se něco po sedmé, koukám do stropu. Erekci jsem měl snad celou noc. Koukám, koukám, klepání. Tentokráte byl již jen v trenclách, v ruce sáček. A TO jeho bylo pěkně vidět.

„Udělej mi místo.“ Postavil se čelem ke mě a pomalu se svlékl. Jeho pták vystřelil ven. Já se toho snad nenabažím. Už skoro rok to spolu táhneme a mám chutě stále silnější. Ocas si zvětšuji i dva krát denně hlavně v sobotu a v neděli, když mám času více. Pak si jej hned vylískám. S tím olejem je to snové.

Vklouzl ke mě pod deku. Jednu paži mi dal pod hlavu a druhou mi zajel jako obvykle na břicho. “ Tak se ukaž.“ Chvatně si stahuji pyžamo. Poslední půlrok jsme se nejdříve takto mazlili. Luděk mě objal a oba ptáci se navzájem tiskli na toho druhého. Ale nelíbáme se. Dostanu jen občas pusu od Luďka na čelo a dost. Ale i takéto objetí se nedá vydržet dlouho.

„Oline, koukni. Co mám.“ Šmátral za sebe, a podá mi to. Já jen zírám. Jak na ten reklamový Vizír. Luděk koupil robertka. Kovového, tak patnáct dlouhého a něco slabšího než můj toporník. „Podívej, dostal jsem i k tomu mast.“ Šmátrl za sebe a vytáhl tubičku dva kráte menší jak zubní pasta. Nikdy mě samotného nenapadlo, abych si něco strkal do záchodku. Ale o těchto možnostech jsem věděl.

„Oli, pokud si dráždíš anální otvor, tak máš konec zase o něco lepší. Prostata je velice citlivá a vše prožíváš líp.“ Věřil jsem mu až na tu – prostata ???. Prozatím nikdy nekecal. „Otoč se a trochu roztáhni stehna.“

Udělal jsem to. Hlavu si dal k mému otvůrku a rukama mi půlky roztáhl a vytlačil mi mezi ně mast. Pak zapl robertka a začal jim jezdit po namazaných půlkách až se dotkl jim mého otvůrku. Jemně zatlačil, ještě a robertek vklouzl do dírky.

Instinktívně jsem sevřel svěrač. Bylo to jiné, svěrač chtěl roberta vypudit ven, v ptáku mi cukalo – zajímavé pocity. Lehce jim popotahoval sem a tam a já cítil, jak mi TO proniká do otvůrku.

Ocas mi stál jak svíčka. On stále popotahoval a snažil se pronikat vice a kroužil s ním.. „Oli, pokud chceš, můžeš si sám přirážet. Ale velice pomalu, pomalu.“

Dělám to, ovšem vadí mi v tom můj toporník, který stojí jako pahýl. Luděk to dělal ještě chvíli a pak jej vytáhl. „A teď Ty mě. Já se již namazal.“

Lehl si na břicho a já si klekl k jeho stehnům. Až později jsem ocenil jeho rovnoměrnou postavu. Vidět dobře udělaného chlapa zezadu je terno.

Luděk na to měl, svalnatá stehna a štíhlý pás. Byl prostě fit. Sám roztáhl lehce nohy. Já vzal robertka a dotkl se jeho zadečku. „Oli, snad živého, ne?“

Tato věta mi utkví v paměti do konce života. Mohlo mě to napadnout, blba. „Musíš se vzepřít na ruce, tak jako bys dělal kliky. A druhou rukou si stromek vsuň. Nahmatej si nejdřív in.“

Dávám jej mezi půlky, tlačím -„Olinku, trochu níž, ještě – zatlač.“ A byl tam. Svěračem prorazil žalud, já myslel že rozkoší blázním. „Lehce, pomalu.“

Neslyším co říká, slast je neobyčejná, je to lepší než pusou. Z juniora vychází tlaky, cítím silnou a stupňující rozkoš v celé oblasti pánve. Vůbec se nemusím pohybovat. Stahuje stehna k sobě. Mám zavřené oči. Přesto jakoby v mrákotách dělám krátké pohyby.

Stále jako v omráčení, ležím jako bych dělal kliky, svaly na pažích napnuté, prsní svaly sevřené, cítím tlak v podbříšku, vystouplé svaly na stehnech. Kloním hlavu dolů a dívám se na juniora, jak je ani ne v polovičce v sedínce Luďka. On neříká nic.

Musel to vědět, vědět, že je to úžasné. V junioru mi začíná škubat a já cítím jak ze mě vychází šťáva. Vůbec se nepohybuji, a stahy rozkoše cítím v celé pánvi. Je to paráááda, snad sním.

Zase zavírám oči a nechávám vše doznívat. Luděk to již musel zkusit. Ten holomek to věděl. „Nech si ho tam chvíli Olinku..“ Chvíli jsem bez hnutí, vychutnávám konec. Blbosti se mi honí hlavou. Vytahuji svůj ocásek a lehám si vedle Luďka. On se otáčí ke mě a směje se.

„Dobrý, viď. Přístě to bude delší a lepší.“ Polkne :“Oli, potřebuji to, moc, moc“ Prosí pohledem. Kládu má jak voják v pozoru. Ještě v mrákotách se obracím na břicho. Luděk vstává a já cítím, jak mi maže půlky a proniká robertkem do otvůrku. Nevadí mi to.

„Roztáhni si více stehna. Ještě.“ Dělám to. Vytahuje robertka a já cítím, jak mi maže znovu vchod, tenkrát už prsty a vtlačuje mast do otvůrku. Jednou rukou mi odtáhne půlku a druhou dává již do mě svůj život.

Trefí se přesně. Zatlačí na svého krasavce. A ještě trochu, znovu. Análek se náhle uvolní, rozevírá a jeho seniora přijímá, hezky pomalu vklouzne. Svírám instinktivně svěrač, on to chce jakoby vypudit. Ale jeho pístu je více, mám tam hlavičku a ještě kousek, po uzdičku.

Přestává, jen dýchá vzrušením, jak já. Dělá to velice pomalu a šetrně. Já ale cítim no ne, že mám erekci ? Sakra, asi ano. Luděk se začíná zase pohybovat. „Sedínku musíš dobře namazat a robertkem rozšířit. “ poučil mě později. Jeho erektus opět se protlačí o něco více. Několikráte silně vydychne. Říká, že se mu při tom třesou stehna i lýtka. Jak mě.

Teď snad zadržuje dech, jen cítím že je stále uvnitř. Jak dlouho, snad minutu ? Ustává v pohybech. Ale stále tam je. Je to příjemné. Nebolí to, mám jakoby plný zadeček.

Ležím, nic neříkám, toto Luděk později ocení. opět pomalé pohyby. Silně dýchá, rychleji, rychleji, pak se zastaví a jednou rukou mi stiskne rameno. Cítím – třese se. „Olinku, Oli.“ Teče, jak já před chvíli. Vím co při tom cítí. Teď neví o světě. Až mu to příroda sama neukončí.

Okamžiky před střikem a první stah je maso pocit. Zůstává tak chvíli nehnutě. Uvolňuje mi rameno, vydychne a ještě jednou. Pomalu a šetrně svůj kolík vytáhne. „Olinku, pomalu to vždy vsuň a ještě pomaleji vysuň. Pro svěrač je to tak lepší a nezabolí to tak. “ Luďku, Ty … to znáš až noc dobře….

Najednou mám otvůrek volný. Lehá si vedle mne a dá mi kiss na moji zčervenalou tvář. Směje se. „Oli, běž se pak na toaletu vyprázdnit. Do análku si dej ubrousek, víš ono to teče a dělá to flíčky na spodním prádle. Ale mě to vzrušuje….“

Musím se usmát. Byla to dobrá rada. Cítím jeho pozůstatky voňavky ještě půl dne. V zadečku mám pocit uvolněnosti. Prohrábne mi čupřinu. “ Říká se tomu tichá smrt. Nevíš o sobě. Tak to zařídila příroda. Svaly v zadečku ti ocásek obejmou celý, to rukou nebo pusou nedokážeš. A máš tam podtlak jako v pumpě. Robertkem si dírku připravíš. Je pak výborně kluzká a rozšířená. Čím více závěrečných stahů máš, tím lépe.“ Vysvětluje.

Je mi veselo a cítím se uvolněně. „Sedni si, něco pro tebe mám.“ Zašmátrá a vytáhne opět papírový sáček. Vysype si něco do dlaně. „Sedni si, Oli“. Je to řetízek. Dává mi jej na krk. „Je to znak kdy ses narodil.“ Opět mi prohrábne čupřinu a dá si mou hlavu na své rameno. „Pojď na snídani. Máme hlad.“ Kouknu na řetízek a mám v očích slzy. Štěstím. Luděk to ale nevidí.

Večer ležíme vedle sebe a koukáme na televizi. Hladíme se a občas si rukou přejedeme po ztvrdlíku. „Dáš mi tam živého ?“ – táže se Luděk a otáčí se na bok. Vsouvám dost neuměle svého juniora, Luděk mi bere kládu do ruky a navádí si ji.

„Nepohybuj se, Oli, já sám.“ A občas jemně pohne zadečkem. Je to paráda. Stejné pocity, rozkoš, napětí. Semínko mi vystřeluje, nevím o okolí, jako bych byl mrtev. Pak to samé Luděk. A ráno zase.

Jsme blbci, viďte ? Milujeme se takto již pár let, jakmile cítíme, že přichází naše společná hodinka, v zadečku máme pocit vlhkosti a napětí. Jsou to abstinenční příznaky, jak říká Luděk. Já se ani nemusím mazat. Neděláme si to často, tak je to lepší pro svěrač. On se za týden vzpamatuje a otvůrek je opět ůzký.

Také jsem se seznámili s Ivanem. Bohužel, je to čistý kluk na kluka. Chodím s ním posilovat a je to na něm za půl roku pěkně vidět. Je štěstím bez sebe. Chodíme spolu i plavat. Připevním mu plavecké závaží na stehna i pás. A musí udělat aspoň deset bazénu v kuse. Před měsícem jsem mu dal stejný řetízek.

Každý z Vás čtenářů už zažil rozkoš análního sexu. U každého je také jiný průběh. Já a Luděk se pohybujeme velmi málo, abychom dosáhli tiché smrti – orgasmu. Ztvrdlíci nám v análku snad ještě více zpevní a orgasmus máme spontánní. Máme ovšem hodně stahů, i patnáct.

Před vlastním análním sexem nám ocasy stojí a oběma bez rozdílu, v jaké je pozici. Olin má, pokud ovšem souhlasí, že se mám udělat první, také problémy, vytekl jen třením o prostěradlo když ležel a nechtěně několikráte pohl záchodkem. Pak už to nemohl zastavit.

Není důležité, jak dlouhého i širokého jej máte, důležité je, aby Vám TO pořádně TOPORNILO. Buďte k sobě tvrdí. Cigarety, alkohol a fet ke kvalitnímu sexu nepatří. Příroda Vás těmito drogami vybavila – dala Vám penis. Činkárny s odborným vedením nejsou drahé a na Vás to je za půl roku pořádně vidět. Posilovna je nejlevnější a nejlepší pivo.

Kupte si kluci podtlakovou pumpu i robertka. Pumpa je vyzkoušená, hadice se Vám skutečně zvětší o kolik? jak u koho. Pokud si pak erotíka honíte nebo orálujete, mějte robertka v zadečku. Na mě koukají i chlapi, když se jdu sprchovat po práci. Dokonce žertují, zda-li bych jim toho svého na neděli nepůjčil. Minimálně třetina by podlehla. A všichni Vám závidí.

Choďte ve sportovním oblečení, které je vzdušné i teplé zároveň. Přes léto noste kraťasy. Vyniknou Vám stehna. Každý se za Váma otočí.

Já jdu do čtvrtého ročníku a Luděk se asi podruhé ožení. Na takémto spojení není nic špatného. I do děvčat dáváme své ocásky, ale u nich je příliš složité myšlení, příprava a hned si myslí, že Vás svou dírkou okouzlili na vždy. To chce změnu, klučí sex.

Oba nemáme problémy se sexuální orientací, ale musím uznat, že nás kluk vzruší a ukojí také. Má přece stejné nádobičko, pocity i techniku. Kluci by přišli těmto sexuálním technikám na chuť, jakmile narazí na také Luďky.

Přeji všem hodně štěstí, dobrých výstřiku i úspěchů v životě. Olin a Luděk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *