Poslední den ve škole…

Stalo se to poslední den na základní škole s dívkou, která se jmenovala Eliška. Už dlouho mě vzrušovala a strašně se mi líbila. Měla krásné oříškově hnědé vlasy, oči a takovou sladkou pusinku..

Myslela jsem ale, že nemám šanci s ní někdy něco mít. Sice jsme si někdy dávaly pusy, ale to byly jen takové kamarádské. Pro ni to nic neznamenalo, ale pro mě ano. Vždycky sem si u toho představovala jaké by to bylo, kdybych s ní mohla mít něco víc. Vždy když jsem se doma dělala, tak sem myslela na ni.

Když jsme byly poslední den ve škole, přišla za mnou a řekla mi, že se rozešla se svým klukem. Bylo mi jí strašně líto, ale na druhou stranu mi dělalo strašně dobře ji utěšovat. Vždy se o mě opřela a začala brečet.
Dotýkala jsem se jí-hladila ji po vlasech, šeptala do ucha, že to bude zase v pořádku atd..

Najednou se utišila, odsunula se ode mě a zadívala se mi do očí. Nevěděla sem, proč to dělá a bylo mi to docela nepříjemný, protože jsem měla strašnou chuť ji políbit..ale nemohla jsem.. Ale ona udělala něco, co mě opravdu překvapilo..pomalu se ke mě přibližovala a pak mě začala líbat..byla jsem z toho docela udivená, ale byla jsem ráda…bylo mi to strašně příjemné a úplně sem cítila motýlky v bříšku.

Potom se ode mě ale odtáhla..řekla mi, že bychom to neměly dělat. Mlčela jsem. Chtěla sem něco říct, chtěla sem říct, že neděláme nic špatnýho, ale nemohla jsem. Jen sem se jí dívala do očí a měla sem smutný výraz.

Viděla jsem, že je z toho taky smutná a že se ke mě zase začíná přibližovat. Začaly jsme se líbat. Líbaly jsme se něžně, ale přitom vášnivě. Strašně mě to vzrušovalo. Už sem to málem nemohla vydržet, chtěla sem cítit její tělo na svém..

Odtáhla jsem se od ní, hluboce se jí zadívala do očí a pak jsem jí začala rozepínat halenku. Podívala jsem se na ni, jak na to zareaguje a ona jen přikývla..

Měla krásnou bílou halenku..když jsem ji konečně sundala uviděla jsem její krásné pevné kozičky v sněhově bílé podprsence. Rozepnula jsem ji a začala lízat bradavky. Tak mě to vzrušovalo, že jsem už měla úplně mokré kalhotky.

Eliška to asi poznala a tak mě také začala svlékat. Nejdřív tričko a potom kalhoty. Dívala se na mé tělo ve spodním prádle a podle jejího výrazu se jí asi moc líbilo. Ale chtěla ho vidět nahé-sundala mi podprsenku a potom také kalhotky.

Měla jsem je už úplně vlhké. Také jsem jí sundala kalhotky. Potom jsme si lehly spolu na nějakou deku a začaly se líbat..pomalu jsem sklouzávala svou rukou níž a níž, až jsem skončila u její kundičky.

Hladila jsem ji na stydkých pyskách a na zadečku…strašně se jí to líbilo..čekala každý můj dotyk..úplně se mi třásla pod rukama…

Lehly jsme si do polohy 69 a lízaly si kundičky..strašně mi chutnala její šťávička…bylo to naprosto úžasný..po pár chvilkách jsme se obě udělaly..lehly jsme si vedle sebe, hladily se po těle a usnuly…….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *