Toužila jsem po ní

Párkrát jsem ji už viděla. Byla nádherná. Měla dlouhé tmavé vlasy, které dosahovaly na její bradavky. Byla vysoká, štíhlá a krásná. Pokaždé když jsem ji spatřila jsem cítila jak vlhnu jen představou, že se jí dotýkám.

Jednou večer jsem ji potkala. Musela jsem ji oslovit, strašně jsem po ní toužila. Byla přátelská a milá.

Pozvala jsem ji k sobě na vínko. U mě se ladně posadila na gauč a já nemohla spustit oči z jejích nádherných ňader, které se krásně rýsovaly pod tílkem. Nejspíš si toho všimla.

Dotkla se mých vlasů a já snad ani nedýchala. Rukou mi sjela na krk, blížila se k mým ztopořeným bradavkám. Ucítila jsem jak se jich lehce, ale náléhavě dotkla. Políbily jsme se, naše jazyky se do sebe vpíjely.

Začaly jsme se hladit, rukou mi sjela mezi nohy a já byla tak vlhká, že bych se dala pít. Bála jsem se, ale sjela jsem ji pod sukni, byla taky vlhká.

Měla ji celou krásně vyholenou. Chtěla jsem ji strašně lízat. Rozevřela stehna a já jsem jazykem kroužila kolem jejích pysků.

Jazykem jsem jí zajela do štěrbiny všech slastí. Krásně vzdychala, stále naléhavěji… Hladila mě krásně na prsou.

Odstrčila mě a začala mě lízat. Lízaly jsme se krásně navzájem. Už jsem cítila, že to nevydržím. Ona taky ne. Obě dvě jsme se tomu úplně oddaly.

Dosáhly jsme společně vyvrcholení. Snad mé nejkrásnější. Když odcházela řekla jen že příjde zas. Už teď ani nedýchám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *