Jak jsem povýšil

Byl pátek odpoledne, seděl jsem u PC a ťukal nějakou trapnou zprávu pro svého šéfa, vůbec mi to nešlo, snažil jsem se uvažovat, jak se co nejrychleji dostat z té mizérie, na nic kloudného jsem nepřišel, a tak jsem se přemístil do kuchyně a postavil vodu na kafe.

Vtom zadrnčel zvonek u dveří. Vyšel jsem do předsíně, a když jsem otevřel dveře, málem jsem šel do kolen. Na chodbě totiž stála Adriana, šéfova sekretářka. Už často jsem si na ni vzpomněl, když jsem teď měl psát zprávu pro našeho šéfa.

„Ahoj!“ vyhrkl jsem udiveně. Ahoj, ženu nemáš náhodou doma? zeptala se mě Adriana. „Ne šla si nakoupit,“ odpověděl jsem popravdě. Je v Makru. Jestli ale chceš pojď dál, hodíme řeč,a pomůžeš mi napsat tu hloupou zprávu dodal jsem.

„Vlastně proč ne.“ Vešla do předsíně a zula se. Bože jaký má ta holka nožičky a prsíčka, jo šéf si umí vybrat.

Šli jsme do obýváku a já jsem donesl kafe a podklady ke zprávě. Chvíli jsme si povídali o ničem, když Adriana najednou zvážněla a řekla: Víš, povídá se o tobě spousta věcí. „a copak?“ vyzvídal jsem. „No třeba, že chceš vyhodit šéfa ze sedla“ řekla Adriana. „Né kdepak já jsem se svým místem spokojený “ odvětil jsem. Pak jsem se ale vzpamatoval a prohlásil jsem napůl v legraci: „A ty jsi přišla aby jsi mi donesla výpovědˇ?“

Jen na mě koukala, a pak mi sáhla na ocas, „ne musím vyzkoušet jestli budeš opravdu lepší protože šéf už přece jen nestačí s dechem.“

Začala mi ho vyzývavě mačkat přes rifle, a řekla: Víš, já nejsem jenom sekretářka můžu pro tebe mnohé zařídit, nejsem tak slušná jak na první pohled vypadám.

Rychle mi rozepnula kalhoty, vytáhla mi ocas ven a začala ho jemně honit. Po chvíli prohlásila „no co se týče tvé pracovní schopnosti myslím že z tebe bude velmi dobrý šéfův nástupce.“

Pořád jsem nechápal co to říká vždyť je to jenom sekretářka. Za chvíli jsem se zvedl a vzal ji za ruku. „Pojď, přesuneme se do ložnice, už to prostě nemůžu vydržet.“

Hned jak jsme vešli, objali jsme se a mazlili se vestoje, potom jsem zatáhnul závěsy protože soused je už přece jen v požehnaném věku a tohle pokoukání by mu mohlo způsobit srdeční příhodu, no i když by se mu to určitě líbilo.

Sundal jsem Adrianě tričko a lízal jí pěkná a pevná kůzlátka. Klekl jsem a olizoval jí dráždivě ploché bříško, příjemně jí to lechtalo zajel jsem jí jazykem do pupíku. Tiše sténala a čekala co bude dál.

Začal jsem ji lízat po vnitřních stranách stehen a vyhrnoval jí sukni. Přes černé kalhotky jsem jí olízl i buchtičku. V tom řekla „A dost počkej sundám si kalhotky“

Cítil jsem, jak se celá třese. A na kalhotkách se začala šířit tmavá skvrna, jak jí ze štěrbinky tekly šťávičky.

Horečnatě jsme se oba dva svlékli a během okamžiku jsme stáli proti sobě oba nazí. Položil jsem Adrianu na postel a začal jí hladit rukou od hrdla dolů až k té její mokré buchtičce.

Zakryl jsem jí lasturku dlaní a vzápětí jsem jí opatrně rozhrnul růžové závojíčky neodolal jsem a vylízal její štávičku, moc mi to nechutná, ale ženská se při tom hrozně vyrajcuje. Nedočkavě zasténala a prosila mě abych nepřestával no ale já jsem to vydržel už jen chvíli. Pak jsme se políbili a naše jazyky se propletly.

„Hmm ani jsem nevěděla že mám tak dobrou šťávu“ řekla a začala mi olizovat rty a tváře které byly mokré od její štávy.

Vklouzl jsem jí do jeskyňky dvěma prsty a rytmicky jsem v ní začal jezdit. Adriana ji má opravdu strašně mokrou a pružnou. „Tak dělej, a strč mi ho tam prosím“ řekla a podívala se na mě krásnýma psíma očima.

Vzal jsem Adrianu za ruku a položil si ji na svého ptáka. Jenom klid, času máme dost, řekl jsem jí, moje žena nakupuje vždycky hodně dlouho.

Začala mě horlivě honit, zatímco já jsem ji šoustal prsty. Cítil jsem, že mám ruku celou zmáčenou od jejího mlíčka. „Tak už pojď na to,“ zašeptala.

Rozevřel jsem jí mokrá bílá stehna, popadl jsem svého těšitele a přiložil ho k její řídce ochlupené pičce. Tlačil jsem se čím dál hlouběji. Adriana začala přirážet a za chvilku jsme byli báječně sehraní.

Vtom jsem ucítil, jak se blíží moje chvilka. Zarazil jsem svůj píst do její pružné díry až na dno a zrychlil jsem. Svou horkou dávku jsem ale nechtěl stříknout do ní chtěl jsem aby ochutnala i moji pochoutku a tak po tom co se Adriana roztřásla po celém těle já jsem vyklouzl ven.

„Tak první kolo vedeš“ řekla Adriana a začala mi ho honit a kouřit no vydržel jsem to jenom chvíli a nastříkal jí svoje semeno do krku, byla docela překvapená ale tvářila se jako by jí to opravdu moc chutnalo, nakonec si ještě labužnicky olízla rty a slízala zbytky semene za žaludu.

Po sprše a kafi jsme se konečně dali do práce a začali jsme sepisovat tu slavnou výroční zprávu. V tom se vrátila Katka, moje žena. Když uviděla Adrianu byla radostí bez sebe „Ahoj Áďo co ty tady děláš my jsme se už tak dlouho neviděli.“

No tak to bude průser oni jsou asi dobré kamarádky. O chvíli později obě dívky seděly proti sobě v pohodlných křeslech a popíjely trochu delší drink, namixovaný z cinzana a džusu. Bavily se o všedních problémech, o jakých se tak mohou holky něco málo přes dvacet bavit. Protože jsem nechtěl slyšet ten trapas až se Katka dozví co se stalo, šel jsem se projít, abych pravdu řekl nechtělo se mi moc rychle vracet a tak jsem se vrátil až asi za dvě hodiny.

Katka měla nachystanou večeři a velmi se usmívala vyprávěla o tom jak se Jana má, dozvěděl jsem se o ní že je dcerou našeho generálního ředitele a pochopil jsem proč jsem asi o týden později povýšil. No ale od té doby mám tvrdý život protože Katka i Adriana to musí mít často a až mi to jednou nepůjde příjdu buď o své domácí hnízdečko a nebo o příjemné místečko v práci které jsem si těžce vyšoustal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *